Aranzda tup bebek transferinin 8. 9. gunu test yaptirip pozitif sonuc alan varmi???

Ben yedinci gun kan testi yaptirdim sonuc 0.100 bugun 10. Gun 17.14 Rab bim mutlulugumu yarim birakmaz insallah dua edin :) insallah isteyen herkez yasasin bu duyguyu insallah
Canım çok uzun zaman olmuş ama ben yinede sorayım benimde dün 7. Günümdü kan verdim sonuç 0 çıktı şimdi senin mesajını okuyunca içime umut oldu gebeliğin devam ettimi bana biraz bilgi verirmisin 7. Denenmem çok moralim bozuk

Ah ne cok denemissiniz insallah rabbim yuzunuzu güldürür. Benim düşükle sonunclanan transferimde 9. Gun 94 cikmisti

Benimde 8. Günü kan testi pozitif 29.08 3. Gün emriyosuydu allahım her isteyene sağlıkla versin

Canım sorma pek umudum kalmasada yarını bekliyorum bunca çabanın sonunda hep negatif olması beni çok yordu

Herkese merhaba.. konunun üzerinden çok geçmiş ama sürekli belirti arayan sabırsızlıkla bekleyenlerden biri olarak yaşadığım tecrübeyi paylaşmak istedim, ki biri merak edip okuduğunda bir yardımı olsun. İnsan sorularına sürekli cevap arıyor ve burda bunları okumak biraz olsun iyi geliyor.
Benim iki tüp bebek denemem oldu ilkinde sıcak transfer emriyolar donmadan yapıldı. Embriyolar 5. Gün blastokist idi. Tabi yumurta toplamak vs. İçin bir sürü hormon alıyorsun ve işlem nedeniyle de göğüslerde kasıklarda ağrı oluyor. Gebelik belirtisine çok yakın. Benim ilkinde 7. Gün göğüs hassasiyetim tamamen yok oldu ve bekleyemeden 8. Gün kan testi yaptırdım. Ve sonuç negatifti. Doktorumu aradım erken yapmışsın 12. Günü bekle,üzüntü ve stres yapma dedi ama ben vücudumu dinlemeyi çok iyi bildiğimi düşündüğümden olmadığına emindim. Ki zaten sonuç ta değişmedi.
İkincisi de soğuk transfer oldu yine 5. Gün embriyosu ile. Bu kez çok ilaç almadım sadece bebeğin tutunması ve rahim kalınlığını arttırmak düşüğü engellemek için öncesinden östrojen ve progesteron içerikli ilaç kullandım. Başından beri hiçbir belirti olmadı ne göğüs ağrısı ne bel ağrısı ne de kasık batması . hiç ama hiç bir belirti yoktu. Yine sabırsız olduğum için 7.günde ucuz idrar testlerinden yapmak istedim ve elimde iki tane vardı. İkisinde de çok silik çizgi çıktı. Ertesi gün yani 8.gün kan testi yaptırdık ve sonuç betahcg 230 çıktı. Yani pozitif. 12. Güne gelmeden sonuç aldık. Tek mi ikiz mi henüz bilmiyoruz. çok erken de sonuç alınabiliyor ama bazılarında da ancak 12. Günde çıkıyor.
Yani insan sürekli bir belirti arıyor ve engel olamıyoruz buna. ancak bu o kadar kişisel birşeymiş ki herkes başka türlü yaşıyor. Önemli olan Allah’tan hep hayırlısını dilemek ve çok zor olsa da sabır etmek. Moraliniz çok bozulmayacaksa içinizden geleni yapın ne zaman merak ediyorsanız içinizi rahatlatın ama süre dolana kadar çıkan sonuca takılmamayı başarabilecekseniz.
Şimdi Allahtan dileğim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etmesi.

Senin yaşadığının aynısını yaşıyorum şuan inşallah sonuda aynı olur :) 5. gün embriyosu tazesi ilkinde tutmadı ikinci dondurlmuşuyla oldu bugünde benim 8. Günüm ve bende kan verdim şuan bekliyorum sonucu

Aldın mı sonucunu Allah herşeyin hayırlısını versin Lütfen yaz bana da sonucunu

Aldın mı sonucunu Allah herşeyin hayırlısını versin Lütfen yaz bana da sonucunu
Allah razı olsun inşallah isteyen hwrkese nasip olsun sevinsemmi bilemedim Sonucum 4 çıktı daha öncekilerde hep sıfırdı 1 bile çıkmıyodu böyle olunca umutlandım vallahi ne yalan diyim doktorumu aradım bişeylerin başlangıcı olabilir çarşamba tekrar test istedi

İnan bana seni tanımasam da olduğunu hissettim. Benim de öyleydi. Hiç değer çıkmıyordu. Sonuçta bu değeri arttıracak bir ilaç kullanmadın bu kez. Bol su içmeyi ihmal etme ve kendini yorma

İnan bana seni tanımasam da olduğunu hissettim. Benim de öyleydi. Hiç değer çıkmıyordu. Sonuçta bu değeri arttıracak bir ilaç kullanmadın bu kez. Bol su içmeyi ihmal etme ve kendini yorma
Allah razı olsun çok teşekkür ederim ya umutlandırdın beni inşallah vardır hayırlısıyla

Biz de henüz kalp atışlar duymadık hep bir bekleme. Beta hcg yi en azından biraz erken öğrenebiliyorsun ama sonrasında herşeyi mecbursun beklemeye. vakti gelmeden öğrenmek mümkün olmuyor gelişimini
Allah razı olsun çok teşekkür ederim ya umutlandırdın beni inşallah vardır hayırlısıyla
. Bundan sonrası artık hep sabır

Böyle pozitif mesajları görünce mutlu oluyorum.
İlk doktor kontrolün ne zaman ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…