Lekeler, Çiller Arap Kızı kullanan var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arap kızı güzel bir krem kendim belli bir dönem akşamları yatmadan kullanmıştım, renk açıyor beyazlatıyor, yumuşatıyor ama kimisinin cildine iyi gelmiyor sivilce çıkarıyor çok uzun süre kullanımamamlı çok güvenilir bir krem değildir.
çok uzun süre kullanımda yaşlanma kırışıklık yaptırdığını duymuştm ve birdaha kullanmadım.

merhaba arkadaslar kızkardesım ve ben hıcbırseyden cekmedık gunes lekelerınden cektıgımız kadar,bır krem duyduk arapkızı dıye kullanan varmı nedır ne etkı yapıyor .kullananlar varsa ne olur fıkırlerını paylassınlar bılmeden kullanmak ıstemıyoruzz herkese sevgılerrrrrr:1hug::1hug:

ben her gün düzenli olarak kullanıyorum canım. günlük etkisi var kalıcı bir etkisi yok. cildini yarım ton kadar çaıyor. canlı parlak bir görünüm kazandırıyor. gün boyu nem sağlıyor. biraz yoğun cilt hemen emmiyor cildin emmesi yarım saati alıyor. üzerine kuruduktan sonra hafif pudra kullanabilirsin doğal duruyor. sonuç olarak ben memnunum her gün mutlaka sürüyorum. ama dediğim gibi etkisi günlük kalıcı değil... :) :)

Gece sürülüyor yazılmış, güneş görmemesi gerek deniyor.siz öyle mi kullanıyorsunuz.bende pembesi varda cesaret edip kullanamıyorum.sivilce yapar diye

Bi ara kullandığımda hafif bir döküntü olmuştu çünkü :KK43:(

mrb canım benm annemle ablam kullandılar bi süre ablamın yüzünde inanılmaz bi beyazlık ve parlaklık vardı annemin cilt renklerine iyi gelmişti ben de kullanmak istedim annem benim yaşımın bu ilaç için küçük olduğunu söyledi sen kaç yaşındasın?? ve gece uygulayıp güneşe çıkmamak gerekiyor aktarda 2 3 tl ye var bu krem internetten satın almaya gerek yok yani

Karma veya yağlı cildiniz varsa tüm yüzünüze sürmeyin.sadece lekelere uygulayn.sivilceler azabilir yapısı cok yağlı çünkü

canım arap kızını 10 senedir kullanıyorum ve çok memnunum 2 rengi var pembe ve beyaz pembesini kullanmanı tavsiye ederim çok ta memnun kalırsın aktarcılardan 5 tl ye alıyorum çoğu zaman pudra yerine onu sürüp üstüne makyaj bile yapıyorum pudradan daha etkili

canım arap kızını 10 senedir kullanıyorum ve çok memnunum 2 rengi var pembe ve beyaz pembesini kullanmanı tavsiye ederim çok ta memnun kalırsın aktarcılardan 5 tl ye alıyorum çoğu zaman pudra yerine onu sürüp üstüne makyaj bile yapıyorum pudradan daha etkili
kesinlikle rengi beyaz olanı açıyor ama bırakınca aynı hale geri dönüyor ama kokusu çok güzel ve dediğiniz gibi pudra kullanmaya gerek kalmıyor :)

merhaba arkadaslar kızkardesım ve ben hıcbırseyden cekmedık gunes lekelerınden cektıgımız kadar,bır krem duyduk arapkızı dıye kullanan varmı nedır ne etkı yapıyor .kullananlar varsa ne olur fıkırlerını paylassınlar bılmeden kullanmak ıstemıyoruzz herkese sevgılerrrrrr:1hug::1hug:

canım ben bizzat kullandım bu kremi eskiden haremdeki kadınlar tenlerini beyazlatmak için kullanırlarmış o zamanlar beyaz ten makbulmüş bu krem küçük bi kutu normal krem kıvamında değil ve ağır bi kokusu var ama güneş lekelerine sivilce lekelerine ve çillere iyi geliyo benim sivilce lekem vardı onun için kullandım bi kaç seferde geçirdi ben gece yatarken sürüyodum ama etksini gördüm..

kızlar bendeinternetten aldım bugün geldi aktarda bulamadım oyüzden 15 lira +kargo ücreti 7 lira toplam 22 lira verdim 2 3 liraymış aktarlarda aama bulamadım mecbur netten aldım

bana 50 milim falan dedi konuştğm kadın ama küçücük bir kutu numunelik gibi 15 mlm ancak var içinde ben kışın solgun olan cildimin tonunu açsın diye aldım bakalım faydası olacakmı ama bukadar küçk bir kutu olduğunu bilseydim almazdım inş faydsı olur gündüzleri kullanılabilirmi bu krem acaba

birde çok yağlı sert yazmış bazı arkadaşlar benmkisi beyaz olandan çok yumuşak olmasada sert de sayılmaz ayrıca azyağlı aşırı değil acaba sahtelerimi çok yağlı oluyor

arkadaşlar kesinlikle internetten almayın normal fiyatının 4 5 katına geliyor ben aldım pişman oldum daha ilk kullandım ama fondeten etkisi yapıyor yani yıkıyınca geçiyor beyazlık ve öyle çok bir beyaz olmuyorsunz ten renginizden 1 tona yakın açılıyor teninz ve yıkıyınca geçiyor

eğer gerçekten içeriği doğalsa fondetenden iyi olduğu kesin ama alırsanızda aktardan alın minicik bir kutuda zaten

aldığım siteye kullanıcı yorumu yaptım olumsuz yorum yazdığım için yayınlamadılr site ismi vermek doğrumu bilmiyorm oyüzden vermiyorm ama olumsuz yorumları yayılamıyorlar olumsuz yorumda minicik bir kutuymuş bana 50 milim demiştinz yazdım yayınlamadılar 2 3 liralık şeye 22 lira verdim haram olsun

kızlarr yrdım soru sorumak ıstıyorum bu arap kızı ınsanların lekelerı ıcın kullandıgı ve beyazlatıcı bırsey olarak gecıyor bu konuda bılgım var fakat !!

arap kızı kremini ben kararmak için sürmek istiyorumda :KK1: acaba sabahları sürüp güneşe çıkınca gerçektende bronzlaştırıyor gibi mi oluyor ??

X