Aralıklı Oruç Serüvenim (Hadi Bana Katılın)

Merhabalar dünkü menüm: sabah bisküvilerle başladım, sonrasında öğlen yemeği mercimek köftesi ve yoğurtlu bisi yedim, akşam köfte ekmek, salata, sonrasında pankek Nutella ve muz ile :KK43: iyi gitmedi dün de… bugün de iyi başlamadım akşam yazarım daha gün yeni başladı ama
Şimdi itibariyle dikkat etcem :KK43:

Merhabalar dünkü menüm: sabah bisküvilerle başladım, sonrasında öğlen yemeği mercimek köftesi ve yoğurtlu bisi yedim, akşam köfte ekmek, salata, sonrasında pankek Nutella ve muz ile :KK43: iyi gitmedi dün de… bugün de iyi başlamadım akşam yazarım daha gün yeni başladı ama
Şimdi itibariyle dikkat etcem :KK43:
Gün nasıl başlarsa öyle devam ediyor gerçekten. :KK43: Bazı günler olabiliyor böyle, sıklığı önemli bence. Bugün sıvı tüketimini arttirirsaniz daha rahat geçirirsiniz günü.

Kızlar ben bu sabah tartıldım. -400 ile 62 kiloyum şu an. Bu hafta artı kilo cikmadigim için memnunum. Daha önce de paylaşmıştım sizinle, sadece pazar günleri dışarıdayız. Sevdiğim bir tatlıyı ara öğün yapıp akşam da lahmacun yiyeceğim nasipse. Zaten önümüz ramazan. 1 ay boyunca pazar gezmemiz olmayacak. Bugünü değerlendireceğim 🤩

3 hafta olmadan 2,5 kilo gitmiş. Sporsuz iyi bir sonuç benim için. Bir de spor eklesem çok daha iyi olur eminim. Spor yapınca kaçamak yapmak istemiyorum, emeğime acıyorum resmen.

Şimdi itibariyle dikkat etcem
Gün nasıl başlarsa öyle devam ediyor gerçekten. :KK43: Bazı günler olabiliyor böyle, sıklığı önemli bence. Bugün sıvı tüketimini arttirirsaniz daha rahat geçirirsiniz günü.
kesinöikle haklisiniz… biraz daha tatli bisiler yedim ama
Reglime 3-4 gün kaldi galiba o yüzdende boyleyim, su icmeye calisiyorum fazladan bakalim 🙏🏽

merhaba arkadaslar ben sizi takip ediyorum mesajlarinizi okumak bile beni motive ediyo 4 cocuk oldugundan aktif olarak aranizda bulunamasamda mesajlarinizi okuyorum ve kendime uyarliyorum diyet yapiyorum bende daha oncede bu sekilde 17 kilo vermistim dogum yaptim geri aldim kilolari su an bebegim 1 yasinda ve tekrar basladim bende sizlerle birlikte tartilicam insallh vermisimdir

11.30
4 yemek kaşığı granola, yarim su bardağı süt

14.30
1 Simit

19.00
1 kase tarhana çorbası, 1 dilim Arap tava, 3 kaşık pilav, 1.5 dilim tam tahıllı ekmek

Su yarım lt ancak içtim arttırmaya çalışıcam.
6000 adım.

Merhabalar
Evett Pazar günü olsa da kaçamaklar olsa da yine de iyi idare ettim diyebilirim
Bütün gün disardaydim diyebilirim
Sabah patates kızartması peynir 2 adet yumurta
Fıstık ezmesi çay
Akşam 2 adet lahmacun
Ayran bol su
Çay Yanina 2 adet Lokmacık :KK48:

Selamlar

Sabah 9da
İki kuru kayısı
Kahve
Küçük bi kase yulaf süt

11de
Bir krep
Peynir
Dom sal
Tavuk göğüs salam 2 tane
Çok az pasta :KK43:

15 30 da
1 kuru kayısı
1 kuru inciri
Çok badem fındık kuru üzüm karışık.
Kahve

Su 1.5 anca
Adım akşam yazacağım

1 dılık ekmek 1 parça peynır

4 mini sıgara böregi,2 yumurtadan az kavurmalı omlet,yarım dılım kaşar,2 zeytın,1 dılım hindi füme ,1 dılım sebzelı janbon,1 dılım ekmek

Yarım kuru cennet hurması,2 beezılya cevızı 1 pıkan cevizi,kalorısı dusuk garıp bır cıps vardı evde az ondan yedım kahve

Dukan bira

Su 1 lt

Benim bugün kaçamaklı karbonhidratlı bir günüm oldu 🙈

Kahvaltı 12:00

16:00 1 lahmacun, 2 bardak ayran

20:00 misafirliğe gittik tabakta görünenler ve mantı. Çarpı koyduklarımı yemedim.

- 3 litre su, Türk kahvesi, nescafe, bitki çayı

- 20 dk göbek eritme hareketleri

Eklentiler

• 576B0F06-82A4-4431-B118-F740924944E8.jpeg
    576B0F06-82A4-4431-B118-F740924944E8.jpeg
    113,5 KB · Görüntüleme: 24
  • A1A37D08-F37F-4B63-AC32-A8CC1CD24283.jpeg
    A1A37D08-F37F-4B63-AC32-A8CC1CD24283.jpeg
    148,1 KB · Görüntüleme: 23
Sabah kahvaltıyı 11 gibi yaptım. Fotoğrafa avuç içi kadar beyaz ekmek de eşlik etti.
16.00 da 1,5 lahmacun, 1 adet köfte ve ayran tükettim. Istediğim tatlıyı bulamadım ben de başka tatlı yemedim. Tatlı hakkım başka bir güne kalsın.
Akşam eve gelince pastırmalı yumurta yedim biraz. Yemesem iyiydi 🙈

Eklentiler

• 20230319_113032.jpg
    20230319_113032.jpg
    116,4 KB · Görüntüleme: 24
X