Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba arkadaşlar ben de yarın sabah tartılarak aranıza katılmak istiyorum :KK3: pandemi başlangıcından beri 2 öğün besleniyorum. Fakat öğünlerde dikkat etmediğim için sadece 3 kg verdim. yarından itibaren sıkı bir şekilde başlayacağım. ilk sayfadaki açıklamaları okudum. Gayet sağlıklı bir beslenme düzeni :KK72::KK72:

selamlar
11
kaşarlı yumurta
zeytin domates salatalik
peynir

13 yeşil cay

17.30
2 kasik fırında türlü
4 kasik yeşil fasulye
1 dilim ekmek
3 lt su
😦regli oldum ve acayip odemim var suyu bol içtiğim halde

Günaydın hanımlar 🥰
Harika bir hafta diliyorum herkese
Birazdan tartılacağım bir topice bakayım demiştim 😊

Kilo bildirimlerinizi saat 14 e kadar bekliyorum akşam üstü düzenleme yaparım bende 😊
Menüleri de akşam yazmanızı rica edeceğim 💐
Umarım hedeflere ulaşma yolunda bir adım daha atmışızdır 🙏

Merhaba arkadaşlar ben de yarın sabah tartılarak aranıza katılmak istiyorum :KK3: pandemi başlangıcından beri 2 öğün besleniyorum. Fakat öğünlerde dikkat etmediğim için sadece 3 kg verdim. yarından itibaren sıkı bir şekilde başlayacağım. ilk sayfadaki açıklamaları okudum. Gayet sağlıklı bir beslenme düzeni :KK72::KK72:
Hoşgeldin tabi ki katılabilirsin 🥰
Günlük menü de bekleriz her gün
selamlar
11
kaşarlı yumurta
zeytin domates salatalik
peynir

13 yeşil cay

17.30
2 kasik fırında türlü
4 kasik yeşil fasulye
1 dilim ekmek
3 lt su
😦regli oldum ve acayip odemim var suyu bol içtiğim halde
Canım akşam öğününde yoğurt yada ayran da iyi olabilir😉
İnşallah ödem çabuk sökülür 🙏🥰
Merhaba , bende bir haftadir aralikli oruc 16/8 seklinde besleniyorum . Spor yapiyorum hergun . Pazartesi tartilma gunum zaten . Saat 14 e kadar kilomu yazsam listeye dahin olabiliyor muyuz ? 🤗
Merhaba tabi ki, bilgileri yaz bekleriz
Günlük menü de bekliyoruz her gün 🥰

Canım öncelikle dert etme hayat hep düz çizgi değil ki tabi inişler ve çıkışlar olacak. Bazen kopacağız sonra devam azmini bulacağız. Bunları paylaşmış olman bile yolda bir engele takıldığını ama üstünü basını silip devam ettiğini gösterir menün güzel zaten sen son derece disiplinlisin biliyorum🥰
Bir hafta iki hafta geç olsun önemli olan uzun vadeli sonuçlarımız kendini strese sokup komple sistemi kapatma, bu hafta toparlarsın sen çok yüklenme 😍
Gunaydinlar. Evet harikayim iki haftalik emek cop oldu bi haftada. 75,3 bugun alkislar bana gelsin..

gunaydin,
arkadaslar benim tarti sonucum 82.6
1.8 vermisim
yarin bi hafta oluyor bugun 6. gunum bunun icin yarin sabah tekrar tartilcam
sagolun kizlar sayenizde tekrar basladim...
ve paylastiginiz bilgilerle guz3l bi sonuz aldim diye dusunuyorum...
iyiki bu topic karsima cikmis..💐💐💐💐

Sadece corba mi iceyim herhangi bir corba yoksa ozel bi corba tarifi ile mi?
Sebze çorbası yaparsan çok yardımını görürsün hatta iki günde bile.. aslında detox çorbası çpk basit ( soğan kabak sarımsak) yada ( lahana soğan salça) (brokoli soğAn sarımsak) böyle şeyleri pişir suda geçir mikserden ekle baharatını ohh misss.. tuz eklenmese daha iyi ama ben ekliyorum, içemem öyle tüm gün

Günaydın hanımlar 🥰
Harika bir hafta diliyorum herkese
Birazdan tartılacağım bir topice bakayım demiştim 😊

Kilo bildirimlerinizi saat 14 e kadar bekliyorum akşam üstü düzenleme yaparım bende 😊
Menüleri de akşam yazmanızı rica edeceğim 💐
Umarım hedeflere ulaşma yolunda bir adım daha atmışızdır 🙏

Hoşgeldin tabi ki katılabilirsin 🥰
Günlük menü de bekleriz her gün

Canım akşam öğününde yoğurt yada ayran da iyi olabilir😉
İnşallah ödem çabuk sökülür 🙏🥰

Merhaba tabi ki, bilgileri yaz bekleriz
Günlük menü de bekliyoruz her gün 🥰

Ben 29.06.2020 de 87.5 kiloyla basladim 24 yasindayim hedefimde 57 Kilo olmak boyum 1.63 . Henuz tartilmadim. Cunku 3 gundur bi kabizlik sorunu var gerce bu sorun bende 24 senedir var 😂 bi kac saate tartilip yazcam insallah 😂 spor olacak gunde yarim saat leslie arkasindan 20 dk Yoga 10 dk egzersiz ogleden sonra da 30 dk eliptik 30 dk da direnc bandiyla egzersiz yapiyorum . Aslinda vucudumuzu olcmek kilomuzu olcmekten daha dogru sonuc veriyormus . YouTube daki bi abimiz oyle dedi . Ayrica yagorani diye bi site var ordan yag oranimi da olctum ben %43 yagliymisim . O site de gercege en yakin sonuc veriyormus gene ayni abimiz soyledi .
Koronadan once eliptik ile 1.5 ayda 77 kiloya dusmustum ama bu korona stresi mahvetti Beni de herkes gibi .

Gunaydinlar. Evet harikayim iki haftalik emek cop oldu bi haftada. 75,3 bugun alkislar bana gelsin..
Tartı sonucuna üzülme muhtelemelen çoğu ödemdir.
Çünkü bu kadar kısa sürede kilo alman için ciddi bi şekilde yemen lazım.
Bazen vücudumuz 2 kiloya kadar su tutabiliyor
Hem zaten alınan en son kiloda çok hızlı bi şekilde verilir.
Eğer sıkı bi şekilde dikkat edersen haftaya eski kilona dönersin.
benim en büyük yaptığım hata bozdum diyip demorilize olup diyetti bırakmak
sakın bunu yapma...
umarım haftaya çok iyi bi sonuçla dönersin

X