Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Hocam sizin burç nedir?
İlk bir ay zor geçer ama sonra çorap söküğü gibi geliyor 🤩
Ben 14.8 kilo verdim🤩

Ya senin esprileri ne bayılırıllyorum 😍
Yasin genç neşelisin🤩🤩🤩
Yaşam enerjin hiç düşmesin 😍😍😍

Evet ya hadi sende korumaya gel yanima🤩🤩

Ayy boğa için yemek demek keyif demek😍😍
Anlatırken bile kendimden geçiyorum 🤩

Allah acil şifa versin canım 💐

Kız ağzından yel alsın 😁 birşeyi kırk kez söylersen olurmuş 3 oldu senden kalan 37 yı sakın söyleme 😁😁😁
Seni fit ve mutlu umutlu gorecez 😘😘😘

Abimde fizikçi biraz asabi o kadar😁😁
Ama lisedeki fizikci biraz garipti😂😂😂

He ya topigin ek aktif üyesi sensin bence🤩🤩🤩🤩

Hayat mutsuz olup aglamak için çok kısa malesef . Herkesin sorunları var tabi hayatında. Benimde var ama ne gerek var ki sürekli olumsuz düşünüp evrene kötü enerji yaymaya bugunumuze şükür diyorum ben hep 🥰 ayrıca haklisin son 37 hakkım kalmalı bence de 😂 seviyorum burayı herkese laf yetiştirmeyi konuşmayı birde kimse tanımıyor ya rahat rahat konusuyorum 😂😂😂

tsk ederim canim.

tsk ederim canim.kaptanim.

beslenme yuzde 70 egzersiz yuzdr 30 etkili diyorlar.bence de oyle.duzenini oturtmana sevindim.hadi bakalim devami da gelir ins.
bende yarin dedigin tarifi yim.ama evde zencefil yok.zerdecal varda.
simdi bunu sabah mi icecem ac karnina.daha sonra sütle yulaf yesem süt miktari cok olmaz mi?

tsk ederim canim.
Zencefilsiz de yapabilirsin tabi . Alınca zencefil de koyarsın. Bence sut çok değil. Gün içerisinde başka süt tüketmiyoruz zaten . Ama yulafi yarim bardak süt yarim bardak su ile de yapabilirsin aklına yatmadıysa. Ben yulaf lapasini muz vanilya bal kuruyemiş ve dondurulmuş kirmizi meyvelerle seviyorum istersen birazda kakao koyabilirsin . Oldukça doyurucu ve besin değeri yüksek oluyor .

Hocam sizin burç nedir?
İlk bir ay zor geçer ama sonra çorap söküğü gibi geliyor 🤩
Ben 14.8 kilo verdim🤩

Ya senin esprileri ne bayılırıllyorum 😍
Yasin genç neşelisin🤩🤩🤩
Yaşam enerjin hiç düşmesin 😍😍😍

Evet ya hadi sende korumaya gel yanima🤩🤩

Ayy boğa için yemek demek keyif demek😍😍
Anlatırken bile kendimden geçiyorum 🤩

Allah acil şifa versin canım 💐

Kız ağzından yel alsın 😁 birşeyi kırk kez söylersen olurmuş 3 oldu senden kalan 37 yı sakın söyleme 😁😁😁
Seni fit ve mutlu umutlu gorecez 😘😘😘

Abimde fizikçi biraz asabi o kadar😁😁
Ama lisedeki fizikci biraz garipti😂😂😂

He ya topigin ek aktif üyesi sensin bence🤩🤩🤩🤩
Harikasınız👍 darısı başıma... burcum oğlak

Evet 😂😂 neyse ki kırdın şeytanın bacağını be. 😈 Bundan sonra kim tutar seni 💁‍♀️🥰🥰
Valla kimse tutamaz yağlarımdan başka 😂😂😂 o yüzden konuşuyorum onlarla gidin artık diyorum bu ilişki beni çok yordu , ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim diyorum 😂😂 bakalım ne kadar dinlicekler beni 😂😂

Seneye benim oğlan kreşe başlıyacak bende eeğitimedoncem geri . Ertelemeli de olsa malum durumlardan dolayı devam etmek istiyorum, fizyoterapi yada nefes ve konuşma terapisi için eğitim almak istiyorum tabi önce bi dil kursu yapıp bi üst sertifika almam lazım . Öncesindede bi alışveriş gerekli tabi 😂 abooo ne çok yapacağım şey varmış benim öyle 😂😂😂 30 olana kadar biter heralde 😂😂
Olsun olsun işin çok olsun boşver planların ve programın harika Allah gönlüne göre versin 🙏
30 a kalmazsın zaten sen, daha yolun başı hiç gec olmaz ❤️😍

Evet farkındayım bugun biraz karbonhidrat oldu genelde ole değilim 15 kiloyu verirken karbonhidratı çok az tükettin ekmek falan hiç yemedm ama smdi hedef kiloma yaklaştım o yuzden arada böle oluo daha dkkt ederm kaptanım bu arada kilomu yazmadım güncel kilom 63.1 hedef 55 hadi bakalm inşşş Bi an önce hedefime ulaşrm sizinde destegnzle 🙂
Hiç dert değil zaten bi Bilgi varmış o güzel
Evet hedefe yaklaştıkça tehlike artıyor gevşiyoruz ister istemez 🙈
Burada beraberce onu da asarız 🙏🥰
iyi akşamlar canlar

Saat : 13.00

2 yumurta, kıvırcık, roka, domates, biber , peynir

Saat : 19.00

3 kaşık pilav, haşlanmış tavuk, salata , 2 bardak ayran .

şuan 7100 adım , yatana kadar 9000 olur diye umuyorum .

Su, 2 litreden çok çok fazla
Gayet güzel spor da var menü de iyi tebrikler hocam iyi başlangıç 👏🤩
Bugün 10.220 adım attim😁😁
Yatana kadar az daha olur 🤭🤭🤭
Süper 👏😍
Bugün menü
12: sahanda yumurta, peynir, zeytin, domates çay
15: etli patlıcanlı türlü ayran

Kahve içmedim bugün😓
Afiyet olsun 🥰
Kahve şart değil ama benim için şart çok seviyorum 😀

18/6 yaptim
bugünkü menüm:
Kahvaltida: 1 tane haşlanmış yumurta maydanoz dereotu iki tane Diyet bisküvi 3 ceri domates
Oglen: 3 kasik yogurt
Aksam : tavuklu yesillikli misirli mercimekli salata
Afiyet olsun gayet iyi 👍🥰

İyi geceler
Sabah
1 kase balık çorbası
1 yumurta
40gr Örgü peynir
1 salatalık

Ara
Hindistan cevizi yağlı kahve

Aksam
1 tane lifalif Müslin bar
2 yemek kasığı fıstık ezmesi

5lt su
1saat yürüyüş
Afiyet olsun 🥰
Balık çorbası bende çok seferim özellikle kışın yapayım bende yakında 😊

Valla kimse tutamaz yağlarımdan başka 😂😂😂 o yüzden konuşuyorum onlarla gidin artık diyorum bu ilişki beni çok yordu , ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim diyorum 😂😂 bakalım ne kadar dinlicekler beni 😂😂
Saplantılı bir aşık gibi takılmazsa çok geç olmadan gider 😂😂😂

Olsun olsun işin çok olsun boşver planların ve programın harika Allah gönlüne göre versin 🙏
30 a kalmazsın zaten sen, daha yolun başı hiç gec olmaz ❤️😍

Hiç dert değil zaten bi Bilgi varmış o güzel
Evet hedefe yaklaştıkça tehlike artıyor gevşiyoruz ister istemez 🙈
Burada beraberce onu da asarız 🙏🥰

Gayet güzel spor da var menü de iyi tebrikler hocam iyi başlangıç 👏🤩

Süper 👏😍

Afiyet olsun 🥰
Kahve şart değil ama benim için şart çok seviyorum 😀

18/6 yaptim

Afiyet olsun gayet iyi 👍🥰
Hayatta herşey kısmet tabi . Inşallah hayırlısı olur .

Merhaba, iyi geceler herkese :) Öncelikle yeni gelen arkadaşlarımıza hoşgeldiniz diyorum.

blondeaddict blondeaddict hafta içi program iyi giderken üstelik hafta sonları da eşimin çalışmasına rağmen niyeyse hep haftasonu dikkat edemedim veya etmedim. Hafta içi 54.8 gördüm ama sonuç ortada, kalıcı bir rakam olmadı. Gün içinde bir lokma yiyecek zamanım olmadı. Oruç da 21 saati buldu. 11 civarı şekersiz filtre kahve
19:15 haşlanmış tavuk budu, 3 çorba kaşığı pilav, 1 kase yoğurt, peynirli zeytinli salata. Nar ekşisi yerine 1 yemek kaşığı kadar vişne reçeli döktüm.

2 litre su.

Günün menüsü
08:00 bir bardak kayısı çayı
22:30 bir avuç fındık
23:00 peynir, zeytin ve Menemen
Afiyet olsun 🥰
Merhaba, iyi geceler herkese :) Öncelikle yeni gelen arkadaşlarımıza hoşgeldiniz diyorum.

blondeaddict blondeaddict hafta içi program iyi giderken üstelik hafta sonları da eşimin çalışmasına rağmen niyeyse hep haftasonu dikkat edemedim veya etmedim. Hafta içi 54.8 gördüm ama sonuç ortada, kalıcı bir rakam olmadı. Gün içinde bir lokma yiyecek zamanım olmadı. Oruç da 21 saati buldu. 11 civarı şekersiz filtre kahve
19:15 haşlanmış tavuk budu, 3 çorba kaşığı pilav, 1 kase yoğurt, peynirli zeytinli salata. Nar ekşisi yerine 1 yemek kaşığı kadar vişne reçeli döktüm.

2 litre su.
Afiyet olsun 🥰
Hafta sonları hepimiz için tehlike biri olsun ya da olmasın alışkanlık olarak bir gevşeme oluyor bence.
Azar azar kurtulmak lazım bu alışkanlıklarımızdan da 🙏

X