Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Benimki yeter iyisin boyle diyo . . Ama ben kararliyim 58 60 falan olmak istiyorum . Onun nasil sevdigiyle ilgilenmiyorum ben kendimi nasil hissedecegim o onemli benim icin 😂 Insan kendi icin yasamali bence .
zaten oyle.bende nasil iyiysem o kiloda olmaliyim.
lafi açılmısken insanlarin beni gördugü yerde yeter artik zayiflama diyisine sinir oluyorum.
yani onlara ne dimi.
gecen bi komsu bana kilo mi verdin dedi.evet dedim.baya gitmis dedi.4 kilo daha ver yeter boyun uzun dedi.
bende 15 kilom falan var dedim.
yok verme o kadar bi ısrarlar bi ikna cabası.
neymis yaş geciyormus yakismazmis.kamburlasirmis insan.
bende yasimda daha bisey yok dedim.
bende kötü durmaz dedim.oncedrn 5t tim iyidim dedim.
öyle bi bakisi varki yasimin kücük olduguna inanmamalar.kendisinin 18 yasinda oglu var.
benimki daha 2 yasinda.
neymis bekarlikla karistirma.ona bakarsan bende bekarliktan 15 kilo fazla.evliyken baska.
ve daha sacma sapan bi sürü laf
karsi komsu da yeter daha verme diyip duruyor.
ben bu kilolari size sorarak almadim.size sorarak da vermiyorum dicem birine bi gün.
eskiden iyi niyetliydim.ama artik anliyorum ki insanlar kıskanc çekemiyor.
zayif olmak manken gibi görünmem zorlarina gidiyor.gözlerinde gorebiliyorum.
sirf bu yüzden sitenin bahçesine artik gidesim gelmiyor.
2 3 gün once morelim cok bozuldu o konusmadan sonra.
buraya da beni anlayanlar olur diye yazdim.icime atinca stresli oluyorum.
[/QUOTE]

Valla ya bu ara benim de en sinir olduğum şey "yeter daha fazla kilo verme" demeleri. 6 7 kilom daha var diyorum. Yok mu olacaksın diyor arkadaş. Zaten boyum kısa yani. Kemikler ince. Halen göbek var. Sırtım 2 kat. Bacaklarım baya kalın. Nasıl incecik olabilirim ki. Maske sayesinde yüzün çökmüş diyemiyor artık en azından😁 Bana yeter deyip duruyor kendisi 180 boy ve incecik, 1 gr fazlası yok görünürde ama sürekli zayıflamam lazım diyor. Asla da diyetini bozmaz. E bana neden yeter deyip duruyorsun değil mi? Anlayamadım doğrusu 😂

Ben bugün bütün hafta yediklerimden arınayım biraz diye aç kalayım dedim. Sadece akşam yemeğinde yoğurt, 1 şeftali, bir avuç üzüm, 1 ceviz bir de yarım avuç kadar yer fıstığı yedim. 19 saat açlık sonrası.

Yarın da aynısını yapacağım inşallah.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim 🙂 Beslenme rutinimin dışında farklı bir şey yemeyeceğim sabah. Klasik peynir, zeytin, domates vs yiyeceğim. Beslenme çantamı hazırladım bile yolda yemek için. 😂
Şimdiye kadar o kadar çok sınava girdim ki ama hepsinde de aynı korkuyu sınav öncesi çok yaşadım. "Ya tuvaletim gelirse". Şükür bu zamana kadar en ufak bir sıkıntı yaşamadım ama niyeyse hep aklımın bi köşesinde bu endişe var.
endiselenmekte haklisin.sinav bu.ister istemez oluyor.
yemek isi tamamsa bu gece erken uyu.uykun iyice al.
lafi açılmısken insanlarin beni gördugü yerde yeter artik zayiflama diyisine sinir oluyorum.
yani onlara ne dimi.
gecen bi komsu bana kilo mi verdin dedi.evet dedim.baya gitmis dedi.4 kilo daha ver yeter boyun uzun dedi.
öyle bi bakisi varki yasimin kücük olduguna inanmamalar.kendisinin 18 yasinda oglu var.
benimki daha 2 yasinda.
neymis bekarlikla karistirma.ona bakarsan bende bekarliktan 15 kilo fazla.evliyken baska.
ben bu kilolari size sorarak almadim.size sorarak da vermiyorum dicem birine bi gün.

Valla ya bu ara benim de en sinir olduğum şey "yeter daha fazla kilo verme" demeleri. 6 7 kilom daha var diyorum. Yok mu olacaksın diyor arkadaş. Zaten boyum kısa yani. Kemikler ince. Halen göbek var. Sırtım 2 kat. Bacaklarım baya kalın. Nasıl incecik olabilirim ki. Maske sayesinde yüzün çökmüş diyemiyor artık en azından😁 Bana yeter deyip duruyor kendisi 180 boy ve incecik, 1 gr fazlası yok görünürde ama sürekli zayıflamam lazım diyor. Asla da diyetini bozmaz. E bana neden yeter deyip duruyorsun değil mi? Anlayamadım doğrusu 😂
[/QUOTE]
yani insanlar neden boyle anlamiyorum.verirsin vermezsin kendilerine ne oluyor dimi.
kim hangi kiloda olmak istiyorsa olsun.kilolu olunca da kilo ver yeme diyenler.bunlar da ayni kategoride.
saygi diye biseyden haberleri yok.bunlarin hepsi kötü insan.iyi insan saygilidir.insana ve onun hassasiyetlerine değer verir.

endiselenmekte haklisin.sinav bu.ister istemez oluyor.
yemek isi tamamsa bu gece erken uyu.uykun iyice al.

yani insanlar neden boyle anlamiyorum.verirsin vermezsin kendilerine ne oluyor dimi.
kim hangi kiloda olmak istiyorsa olsun.kilolu olunca da kilo ver yeme diyenler.bunlar da ayni kategoride.
saygi diye biseyden haberleri yok.bunlarin hepsi kötü insan.iyi insan saygilidir.insana ve onun hassasiyetlerine değer verir.
[/QUOTE]

Kesinlikle aynı kategori. Hatta aynı kişiler😁 68 kiloyken de sürekli kendine bak diyorlardı.

Bugünkü menüm 16/8
*bugün reglim başladı ve iştahım çok açılıyor :olamaz: ama yarın toparlıcam
Kahvaltı kaşarlı tam buğday tost, yumurta zeytin yeşillik 2 kaşık reçel
Ara türk kahvesi,2 züber bar
Öğlen hindi sote, tam buğday ekmek salata ayran
Akşam nohutlu pilav salata
Sporum 1 saat leslie, yürüyüş 8300 adım,20 dk kol,10 dk bacak ve 10 dk karın videosu yaptım

slmlar.bugünku menüm
saat 9 da
pasta tabaginda menemen
somun ekmegin ucundan
1 mandalina suyu

saat 16 da
3 kabak+3 yk yoğurt+3 ceviz ve baharat
Benimki yeter iyisin boyle diyo . . Ama ben kararliyim 58 60 falan olmak istiyorum . Onun nasil sevdigiyle ilgilenmiyorum ben kendimi nasil hissedecegim o onemli benim icin 😂 Insan kendi icin yasamali bence .
yani onlara ne dimi.
benimki daha 2 yasinda.
[/QUOTE]
Afiyet olsun 🥰
Bu tür komşu arkadaş vs kategorisindeki vatandaşların hepsi yapamayacakları şeyi başkasının başarmasından doğacak sonuçları görüp rahatsız olurlar sebep bu

gül geç bana ay yeter artık dediklerinde “niyeymiş “ diyorum bir sürü konuşuyorlar sonra bende gülüyorum gıcık oluyorlar çok eğlenceli 😂
Kaptanım sen pztsi kesin yeşildesin .. ay maşallah sana 😍
Ayyy inşallah canım yaaaa 🙏😍❤️
Canlarım bugünkü menüm :
13:30=1 haşlanmış patates, 3 dilim peynir, 3 dilim sucuk, 1 tane haşlanmış yumurta
30 dk yürüyüş
Bol bol su
Afiyet olsun 🥰
Merhaba kızlar

Bugünkü menüm kahvaltı 10:00

Sahanda yumurta
1 dilim ekmek kepek
5 zeytin
3 dilim peynir

1 muz

Öğle yemeği 15:30
1 tabak mantı Ama yanında şarap içtim çok canım çekti 🍷

14.500 adım 3 litre su
Afiyet olsun olur arada 🥰
Yarın bol su biraz yürüyüş sorun olmaz inşallah 🥰
İyi akşamlar :) Bugün 21/4 yaptım
17:30 1 bardak süt, 1 tane muz
20:00 ezogelin çorbası, 2 tane zeytinyağlı biber dolması, 1 kase yoğurt, salata.
2,5 litre su. Uyumadan 2 saat önce su alımını yavaşlatacağım. Yarın sınavda zor durumda kalmak istemiyorum. 🙈
Başarılar diliyorum canım Allah emeklerini boşa çıkartmasın 🙏🥰
Kizlar kiraz sapi yerine kiraz sapli form almisim ya. Buda ise yararmi?
İçenler var ben de içtim kayısıdan daha iyi gelmişti ama sürekli kullanmıyorum ben 🥰
yani onlara ne dimi.
benimki daha 2 yasinda.

[/QUOTE]
Kıskançlık sebebi maalesef çünkü ya onu geçersen diye düşünür bu tür tipler sanki yarış gibi benim bir arkadaşım vardı aynı tip
Takma hiç işine odaklan o kendi kendine konuşsun dursun 😂
Ben bugün bütün hafta yediklerimden arınayım biraz diye aç kalayım dedim. Sadece akşam yemeğinde yoğurt, 1 şeftali, bir avuç üzüm, 1 ceviz bir de yarım avuç kadar yer fıstığı yedim. 19 saat açlık sonrası.

Yarın da aynısını yapacağım inşallah.
Afiyet olsun 🥰

Bugünkü menüm 16/8
*bugün reglim başladı ve iştahım çok açılıyor :olamaz: ama yarın toparlıcam
Kahvaltı kaşarlı tam buğday tost, yumurta zeytin yeşillik 2 kaşık reçel
Ara türk kahvesi,2 züber bar
Öğlen hindi sote, tam buğday ekmek salata ayran
Akşam nohutlu pilav salata
Sporum 1 saat leslie, yürüyüş 8300 adım,20 dk kol,10 dk bacak ve 10 dk karın videosu yaptım
Regl öncesi çoğu kişide oluyor ama sporun çok iyi sorun yaşayacağını düşünmüyorum 🥰
Yarın bol protein bol su salata işe yarayabilir

[/QUOTE]

Kesinlikle aynı kategori. Hatta aynı kişiler😁 68 kiloyken de sürekli kendine bak diyorlardı.
[/QUOTE]
bu tip insanlardan nefret ediyorum.inş istemedikleri bi tipte olurlar😈
Afiyet olsun 🥰
Bu tür komşu arkadaş vs kategorisindeki vatandaşların hepsi yapamayacakları şeyi başkasının başarmasından doğacak sonuçları görüp rahatsız olurlar sebep bu

gül geç bana ay yeter artık dediklerinde “niyeymiş “ diyorum bir sürü konuşuyorlar sonra bende gülüyorum gıcık oluyorlar çok eğlenceli 😂
sen en iyisini yapiyorsun kaptanim.benim.2 gün canım sıkıldı.
ben direk bozsam daha cok rahatlarim.ama iste daha yeni tasindim.tanimadiğim bi insandi.ele güne beni kötü biti diye tanitacak sonra.
bu arada kendisi de kocasiyla yürüyüşlere gidiyordu.simdi aklima geldi.kiskançlik iste.
S Sevincoz M MervaTeacher kıskanıyorlarrrr bacımmmm :KK70: siz de onlar gibi aynı ve umutsuz kalın istiyorlarrr :KK8:
aynen canım.kıskanmaktan nerdeyse çatlicaklar.ama yok manken gibi olup çikacam.

yani onlara ne dimi.
benimki daha 2 yasinda.

[/QUOTE]
Herkeste aynı dert ya😂kilo verdiğime vereceğime pişman oluyorum yüzün çökmüş lafı hep söyleniyor, ben halimden memnunum keyfimden veriyorum kilomu millete dert oluyor😒

Bana da diyolar aynisini . Yuzum cokermis yakismazmis. Cokerse benim yuzum coker kimseyi ilgilendirmez yani . Takma kimseyi . Boyun da varsa tas gibi hatun olursun . Onlar da cekemez halleriyle yaglariyla otursunlar . Sen hangi kiloda mutlu ve saglikli olacaksan o kadar ver . Hayat senin beden senin .
saol canim.ama iste cekemeyen insanla muhatap olunca bile tadım kaçıyor.
hani yüzüm de çökmüs degil.bide bana 50 yasinda kadin muamelesi yapmiyorlar mi sinir oluyorum.
evli kadin zayiflayamaz mi ya.genc kız gibi olamazmiş.
bide bana nasil zayifladin ne yaptim diyen bi tayfa var.yahu nasil zayiflanir
boğazini tutacan spor yapacan.bi gün birine dicem ki.çok yedim öyle zayifladim.sende ye😅
[/QUOTE]

Bana da napcan manken mi olcan diyolar 😂 yasim daha 24 ve ailemde seker tansiyon kalp hastaliklari var . Vucudum bu hastaliklari yatkin . Hamileyken sekerim vardi . Doktor bana Kilo ver dogumdan sonra sen diger insanlara gore daha fazla risk grubundasin dedi . Ama bunlari anlatinca bile hala anlamiyolar . Sen kendine bakmiyo musun Kilo vermissin diyolar . Ben artik takmiyorum . Kilo verip ajanslara yazilcam diyorum 😂 ciddiye alanlar olup kiniyolar , umrumda mi , tabiki hayir 😂 takma sende bosver .

Bana da diyolar aynisini . Yuzum cokermis yakismazmis. Cokerse benim yuzum coker kimseyi ilgilendirmez yani . Takma kimseyi . Boyun da varsa tas gibi hatun olursun . Onlar da cekemez halleriyle yaglariyla otursunlar . Sen hangi kiloda mutlu ve saglikli olacaksan o kadar ver . Hayat senin beden senin .
Ayyy okurken daraldim sen nsil karsina almis dinliosun canim bole insanlari. Demorilize insanlarla selamlasmam bile. Cunku hayatima olumsuz birsey katmasin diye. Muattap bile olma aman
[/QUOTE]

Evli barkli kadinsin Kilo verip napcan diyen bile var 😂 oyle diyen aslinda 2.yi alacam demek var ama cok ciddiye falan bi toplumuz sonra laf cikar 2.yi ariyo diye diyemiyorim 😂

saol canim.ama iste cekemeyen insanla muhatap olunca bile tadım kaçıyor.
hani yüzüm de çökmüs degil.bide bana 50 yasinda kadin muamelesi yapmiyorlar mi sinir oluyorum.
evli kadin zayiflayamaz mi ya.genc kız gibi olamazmiş.
bide bana nasil zayifladin ne yaptim diyen bi tayfa var.yahu nasil zayiflanir
boğazini tutacan spor yapacan.bi gün birine dicem ki.çok yedim öyle zayifladim.sende ye😅

Bana da napcan manken mi olcan diyolar 😂 yasim daha 24 ve ailemde seker tansiyon kalp hastaliklari var . Vucudum bu hastaliklari yatkin . Hamileyken sekerim vardi . Doktor bana Kilo ver dogumdan sonra sen diger insanlara gore daha fazla risk grubundasin dedi . Ama bunlari anlatinca bile hala anlamiyolar . Sen kendine bakmiyo musun Kilo vermissin diyolar . Ben artik takmiyorum . Kilo verip ajanslara yazilcam diyorum 😂 ciddiye alanlar olup kiniyolar , umrumda mi , tabiki hayir 😂 takma sende bosver .
[/QUOTE]
anlamiyorlar iste.benimde belimde sorun var.
bel düzlesmem var.omurgam düzlesmis.bel agrisindan ayakta fazla duramiyorum.simdi de bel fitigim cikti.
ben zaten bu yola en basta sagligim tehlikede diye girdim.sonra da biraz zayiflasak güzellessek iki kiyafet alsak dedik.kotü mu ettik.böyle insanlar pislik bacim.
senin de riskli bi gen yapin var anlamiyorlar.ins kendileri 200 kilo olur da inemez inş.

Selam canlar 🎈
Bugünkü menümü bildiriyorum🤩

20 saat açlıkla

Öğlen
2 yumurta
Dereotu
Nane
Yeşil acı biber
2 tane hindi füme
Salatalık
Domates
Zeytin(5-6 adet)
2 bardak çay

akşam

İncir ve erik kurusu
1 paket 40 gram proteinli yoğurt

anlamiyorlar iste.benimde belimde sorun var.
bel düzlesmem var.omurgam düzlesmis.bel agrisindan ayakta fazla duramiyorum.simdi de bel fitigim cikti.
ben zaten bu yola en basta sagligim tehlikede diye girdim.sonra da biraz zayiflasak güzellessek iki kiyafet alsak dedik.kotü mu ettik.böyle insanlar pislik bacim.
senin de riskli bi gen yapin var anlamiyorlar.ins kendileri 200 kilo olur da inemez inş.
[/QUOTE]

Bel fitigi annemde de var . Kilo veriyo o da . Kilo verdikce rahatliyorum diyo . Ona da diyolar hayirdir biri mi var diye 😂 50 yasinda kadin hesap mi vercek size . Ille birileri icin mi zayiflar bakar kadinlar kendilerine . Oyle bile olsa kime ne 😂 insanlar hersey burnunu sokmayi adet edinmis kendine. Bide bizim menapoz sorunumuz da var . Menapoza girdik mi daha cok ekleniyo kilolar vucudumuz musait oldugu icin . Simdiden zayiflamak en iyisi .

Sen kendine bakmiyo musun Kilo vermissin diyolar . Ben artik takmiyorum . Kilo verip ajanslara yazilcam diyorum 😂 ciddiye alanlar olup kiniyolar , umrumda mi , tabiki hayir 😂 takma sende bosver .

Çok ilginçler ya kiloluyken de kendine bakmıyorsun, zayıflayınca da kendine bakmıyorsun😀😀

Ben zayıflayınca da uzun zamandır görmeyen birkaç kişi noldu diyor bi sıkıntım varmış ki zayıflamışım😀😀

Evli barkli kadinsin Kilo verip napcan diyen bile var 😂 oyle diyen aslinda 2.yi alacam demek var ama cok ciddiye falan bi toplumuz sonra laf cikar 2.yi ariyo diye diyemiyorim 😂

O ne ya evlilikle de bağlantı kurmak ne alaka. İnsanlar iyicele şaşırdı😂

X