Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

o kadar spora nasil incelmedin merak ettim.belkide onceldin ama farketmedin.keske baslamadan once ölçülerini bi kenara yazsaydin.
chloe de bel bölgesinden 14 cm incelen de var.youtubeden bi kiza yapti.tabi bizim gibi kiloluydu.baya faydasini gördü.
zayif ve fit bi kız yapti.o da belinden 5,5 cm inceldi.

Başlarken tüm ölçüleri yazmıştım. 30 günün sonunda görüntü olarak bir farklılık sezemedim kendimde. Karın bölgemdeki yağlanmanın gözle görülür biçimde azalmasını bekliyordum mesela. Birkaç cm incelme mevcut ama gözlemlenebilecek seviyede değildi. Hareketlerin hepsini de eksiksiz yapmıştım ama herkes çok zorlandığını yazarken ben hiç zorlanmamıştım. Şimdi acaba hareketleri yanlış mı yaptım diye düşündüm. 🥺
Bel 75 ten 72 ye
Basen 93 ten 95 e.
Göğüs 85 ten 81 e,
Kol 28 ten 27 ye
Üst bacak 56 dan 50 ye inmiş. Alt bacakta herhangi bir değişiklik olmamış.

Kızlar ben bugün tek öğün yaptım ve az evvel uzun oruca başladım hayırlısı ile 🙏

Bugünkü menü
1 kase sebze çorbası, 5 köfte, 1 kase salata, 2 bardak ayran ve 10 tane badem

Yeşil çay, kahve , Form çay maden suyu İçtim
6 km yürüdüm

Eklentiler

• 5AA15FCB-7581-4A82-AE3B-49A5AF5A6783.png
    5AA15FCB-7581-4A82-AE3B-49A5AF5A6783.png
    238,3 KB · Görüntüleme: 11
selam herkese.. işler çok yoğun. giremedim bugün doğru dügün.. dünkü menümü de yazmayı unutmuşum. önce onu bi yazayım.. :KK39:

22/09 tarih
13.30 : sandviç ekmeği arası tavuk döner+ayran
19.00 : 1 tabak etli türlü yemeği + 3 kaşık kadar yumurtalı pazı kavurması+ 1 kase cacık
gün içinde bolca su+çay ve kahve birazda üzüm.. :KK39:

Bugün arkadaşlarla takıldım yemek konusunda ve biraz sınırı aştım gibi.. akşam çorba yada yoğurt tarzı bişeyle kapatmak niyetindeyim.. :dua:
ben işe dönüyorum.. herkese bol eksili bir gün diliyorum..:KK24:

Başlarken tüm ölçüleri yazmıştım. 30 günün sonunda görüntü olarak bir farklılık sezemedim kendimde. Karın bölgemdeki yağlanmanın gözle görülür biçimde azalmasını bekliyordum mesela. Birkaç cm incelme mevcut ama gözlemlenebilecek seviyede değildi. Hareketlerin hepsini de eksiksiz yapmıştım ama herkes çok zorlandığını yazarken ben hiç zorlanmamıştım. Şimdi acaba hareketleri yanlış mı yaptım diye düşündüm. 🥺
Bel 75 ten 72 ye
Basen 93 ten 95 e.
Göğüs 85 ten 81 e,
Kol 28 ten 27 ye
Üst bacak 56 dan 50 ye inmiş. Alt bacakta herhangi bir değişiklik olmamış.
canim.ne güzel degisim.var iste.toparlanma bile kârdir.keşke birakmasaydin.hem zorlanmisyormussun da.demek ki kasların güclü.kaslari yetersiz olanlar zorlanir.üst bacak epey sıkılaşmis.6 cm ne demek.alt bacakta zaten fazla yag olmaz.kas cok olur.ondan değisim olmamistir.
bence devam ettirmelisin.

canim.ne güzel degisim.var iste.toparlanma bile kârdir.keşke birakmasaydin.hem zorlanmisyormussun da.demek ki kasların güclü.kaslari yetersiz olanlar zorlanir.üst bacak epey sıkılaşmis.6 cm ne demek.alt bacakta zaten fazla yag olmaz.kas cok olur.ondan değisim olmamistir.
bence devam ettirmelisin.
Çok teşekkür ederim, beni iyi hissettirdiniz. 🥰 Bu değerler ölçüm yapınca fark ediliyordu, aynaya bakınca hala yağlı bir karın ve göbek görüyordum. Sonuca değil de sürece odaklanarak çok daha uzun sürelerde spor yapmak gerekiyor sanırım. :)) O kaybettiğim motivasyonumu bir bulsam tekrar başlayacağım ama yok, spor kıyafetlerimi giyip oturuyorum evde 🤣

Çok teşekkür ederim, beni iyi hissettirdiniz. 🥰 Bu değerler ölçüm yapınca fark ediliyordu, aynaya bakınca hala yağlı bir karın ve göbek görüyordum. Sonuca değil de sürece odaklanarak çok daha uzun sürelerde spor yapmak gerekiyor sanırım. :)) O kaybettiğim motivasyonumu bir bulsam tekrar başlayacağım ama yok, spor kıyafetlerimi giyip oturuyorum evde 🤣
rica ederim canim.yazdiklarim gercek.
düsünsene 1 kilo veriyoruz 1 cm inceliyoruz.ama sporda kilo vermeden sıkılaşsıyoruz.bence daha kolay bisey.ac kalmadan.
hep derim zayiflamak incelmrk sabir işı.pes etmeyip devam edenler sonuca ulaşiyor.
hadi gel seninle spora baslayalim.
ben azoncr chloe ting 11 dakikalik videosunu yaptim.iki hareket diisnda fazla zorlanmadim. o da zamanla oturur ins.
sen bence hic zorlanmazsin.kilon da benden az.benim el bileklerim zorlaniyor asiri kilodan.
hadi bugün bi kağida ölcülerini yaz.14 gün sonunda yeniden ölcülecez.
benim bugünkü ölcülerim
goğüs 104
bel 87
karin 104
kalça 106
sağ üst bacak 63
sağ üst kol 33
buraya not birakiyorum.sonra gelip sonuca bakicam🙃

slmlar canlar.bugünkü menüm
saat 11 de
yarim dilim kepek ekmek
2 zeytin
50 gr lor
50 gr menemen
1 yk dut kurusu
2 ceviz
sekersiz çay

14 de
1 armut
ince dilim karpuz

saat 15.45 de
200 gr nohutlu bamya yemeği

spor olarak chloe ting 11 dakikalik yaptim.
yatana kadar belkibiraz daha biseyler yaparim.
40 dakika yurüyüs.
su cay ve kahve

rica ederim canim.yazdiklarim gercek.
düsünsene 1 kilo veriyoruz 1 cm inceliyoruz.ama sporda kilo vermeden sıkılaşsıyoruz.bence daha kolay bisey.ac kalmadan.
hep derim zayiflamak incelmrk sabir işı.pes etmeyip devam edenler sonuca ulaşiyor.
hadi gel seninle spora baslayalim.
ben azoncr chloe ting 11 dakikalik videosunu yaptim.iki hareket diisnda fazla zorlanmadim. o da zamanla oturur ins.
sen bence hic zorlanmazsin.kilon da benden az.benim el bileklerim zorlaniyor asiri kilodan.
hadi bugün bi kağida ölcülerini yaz.14 gün sonunda yeniden ölcülecez.
benim bugünkü ölcülerim
goğüs 104
bel 87
karin 104
kalça 106
sağ üst bacak 63
sağ üst kol 33
buraya not birakiyorum.sonra gelip sonuca bakicam🙃
Şu an acayip motive oldum. 🤣 Spor her şey, keşke çocukken kazandığım bir alışkanlık olsaydı ne güzel olurdu. Chloe hiç denemedim, ona bakayım bi hemen. Öncesinde ısınma hareketi yaptınız mı? Ben de zorlanabilirim belki, kas kütlem az çünkü.

o kadar spora nasil incelmedin merak ettim.belkide onceldin ama farketmedin.keske baslamadan once ölçülerini bi kenara yazsaydin.
chloe de bel bölgesinden 14 cm incelen de var.youtubeden bi kiza yapti.tabi bizim gibi kiloluydu.baya faydasini gördü.
zayif ve fit bi kız yapti.o da belinden 5,5 cm inceldi.

bugün baslicam canim
bana biraz baski yapsan güzel olur aslinda😅

Baskiyla da olmaz ki , ama destek olurum her daim 🥰🥰

Bugunku menu sabah haslanmis yumurta mini diyet pancake peynir ve bal
Aksam yemegi hindi gogus , sebzeli tam bugday makarna . Ve uzun oruca basladim . Dun spor yapamadim bugun de yapmicam galiba . Bi Ton isim var evde . Yarin kaldigim yerden spora devam vucut da bi sasirmis olur boylece .
Bi dukan birasi yapcam 2 saat sonra icerim onu . O guzel yardimci oluyo .

slmlar canlar.bugünkü menüm
saat 11 de
yarim dilim kepek ekmek
2 zeytin
50 gr lor
50 gr menemen
1 yk dut kurusu
2 ceviz
sekersiz çay

14 de
1 armut
ince dilim karpuz

saat 15.45 de
200 gr nohutlu bamya yemeği

spor olarak chloe ting 11 dakikalik yaptim.
yatana kadar belkibiraz daha biseyler yaparim.
40 dakika yurüyüs.
su cay ve kahve

Chloe ting 2 haftalik incelme programi var . Onu yapabilirsin . Yada simdilik tek video ile baslayip biraz guclenince program yaparsin . Benim en sevdigim chloe videosu abs in 2 Week . Ama eski olani . Belki bende yarin tekrar programa baslarim bilemiyorum . Bu aralar cok kararsizim 😂😂😂

Şu an acayip motive oldum. 🤣 Spor her şey, keşke çocukken kazandığım bir alışkanlık olsaydı ne güzel olurdu. Chloe hiç denemedim, ona bakayım bi hemen. Öncesinde ısınma hareketi yaptınız mı? Ben de zorlanabilirim belki, kas kütlem az çünkü.
benimde kas kütlem az canim.
ben ısınma yapmadim.gerek yok gibi.isınmayi da yapsam epey yorulacaktim.bu sefer hareketlerde zorlanirim.
hadi beraber baslayalim.kısa bi video zaten.çabuk bitiyor.
Baskiyla da olmaz ki , ama destek olurum her daim 🥰🥰
tsk ederim canim.mesela beraber yapsak güzel.olur.ben hangi videolari yapmaliyim bilmiyorum.
Chloe ting 2 haftalik incelme programi var . Onu yapabilirsin . Yada simdilik tek video ile baslayip biraz guclenince program yaparsin . Benim en sevdigim chloe videosu abs in 2 Week . Ama eski olani . Belki bende yarin tekrar programa baslarim bilemiyorum . Bu aralar cok kararsizim 😂😂😂
videolar konusunda kafam karisti.proğram nasil oluyor? günde kac tane yapiliyor.
bide bugun benim yaptigim 11 dakikalik olan videoydu.14 gün boyunca bunu mu yapacam yoksa degistirecekmiyim?

S Sevincoz az önce yaptım Chloe. :)) Jillian a göre daha açıklayıcıydı videolar bana göre. Yanlış biliyorsam lütfen bilen arkadaşlar beni düzeltirse sevinirim. :)) Vücut yağ yakımına 20. dakikadan sonra başlıyormuş. Hatta vücutta insülin salgılanmadan yani aç karna yapılan egzersizler daha verimliymiş. 20 dakikayı geçmeye çalıştım. 8 dk ısınma + 14 dk 2 weeks Shred challenge + 11 dk ABS workout challenge + 10 dk soğuma, esneme hareketleri yaptım. 45 dakikayı buldu sayılır. Ne zaman plank hareketleri yapsam, karın kaslarımı sıksam da sonrasında belimde hafif ağrı oluşuyor. Bu yüzden bu hareketlerde süreyi yarıya düşürüp, diğer hareketlerden biraz daha fazla yaptım. Bayağı terledim ama 🙂 Teşekkür ederim bu arada beni motive ettiğiniz için.

Merhaba

ptesi tatilden döndüm dünde evlilik yıldönümümüzdü yarın itibari ile başlıyorum ama sanırım aldım biraz 🤣
Hoşgeldin 😍 nice yıllarınız olsun 💐
S Sevincoz az önce yaptım Chloe. :)) Jillian a göre daha açıklayıcıydı videolar bana göre. Yanlış biliyorsam lütfen bilen arkadaşlar beni düzeltirse sevinirim. :)) Vücut yağ yakımına 20. dakikadan sonra başlıyormuş. Hatta vücutta insülin salgılanmadan yani aç karna yapılan egzersizler daha verimliymiş. 20 dakikayı geçmeye çalıştım. 8 dk ısınma + 14 dk 2 weeks Shred challenge + 11 dk ABS workout challenge + 10 dk soğuma, esneme hareketleri yaptım. 45 dakikayı buldu sayılır. Ne zaman plank hareketleri yapsam, karın kaslarımı sıksam da sonrasında belimde hafif ağrı oluşuyor. Bu yüzden bu hareketlerde süreyi yarıya düşürüp, diğer hareketlerden biraz daha fazla yaptım. Bayağı terledim ama 🙂 Teşekkür ederim bu arada beni motive ettiğiniz için.
Aç karnına yapılan egzersizler daha fazla yağ yaktırır doğru
Hatta aralıklı oructa son saatlere denk getirince sporu vucütta yağ yakma fazından tam kapasite faydalanmış oluyoruz
Kaçıncı dakikadan sonra yağ yakımı başlar bilmiyorum 🥰

benimde kas kütlem az canim.
ben ısınma yapmadim.gerek yok gibi.isınmayi da yapsam epey yorulacaktim.bu sefer hareketlerde zorlanirim.
hadi beraber baslayalim.kısa bi video zaten.çabuk bitiyor.

tsk ederim canim.mesela beraber yapsak güzel.olur.ben hangi videolari yapmaliyim bilmiyorum.

videolar konusunda kafam karisti.proğram nasil oluyor? günde kac tane yapiliyor.
bide bugun benim yaptigim 11 dakikalik olan videoydu.14 gün boyunca bunu mu yapacam yoksa degistirecekmiyim?

Bak bu programi yapiyodum ben . Beraber baslayalim istersen yarin .

Sabah 9:00 5km yürüdüm az oldu ama eve dönüp temizlik ve yemek yapmam gerekti :)
13:00 3 kaşık kıymalı melemen
16:00 1 bardak kefir içine 2 kk keten tohumu
Akşam 18:30 2 dilip kepek ekmeği,keçi peyniri,1 haşlanmış yumurta,4 dal nane

Herkese kolay gelsin 😍

rica ederim canım.
cholenin videolari açiklayici.bi sonraki hareketi de asagida vermesi iyi.süre tutmasi da iyi.
başladiğina cok sevindim canim.bende bugün yaptım ama seninki gibi belimin yani ve karin bölgemde bi ağrı var.ısönmayi yapmadim.herald ondan.
yarin yine yapiyoruz tamam mi?

Bak bu programi yapiyodum ben . Beraber baslayalim istersen yarin .
tsk ederim canim.bende bugün bunun 1.sinin 4 dakikasini yaptim.bide 2.yi yaptim.digerlerini yapmadim.
bu proğram nasil oluyor?hergun bu 5 videoyu mu yapicaz?yoksa hergün birini mi?
yarin baslayalim hazirim.

X