Araması normal mi

Sınav ertesi gün filan sandım ya bunlar mezun olalı kaç yıl geçmiş öğrenci filan da değiller,bence de ertesi günü bekleyebilirmiş gereksiz samimiyet. Her zaman yapmıyorsa çok üzerinde durmazdım ama.

Sınav ertesi gün filan sandım ya bunlar mezun olalı kaç yıl geçmiş öğrenci filan da değiller,bence de ertesi günü bekleyebilirmiş gereksiz samimiyet. Her zaman yapmıyorsa çok üzerinde durmazdım ama.
Ya yazın olacak yüksek lisans sınavı ile ilgili soru soracakmis ben de aynısını söyledim bekleyebilirdi. Ya da erkek arkadaşım konuşmak zorunda değildi yarın ara diyebilirdi.

Ya yazın olacak yüksek lisans sınavı ile ilgili soru soracakmis ben de aynısını söyledim bekleyebilirdi. Ya da erkek arkadaşım konuşmak zorunda değildi yarın ara diyebilirdi.
Sizi rahatsız eden aradığı saat mi yani sadece? Ertesi gün arasa ne değişecekti sizin açınızdan?

Ben o mesajı görmezden gelip sabah dönerdim,yapmadığım şey değil. Gece yarısına kadar kk da takılabilirim,geç de uyurum ama bi saatten sonra ne aramaya ne mesaja dönerim. Kaldı ki böyle bir konu için hiçç dönmezdim,aciliyeti yok bişeyi yok. Yazın olacak sınavmış pehh

Sizi rahatsız eden aradığı saat mi yani sadece? Ertesi gün arasa ne değişecekti sizin açınızdan?
Di mi :)
Gece olunca bir anda disko ışıklarıyla ortam mi aydınlatıliyor, madem saat 12yi geçti erotik konular açabiliriz mi diyor, daha mı rahat oluyor insanlar.
İki taraf da uyaniksa ha sabah 11 ha gece 12

Bak bu senin erkek arkadaşın. Kısıtlamak doğru değil o zaman doğal ortamında nasıl bi insan olduğunu göremezsin. Belki farklı dünyaların insanısınız. Bu olayları tahlil edersin kendine uygun olup olmadığına karar verirsin.

Di mi :)
Gece olunca bir anda disko ışıklarıyla ortam mi aydınlatıliyor, madem saat 12yi geçti erotik konular açabiliriz mi diyor, daha mı rahat oluyor insanlar.
İki taraf da uyaniksa ha sabah 11 ha gece 12
Bekarken ev arkadaşımla geyik yapardık. “Neden erkek arkadaşına gece atıyorsun mesajları” deyince “gece daha hisli oluyor “ derdi kahkahalarla gülerdik. Ambiyans farklı oluyor demek ki millet kıskançlık yaptığına göre 😂😂 bir bildikleri var zağar😂

Bekarken ev arkadaşımla geyik yapardık. “Neden erkek arkadaşına gece atıyorsun mesajları” deyince “gece daha hisli oluyor “ derdi kahkahalarla gülerdik. Ambiyans farklı oluyor demek ki millet kıskançlık yaptığına göre 😂😂 bir bildikleri var zağar😂
Uyudun mu? diye başlanır. 😂

Bizde "uyudun mu?" derdik birine mesaj atmadan önce, sonra Cem Yılmaz bu repliği büyüttü, geliştirdi, bizde bi daha kullanamaz olduk :KK70:

saat kaçta konuştuğunun ne önemi var.
kız yarın arasa gündüz konuşsalar ne değişecekti?
siz belli bir saat aralığında düz belli bir saat aralığında farklı ses tonuyla falan mı konuşuyorsunuz?

X