Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Herkese iyi akşamlar...
01.07
16/8
11.00: 1 salatalık +2-3 dilim beyaz peynir+ 8 zeytin+1 bardak kiraz sapı çay
Arada 1 küçük kase sütlaç
19:00 1 kepçe mercimek corbasi+ büyük 1 tabak kıymalı kabak yemeği +1 orta boy kase cacik
Gün içinde kahve çay ve şimdilik 2 litre su

BEnim aslında pilavla hiç aram yok ekmekçiyim ben🤣🤣🤣🤣

Ama dışardan gelince acıkmıştım tek etle doymam diye yedim👍👍👍

Ya ben de ekmek hiç aramam da bi oturuşta 4 gofret 3 paket bisküvi yerim Ama yemiyorum neden çünkü tadını biliyorum çünkü bu zamana kadar yedim çünkü Artık fit olma zamanı çünkü aynadaki ben değişecek:)

Ya ben de ekmek hiç aramam da bi oturuşta 4 gofret 3 paket bisküvi yerim Ama yemiyorum neden çünkü tadını biliyorum çünkü bu zamana kadar yedim çünkü Artık fit olma zamanı çünkü aynadaki ben değişecek:)
Ayyyy ben her öğünde bir ekmek yerim yine de doymam abur cuburu colayı filan da çok abartırım

Ama bende bayrama hedef koydum inşallah 65 olurum

Aslında benim daha çok sıkılaşmaya ihtiyacım var yarından itibaren leslie ye de başlicam🥳🥳🥳

Bugün menü
Sabah 11.00
2 yumurta omlet
5 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 közlenmiş kırmızı biber
Yeşillik
1 salatalık
1 kızarmış form ekmek

Ara
1ç.bardağı kefir
10 badem

Akşam 17.00
1 kabaktan yemek
3 yk bulgur pilavı
1 kase cacık

2.5 lt su içildi..
Spor sabah
60 dk eliptik yapıldı
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm
10 dk step tahtasında step yaptım

Akşam spor
2 saat çok tempolu yürüyüş yapıldı dışarda...

blondeaddict blondeaddict 😍
Valla fevkaladenin fevkinde 🥰 👏
Menü ayrı güzel spor ayrı. Ah bende sporda bu noktalara çıkarım inşallah 🧿
Selamssssss🥰🥰🥰🥰🥰

Bugün yoğundum giremedim hemen menümü yazıyorum
16/8
Sabah 10
1 dilim tost,,,1 sahanda yumurta,,,3 zeytin,,,,acı yeşil biber

Ara
Sade kahve

Ara dışarı çıkacaktım 2 kaşık bulgur pilavı,,3 çatal et

Akşam 19.00
3 kaşık bulgur pilavı,,,2 kaşık et,, bol salata

Su 3 litre
Afiyet olsun canım çok yememişsin pilavı gün içi çok ekmeğin yok ama zorunlu hissetme mesela ayran iç yada yoğurt ye etle çıkmadan bir dahakine doymama sansın yok 😉
Benim diyetisyen 3 yk verdi... 1 dilim ekmek yerine dedi...
Doğru demiş, pirinç pilavı da 2 yemek kaşığı diye biliyorum 😊
Bu arada bulgur pilavı hakkında ne düşünüyorsunuz kızlar
Benim diyetisyen hiç vermedi cani sağolsun ben de pek severim :)
Ayarını çok kaçırmıyorsan 3-4 kaşık arada iyi
Sürekli tüketme
Herkese iyi akşamlar...
01.07
16/8
11.00: 1 salatalık +2-3 dilim beyaz peynir+ 8 zeytin+1 bardak kiraz sapı çay
Arada 1 küçük kase sütlaç
19:00 1 kepçe mercimek corbasi+ büyük 1 tabak kıymalı kabak yemeği +1 orta boy kase cacik
Gün içinde kahve çay ve şimdilik 2 litre su
Afiyet olsun sütlaç gün içinde ekmeğin meyven yok ve süt ürünün çok olmadığı için sorun değil sürekli olmadıktan sonra ama yine de yavas yavaş uzaklaşalım 🙈🥰
selamlar
12.00
sucuklu yumurta
peynir
5 zeytin
domates salatalik
2dilim ekmek

15.30
fırında tavuk
salata
cacık

2lt su
Afiyet olsun 👏🥰

Valla fevkaladenin fevkinde 🥰 👏
Menü ayrı güzel spor ayrı. Ah bende sporda bu noktalara çıkarım inşallah 🧿

Afiyet olsun canım çok yememişsin pilavı gün içi çok ekmeğin yok ama zorunlu hissetme mesela ayran iç yada yoğurt ye etle çıkmadan bir dahakine doymama sansın yok 😉

Doğru demiş, pirinç pilavı da 2 yemek kaşığı diye biliyorum 😊

Ayarını çok kaçırmıyorsan 3-4 kaşık arada iyi
Sürekli tüketme

Afiyet olsun sütlaç gün içinde ekmeğin meyven yok ve süt ürünün çok olmadığı için sorun değil sürekli olmadıktan sonra ama yine de yavas yavaş uzaklaşalım 🙈🥰

Afiyet olsun 👏🥰
Aslında bu kadar spor dezavantaj , çünkü vucud hep böyle spor istiyor... hep yapanileceğimix sporlar yapmak lazım... okul açılınca ben bu kadar spor yapamam bu seferde kilo vermem yavaşlıyacak...
Ama şu gerçek ki görünümü çok değiştiriyor olduğun kilodan en az 2 kilo eksik görünüyorsun🖒🖒🖒🖒

Aslında bu kadar spor dezavantaj , çünkü vucud hep böyle spor istiyor... hep yapanileceğimix sporlar yapmak lazım... okul açılınca ben bu kadar spor yapamam bu seferde kilo vermem yavaşlıyacak...
Ama şu gerçek ki görünümü çok değiştiriyor olduğun kilodan en az 2 kilo eksik görünüyorsun🖒🖒🖒🖒
Yaa en büyük sıkıntı bu spor düzeninin yaza özel olması😞 benim sabah 5 te kalkıp spor -duş-yol gibi koocaman hayallerim var ama bakalım😁😁

Cnm hiiiç merak etme sende yakında elinde şişeyle dolaşacaksın.. benim günlük 1 bardaktı tükettiğim onuda zorla.. şimdi maşallahım var.. canım abur cubur istedikçe su içtim, alıştım gittim inan.. sigarayı bırakınca abur cubura sardım, abur cuburu burakınca suya :)
Sade soda yani sade maden suyu ise içtiğin devam et, hiçte zararı yok.. çoğu spor hocası hiç normal su tüketmiyor ellerinde koca koca maden sularıyla deziolar
Kolay gelsin :)
Sirkeli suyu denemenizi öneririm tatlı çikolata krizlerimi yok etti

Yaa en büyük sıkıntı bu spor düzeninin yaza özel olması😞 benim sabah 5 te kalkıp spor -duş-yol gibi koocaman hayallerim var ama bakalım😁😁
Çalışan bayan için çok zor gerçekte ancak işten gelince yapılabilir... ben çalışmıyorum evde olunca vakit bulabiliyorum.. ama okul açılınca kızımı okula getir götür öğle yemeğinde yanına gidiyorum.. sürekli okul yolundayım...

Sirkeli suyu denemenizi öneririm tatlı çikolata krizlerimi yok etti

Yaa bende çok istiyorum sirkeli suyu, hem çok şigalıymış ama el yapımı sirke bulamıyorum.. bu sene izne gelirsem bir köyden yapan birinden alıcam 😂
Acaba şu bio Satan yerlerinde varmıdırki gerçek şifalı sirke ?

Ben kühne marka alıyorum sirkenin pek hilesi olmaz
Yok cnm kaç yere sordum.. artık indüsteiel yapılıyor , eskisi gibi sirke anasıyla 3 ayda deilde , indüstiride 12 saatte yapılıyor.. içinde anası yok bakterisi yok.. sağlığada pek yararı olmazki bunların :KK43:

Yok cnm kaç yere sordum.. artık indüsteiel yapılıyor , eskisi gibi sirke anasıyla 3 ayda deilde , indüstiride 12 saatte yapılıyor.. içinde anası yok bakterisi yok.. sağlığada pek yararı olmazki bunların :KK43:
evde yapabilirsin çok basit hemde katkısı eşim sürekli yapıyor eşe dostadagitir

X