Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Çok ilginçler ya kiloluyken de kendine bakmıyorsun, zayıflayınca da kendine bakmıyorsun😀😀

Ben zayıflayınca da uzun zamandır görmeyen birkaç kişi noldu diyor bi sıkıntım varmış ki zayıflamışım😀😀

O ne ya evlilikle de bağlantı kurmak ne alaka. İnsanlar iyicele şaşırdı😂

Millet kafayi yemis iste 😂 evliyiz diye cocugumuz var diye yag tulumu gibi mi gezelim. Ic organlarimiz yag mi baglasin ölelim mi yani anlamadim ki 😂😂 bi kadin kendine bakmaya baslayinca millet hemen fesatlaniyo . Ben dogum yapana kadar makyajsiz markete gitmeyen biriydim ama sonrasinda yasadigimiz sorunlar cok yipratti beni . 2 sene de psikolojik olarak anca toparlandim hala da toparlamaya calisiyorum aslinda . Ilk isim de eski bene donmeye calismak bakimli kendini seven , kendine saygi duyan . Ama disardan bakan ne oldu birden buna dusuncesinde . Cok da umrumdaydi ne dusundukleri sanki 😂😂😂

İyi pazarlar güzel hanımlar 🥰
Keyifler yerindedir umarım

Kıskanç vatandaşları bırakın oldukları yerde sinir içinde yaşamaya devam etsinler yazık onlara bazen çok üzülüyorum o sarmaldan çıkabilmeleri mümkün değil 🙄

Bugünü de inşallah iyğ geçirelim beslenme spor olarak yarın tartı günü iyi sonuçlar alalım 🤩🥰

İyi pazarlar güzel hanımlar 🥰
Keyifler yerindedir umarım

Kıskanç vatandaşları bırakın oldukları yerde sinir içinde yaşamaya devam etsinler yazık onlara bazen çok üzülüyorum o sarmaldan çıkabilmeleri mümkün değil 🙄

Bugünü de inşallah iyğ geçirelim beslenme spor olarak yarın tartı günü iyi sonuçlar alalım 🤩🥰
iyi pazarlar kaptanim.
yarin tarti var çok heyecanliyim.
bakalim yarın ne yapacaz:spor:

Konu sahibinden cok özür dilerim kaldıgım yer acıkcası dag basıydı harika yerler gezdim gordum telefonu unuttum adeta İnternet cok cekmedıgınden bildirim de yapamadım zaten yapacak bir bildirimim de yoktu acıkcası 2 kilo alıp gelmısım biliyordum kilo alacağımı oraya gidince ama 2 kilodan fazla hakkın yok diyordum ve dedıgım gibi olmus 2 kilo aldıgıma sevindim 🙈😂
76.3 kilo olmusum pzt yazacaktım ama aklımdayken bildireyim dedim yarın itibariyle diyetime devam zaten cok ozledım diyetimı allahın izniyle 18/6 duzenıyle gumbur gumbur geliyorum

Herkeste aynı dert ya😂kilo verdiğime vereceğime pişman oluyorum yüzün çökmüş lafı hep söyleniyor, ben halimden memnunum keyfimden veriyorum kilomu millete dert oluyor😒
Yüz hatların çıkmış bak daha da güzelleşmişsin diyen olsa keşke :KK70: sanki estetik uzmanı da şurana dolgu yaptırıp şurayı gerelim filan dicek :KK70: kendi hayatından memnun olmayanlar bunlar genelde alakasız insanları ve konuları eleştiriler fikirleri sorulmadığı ve umursanmadığı halde :sinirli:

iyi pazarlar kaptanim.
yarin tarti var çok heyecanliyim.
bakalim yarın ne yapacaz:spor:
Umarım güzel sonuçlar alırız hep beraber 🙏🤩
Konu sahibinden cok özür dilerim kaldıgım yer acıkcası dag basıydı harika yerler gezdim gordum telefonu unuttum adeta İnternet cok cekmedıgınden bildirim de yapamadım zaten yapacak bir bildirimim de yoktu acıkcası 2 kilo alıp gelmısım biliyordum kilo alacağımı oraya gidince ama 2 kilodan fazla hakkın yok diyordum ve dedıgım gibi olmus 2 kilo aldıgıma sevindim 🙈😂
76.3 kilo olmusum pzt yazacaktım ama aklımdayken bildireyim dedim yarın itibariyle diyetime devam zaten cok ozledım diyetimı allahın izniyle 18/6 duzenıyle gumbur gumbur geliyorum
Rica ederiz canım , hoşgeldin tekrar 🥰
Yarın listede düzeltiriz sisteme devam edersen bir kaç haftaya toparlarsın zaten 👍

Hoş geldin
Ohhh çok iyi yapmışsın..ben 3.800 aldım , galiba 2 hafta oldu döneli gramlar kalmıştır aldıklarımı vermeye, yarın görücez :) iyiki doya doya gezmişim yemişim eğlenmişim .. hala akşamları tatilimizden konuşuyoruz.. çok güzel geçti.. kiloda gider bişi olmaz :)

slm güzeller
bugünu erken kapattim.cok acikmistim.yedim.
saat 11 de
2 haş yum.
7 zeytin
80 gr beyaz peynir
yarum domates yarim biber
yesil çay
1 çatal çikolatali yaşpasta

saat 13.45 de
3 ceviz 3 kuru kayisi

saat 14.10 da
1 kutu ton balığı (yağı süzdürülmüş)
3 4 tane sabahtan kalma patates kizartmasi

toplam kalori 1000.

Yavaş yavaş başla bence zaman içinde toparlanır buralarda olursan 🥰
Uzun zamandır yapıyorum aslında 2 ayı geçti neredeyse ama işte gevsedim biraz ama hergun sizden motivasyon alıyrm iyi oluyor vercegm kilo azaldı istikrarda sıkıntı yok bozmuyrm ama iste yediklerim birazcık sey ama tek ögünle dengelemeye çlşyrm işede yarıyor gibi ama biraz dha hızlı olablr yediklerimee dikkat edersem uzun sürmez falan filan işte kaptanım inş düz 60 oldgum zamanda müjdemi veririm sizee :KK24: :KK15:

Ayyy okurken daraldim sen nsil karsina almis dinliosun canim bole insanlari. Demorilize insanlarla selamlasmam bile. Cunku hayatima olumsuz birsey katmasin diye. Muattap bile olma aman

Evli barkli kadinsin Kilo verip napcan diyen bile var 😂 oyle diyen aslinda 2.yi alacam demek var ama cok ciddiye falan bi toplumuz sonra laf cikar 2.yi ariyo diye diyemiyorim 😂
[/QUOTE]
Onu desen evi taslarlar heralde bu zihniyetler 😂

Bugün yine erken kapatıyorum
18/6 niyetlenip 20/4 gibi bir şey oldu yine 😂
15.30: 2 yumurta ile peynirli omlet, yeşillik Domates salatalık çay
16.30: zeytinyağlı taze fasülye 4 kaşık, 1 kase yoğurt, yarım Fırında tavuk göğüs
Yeşil çay, Türk kahve maden suyu bol su içtim
bugün yürüyüş yapamadım

Evli barkli kadinsin Kilo verip napcan diyen bile var 😂 oyle diyen aslinda 2.yi alacam demek var ama cok ciddiye falan bi toplumuz sonra laf cikar 2.yi ariyo diye diyemiyorim 😂
Onu desen evi taslarlar heralde bu zihniyetler 😂
[/QUOTE]

Yuksek ihtimal 😂 bide diyet spor diyince de inanmiyolar . Evde zayiflama iksiri buldum desem daha cok inanirlar , yada kendimi okuttum uflettim desem falan 😂😂😂

Menu yok 😂 2 leslie videosu 15 dk eliptik ( hedef 1 saatti ama oglus durmadi 😂) 15 dk egzersiz. Toplam 1.5 saat spor . 2 yesil cay 1.5 lt su 2 kahve 😂 iyi guzel gidiyo. Insallah yarina 75 li bisi gorurum . Artik 6 lara yaklastikca heyecanlaniyorum. Bi an once tartida 6 gormek istiyorum .

Bir zamanlar ben 😂😂😂

Eklentiler

• Screenshot_20200906-162720_Instagram.jpg
    Screenshot_20200906-162720_Instagram.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar bugünkü menüm:
08:30= 1peynirli poğaça, birazcıkta börek
18:30= tavuk göğsü, küçük bir tabak kuru fasulye ve salata
Spor= Leslie 45 dk
Bugün sınav olduğu için böyle birde adet oldum inşallah yarın artı çıkmam 😓😢

X