Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

esimde vardi.bana test yapmadilar.belirti gostermiyotum diye.esim iyilesmeye yakin bana bi haller oldu.burnum akmaya grip olmaya basladim.koku ve tat alma hissim gitti.bas agrisi hafif ates basladi.bu hafta kötüydum.
cocuk ta ilk güler hastayfi.atesi vardi.atlatti.
karantinamis cuma günu bitti.

msji yanlis yere yazmisim.

zerdeçalli süt ne?ne zaman iciliyor?faydasi ne?
Çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin.

Bu hafta bir daha bozmazsan ödül olsun güzel kilo verdin aman emeklerin boşa gitmesin 🙏
Afiyet olsun 🥰

Ayyy adı bile güzel mezuniyetin evet az kaldı hedefe insallah canım benim 🙏😍🤩
Yok başkanım yulafımi yerim sporumu yaparım misler gibi 😂
Mezun olunca bırakmican dimi bizi valla dağıtırız bak biz ağır yaşamlardan toplarsın bizi 😂😂😂😂

esimde vardi.bana test yapmadilar.belirti gostermiyotum diye.esim iyilesmeye yakin bana bi haller oldu.burnum akmaya grip olmaya basladim.koku ve tat alma hissim gitti.bas agrisi hafif ates basladi.bu hafta kötüydum.

bugün bismillah diyim basliyim.bugün sapitmadim.
saat 12.30 da
2 zeytin 2 lokma peynir
az bisey tavada yumurta
az bisey somun ekmek
sekersiz cay

saat 16 30 da
1 tabak hamsi (coğu buģlama birazi tavada kizartma)
1 tabak salata
biraz somun ekmeği

40 dakika yürüyüşe gittim.bol su yesil cay kahve.
canım geçmiş bitmiş olsun evinizden inşallah hastalıklar :dua:
Afiyet olsun menü iyi

O zmn ilk menumu yazayım ben 🙂
20/4 yaptım

Sabah 10da 2 dilim tam tahıllı ekmek 2 haslanmıs yumurta 3 Zeytin biraz peynir bol yeşil çay

Öğlen 1 de 1 kase tarhana çorbası 10 tane kadar lahana sarması günü kapattım
bol su maden suyu yeşil çay devam spor yok maalesef spora ara verdm bayadr yapamıyrm canım hiç istemiyor 😭

Mezun olunca bırakmican dimi bizi valla dağıtırız bak biz ağır yaşamlardan toplarsın bizi 😂😂😂😂
evet aynen öyle iyi yerdesin dönmesin geri. Ben de sen de çok bekledik belirli kilolarda geriye gitmeyelim aman .

Merak etmeyin, nereye gideyim mezun olsam da buradayım bu kadar emek verdik artık o zaman bolca yazar dururum herhalde :KK49:
kendimi sorumlu hissederim size karşı herkes zayıflayacak o kadar :KK5::halay:

Zerdecalli süt hem bağışıklık sistemini güçlendiriyor hemde metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımına yardımcı oluyor . Benim tatlı krizlerimde gitti. Gerce krizlerde yulaf lapası da etkili oldu bence . 1 tatlı kaşığı zerdeçal yarim çay kaşığı karabiber yarim çay kaşığı tarçın yarim çay kaşığı zencefille 1 bardak sütü kaynatıp sabahları içiyorum. 1 saat sonrada yulaf lapası yiyorum . Hemen hemen bütün gün tok tutuyo . Beslenme pencerem bitmeye yakın da az bisey tavuk yanında salata yoğurt yada sebze falan yiyorum. Geçen hafta böyle beslendim. Sporumu da degistirdim ama beslenme bence çok etkiledi .

evet aynen öyle iyi yerdesin dönmesin geri. Ben de sen de çok bekledik belirli kilolarda geriye gitmeyelim aman .

Merak etmeyin, nereye gideyim mezun olsam da buradayım bu kadar emek verdik artık o zaman bolca yazar dururum herhalde :KK49:
kendimi sorumlu hissederim size karşı herkes zayıflayacak o kadar :KK5::halay:
Hem sende koruma döneminde olcan hem kilonu hemde bizi korursun kilo almaktan 😂 ayrıca çok iyi ekip olduk burada . Birbirini tanımadan anlayabilen şahane bi ekibiz bence 🥰🥰🥰

O zmn ilk menumu yazayım ben 🙂
20/4 yaptım

Sabah 10da 2 dilim tam tahıllı ekmek 2 haslanmıs yumurta 3 Zeytin biraz peynir bol yeşil çay

Öğlen 1 de 1 kase tarhana çorbası 10 tane kadar lahana sarması günü kapattım
bol su maden suyu yeşil çay devam spor yok maalesef spora ara verdm bayadr yapamıyrm canım hiç istemiyor 😭

menü iyi sadece ilerleyen öğünlerde yoğurt ayran gibi şeyler ekleyebilirsin hem tok tutar hem kilo vermene yardımcı olur
2 dilim ekmek, tarhana çorba ve sarma içinde pirinç var ikisi de karbonhidrat var aklında olsun normalde ikisi bir arada yememeye gayret edelim
genel olarak amaç karbonhidratları azaltıp saglıklı proteinler ve sebzelerle devam etmek, yoksa kalori olarak bakarsan sorun yok ama bu şekilde düşünmeye ve ilerlemeye çalışırsan daha kolay yol alırsın
meyve tüketimimiz de kontrollü olsun, ben yine yazarım sen de istediğin zaman sor herkes yardımcı olur zaten
kolaylıklar diliyorum :KK54:
afiyet olsun

Hem sende koruma döneminde olcan hem kilonu hemde bizi korursun kilo almaktan 😂 ayrıca çok iyi ekip olduk burada . Birbirini tanımadan anlayabilen şahane bi ekibiz bence 🥰🥰🥰
aynen öyle koruma tecrübesinde bakalım neler yasayacağım ay gelse bi o günler :dua:
tabi ki beraberce yapacağız yok öyle işim bitti gidiyorum demek bende :halay:

kesinlikle haklısın maşallah diyorum ekibe bende çok mutluyum herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor iyi ki yollarımız kesişti :nazar::KK200::KK5:

aynen öyle koruma tecrübesinde bakalım neler yasayacağım ay gelse bi o günler :dua:
tabi ki beraberce yapacağız yok öyle işim bitti gidiyorum demek bende :halay:

kesinlikle haklısın maşallah diyorum ekibe bende çok mutluyum herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor iyi ki yollarımız kesişti :nazar::KK200::KK5:

Iyi ki 🥰🥰 o günleri bende çok merak ediyorum . 14 kilo var daha hedefime . Ama ben 15 kilo verdim zaten bi bu kadar daha verdim mi tamamdır 😂😂 😂

Iyi ki 🥰🥰 o günleri bende çok merak ediyorum . 14 kilo var daha hedefime . Ama ben 15 kilo verdim zaten bi bu kadar daha verdim mi tamamdır 😂😂 😂
Yolu yarıladın o sebeple tecrübelisin. Sistemi biliyorsun az çok düzen bozsan da dönmesi kolay, spor yapıyorsun zaten ..
Bence harika olacak yeni kıyafetler ve her kıyafette daha iyi bir görüntü de seni bekleyecek :KK5:

Kusuruma bakmayin öğretmenim ama lisedeyken ölü taklidi yapmak istdgm bi dersti fizik siz fizik diyince bilinçaltı girdi devreye heralde, gene bi ölü taklidi yapasım geldi 😂😂❤❤❤
😂😂😂Yanlız değilsiniz hocam... Ben yandım sizde yanın mantığıyla koca bi nesli fiziğe düşman ettiler.Ben de de hafif çatlaklık olmakla birlikte zararım yalnız kendimedir. 😉😉

😂😂😂Yanlız değilsiniz hocam... Ben yandım sizde yanın mantığıyla koca bi nesli fiziğe düşman ettiler.Ben de de hafif çatlaklık olmakla birlikte zararım yalnız kendimedir. 😉😉
Yok ben öğretmen değilim , o öğretmenim size hitabimdi saygıdan 🥰 valla bizim fizik öğretmenimizde catlakti ama sürekli azarliyodu beni neymiş çok konusuyormusum. Aslında hiç de konuşmam buradaki arkadaşlarım bilir 😂

Yolu yarıladın o sebeple tecrübelisin. Sistemi biliyorsun az çok düzen bozsan da dönmesi kolay, spor yapıyorsun zaten ..
Bence harika olacak yeni kıyafetler ve her kıyafette daha iyi bir görüntü de seni bekleyecek :KK5:
Seneye benim oğlan kreşe başlıyacak bende eeğitimedoncem geri . Ertelemeli de olsa malum durumlardan dolayı devam etmek istiyorum, fizyoterapi yada nefes ve konuşma terapisi için eğitim almak istiyorum tabi önce bi dil kursu yapıp bi üst sertifika almam lazım . Öncesindede bi alışveriş gerekli tabi 😂 abooo ne çok yapacağım şey varmış benim öyle 😂😂😂 30 olana kadar biter heralde 😂😂

menü iyi sadece ilerleyen öğünlerde yoğurt ayran gibi şeyler ekleyebilirsin hem tok tutar hem kilo vermene yardımcı olur
2 dilim ekmek, tarhana çorba ve sarma içinde pirinç var ikisi de karbonhidrat var aklında olsun normalde ikisi bir arada yememeye gayret edelim
genel olarak amaç karbonhidratları azaltıp saglıklı proteinler ve sebzelerle devam etmek, yoksa kalori olarak bakarsan sorun yok ama bu şekilde düşünmeye ve ilerlemeye çalışırsan daha kolay yol alırsın
meyve tüketimimiz de kontrollü olsun, ben yine yazarım sen de istediğin zaman sor herkes yardımcı olur zaten
kolaylıklar diliyorum :KK54:
afiyet olsun
Evet farkındayım bugun biraz karbonhidrat oldu genelde ole değilim 15 kiloyu verirken karbonhidratı çok az tükettin ekmek falan hiç yemedm ama smdi hedef kiloma yaklaştım o yuzden arada böle oluo daha dkkt ederm kaptanım bu arada kilomu yazmadım güncel kilom 63.1 hedef 55 hadi bakalm inşşş Bi an önce hedefime ulaşrm sizinde destegnzle 🙂

iyi akşamlar canlar

Saat : 13.00

2 yumurta, kıvırcık, roka, domates, biber , peynir

Saat : 19.00

3 kaşık pilav, haşlanmış tavuk, salata , 2 bardak ayran .

şuan 7100 adım , yatana kadar 9000 olur diye umuyorum .

Su, 2 litreden çok çok fazla

iyi akşamlar canlar

Saat : 13.00

2 yumurta, kıvırcık, roka, domates, biber , peynir

Saat : 19.00

3 kaşık pilav, haşlanmış tavuk, salata , 2 bardak ayran .

şuan 7100 adım , yatana kadar 9000 olur diye umuyorum .

Su, 2 litreden çok çok fazla
14.00 / 20.00 diye hayal etmiştim ama çok acıkınca 13’te yemek zorunda kaldım 😕 yarın da muhtemelen 12.00 / 18.00 yapacağım

Ayinesi iştir kişinin hocam, lafa bakılmaz. 😉Çok haklısınız sonuçta kendimiz için kilo veriyoruz.😍 Ben de fizik öğretmeniyim.
Hocam sizin burç nedir?
İlk bir ay zor geçer ama sonra çorap söküğü gibi geliyor 🤩
Ben 14.8 kilo verdim🤩
Kusuruma bakmayin öğretmenim ama lisedeyken ölü taklidi yapmak istdgm bi dersti fizik siz fizik diyince bilinçaltı girdi devreye heralde, gene bi ölü taklidi yapasım geldi 😂😂❤❤❤
Ya senin esprileri ne bayılırıllyorum 😍
Yasin genç neşelisin🤩🤩🤩
Yaşam enerjin hiç düşmesin 😍😍😍
Bu hafta bir daha bozmazsan ödül olsun güzel kilo verdin aman emeklerin boşa gitmesin 🙏
Afiyet olsun 🥰

Ayyy adı bile güzel mezuniyetin evet az kaldı hedefe insallah canım benim 🙏😍🤩
Evet ya hadi sende korumaya gel yanima🤩🤩
Zaten bütün oburluğumu burcuma bağlıyorum🤭😉😅
Ayy boğa için yemek demek keyif demek😍😍
Anlatırken bile kendimden geçiyorum 🤩

Allah acil şifa versin canım 💐
Kız ağzından yel alsın 😁 birşeyi kırk kez söylersen olurmuş 3 oldu senden kalan 37 yı sakın söyleme 😁😁😁
Seni fit ve mutlu umutlu gorecez 😘😘😘
Abimde fizikçi biraz asabi o kadar😁😁
Ama lisedeki fizikci biraz garipti😂😂😂
Yok ben öğretmen değilim , o öğretmenim size hitabimdi saygıdan 🥰 valla bizim fizik öğretmenimizde catlakti ama sürekli azarliyodu beni neymiş çok konusuyormusum. Aslında hiç de konuşmam buradaki arkadaşlarım bilir 😂
He ya topigin ek aktif üyesi sensin bence🤩🤩🤩🤩

Çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin.
tsk ederim canim.
canım geçmiş bitmiş olsun evinizden inşallah hastalıklar :dua:
Afiyet olsun menü iyi
tsk ederim canim.kaptanim.
Zerdecalli süt hem bağışıklık sistemini güçlendiriyor hemde metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımına yardımcı oluyor . Benim tatlı krizlerimde gitti. Gerce krizlerde yulaf lapası da etkili oldu bence . 1 tatlı kaşığı zerdeçal yarim çay kaşığı karabiber yarim çay kaşığı tarçın yarim çay kaşığı zencefille 1 bardak sütü kaynatıp sabahları içiyorum. 1 saat sonrada yulaf lapası yiyorum . Hemen hemen bütün gün tok tutuyo . Beslenme pencerem bitmeye yakın da az bisey tavuk yanında salata yoğurt yada sebze falan yiyorum. Geçen hafta böyle beslendim. Sporumu da degistirdim ama beslenme bence çok etkiledi .
beslenme yuzde 70 egzersiz yuzdr 30 etkili diyorlar.bence de oyle.duzenini oturtmana sevindim.hadi bakalim devami da gelir ins.
bende yarin dedigin tarifi yim.ama evde zencefil yok.zerdecal varda.
simdi bunu sabah mi icecem ac karnina.daha sonra sütle yulaf yesem süt miktari cok olmaz mi?
Hocam sizin burç nedir?
İlk bir ay zor geçer ama sonra çorap söküğü gibi geliyor 🤩
Ben 14.8 kilo verdim🤩

Ya senin esprileri ne bayılırıllyorum 😍
Yasin genç neşelisin🤩🤩🤩
Yaşam enerjin hiç düşmesin 😍😍😍

Evet ya hadi sende korumaya gel yanima🤩🤩

Ayy boğa için yemek demek keyif demek😍😍
Anlatırken bile kendimden geçiyorum 🤩

Allah acil şifa versin canım 💐

Kız ağzından yel alsın 😁 birşeyi kırk kez söylersen olurmuş 3 oldu senden kalan 37 yı sakın söyleme 😁😁😁
Seni fit ve mutlu umutlu gorecez 😘😘😘

Abimde fizikçi biraz asabi o kadar😁😁
Ama lisedeki fizikci biraz garipti😂😂😂

He ya topigin ek aktif üyesi sensin bence🤩🤩🤩🤩
tsk ederim canim.

X