Aranzda tup bebek transferinin 8. 9. gunu test yaptirip pozitif sonuc alan varmi???

Aynen bakalım yarın tekrar test vercem yükseldimi acaba metak ediyorum ne zaman duycaksınız

Hiç sağlık ocağına gitmedim bilgin yok. Ben doktorun anlaşmalı olduğu özel bir laboratuvarda yaptırıyorum canım
Ya ben pazattesi sağlık ocağında test yaptırdım bugün gittim hani katlamışmı diye 1 ayda iki kere test yapamıyoruz dediler böyle bişey varmı bilgin varmı

Ya ben pazattesi sağlık ocağında test yaptırdım bugün gittim hani katlamışmı diye 1 ayda iki kere test yapamıyoruz dediler böyle bişey varmı bilgin varmı
Ben hiç yaptırmadım o yüzden bilmiyorum ama çok tuhaf yapmaları lazımdı.

Hayır tabi ki. Ben aşılamada kimyasal gebelik yaşadım. Sağlık ocağında dört beş kere verdim böyle demeleri sacma. Bunu aile hekimin mi dedi. ?

Test yaptırdın mı
Bugün gittim işte doktora diyoki bi ayda iki kere yapamıyoruz labaratuvara ben kendimi anlatamam millet arda arda yaptırıyo sağlık ocağında ben anlamadım nasıl iş yarın hastanede vercem mecbur meraktan da ölcem bide yoksa bişey büyük hayal kırıklığı yaşarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…