Lekeler, Çiller Arap Kızı kullanan var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kızlar annem yıllardır arap kızından başka bişey sürmez yüzüne o pembesinu sevmiyor beyazını kullanıyor göz çevresine pudra yerine onu sürüyor. Ne kadar yararı var cilde bilmiyorum ama kesinlikle bi zararı olmadığını söyleyebilirim rahatça

aktar bana bedavaya verdi bu kremi sürdüm memnunda kaldım, doktorun verdiği ilaçlardan daha iyi etki yaptığını bile söyleyebilirim, düzenli kullanımda nasıl soruç verdiğini tekrar yazarım.

aktar bana bedavaya verdi bu kremi sürdüm memnunda kaldım, doktorun verdiği ilaçlardan daha iyi etki yaptığını bile söyleyebilirim, düzenli kullanımda nasıl soruç verdiğini tekrar yazarım.
kullandıysanız nasıl sonuç aldınız acaba bende güneş lekelerime kullanmayı düşünüyorum da :)

Selamlar arkadaşlar, forumun ilk sayfalarında bir arkadaş sedef düğme ve limon suyunun çil ve yüz lekelerine iyi geldiğinden bahsetmiş. Bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilirler mi...

kullandıysanız nasıl sonuç aldınız acaba bende güneş lekelerime kullanmayı düşünüyorum da :)
canım cilt tipine göre farklılık gösteriyor öyle mükemmel değil sıvıyla katı arası bir şey pudra gibi düşün yüzünü yıkayınca tamamile geçecek, ben kuzenime verdim onun sivilcelerine çok yaradı mesela çok pahalı bir şey değil hem merak ediyorsanız bi denemenizi öneririm :KK25: ama cilt lekelerine çözüm olacağını zannetmiyorum

Arap kızından çok emin değilim ama lekeler konusunda www.cilthekimi.com adresindeki doktora sorabilirsin, bu konuda çok soru cevap var incelemeni tavsiye ederim. Lazer düşünme bence de.
ARAP KIZI KULLANIYORU 10 GUNDUR CİLLERİM VAR BENIMDE SIYAH NOKTALARIM SARISINIM BIRDE COK HASSAS CILDIM 5 GUNDE FAYDASINI GORDUM ARKADAŞLARDA FARK ETTI COK MEMNUNUM AMA 2KUTUDA DAHA IYI SONUC ALIIYOMUS DUZENLI KULLANMAK SART BAYANLAR BENCE ALIN DERIM YUZUME HIC BIRSEY SURMUYORUM MAKYAJ ANLAMINDA SADECE GÜNEŞ KREMİ KULLANIYRUM YAZ KIS SARISINIM ONDAN GUNEŞ KREMIDE SEBAMET COK IYI

Kızlar anlamadım şimdi bu krem fondoten gibi birşey mi yani yüze sürüyorsun lekeleri kapatıyor yıkıyorsun ve etkisi geçiyor mu ? Yoksa lekeler için tedavi uygulayıp geçirıyor mu ?:63:

Merhaba arkadaşlar, ben de arap kızı kremi almak istiyorum fakat nerden temin edebilirim ? ve ürünün koyabilir misiniz ? bide gerçekten beyazlatıyor mu ? :)

Kızlar anlamadım şimdi bu krem fondoten gibi birşey mi yani yüze sürüyorsun lekeleri kapatıyor yıkıyorsun ve etkisi geçiyor mu ? Yoksa lekeler için tedavi uygulayıp geçirıyor mu ?:63:

beyaz bir merhem gibi dusunun bembeyazsaniz fondoten gibi olur size. fakat gunese cikilmaz

evde duruyor hala bende başlasammı tekrar :KK59:siz ne kadar zamandir kullaniyorsunuz:KK51:
ben 1 ay kullandım ama zaten beyaz tenliyim onu sürdüğüm zaman edwardın kız kardeşine benziyodu tenim :) esmer bir yengem var o elini sürdü biraz kadın gerçekten hafif kumrala çaldı böyle bende ona verdim 1 yıl oldu kullanmayalı :KK70: sürdükten sonra bir yarım saat güneşe çıkmayın bu arada :)

ben 1 ay kullandım ama zaten beyaz tenliyim onu sürdüğüm zaman edwardın kız kardeşine benziyodu tenim :) esmer bir yengem var o elini sürdü biraz kadın gerçekten hafif kumrala çaldı böyle bende ona verdim 1 yıl oldu kullanmayalı :KK70: sürdükten sonra bir yarım saat güneşe çıkmayın bu arada :)

tesekkurler.. zaten ilk aldigimda kisin surmustum simdi de evde oturuken sureyim bari :)

Arap kızı kremini kullanıp memnun kalan arkadaşlar internet te Çeşitleri var hangisini kullandınız link atabilirmisiz hangisinden almam gerekiyor

X