Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Kendi bünyeni daha iyi bilirsin.
Benim düzenim kendime göre tabi.
Evet sen ivme yeni kazandin sporu artır hiç bırakma.
Adımlarını say 10.000 e tamamlamaya çalis🤗
ben spor yapamiyorum şu ara.evde karantinadayiz.yürüyüsu onceden hergün yapiuorduk esimle.simdi evden cikmiyorum.70 den önce spora baslayamam heralde.kas kütlesi artiyor.
karantinadan bi çıkalim yine yüricem.

uzun oruç yapip da kendini cok ac birakmasan yada poğacayi yerken bunu düsünsen senin icin daha iyi olabilir.2 poğaça icin o kadar saat ac kalmaya degmez bence.
klasik bi diyet yapsan mesela 3 oğün düzenli olacak sekilde.ac kalmazsin.hicbiseyde de gözün kalmaz.

Ooo oyle yapinca 3 ogun bende 33 ogun oluyo 😂 14 yasimdan beri her turlu diyeti denedim bi devamlilik aralikli oructa oldu . Uzun oruclarin da bi zararini gormedim . Pogacayi gorunce dusunme isine girmeden direk yedigim icin dedigini su aralar yapamam 😂 ama onun da zamani gelcek tabi .

Nasıl 100 den filan da mı fazla idi🤗🤗🤗
107😣
Ooo oyle yapinca 3 ogun bende 33 ogun oluyo 😂 14 yasimdan beri her turlu diyeti denedim bi devamlilik aralikli oructa oldu . Uzun oruclarin da bi zararini gormedim . Pogacayi gorunce dusunme isine girmeden direk yedigim icin dedigini su aralar yapamam 😂 ama onun da zamani gelcek tabi .
bence sen yiyecekleri gorünce rehavete kapılıyorsun.bi yiyecek görücünce biraz dur.derin nefes al.düsünmeye başla.sonuclarini sakin olman gerektiğini filan.
aslinda oturup kafa yorsan nerde yanlis yapiyorum.neler benim zaafim.nelere hayir diyemiyorum gibi.belki yazmalisin.

107😣

bence sen yiyecekleri gorünce rehavete kapılıyorsun.bi yiyecek görücünce biraz dur.derin nefes al.düsünmeye başla.sonuclarini sakin olman gerektiğini filan.
aslinda oturup kafa yorsan nerde yanlis yapiyorum.neler benim zaafim.nelere hayir diyemiyorum gibi.belki yazmalisin.

Ben genel itibariyle hic bi seye hayir diyemiyorum 😂 sadece cikolatayi tatliyi ve sekeri cikarabildim bide asitli asitsiz butun hazir icecekler . Bide abur cubur iste cips gofret falan . Aslinda baya bisi cikarmisim 😂 bu aksam da esim inat eder gibi gitti doner aldi . Bide utanmadan diyo ki ohhh cok guzel yapmislar sonra da bana uzatiyo issir bi tane diye 😂 yemedim ama 😂 arada bi hayir diyorum da bazen de cok canim cekiyo 😂😂

Ben genel itibariyle hic bi seye hayir diyemiyorum 😂 sadece cikolatayi tatliyi ve sekeri cikarabildim bide asitli asitsiz butun hazir icecekler . Bide abur cubur iste cips gofret falan . Aslinda baya bisi cikarmisim 😂 bu aksam da esim inat eder gibi gitti doner aldi . Bide utanmadan diyo ki ohhh cok guzel yapmislar sonra da bana uzatiyo issir bi tane diye 😂 yemedim ama 😂 arada bi hayir diyorum da bazen de cok canim cekiyo 😂😂
canim eşine biraz sert çıkmalisin.benim esimde yer ama bana ye demez.aksine sen yeme.rejimi bırakma gibi seyler söyler.
dibimizde bim var.bi kere aksam 8 de cabim yaspasta istedi.esime git al dedim.yalvardim resmen.gitmedi.
rejim yapmiyorken ne istersem alirdi.simdi almiyor.kendisi de öyle gözüme sok soka yemez hicbiseyi.
eşin biraz da seni yoldan çıkariyor.Allah yardimcin olsun.

canim eşine biraz sert çıkmalisin.benim esimde yer ama bana ye demez.aksine sen yeme.rejimi bırakma gibi seyler söyler.
dibimizde bim var.bi kere aksam 8 de cabim yaspasta istedi.esime git al dedim.yalvardim resmen.gitmedi.
rejim yapmiyorken ne istersem alirdi.simdi almiyor.kendisi de öyle gözüme sok soka yemez hicbiseyi.
eşin biraz da seni yoldan çıkariyor.Allah yardimcin olsun.

Esim bana yeter bu kadar Kilo verdigin diyo 😂 butun cabasi beni caydirmak icin 😂

Bugünkü menümü yazmayı unutmuşum
20/4 yaptım
2 yumurtalı menemen domates salatalık yeşil çay 10 zeytin
2 saat sonra 5 kaşık zeytinyağlı barbunya 1 kase yoğurt yedim

Yeşil çay kahve maden suyu bol su içtim
Bugün 8 km yürüdüm

Kızlar bu hafta merak ediyorum tartılar nasıl gelecek son haftalarda hepimizde biraz duraksama yorgunluk vs var
Acaba diyorum kış okul iş düzenleri de mi etkiledi ? Belki bunu da düşünmeliyiz tempomuz belki bir çoğumuzun tekrar artıyor o zaman bu duruma göre bir politika belirlemeliyiz yoksa eski alışkanlıklar kapıda pusuda bekliyor 🧐
Dikkatli olmamızda fayda var ne dersiniz ?

Ben yine İş yerinde gece nöbetindeyim kaptanım Onun için menüyü 15 gün boyunca geç yazacağım
Günün menüsü
23:30 Menemen, salata, patates kızartması, bir dilim ekmek
Bugün su içemedim fazla 😓

sakın vazgecme.erkekler istinasiz zayif eş sever.tek bir istisna görmedim.kıskandigindan öyle yapiyordur.
sen ona uyma.zayiflamak seni daha cok mutlu edecek.halinden memnunsan o başka.

Valla onun nasil sevdigiyle hiccc ama hic ilgilenmiyorum 😂 Kilo vermek istememin aslinda en onemli sebebi saglik . Ailedeki hastaliklar. Ama tabi Kilo verdikce kucuk beden giymeye baslayinca bi sebep de zayif kendimi daha cok begenmem oldu . Ben oyle bazi kadinlar gibi aman kocam begenmez diye dusunmuyorum . Begenmiyosa keyfi bilir 😂

Kızlar bu hafta merak ediyorum tartılar nasıl gelecek son haftalarda hepimizde biraz duraksama yorgunluk vs var
Acaba diyorum kış okul iş düzenleri de mi etkiledi ? Belki bunu da düşünmeliyiz tempomuz belki bir çoğumuzun tekrar artıyor o zaman bu duruma göre bir politika belirlemeliyiz yoksa eski alışkanlıklar kapıda pusuda bekliyor 🧐
Dikkatli olmamızda fayda var ne dersiniz ?

Baskanim valla kışa geldi ya hic bisi yapma istegim yok. Benim bulundugum yer de hep kapali hava . Gunduz isik yakiyoruz . Insanin bisey yapmaya enerjisi kalmiyo zorlaya zorlaya kendimi 1 tane leslie anca yapiyorum . Istahim da aciliyo haliyle . Bu kis beni mahvettii 😩

Merhaba.. Ben 20 / 4 şeklinde başlamak istiyorum
Aranıza katılabilirmiyim ? ☺

Tabiki hosgeldin, sayfa 1 de muhtesemler muhtesemi sayin baskanim blondeaddict blondeaddict in yazdigi kurallari okuyup boyun kilon yasin ve hedef kilonu da soylersen sahane olur ve yeni basliyorsan 16/8 baslayip zamanla uzatmani tavsiye ederim 😊😊

Tabiki hosgeldin, sayfa 1 de muhtesemler muhtesemi sayin baskanim blondeaddict blondeaddict in yazdigi kurallari okuyup boyun kilon yasin ve hedef kilonu da soylersen sahane olur ve yeni basliyorsan 16/8 baslayip zamanla uzatmani tavsiye ederim 😊😊

kilo bildirimi yarın yapılıyor sanırım ☺
ben daha öncesinden 20 / 4 yapıp sonuc aldıgım onunla baslayacagım ☺

X