2015 Ocak/Şubat Dondurulmuş Embriyo Transferi Yaptıracaklar

Benimde cok agrim var hem bel hem gobek cevresi bacaklarim.bide benim bugun adet tarihim.21 gunde adet ouyorum

Sağol canım inan bu sabaha çok kötü başlamıştım mesajın iyi geldi... Evet negatif sonuç çok yıkıyor insanı biliyorum ama bulup kaybetmek nasıl bir yürek yangını Rabbim kimseye yaşatmasın... Allahım isyan edenlerden eylemesin asla isyan etmiyorum ama yüreğim acıyor bunuda en iyi Mevlam biliyor...
Kızıma söylediğim içinde ayrı bir kızıyorum kendime :KK43: davranışları değişti yavrumun... Bu sabah da inatlaşma krizine girdi ve böyle bayağı bayağı tartıştık :KK61:sabah ofise gelince sinirimden ağladım...
Benimde psikolojim iyi değil sanırım...:KK23:
Amandacim, cok gecmis olsun canim. Daha iyi misin?

Tup bebek transferimden sonra kadinlar klubunde hep önceki arkadaslarin belirtilerini okumakla gecirdim günlerimi
Ve dedim ki eger hamile kalırsam ben de belirtilerimi yazicam
Benim belirtilerim şunlar di
Transferin ilk gününden itibaren batma
Batma derken biri eline iğne almış tamammi sanki batirip çıkarıyor
Sonra ben sanci yaşadım bu sancıları rahimde yaşadım ağrı değildi sanciydi sanki yilanlar geziyordu içimde
Ara ara cok nadir 2 3 kere rahimime bıçak sapladilar nefesim kesildi
Yüzümde sivilce çıktı
An geldi çok sicakladim an geldi ayaklarım buz gibi oldu isitamadim
Atesim vardi 37.2 vs
Goguslerim benim ilk gunlerde acimadi sonra sonra acidi
Psikolojik olarak bitmistim cok umutsuzdum
Resmen boyle içim vajinam rahmim agriyordu
Sonra da tuttuğunu öğrendim
İnşallah yardimci olmus olurum
Allahaısmarladık....Allah herkese yardim etsin yuce rabbim biliyorum ki çok zor...

Kizlar rahim kalinligi kacgen transfer oldunuz benim dun 8.4 dedi estrofemi yukselti gunde 6 yapti sali transfer kalinlasma olurmu daha

Kizlar rahim kalinligi kacgen transfer oldunuz benim dun 8.4 dedi estrofemi yukselti gunde 6 yapti sali transfer kalinlasma olurmu daha
Canım unuttum senin transferin hangi gündü ki kaç gün var daha mutlaka kalınlaşma olur bence. Bu arada nar ye nar suyu iç.Benim de geçen ay kalınlaşmamıştı o zaman araştırırken okudum hep bunu internette.

Bende 1 nisanda transfer oldum ( dondurulmus embriyo) bendede kask agrsı var ama adet agrısı gibi :KK43: buarada hastane bana 10 nisanda test gunu dedi
bana 13 nisana gün verdiler canım. bugün ağrım olmadı hiç iyi mi kötü mü bilemedim. benim ki kasık ağrısından çok rahimin içinde kramp şeklindeydi dün.

Canım unuttum senin transferin hangi gündü ki kaç gün var daha mutlaka kalınlaşma olur bence. Bu arada nar ye nar suyu iç.Benim de geçen ay kalınlaşmamıştı o zaman araştırırken okudum hep bunu internette.
Saliydi canim basladim nar suyuna sali transfer insallah kalinlasir bu defa dua et bana

Valla ben de her gun yeni bişiler oluyordu bos oldugum gün yoktu bir gun kasilma bir gu batma bir gun cimdik

Kızlar bana istanbuldan bir doktor önerebilirmisiniz tabi kurumun da iyi olması lazım laboratuvar falan lütfeeen bana yardımcı olun tüp bebek için

Kızlar nereden başlayacağımı ne yazacağımı bilemiyorum... Tek bildiğim şey koca bir kabustan uyanamadığım...
Bebeğimi Cumartesi akşamı kaybettim :KK61:
Heyecanlı başlayan Cumartesi günü çok güzel bir şekilde devam etti, Saat 14:00 gittik bebişimizi gördük gayet güzel haftası ile birebir uyumluydu, minik kalbi 152 atıyordu ve Kızıma da o an orada kardeşi olacağını anlattık gösterdik, kardeş istemeyen prensesim bir mutlu oldu o yüz ifadesini görmeniz lazımdı... Mutlu mesut ayrıldık hastaneden...
Akşam 18:00 da karnıma bir sancı girdi ve wc'ye gittim birden bir kan boşaldı ve ufak bir parça düştü benden hemen doktoru aradık acile gitmemizi söyledi hemen... Acile gittiğimizde bebişimin hala benimleydi ama kalp atışı 100'e düşmüştü hemen iğne serum alınacak tüm önlemler alındı ama kanamam bir türlü durmadı ve kalp atını 90'nın atına düştü ve sonrasında da maalesef bebeği kaybettik... Ömrümün en zor dakikaları idi inanın ama Rabbim nasip etmedi, elden birşey gelmedi... Çok yorgunum arkadaşlar çok bir imtihandı bedeli ağır geldi... Rabbim tüm günahlarımı affetsin ve kimseyi evladı ile sınamasın...
amanda çok geçmiş olsun Allah sabır versin.sana bakmak için bu konuya bi bakayım dedim herşey yolunda gidiyor mu diye hamile olduğunu biliyordum..çok üzüldüm.Allah yardımcın olsun canım :KK43:

Kızlar merhaba herkese pazar günü dondurulmuş embriyo transferim oldu bugün daha 2. Günüm Rabbim benim gibi bebiş isteyen herkesi bebişlerimize kavuştursun inşallah dua edelim birbirimize

X