Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

bi program indirdim 18 il 24 saat arası yağ yakma diyor ama

Screenshot_20200701-160121_Fasting Tracker.jpg

Sanırım aynı program 12 18 saat icin bunu diyor bana. Yeterli oluyor benim için dediğim gibi ama belki de daha çok daha iyidir bilemedim

Canım sen yeşillik vs. yemiyor musun kahvaltı ile ? Çiğ veya pişmiş sebzen de hiç yok.Ayrıca gün içinde neredeyse hiç protein almıyorsun başka dikkatimi çekti.(kuru fasulye yarı protein yarı karbonhidrattır ) ayrıca bulgur pilavı cezerye var, hadi baklavaya mecbursan bunlara dikkat et bir daha . çok şeker ve aşırı karbonhidrat ağırlıklı olmuş 😊
karbonhidrat ve şeker dengesini tutturmak bu işin en önemli kısmı. Yoksa sadece saat olarak aç kalmak değil 😉
Daha iyisini yapacaksın zaten zamanla 🥰👍
Benim yaşam şeklim cok düzensiz. Eve sebze vs alınca hemen bozuluyor hem işten hem de şehir dışına cıkmam gereken durumlar olduğu icin. Yani dolabımda su an domates salatalık falan yoktur, onu yerine domates sosu falan konserve biber vsvs. Yarın da şehir dışına cıkmadan makarna yapıcam 🤣 meyve almıstım kivi ve muz. Bozulmuş dolabı kokutmuşlardı düzenli yaşamımın olmasını ben de isterdim 🥺

Eklentiler

• 7C124700-6FE7-4A88-AAE7-31D38A9081D1.png
    7C124700-6FE7-4A88-AAE7-31D38A9081D1.png
    250,6 KB · Görüntüleme: 22
Benim yaşam şeklim cok düzensiz. Eve sebze vs alınca hemen bozuluyor hem işten hem de şehir dışına cıkmam gereken durumlar olduğu icin. Yani dolabımda su an domates salatalık falan yoktur, onu yerine domates sosu falan konserve biber vsvs. Yarın da şehir dışına cıkmadan makarna yapıcam 🤣 meyve almıstım kivi ve muz. Bozulmuş dolabı kokutmuşlardı düzenli yaşamımın olmasını ben de isterdim 🥺
Tabi hayat şartları herseyi etkiliyor o zaman tavsiyem ufak ufak derin dondurucuda acil durum sebzeleri bulundurmak ( ıspanak bamya fasülye hepsi var) düdüklüde çok koşa sürede pişebilir ve fırsat oldukça gündelik almak 👍

12. Saatten sonra yağ yakımı başlar 18 saat sonrası tamamen yağlara atak var
Ama bunu zorlamak gereksiz hayat tarzınıza ne uyuyorsa onu yapın yesa yesa A aazra
16 ve 18 saat arasında çok da büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum şahsi fikrim. Denemek isteyen kendinde denemeli ölçmeli kaybını kazancını nasıl hissettiğini
Hepimizin metabolizması farklı🥰

Canım bi de ben sanırım sürdürülebilir olmasına da dikkat ediyorum

Yanı hayatım boyunca 16 8 yapabilirim çok güzel

Ama hayattım boyunca 20 4 yapamam işte yapmadigim zaman korkarım kilo alır mıyım diye
haklıısn canım bende kjilo vermede bçyle yapım sonra 16-8 gibi yada 5-2 gibi planlıyorum

Kızlar tartıldım 63.4 dum 1 gr bile gitmemiş 3 gün olmuştu :KK61: .ama bu kadar kısa sürede beklemiyordum zaten.
Sabah bol su içtim.leslie 3 mile
Öğlen domates slaatalik 3 yesil zeytin küçücük parca ekmek
Akşam 5 de 10 tane lahana sarması yarim kase çorba ve yarim kase yoğurt yiyip bitiricem.
canım , ısrarla devam et inan bi yerde o zincir kırılyor tıkır tıkır o kilolalar gidiyor ...
ben deli gibi spor yapıyorum ama öyle böyle değil başkası benim yaptığım sporu yapsa haftalık 2 kilo rahat verir ama inan 1 kilo ancak gidiyor... yarın tam bir hafta olacak başlayalı yarında diyetisyenle randevum var... ama tahminim 1'in biraz üzerinde gitti kilo... yani o spora bu kadar gitmesi başkasını çıldırtır ama biliyorum ki bi yerden sonra tıkır tıkır gidecek :KK66:)

canım , ısrarla devam et inan bi yerde o zincir kırılyor tıkır tıkır o kilolalar gidiyor ...
ben deli gibi spor yapıyorum ama öyle böyle değil başkası benim yaptığım sporu yapsa haftalık 2 kilo rahat verir ama inan 1 kilo ancak gidiyor... yarın tam bir hafta olacak başlayalı yarında diyetisyenle randevum var... ama tahminim 1'in biraz üzerinde gitti kilo... yani o spora bu kadar gitmesi başkasını çıldırtır ama biliyorum ki bi yerden sonra tıkır tıkır gidecek :KK66:)
kesinlikle bünye meselesi bu iş herkes aynı veremiyor

Bugün 22/2 yapıcam
14:00 tempolu yürüyüş ama 6.000 adım
16:30 1 porsiyon (yulaf+1küçük muz+10 fındık+yağsız süt) yedim
Akşam 18:30 fırında somon +yeşil salata yiyip kapatıcam günü
Bu aralar hep 24 yada 22/2 oluyor inşallah 16/8 geçtiğimde kilo almam.. yarın 20/4 yapmaya çalışıcam gene koşuşturmazsam :)

18 saat açlık
14.00 kahvaltı bi kibrit kutusu peynir biraz kaşar domates salatalık maydonoz 2.5 dilim buğday ekmeği
Aralarda ve sabah sirkeli su ve
2.5 LT.yakin su tükettim
18.07 akşam yemeği bi kase cacık bi yemek kaşığı kadar da karışık kizartma
Umarım bayrama kadar verebilirim
Spor ve yürüyüşe çok üşeniyorum 😔

Maşallah yaaa suyu tüketenlere imreniyorum özel app indirdim hatırlatıyor 1 - 2 bardak içtikten sonra içemiyorum midem bulanıyor limonlu naneli salatalıklı şekilleride denedim olmuyor gün içinde suyun yerine soda tüketiyorum biliyorum sağlıklı değil belkide kilo vermem bundan dolayı zor oluyordur bilmiyorum ama bana bir fikir verin kızlar ne yapmalıyım sizce

Merhaba 🤗🤗 hiziniza yetisemiyorum artik. Ay sonu sebebi ile oldukca da yogunum. Sabah 1 haslanmis yumurta, kucuk bir parca beyaz peynir, bir kucuk domates, 5 zeytin, 1 dilim tam bugday ekmegi yedim. Oglen 2 yemek kasigi kadar anca tavuk sote gibi bisey, lavas vardi ucundan biraz tirtikladim🤭 gercekten cok az ama :) 1 kase sehriye corbasi, 1 ayran ictim bu kadar :) ben yazdiklarinizi okuyayim. :) bu arada kilom da 73.5 a sabitlendi kac gundur sinir oluyorum.

X