Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Canlar hepinize sendromsuz mutlu pazartesi diliyorum.. mesajlarınızı okudum alıntı yapamıyorum, çok tşklr ederim teyzeleri 😍 corona deil ama sars mı dedi doktor vallahi hatırlamıyorum ama yine 2 ay önce çinden başlayan bir salgın varmış, onuntedavisi varmış ama oda tehlikeli bir salgınmış.1 hafta hastane düne kadarda evde karantinadaydı kuzum, bugün okula döndü..bazen gününüz kötü geçer ya,tüm terslikler üst üste gelir..herşey benimi bulur dersiniz..şu son haftalar öyleydi bende malesef. Neyse :) ben bugün tekrardan başlayayım yazmaya menülerimi
Kilom 68 olmuş blondeaddict blondeaddict yarım kilo almışım, yada şişmişim hiç bilmiyorum. Öpüyorum hepinizi 😍
hadi geçmiş olsun.. Allah birdaha göstermesin inşallah... :dua:

Selam arkadaşlar :KK200:
Geçen pazar 72,9
Bugun 72,6
Fark -300 gram
Aslında çarşamba 71.7 gördum
Cuma 71.9 gördüm.
Diğer takımda cuma sonrası odul yemeği filan ödem yapıyor tekrar
tartı gününden önce bende hep daha düşük görüyorum. noluyorsa tartı günü fırlıyor yine + yönde..:KK43::olamaz:

Canlar hepinize sendromsuz mutlu pazartesi diliyorum.. mesajlarınızı okudum alıntı yapamıyorum, çok tşklr ederim teyzeleri 😍 corona deil ama sars mı dedi doktor vallahi hatırlamıyorum ama yine 2 ay önce çinden başlayan bir salgın varmış, onuntedavisi varmış ama oda tehlikeli bir salgınmış.1 hafta hastane düne kadarda evde karantinadaydı kuzum, bugün okula döndü..bazen gününüz kötü geçer ya,tüm terslikler üst üste gelir..herşey benimi bulur dersiniz..şu son haftalar öyleydi bende malesef. Neyse :) ben bugün tekrardan başlayayım yazmaya menülerimi
Kilom 68 olmuş blondeaddict blondeaddict yarım kilo almışım, yada şişmişim hiç bilmiyorum. Öpüyorum hepinizi 😍

Cok gecmis olsun, Allah beterinden korusun . Odem yapmistir vucudun. O kadar stres sıkıntıya normal. Toparlarsin bi iki gune.

rica ederim canim.
ben gecn sene araligin sonunda basladim.9 ayı geçti.ben arada usandim.bozdum geri kilo aldim.süreç ondan bu kadar uzadi.sende ayni seyleri yasama diye yazdim.
ben belli bi diyet yapmadim.inan bana kimse basta yaptiğinı surduremiyor.sıkıliyoruz.
bende karman şorman biseyler yaptim.bazen saglikli beselneidm.bazen ac kaldim.bazen sok diyet yaotim.bazen oruç tuttum.
bazen cozuttum.işte düşe kalka geldim buraya.bugünle birlikte 30 kilo gitti.hedefe kaldi 12 kilo.
heralde o da 3 ayda gider.1 senede 42 kilo vermis olurum.
darisı başina canim.

saol kaptanim.ins haftaya 75 i görürüm.ben yıllardir bu kilolari görmemistim.çok sükür Rabbime.
önünde saygıyla eğiliyorum şuan...valla tebrik ederim.. süper bir performans.. Allah sonuna kadar daim ettirsin inşallah...:KK24:

Merhaba

aynı kilo ile geldim.
geçen hafta 57,5 kg bu hafta 57,5 kg verilen kilo -0-

dikkat etmeme rağmen gitmiyor. Ya direnç noktam ya da beslenme şeklimi değiştirmem lazım.

var mı önerisi olan

teşekkürler
Aynı kiloda uzun süre takılabilirsiniz 10 15 gün kadar (daha da kısa olabilir) pes etmeyin dediğiniz gibi vücut direniyor ben uzun oruçla atlatmıştım o kısmı birden kilo verdim 83 saat miydi tam hatırlamıyorum 72 saatte yeterli gelir önemli olan vücudu şaşırtın

Tayt konusunu daha önce konuşmuştuk seninle, kilo vermeyi bekleme, giy gitsin, demiştin de orda geldi aklıma:). Çalışırken gerçekten zor birşey bebek. Eşim evden çalışıyor, ben de bu hafta evden 30saat calisicam, bebekle nasıl halledicez, bilmiyorum.
Çok çocuk güzel birşey cıvıl cıvıl. Maddi olarak biraz daha iyi olursam koruyucu ailelik düşünüyorum ben de. Kısmet.
hatirladim canim kusura bakma.aynen giy taytini çik herifin karşisina😅
enim esim tayt giydim mi sinir oluyordu önceden.popo arkadan pörtluyordu.simdi ufaldi.giyecek bi taytim da kalmadi.hepsi bol.artik iyice zayiflayinca dapdar alır çıkarım karşisina.bu sefer iyice dellenir😅
zaten ufaktan bi kıskancliklar basladi.esim esim 79 a çiktı.ben 77 ye indim ya.çatırım çatırim çatliyor.
rejime baslarken bana inanmamisti.sen yapamazein iradesizsin demisti.simdi inaniyorum inersin sen diyor🙃
kızın daha küçük.1 seneye ihtiyaciniz var.sindi tam ilgi zamani.zamanla her sey rayina oturuyor.bu sürecte en etkili sey zaman yönetimi.acil olmayan seyleri erteleyin.kim boşsa çocuğa o baksin.dönüsümlu halledersiniz.
dusüncen de çok güzel.ins faydali olur bi cocuğa.Allah hayirlisiyla her açıdan nasip etsin.
Bu hafta biraz daha dikkat ettin ya, çok güzel gitmsi. Tebrik ederim.
tsk ederim canim.sen daha istikrarlisin.bak varya grla verince daha iyi sıkılasma oluyor.yavas yavaş gitmesi daha iyi.

Aslinda hafta basi daha iyi diger gunler tolere edilebiliyor o kacamaklar bak mesela bugun disari cikicaz yuksek ihtimal ben tutamicam bogazimi 😂😂😂😂
arada olur o kadar.. olmasa iyi ama.. :) bu öğlen yemeğimi bende dışarda yedim mesela.. 18 saat açlık sonrası atladım valla... artık başım dönmeye başlamıştı.. Sende çok çok abartmadığın sürece bişey olmaz. hem çok azimlisin sen.. burda taktir ettiğim nadir diyettaşlardan birisin.. :KK39:

hatirladim canim kusura bakma.aynen giy taytini çik herifin karşisina😅
enim esim tayt giydim mi sinir oluyordu önceden.popo arkadan pörtluyordu.simdi ufaldi.giyecek bi taytim da kalmadi.hepsi bol.artik iyice zayiflayinca dapdar alır çıkarım karşisina.bu sefer iyice dellenir😅
zaten ufaktan bi kıskancliklar basladi.esim esim 79 a çiktı.ben 77 ye indim ya.çatırım çatırim çatliyor.
rejime baslarken bana inanmamisti.sen yapamazein iradesizsin demisti.simdi inaniyorum inersin sen diyor🙃
kızın daha küçük.1 seneye ihtiyaciniz var.sindi tam ilgi zamani.zamanla her sey rayina oturuyor.bu sürecte en etkili sey zaman yönetimi.acil olmayan seyleri erteleyin.kim boşsa çocuğa o baksin.dönüsümlu halledersiniz.
dusüncen de çok güzel.ins faydali olur bi cocuğa.Allah hayirlisiyla her açıdan nasip etsin.

tsk ederim canim.sen daha istikrarlisin.bak varya grla verince daha iyi sıkılasma oluyor.yavas yavaş gitmesi daha iyi.
Çok güzel taytlar var, al kız çatlasın,antarist çok güzel çıktı,netten almistim😄. Şu anlık sen öndesin, 30 kilo vermişsin baksana ne güzel, gerisi de gelir..evet ya, gram gram verdim ama çok incelmiş gibi oldum. Görümcem bir anda 4 verdi, hiç incelme yok henuz, gerçi sonradan da oluyor bazen incelme.

Ya zayiflayamazsam 😂😂 bende ramazan davulu gibi oluyorum Kilo alinca 😂😂
ah ah biz de kilo alinca yarmagül gibi oluyoruz😅
davul daha iyi bence.biz siskoyken de iriyiz zayiflayinca da iri.
siz zayiflayinca minnoş.bizden 1-0 öndesiniz.
önünde saygıyla eğiliyorum şuan...valla tebrik ederim.. süper bir performans.. Allah sonuna kadar daim ettirsin inşallah...:KK24:
saol canım.Allah razi olsun.
darisi isteyen herkesi basina olsun.
bu yol uzun bu yol zor.anahtar kelime ise sabır.

slm kızlar,

Büyükbabam hasta ve biz hergün hastanedeyiz,
telefonumu değiştirdim ve yazıp bigi vermedim şifrelerimi unuttum ofisdeki bilgisyarımda kayıtlı işyerine geçer geçmez size yazdım işe başlamadan ilk.
ben 15 gün izinli olabilir miyim
herkese kolay gelsin

Çok güzel taytlar var, al kız çatlasın,antarist çok güzel çıktı,netten almistim😄. Şu anlık sen öndesin, 30 kilo vermişsin baksana ne güzel, gerisi de gelir..evet ya, gram gram verdim ama çok incelmiş gibi oldum. Görümcem bir anda 4 verdi, hiç incelme yok henuz, gerçi sonradan da oluyor bazen incelme.
bana da linkini atarmisin.nerden aldin tayti?ben kaliteli bisey ariyorum.pamuklanma boydan cekme yada sökülme problemi olmasin istiyorum.bide zamanla esnemesin.
tayt almaya korkuyorum ya.benim bi huyum var.aldim mi iyi bisey almak isterim.atmak istemem.çöp olursa cok üzülurüm.her kiyafetimi öyle secerim.dikislerine kadar bakarim.kalabaligi sevmedigim icin de al kenara at yapmam.
sen görümcenden daha cok zayiflamis görünürsün.yağ bi anda yakilinca fazla deri yine sişman gösteriyor.keşke hepimizde yavaş yavaş versek de sıkılaşsak ama sabredemiyoruz.vermemiz gereken kilo fazla olduğu icin zaman çok uzuyor.

bana bir yiğit lazim😅
benimle hergün spor yapacak.beni kıskaca alacak iyice sıkılaştiracak bi yiğit.
ben bi türlu evde spor yapma işini sevemedim.bu yüzden bi arkadaş ariyorum.beraberce motive olalim istiyorum.var mi el kaldiran😅

İyi günler. Geçen hafta bldirim yapmamıştım ama ondan önceki hafta 56.8 idim.
Bu hafta : 56.9
Fark: +100 gr 🙈

Vermem gereken 3-4 kilonun beni bu kadar zorlayıp, bezdireceğini tahmin etmemiştim hiç. :)
Kaptanım bir haftadır giremedim kusuruma bakmayın💐 blondeaddict blondeaddict
Bu aralar zaten iştahım yok gibi bir öğün anca yiyorum bu hafta geç saatte yediğimde oldu makarna gibi kaçırdığım şeylerde oldu ama metabolizmam hızlandı sanırım yediğimi yakıyorum, reglimin 2.günü
Kaptanım 300,400 gramda sabitledim ben haftalık:)
Geçen hafta:64.8
Bu hafta:64.5
Fark:300 gram
Mum dibine ışık vermezmiş. Eşimin 10 gün oldu 2 kg gitti, görümcemin 8 gün oldu, 4 kg gitti, annem verdi, okuldan arkadaşım verdi, hepsine aralıklı oruca başla diye ısrar eden benim, en az kilo veren de benim 😅🤣
Canım iyidir 300 gram tebrikler 👏😍🤩
Aileyi de iyi yola sokmuşsun yeni başladılar ondan çok gidiyordur 🤩
Selam kızlar
kaptanım yukarda yazdım gibi bişi demişsin ama anlayamadım :) ben kg. yazıyım sen doğrusunu bilion zaten
geçen hafta 66.5
bu hafta 65.5
fark 1 kg
Tamamdır bende kayıt var hallediyorum 😂👏🤩
kızcelerrrr bu hafta perşembe cuma uzun oruca ben var diyen olursa yanıma arkadaş bekliyorummmmmmmmmmmmmmm:KK49:
Beeen 😂😍
Merhaba kızlar. Telefonum bozulduğu için yoktum. Yenisini alınca döneceğim😀 Kilo bildirimi için geldim.

Geçen hafta: 54.8
Bu hafta: 54.2
Fark: -600 gr
Tebrikler canım süper 👏🤩😍
Telefonun umarım sorunsuz hallolur
Selam arkadaşlar :KK200:
Geçen pazar 72,9
Bugun 72,6
Fark -300 gram
Aslında çarşamba 71.7 gördum
Cuma 71.9 gördüm.
Diğer takımda cuma sonrası odul yemeği filan ödem yapıyor tekrar
Süper canım tebrikler 👏🤩
Ödül yemeği iyi de sonrası toparlamak zor bakınız ben bu hafta 😂🙈
Merhaba

aynı kilo ile geldim.
geçen hafta 57,5 kg bu hafta 57,5 kg verilen kilo -0-

dikkat etmeme rağmen gitmiyor. Ya direnç noktam ya da beslenme şeklimi değiştirmem lazım.

var mı önerisi olan

teşekkürler
Canım bol su, spor artışı ve menülere gerçekten dikkat 🥰

slm kızlar,

Büyükbabam hasta ve biz hergün hastanedeyiz,
telefonumu değiştirdim ve yazıp bigi vermedim şifrelerimi unuttum ofisdeki bilgisyarımda kayıtlı işyerine geçer geçmez size yazdım işe başlamadan ilk.
ben 15 gün izinli olabilir miyim
herkese kolay gelsin
Canım çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum 🙏💐
Tabi ki hayırlısı ile atlatın biz buradayız 🙏🥰

Günaydınn kızlar herkesin azmini tebrik ediyorum d3vli olmasını diliyorum 😊🙏
Bende geçen hafta pazartesi 93.8 kg dim bugün sabah 93.0 💃💃💃 800 gr vermişsin buna mı seviniyorsun diyeceksiniz ama ben hiç veremiyordum.ve eşimin doğum günüydü dün biraz yemek işini kaçırdım 😅 ona rağmen 800 gr bir haftada benim için güzel başarı 😊 sizler ne yaptınız nasılsıniz merakla okuyorum hep yazılarınızı. Yalnız olmadığımı görüyorum bu yolda sizinle 🤗💕
Canım süper tebrikler 👏😍🤩
Listeleri kontrol ederken gördüm mesajını kaçırmışım kusura bakma
Sevinilmez mi 800 gr iyi rakam devam 😍👍

İyi geceler. 17/7
13:00 küçük çorba kasesinde meyveli müsli içine ekstradan birkaç tane üzüm ekledim
17:00 1 kase naneli, pulbiberli, kırmızı biberli yoğurt. Bu sosu cipsin yanına yapıyorum hep. Tabi cips yemedim onun yerine bir tane kapya biberi sosa bulayarak yedim. 🤭
19:30 1 kase yayla çorbası, çeyrek porsiyondan daha az kıymalı pide, çok az haşlanmış et. 3 çorba kaşığı aşure.

2 litre su.
Geçen hafta sormuştum sizlere 2 günde 3 kilo almış olabilir miyim diye. Almışım galiba. Ödem olsa bir iki günde inerdi diye düşünüyorum ama iki gündür 57 lerde gezip duruyorum. Hiç 56 yı göremedim.
7000 kalori bir kilo 14.000 kalori fazladan yemedin galiba 😁
Cok merak ettim boyun kac 😂 71 Kilo normal gosteriyo sende . Ben 163 oldugum icin 71 bile benim icin kilolu oluyo 😂😂 Allah boy vermemis bana malesef 😂😂
canım 10 yıl önce 1.72 idi yaş ilerledikçe kemikler asinip kayıp yaşıyor kamburluk filan şimdi 1.71 im.insallah sporla kemikler şekil alır geri uzarim🤩
Süpersiniz beni de kaydedin gruba. Henüz ne yapmam gerektiğine karar vermedim, bebeğim 6 aylık oldu emziriyorum.
hosgeldin
Günaydın kızlar
Harika bir hafta diliyorum ve merakla bekliyorum sonuçlarınızı 🙏🤩

Bende 4 gün ara kaynaklı artı tartıya yansımış maalesef.
4 ay sonunda bi 4 gün yaptım dert etmiyorum ama bu kadar fazla çıkmasına şaşırdım

Geçen hafta :71
Bu hafta : 73
Fark : +2 🙄
Nazarlığım olsun diyor ikinci döneme başlıyorum 🥰
kaptan ödem o fazladan 14 .000 kalori ne yiycen🤣🤣🤣
Afiyet olsun canım 🥰
Valla bende 4 günde 2 kilo almışım 🙈
O yüzden hersey olabilir diyorum devam edelim bir kaç güne iniş trendine geçeriz insallah 🙏

Süper canım tebrikler. 👏🤩😍

Hışgeldln ilk sayfada kurallarımız var aralıklı oruç düşünüyor isen okursan faydası olur 🥰
Emziren annelerin çok dikkat etmesi lazım bebeğin çok küçük Allah bağışlasın 🧿
Bence aburcubur şeker karbonhidratları kontrol altına alıp bol su içer ve akşam da çok geç saate kalmazsan yemekte 14/10 iyi olabilir
Çok çok uzun açlık ve çok düşük kalori almamalısın bu dönemde
Ödem ödem 😁😁

X