2015 Ocak/Şubat Dondurulmuş Embriyo Transferi Yaptıracaklar

Kızlar uzun zamandır giremiyorum lütfen kusura bakmayın... Son düşük olayı ve kurtaj beni yıkıma uğrattı...
Psikolojik olarak hiç iyi değildim hala da iyi olduğum söylenemez.. Kurtaj sonrası iki gün önce adet oldum...
Devam etme konusunda da çok kararsızım... Şimdilik bende durumlar böyle...

Ne demek canım inşallah en yakın zamanda daha iyi olursun. Rabbim yeniden başlamaya güç versin de inşallah bu defa bebegin sana tutunsun.

Kızlar uzun zamandır giremiyorum lütfen kusura bakmayın... Son düşük olayı ve kurtaj beni yıkıma uğrattı...
Psikolojik olarak hiç iyi değildim hala da iyi olduğum söylenemez.. Kurtaj sonrası iki gün önce adet oldum...
Devam etme konusunda da çok kararsızım... Şimdilik bende durumlar böyle...
Bende sizlerin sayesinde kendimi iyi hissetmiştim bak bana hiç ara vermeden denedim ne olur denemeye devamım senden haber almak için bu tipine giriyorum burası benim için önemli ilk negatifimi ve pozitifimi burada aldım seninse güzel haberlerini almak için bu tipine giriyorum .Dualarım seninle

Kızlar nereden başlayacağımı ne yazacağımı bilemiyorum... Tek bildiğim şey koca bir kabustan uyanamadığım...
Bebeğimi Cumartesi akşamı kaybettim :KK61:
Heyecanlı başlayan Cumartesi günü çok güzel bir şekilde devam etti, Saat 14:00 gittik bebişimizi gördük gayet güzel haftası ile birebir uyumluydu, minik kalbi 152 atıyordu ve Kızıma da o an orada kardeşi olacağını anlattık gösterdik, kardeş istemeyen prensesim bir mutlu oldu o yüz ifadesini görmeniz lazımdı... Mutlu mesut ayrıldık hastaneden...
Akşam 18:00 da karnıma bir sancı girdi ve wc'ye gittim birden bir kan boşaldı ve ufak bir parça düştü benden hemen doktoru aradık acile gitmemizi söyledi hemen... Acile gittiğimizde bebişimin hala benimleydi ama kalp atışı 100'e düşmüştü hemen iğne serum alınacak tüm önlemler alındı ama kanamam bir türlü durmadı ve kalp atını 90'nın atına düştü ve sonrasında da maalesef bebeği kaybettik... Ömrümün en zor dakikaları idi inanın ama Rabbim nasip etmedi, elden birşey gelmedi... Çok yorgunum arkadaşlar çok bir imtihandı bedeli ağır geldi... Rabbim tüm günahlarımı affetsin ve kimseyi evladı ile sınamasın...
Amanda cok uzuldum simdi okudum diyecek bisey bulamiyorum Allah yardimcin olsun insallah bir an once kendini toparlarsin tekrar baalama gucu versin Rabbim sana

Kızlar Merhaba,
Benden müjdeli bir haber yok henüz...
Ama dün dondurulmuş diğer embriyolarım için Doktora gittim ve yeni bir tedaviye daha adım atmış oldum...
Rabbim inşallah bu tedavide hayırlısıyla nasip eder, Bir sonraki randevum 26 Haziran da...

Kızlar Merhaba,
Benden müjdeli bir haber yok henüz...
Ama dün dondurulmuş diğer embriyolarım için Doktora gittim ve yeni bir tedaviye daha adım atmış oldum...
Rabbim inşallah bu tedavide hayırlısıyla nasip eder, Bir sonraki randevum 26 Haziran da...
Canım inan seni çok merak ediyordum bu sefer olacak inşallah dualarım seninle

Canım inan seni çok merak ediyordum bu sefer olacak inşallah dualarım seninle

Sağol canım benim Hayırlısıyla inşallah... Çok girmemeye çalışacağım forumlara... İnsan ister istemez çok hevesleniyor ve sonunda yaşadığına çok daha fazla üzülüyor... Böyle diyorum ama belkide dayanamaz yine buralarda olurum hep...

Maşallah sende büyütmüşsün bebeğini Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin seninde tüm arkadaşlarında...

İnşallah canım Haklısın ama seni anlayan birileriyle Konuşmak iyi geliyor insana ara vermeden yola devam demekten başka çare yok benim her anımda yanımdaydınız bu topiği unutamam sizin bebeklerinize mutlu olmuştum ilk negatiftEn sonra...

Kızlar....
Cuma Günü Transferim oldu :) Bugün 3.gün işteyim...
Tek derdim şuan çalışıyor olmak... İşlerde çok yoğun aksi gibi ama bir bakıma da iyi zaman çabuk geçiyor... Allah kısmet ederse 12 Temmuz Test Günün Dualarınızı Bekliyorum... Senin bebiş nasıl hamişlik nasıl gidiyor? Cinsiyeti de öğrenmişsindir ohhh ne güzel... Ben artık girmiyorum forumlara çok daha fazla kafayı takıyorum çünkü... Birde böyle deneyeyim dedim canım...

Hepinizi öpüyorum....

Canım ilk hafta dikkat et bol bol ayetel Kutsi oku ben abartısız aklans kadar okuyordum inş bu sefer olacak tek transfer mi çift mi benim kuzum oğlan Hayırlısı iyi haberlerini bekliyorum

Kızlar....
Cuma Günü Transferim oldu :) Bugün 3.gün işteyim...
Tek derdim şuan çalışıyor olmak... İşlerde çok yoğun aksi gibi ama bir bakıma da iyi zaman çabuk geçiyor... Allah kısmet ederse 12 Temmuz Test Günün Dualarınızı Bekliyorum... Senin bebiş nasıl hamişlik nasıl gidiyor? Cinsiyeti de öğrenmişsindir ohhh ne güzel... Ben artık girmiyorum forumlara çok daha fazla kafayı takıyorum çünkü... Birde böyle deneyeyim dedim canım...

Hepinizi öpüyorum....

Canim merhaba, oncelikle hayirli olsun insallah hayirli haberlerle gelirsin..

Benim de raporum 3du,haftasonuyla birlikte 5gun dinlendim ve pzt işe basladim. Transferden 2gun sonra dublex evimi temizledim ve belim koptu agridan(sen yapma sakın)
Ise basladim aldigim rapor dert oldu herkese,arkamdan konusmalar vsvs.. eve gelip sabaha kadar agladim bu isi bile beceremedim, benim suçum ne,niye beni anlamiyorlar,ustume geliyorlar diye.. zaten canim burnumda tuttu mu tutmadi mi acaba diye bir de insanlarla ugrastim. haa istanbul trafiginde de Test tarihine kadar da hergun 1.5 saat (abartmiyorum) ayakta yolculuk yaptim eve gelebilmek icin .. tum bu sıfır psikolojiyle olmadi galiba diye dayanamayip 7.gun test yaptirdim ve 158 sonucla ilk denemede ikizlere hamileyim cok sukur :KK66:)

Sakın canini sikma, kaliteli blastokist embriyonuz varsa tutar diye umit ediyorum, allah insallah size de nasip eder tekrar.. insalllah hayirli haberlerle gelirsin..
Bu arada ben bu surecte tutsun diye bol ananans,kivi yemistim. Belki etkisi olmustur.. bilgi, olsun

Canım ilk hafta dikkat et bol bol ayetel Kutsi oku ben abartısız aklans kadar okuyordum inş bu sefer olacak tek transfer mi çift mi benim kuzum oğlan Hayırlısı iyi haberlerini bekliyorum

İnşallah hayırlısı olur canım... İki tane 5.gün embriyosu transfer edildi kaliteleri de iyidi... Çok kendini kaptırmak istemiyorum billiyorsun ilk taze tranfer de 2 adet 5.gün embriyosu ve iyi kalite idi tutmadı, sonraki dondurulmuş 2 adet yine tutmadı. Sonraki dondurulmuş 2 adet tranfer bir bebiş tutundu ama ne yazık düşük ile sonuçlandı. Şimdi yeniden yeşeren umutlar var ama kendimi işe verdim düşünmeme çalışıyorum.

Canim merhaba, oncelikle hayirli olsun insallah hayirli haberlerle gelirsin..

Benim de raporum 3du,haftasonuyla birlikte 5gun dinlendim ve pzt işe basladim. Transferden 2gun sonra dublex evimi temizledim ve belim koptu agridan(sen yapma sakın)
Ise basladim aldigim rapor dert oldu herkese,arkamdan konusmalar vsvs.. eve gelip sabaha kadar agladim bu isi bile beceremedim, benim suçum ne,niye beni anlamiyorlar,ustume geliyorlar diye.. zaten canim burnumda tuttu mu tutmadi mi acaba diye bir de insanlarla ugrastim. haa istanbul trafiginde de Test tarihine kadar da hergun 1.5 saat (abartmiyorum) ayakta yolculuk yaptim eve gelebilmek icin .. tum bu sıfır psikolojiyle olmadi galiba diye dayanamayip 7.gun test yaptirdim ve 158 sonucla ilk denemede ikizlere hamileyim cok sukur :KK66:)

Sakın canini sikma, kaliteli blastokist embriyonuz varsa tutar diye umit ediyorum, allah insallah size de nasip eder tekrar.. insalllah hayirli haberlerle gelirsin..
Bu arada ben bu surecte tutsun diye bol ananans,kivi yemistim. Belki etkisi olmustur.. bilgi, olsun

Çok ama çok sağol hepimiz hikayeleri farklı ama amaç aynı... Ve burda ki karşılıksın yaşanan destekler insana çok iyi geliyor. Allah bebişlerinde ve eşinle beraber huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin... Tecrübelerini dikkate alacağım...

İnşallah hayırlısı olur canım... İki tane 5.gün embriyosu transfer edildi kaliteleri de iyidi... Çok kendini kaptırmak istemiyorum billiyorsun ilk taze tranfer de 2 adet 5.gün embriyosu ve iyi kalite idi tutmadı, sonraki dondurulmuş 2 adet yine tutmadı. Sonraki dondurulmuş 2 adet tranfer bir bebiş tutundu ama ne yazık düşük ile sonuçlandı. Şimdi yeniden yeşeren umutlar var ama kendimi işe verdim düşünmeme çalışıyorum.

Çok ama çok sağol hepimizin hikayeleri farklı ama amaç aynı... Ve burda ki karşılıksız yaşanan destekler insana çok iyi geliyor. Allah bebişlerinle ve eşinle beraber huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin... Tecrübelerini dikkate alacağım...

Cok tesekkur ederim canim, amiinn...
Nasipten ote köy olmazmış.. allah im tez zamanda hayirlisiyla nasip etsin ve kucaginiza almayi da insallah..
Guzel haberlerini bekliyoruzz :KK66:

Aslina bakarsan bi arastirma yazisi okumustum burda,
Tup bebek basarisinda calisan bayanlar calismayanlara gore daha olumlu sonuc aliyormus. Evdeki bayanlar zihnini tuttu mu tutmadi mi diye mesgul ederek olumsuz etkileniyormus. Calisanlarin onu dusunmeye vakti bile olnuyormus,kafasi da sakin oldugundan tutma ihtimali daha yuksek oluyormus...
Insallah sen de basaracksin, fazla dusunmemek gerekiyor. Hersey nasip kismet kader...

Cok tesekkur ederim canim, amiinn...
Nasipten ote köy olmazmış.. allah im tez zamanda hayirlisiyla nasip etsin ve kucaginiza almayi da insallah..
Guzel haberlerini bekliyoruzz :KK66:

Aslina bakarsan bi arastirma yazisi okumustum burda,
Tup bebek basarisinda calisan bayanlar calismayanlara gore daha olumlu sonuc aliyormus. Evdeki bayanlar zihnini tuttu mu tutmadi mi diye mesgul ederek olumsuz etkileniyormus. Calisanlarin onu dusunmeye vakti bile olnuyormus,kafasi da sakin oldugundan tutma ihtimali daha yuksek oluyormus...
Insallah sen de basaracksin, fazla dusunmemek gerekiyor. Hersey nasip kismet kader...

Canım bugün test günüydü ve Allah'a binlerce kes şükürler olsun ki sonuç pozitif 231 çıktı betahcg... Hem çok mutlu hemde çok endişeliyim... Hayırlısı ile devamını nasip eder inşallah Rabbim...

Araştırma yazısına katılıyorum bende... Biz kadınlar bir şeye takıldın mı başka birşey yapamaz oluyoruz... Ama şunuda çok iyi biliyorum ki bu konu herhangi bir konu değil ve kafaya takmamak hiç de öyle kolay olmuyor...

Canım bugün test günüydü ve Allah'a binlerce kes şükürler olsun ki sonuç pozitif 231 çıktı betahcg... Hem çok mutlu hemde çok endişeliyim... Hayırlısı ile devamını nasip eder inşallah Rabbim...

Araştırma yazısına katılıyorum bende... Biz kadınlar bir şeye takıldın mı başka birşey yapamaz oluyoruz... Ama şunuda çok iyi biliyorum ki bu konu herhangi bir konu değil ve kafaya takmamak hiç de öyle kolay olmuyor...

Canım çok sevindim ya anlatamam sana ilk 3 ay dikkat et

çok sevindim hayırlısı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin:nazar::nazar::nazar:

Canım çok sevindim ya anlatamam sana ilk 3 ay dikkat et

çok sevindim hayırlısı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin:nazar::nazar::nazar:

Çok sağolun arkadaşlar... Bende çok sevindim ama belli edemiyorum içimde hep bir endişe...
ilk değer 231
ikinci değer 402 çıktı tam ikiye katlanmamış ama doktor sorun değil gayet güzel artmış değerin dedi...
Perşembe tekrar bir test daha yaptıracağım, Rabbim hayırlısını nasip etsin...

X