Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

İnsallah hamilesindir canım ama ben her ay o kadar iste bu belirti dedigim seyle karsılastım ki.. artık kendi vücuduma inanasım kalmadı
Al benden de o kadar göğüs agrisi sismesi akinti gecikme hepsini yasadim fos cikti resmen vücut oyun oynuyor
Bu gün bat günüm benim..geçen ay 1 hafta erkenden oldum..bende erken bekliyordum..genelde 31 günde olurum ben..bu gün 32 bende..
Bende gecen ay tam 30. Gunde oldum bir onceci ay da 41
Bata kaç gün vardı
38.gunumdeyim ama duzensizlesti iste iki ay once 41.gunde geldi

Benim bu aydan da ümidm yok ama her ay beklenti oldugu icin varmıs gibi geliyor canım sonra adete yakın test yapıyorum negatif sonra sinirlenip bi dahaki ay test falan yapmıcam diyorum sonra yumurtlama gecince test icin güm sayıyorum 😄
Aslında tamam pozitifi görüyoruz gebeyim diyorsun testim yanıltma pahı var diyorlar tamam kan verdim diyordum sağlık ocağı haftaya gel kan yükselirse iyi gebelik ilerliyor yükselmezse olumsuz konuştu kese görünüyor emriyor derken kalp atışı filan zor bekleyişmiş😅hala hamileyim diyemiyorum mesela Rabbim isteyen her kuluna nasip etsin inşallah bana da inşallah nasip eder sağlıkla ❤️🤲

Bende normalde bata 1 hafta varken ağrım olurdu ama sadece göğüsler de asla ağrı şişlik olmaz bata bir 10 gün kadar başladı
Canım benimde bata 10 gün var, bugün üçüncü günüm ilk gün adet olacak mışım gibi adet sancım oldu sonra gitti ama göğüs ağrım kaldı ve şiş ilk defa böyle şişmiş ve ilk defa bu kadar erken başladı adet belirti daha önce böyle birşey yaşadığımı hatırlamıyorum, normalde sendeki gibi en erken bir hafta önce başlar en erken oda ve ara ara kasık ağrım oluyor şimdide hatta adet olucam sandım erken ama birşey yok şuan yumurtlama mı oluyor acaba dedim geçen hafta yumurtlamam oldu normalde diye tahmin ediyorum acaba olmadı da şimdi yumurtlama oldu dedim ama hiç yumurtlama da göğüs ağrısı çektiğimide hatırlamıyorum. Sen bata kaç gün kala test yaptın silik gördün canım benim gibi geç mi adet oluyorsun ben 31-33günde bir oluyorum

Kizlar sabah ise gitmeden test yapmistim. Bakamadim gelince baktim kuruma cizgisidir diye suya tuttum ama yinede gitmedi.🙄
Canım var gözüküyor ama geç baktım diyorsun bazen sonradan çıkabiliyor böyle ilk 5-10dk görmen önemli yarın sabah yap belli olur daha da koyulaşmış olur hem varsa inşallah vardır 🥰😍

Bu bebeğim incele sen de bi
16705222607735458475061382521.jpg

Bak bende bunu kullanıyorum çok sağlıklı sadece iç çamaşırına bir damla damlatıyorsun öneririm canımcım 🤗

Ben hamile miyim degil miyim bilmiyorum ama göğüs ucu agrim var komple degil.cok uzun zaman olmadi başlayalı ucuna ara ara igne batmalari gibi agri saplanıyor

Bel ağrınız nasil yeri bel boşluğu tarafi mi tam kalca üstü? Benim oralar çok ağrıyor özellikle ayakta bir iş yaptiktan sonra.sirtim da ayni sekilde
maysu maysu göğüs ucu ağrısı bende de var hır kaç gündür yanıyor aciyor gibi ama komple hepsi değil bide sırtım ağrımaya başladı sol bacağım sızlıyor ama niyeyse içimde bu ay umut yok gibi ..

Kızlar benim de testlerde silik çıkıyor ya acaba gidip test versem mi, regle de 6-4 gün var ya korkuyorum 5-10 gibi bi rakam çıkarsa diye ne diyorsunuz? Dr prüfer kaset testini yaptım bugün
Kız bayağı belirgin çizgin maşallah ama batına daha çok varmış biraz daha bekle öyle kan ver rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar benim de testlerde silik çıkıyor ya acaba gidip test versem mi, regle de 6-4 gün var ya korkuyorum 5-10 gibi bi rakam çıkarsa diye ne diyorsunuz? Dr prüfer kaset testini yaptım bugün
Canım tebrik ederim maşallah baya belirgin baya erken öğrenmişsin ne güzel bence 5-10dan fazla çıkae değerin baya koyu çünkü sağlıklı ilerlesin inşallah 🤍

Canım benimde bata 10 gün var, bugün üçüncü günüm ilk gün adet olacak mışım gibi adet sancım oldu sonra gitti ama göğüs ağrım kaldı ve şiş ilk defa böyle şişmiş ve ilk defa bu kadar erken başladı adet belirti daha önce böyle birşey yaşadığımı hatırlamıyorum, normalde sendeki gibi en erken bir hafta önce başlar en erken oda ve ara ara kasık ağrım oluyor şimdide hatta adet olucam sandım erken ama birşey yok şuan yumurtlama mı oluyor acaba dedim geçen hafta yumurtlamam oldu normalde diye tahmin ediyorum acaba olmadı da şimdi yumurtlama oldu dedim ama hiç yumurtlama da göğüs ağrısı çektiğimide hatırlamıyorum. Sen bata kaç gün kala test yaptın silik gördün canım benim gibi geç mi adet oluyorsun ben 31-33günde bir oluyorum
Ben 27.28 günde bie oluyorum cnm ben aslında saçma gelicek ama 1 aralıktan beri yapıyorum test bat en son 14 kasımdı 26 Kasım yumurtlama oldu ama ben erken test alıp 1 aralıkta yaptım ama böyle telefonun ışığı ile görüyordum bende işte 4 Aralık Pazar akşamı kan verdim öğrendim negatif 1.32 yazıyordu o gece kustum dedim hastayım ondan dır griptim sonra tekrar ertesi günü 5 aralıkta test yapmak istedim bu pahalı olanlardan erken gebelik testi pozitif gördüm dedim hadi ben kafayı yedim 😅😅terstlerde benle beraber mi yedi dedim birde yazılarda erken gebelik testi işte çoğu insanı yanıltmış dedim gitti para hata artık 😅inanmayıp gene test aldım gene pozitif dedim şaka gibi yani Rabbim den ümid kesilmezmiş ben o gece negatif görünce ağladım ama eşim görmesin diye salonda uyuyan ilk defa ben oldum şükür diyim inşallah keseyi görürüm kalp atışını duyarım şimdi onu tek sıkıntı yapıyorum aslında anladım başlı başına sürekli bir bekleyiş içersindesin hamileyim deyip gerilmek için gene işte 2 hafta hadi kese görülse bebek kalp atışı derken hayırlısı diyorum cnm 🤲❤️Rabbim isteyen her kuluna nasip etsin inşallah uzun oldu hakını helal et ❤️

Birde bende belirti çok fazla uykum var sürekli geliyor uykum baş ağrısı da çok fena geliyor arada inşallah hayırlı haberini alırsın en kısa zamanda 🤲

X