Aralık - Ocak Transfer olacaklar

vereceğiz inşallah çok inanıyorum😍 günlerimiz yaklaşıyoor🤗
5. Günden bildiriyorum normal kaset idrar testi tek çizgi☺️ Yok bi daha yapmıcam, biraz belirtim var diye yapmak istedim ama tek embriyonun 5. Günde normal testle çıkmayacağını bile bile yaptım. Hayırlısı bakalım, sende var mı gelişme

Kızlar inanamıyorum 10. Günde kanda gebelik yoktu 0.100 çıkmıştı hatta ilaçları bile bırakacaktı olmadı diye ama bugün 12. Gün beta hcg 72 çıkmış 2 gün sonra tekrarlayacağız iyi bir değer mi 72?
Merhaba bende kanda yaptırdım 12. Gündü 0.100 çıktı bugünde yumurtlamanın 14. Günü test yapsam mı yeniden hiç umudum kalmadı 0.100 görünce

47 den 170e, süpersin tatlım, geliyor bebiş aferin ona, akıllı akıllı büyüyor karnında maşallah 🥰🧿🍀 Sağlıkla gelsin çiçeğim🧿
Ay hakikaten öyle ya geliyorum anasının kuzusu ya hiç ümit yokken bu seviyeye gelebilmek muhteşem🤲sağol canım benim güzel katlanmış demi

Bi aceleci de ben çıktım galiba Karasbaby Karasbaby den sonra 29 unda 5.gün çift embriyo transferi oldum günlerdir yazılarınızı okuyorum yazmak bugüne kismetmiş biraz önce yaptım erken gebelik testi çift çizgi çıktı dualarım hepinizle inşallah sağlıkla devam etsinler negatif alanlara en kısa sürede sağlıklı gebelik nasip etsin dualarım sizlerle şimdilik bu kervana bende katıldım eğer aranıza almak isterseniz
Ayy çok güzel bir haber buu🥰 Allah daim etsin canım, ben de yaptım az önce, sanırım aynı zamanlarda yaptık, benimki tek çizgi çıktı☺️ Tek embriyo ve normal kaset test olduğu için olabilir, yani inşallah daha erkendir🍀 benim de bugün 5. Günüm

X