Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Çok teşekkürler canım 4 günlük molayı kapatmak lazım 😂🙈

Evet biraz kaçmış ama yarın dengeleyebilirsln dert etme 🥰
Zaten o böreklere vs. ağız değdi mi hiç gelmiyor sonu 🙄

Hoşgeldin tekrardan genel hatları ile tanımış olduk seni
Evet karbonhidrat ağırlıklı beslenme aburcubur çok sıkıntılı oluyor
Canım günlük yediklerin içtiklerin menü Ve spor paylaşırsan ve pazartesi günleri 14 öncesi kilo bildirimi yaparsan ekliyorum listeye çok şartımız yok sadece istikrar ile devam et 🥰

O süper geldi yine kür 👏😍

Afiyet olsun 🥰
Hoşbulduk ☺️ tamam o zaman yarın menü paylaşımı ile katılıyorum aranıza 😍 inşallah hep beraber yağları, kiloları göndeririz vücudumuzdan 💪

Mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışıyorum besin dengesini tutturayım diye ama her zaman başarılı olamıyorum. Hem yerken hem yemek yaparken 🤭

Tek başımayken iredeliyimdir ama yanımda eşim veya başka kişiler varsa başarılı olamıyorum. Hatta bazen istemesem veya tok olsam bile yemek zorundaymışım gibi hissediyorum nedense.

Halbuki şubat ayında arkadaşımla konuşmuştuk bu konuları. Aralıklı oruçla ilgili telefonuna uygulama indirmiştik, ben de yapacağım, çok mantıklı geldi demişti. Uzun süre aç kalamayan, yatana kadar bir şeyler içen, yiyen birisi. Bence bu konuda başarılı olamadı ve uzun süre bir şey yiyememek ona ceza gibi geldi. Bir daha onun yanında kilo, diyet konularını açmayacağım zaten.
Aslında bu konuda beni en çok baltalayan eşim. Grafiklere göre normal aralıktayım ama yine de 55 kilo olsam fena olmaz. Tanıştığımızda çok zayıftın yine öyle mi olacaksın diyor. 51 kiloydum o zamanlar ama yaşım da 18 di.
Canım vki 25 altı normal ama yine yağlı ve göbekli olunuyor.
22 vki güzel duruyor
21-22 arasida ideal diye geçiyor zaten

Canım eşim şehir dışında bu aralar sık seyahatleri oluyor onun bazı işleri ve tabi evin ailenin işleri bitmiyor ki 😫🙄

bence yapamadığı İçin seni de asagı çekmeye çalışıyor maalesef insanlar böyle
Evet konuşmamak en iyisi 🥰

Merhaba 🥰 ve tabi ki Biraz tanıtır mısın kendini ?
İlk sayfa ilk mesajda çok detaylı anlattım hem aralıklı orucu hem grup kurallarımızı,
Uyarsa bekleriz 🥰
Kaptanim sen çalışıyor musun?
Sanki öğretmen sin diye kalmış aklimda🙄

yorgunluk ve uykusuzluk da ödem yapar.bu hafta dinlenmene yemene icmene dikkat edersen gider hepsi.morelim bozulmasin.herkes ayni.

aynen.hayatta neyin sınırı varki.normal bi yeme icme herseyi çözer.abartmaya gerek yok.

biliyorum😣bu beni cok üzüyor.esim diyorki göbeğin sarkmiş😣
sen öncesi sonrasi resmi cektin mi?gercekten yukari kalkiyor mu?
Leslie boosted yap hem kolay hem de güzel verdirir.

yorgunluk ve uykusuzluk da ödem yapar.bu hafta dinlenmene yemene icmene dikkat edersen gider hepsi.morelim bozulmasin.herkes ayni.

aynen.hayatta neyin sınırı varki.normal bi yeme icme herseyi çözer.abartmaya gerek yok.

biliyorum😣bu beni cok üzüyor.esim diyorki göbeğin sarkmiş😣
sen öncesi sonrasi resmi cektin mi?gercekten yukari kalkiyor mu?

Resmini cekmedim ama bugun esime gosterdim baya toparlanmis karnin dedi . Hala gobegim var tabi ama deri asagiya sarkmis halde degil . Cok faydasi oluyo .

Leslie boosted yap hem kolay hem de güzel verdirir.
onu yaptim canim.amacim sıkılasmak.onun icin chloe yi düsünüyorum.tsk ederrim😍
Resmini cekmedim ama bugun esime gosterdim baya toparlanmis karnin dedi . Hala gobegim var tabi ama deri asagiya sarkmis halde degil . Cok faydasi oluyo .
ne güzel.darisi basima.ama ben çok zorlaniyirum.sanirim kaslarim zayif.kollarim cok gücsüz

Canım vki 25 altı normal ama yine yağlı ve göbekli olunuyor.
22 vki güzel duruyor
21-22 arasida ideal diye geçiyor zaten
Siz yazınca tekrar bakma ihtiyacı duydum. :) Şu anki kilom ve boya göre VKİ 20.57 çıkıyor. Burada kas ve yağ oranı da önemli çünkü özellikle karın bölgem için egzersize çok ihtiyacım var.

onu yaptim canim.amacim sıkılasmak.onun icin chloe yi düsünüyorum.tsk ederrim😍

Şubat, mart ayında Jillian Michael 30 Day Shred yapmıştım. Arattığımda öncesi sonrası fotoğrafları çok motive ediciydi ve yapanların vücutlarında inanılmaz değişimler vardı. Önce yarım saat Leslie yapıp sonra 30 Day Shred yapıyordum her gün. Ne kilo olarak ne de görüntü olarak en ufak bir değişim gözlemlememiştim kendimde. Chloe de hemen hemen benzer özellikler mi gösteriyor merak ettim.

Şubat, mart ayında Jillian Michael 30 Day Shred yapmıştım. Arattığımda öncesi sonrası fotoğrafları çok motive ediciydi ve yapanların vücutlarında inanılmaz değişimler vardı. Önce yarım saat Leslie yapıp sonra 30 Day Shred yapıyordum her gün. Ne kilo olarak ne de görüntü olarak en ufak bir değişim gözlemlememiştim kendimde. Chloe de hemen hemen benzer özellikler mi gösteriyor merak ettim.

Ben chloe yaptim . Etkisini de gordum . Tartida cok bi eksilme olmamisti ama hareketleri yapamamama ragmen guzel incelmistim .

Günaydın kızlar
Herkese harika bir gün diliyorum 😍💐
Uzun oruça başlama heyecanı içindeyim bugün 18/6 olarak niyetlenmiştim ama belki tek öğün yapıp yiyip tekrar kapatma ihtimalim yüksek
Uzun oruçcular siz ne hazırlık yapıyorsunuz ?

Bugünkü menüm (18/6)
13:15 1 bardak süt, 10 tane zeytin, birkaç parça peynir, 1 tane haşlanmış yumurta, yarım domates ve kapya biber, kaşarlı tost (canım çok istemişti)
19:30 çeyrek kase yayla çorbası, 2 küçük kepçe patates yemeği, biraz kavurma, 1 kase naneli, pulbiberli yoğurt, yarım domates.

Şimdiye kadar 2 litre su.
Afiyet olsun canım 🥰
Günün menüsü:
19:30 ~bir tane nescafe
20:30 ~3 tane köfte, ve yoğurt
Gece yediğim için agır olmasını istemedim
Bol su ve bitki çayı 🤣
Afiyet olsun canım evet hafif olmuş biraz 🥰
Hoşbulduk ☺ tamam o zaman yarın menü paylaşımı ile katılıyorum aranıza 😍 inşallah hep beraber yağları, kiloları göndeririz vücudumuzdan 💪
Süper, bekliyoruz 👏😍
Kaptanim sen çalışıyor musun?
Sanki öğretmen sin diye kalmış aklimda🙄
Hayır canım öğretmen değilim , çalışmıyorum ev hanımıyım

günaydın herkese ben tartılmaya korkuyorum tartı fobim oldu resmen ya bende bugun akşam itibari ile uzun oruç yapacağım kaç saat giderse artık tek öğün besleniyorum ondada çok yiyorum psikolojik açlık oluşmaya başladı akşam evde can sıkıntıısndan ne varsa yiyorum.
dün akşam mantı yedim,üstüne çikolata yedim,üstüne peynir ekmek yedim üstüne tarhana hiç birini canım istediği için değil sadece sıkıntıdan yedim kendime nasıl geleceğim ben ya hergün gündüz tamam bugün başladım diyorum yemiyorum akşam eve gidince bunalım çöküyor başlıyorum yemeye

günaydın herkese ben tartılmaya korkuyorum tartı fobim oldu resmen ya bende bugun akşam itibari ile uzun oruç yapacağım kaç saat giderse artık tek öğün besleniyorum ondada çok yiyorum psikolojik açlık oluşmaya başladı akşam evde can sıkıntıısndan ne varsa yiyorum.
dün akşam mantı yedim,üstüne çikolata yedim,üstüne peynir ekmek yedim üstüne tarhana hiç birini canım istediği için değil sadece sıkıntıdan yedim kendime nasıl geleceğim ben ya hergün gündüz tamam bugün başladım diyorum yemiyorum akşam eve gidince bunalım çöküyor başlıyorum yemeye
Canım bence stres ve rahatlama hissi ikisi birden oldu
Rahatlama çünkü düğün bitti masallah istediğin gibi oldu ve hedef gerçekleştirdin ama bir yandan da o hedefe koşarken haklı olarak çok stres yapmıştın, şimdi bitince vucüd ve beyin belki yemeği yine rahatlama aracı olarak gördü ( hakettim diyor belki de) hepimizde öyle oluyor, bir hedef gerçekleşince hemen kutlayalım ödül yapalım ya da daha rahat davranalım diyoruz alıştığımız bir hal bu.
Benim tavsiyem kendini bi dinle biraz rahat bırak, belki bu dönem biraz ağırdan alarak ilerleyeceksin
Uzun oruç yap iyi gelir ama mesela arkasından hemen yine uzun oruç yapma mesela 16/8 yap kısıtlanıyorum diye düşünmesin beynin bir süre, ağır ağır rotaya gireceğini düşünüyorum 🥰

o kadar spora nasil incelmedin merak ettim.belkide onceldin ama farketmedin.keske baslamadan once ölçülerini bi kenara yazsaydin.
chloe de bel bölgesinden 14 cm incelen de var.youtubeden bi kiza yapti.tabi bizim gibi kiloluydu.baya faydasini gördü.
zayif ve fit bi kız yapti.o da belinden 5,5 cm inceldi.

Bende cok ama cok zorlanmistim. Zamanla geciyo . Bi gayret basla gelir devami.
bugün baslicam canim
bana biraz baski yapsan güzel olur aslinda😅

X