Araya giren mesafe

Olabilir evet yanlış yapmadım demiyorum ama dediğiniz gibi içindekini söyleseydi ve ben kendimi kandırılmış gibi hissetmeseydim çok daha iyi olacaktı. Sanırım bakmaktan başka çarem yok.
Allah beterinden korusun.

Arkadaşlık iyi hoş ama fazla mı değer vermişsiniz, ya da fazla mı ilgi bekliyorsunuz.. ya da hayatınızı,bu kişiyle arkadaşlıktan ibaret mi sanıyorsunuz bir anlam veremedim..ama bu yaşadığınız neyse artık okuması bile yorucuydu ki sizin kafanızı ne kadar meşgul ediyor kimbilir
Düzeleceğimiz düşüncesi varken yormuyordu ama gerçekten onu kaybettiğimi hissetmeye başlayınca kafam bozuldu
Çünkü konuştuğum kimse onun gibi değil, çok çevresi olan biri de değilim
Her şeyden fazla kaçtı galiba o_O

Düzeleceğimiz düşüncesi varken yormuyordu ama gerçekten onu kaybettiğimi hissetmeye başlayınca kafam bozuldu
Çünkü konuştuğum kimse onun gibi değil, çok çevresi olan biri de değilim
Her şeyden fazla kaçtı galiba o_O
Şöyle deyim o zaman..gerçek arkadaş olsaydı gitmezdi..bunu düşünüp ömrümüz boyunca ki tek şansı, o kişi olarak görmeyi bırakın.

Şöyle deyim o zaman..gerçek arkadaş olsaydı gitmezdi..bunu düşünüp ömrümüz boyunca ki tek şansı, o kişi olarak görmeyi bırakın.
Hayatta en şanslı hissettiğim nokta oydu gerçekten. Ama değilse çok fazla da takmamam lazım haklısınız:KK1:

Kendimi dışarıdan göremiyorum ama hep böyle sinirli bir yapım var bu yeni bir şey değil gibime geliyor
Belki aramız yıprandıktan sonra ona daha çok batmaya başladı ona da söyledim
Keşke içinde biriktirmeseydi diyorum..
Ama siz zor bir insansınız bence dilinizin pek kemiği yok çabuk alev alıyorsunuz ve üslubunuz sert.

Ama siz zor bir insansınız bence dilinizin pek kemiği yok çabuk alev alıyorsunuz ve üslubunuz sert.
Çabuk alev alıyorum ama sevdiklerime üslubum daha yumuşak bence ya.. Yani eleştiri de kabul ediyorum benden rahatsızlıklarını söylese kimseyi tokatlayacak değilim

Çabuk alev alıyorum ama sevdiklerime üslubum daha yumuşak bence ya.. Yani eleştiri de kabul ediyorum benden rahatsızlıklarını söylese kimseyi tokatlayacak değilim
Tokat yarası geçerde dil yarası geçmez. Sözden ağırı varmı dünyada..

Tövbe estağfurullah sevgililer eşler bu kadar tripli bi ilişki yaşamıyor.
İnsanların çeşitli ortamları ve arkadaşları olur
Okul arkadaşının yeri ayrıdır mektup arkadaşının ayrı, mahalle arkadaşının ayrı
Bir arkadaşım ben başka arkadaşlarımla da takılıyorum diye bana triplense hemen ona yol veririm. Arkadaşı paylaşamamak değil çünkü bu kısıtlamak, saçma sapan bi kıskançlık

Tövbe estağfurullah sevgililer eşler bu kadar tripli bi ilişki yaşamıyor.
İnsanların çeşitli ortamları ve arkadaşları olur
Okul arkadaşının yeri ayrıdır mektup arkadaşının ayrı, mahalle arkadaşının ayrı
Bir arkadaşım ben başka arkadaşlarımla da takılıyorum diye bana triplense hemen ona yol veririm. Arkadaşı paylaşamamak değil çünkü bu kısıtlamak, saçma sapan bi kıskançlık
Ben neden herkesin kıskançlığa takıldığını anlayamadım. Eskiden arada sırada kıskanıyordum biz konuşurken gidince vs ama gecem gündüzüm triple geçmedi yani.
Ki bunu aştım da çoğu zaman.
Abartmasanız?

Ama biz hep bu ilgiyi verdik..
Küçük yaşlarda olabiliyor, siz yazmışsınız sorunlarınız olmuş uzaklaşmışsınız birileriyle tanışmışsınız. Bunlar normal, arkadaşlar arasında olur şeyler size göre ama arkadaşınız başka arkadaşlarıyla sosyalleşince bir kıskançlık sosyal medyadan laf sokmalar... Normal değil tavırlarınız.

Küçük yaşlarda olabiliyor, siz yazmışsınız sorunlarınız olmuş uzaklaşmışsınız birileriyle tanışmışsınız. Bunlar normal, arkadaşlar arasında olur şeyler size göre ama arkadaşınız başka arkadaşlarıyla sosyalleşince bir kıskançlık sosyal medyadan laf sokmalar... Normal değil tavırlarınız.
Yok sosyalleşmesiyle ilgili laf sokmadım kötülükle ilgili bir şey paylaşmıştı ona sinirlenmiştim. Şimdi olsa yapmam tutuyorum kendimi
Hayır o da benim gibi bizim aramızdaki samimiyeti başkalarında bulamayan biriydi yıllardır, o da garibime gidiyor benim. Belki de yaşımızla alakalıdır

Ben neden herkesin kıskançlığa takıldığını anlayamadım. Eskiden arada sırada kıskanıyordum biz konuşurken gidince vs ama gecem gündüzüm triple geçmedi yani.
Ki bunu aştım da çoğu zaman.
Abartmasanız?
Çünkü kendin yazmışsın kıskanıyordum sinirli davranıyordum diye
Şöyle düşün insanlar neden çeksin ki?
Yeri geliyor sevgilinin aşık olduğun kişinin bu hareketlerine tahammül edemiyorsun
Arkadaş bence seni destekleyen, daha iyi konuma gelmende destekçin olan, modunu yükselten kişidir
Biri benim olumsuz duygular hissetmeme neden oluyorsa, beni yoruyorsa, ona kendimi açıklamam alttan almam ve açıklama yapmam gerekiyorsa ondan uzaklaşmayı tercih ederim

Çünkü kendin yazmışsın kıskanıyordum sinirli davranıyordum diye
Şöyle düşün insanlar neden çeksin ki?
Yeri geliyor sevgilinin aşık olduğun kişinin bu hareketlerine tahammül edemiyorsun
Arkadaş bence seni destekleyen, daha iyi konuma gelmende destekçin olan, modunu yükselten kişidir
Biri benim olumsuz duygular hissetmeme neden oluyorsa, beni yoruyorsa, ona kendimi açıklamam alttan almam ve açıklama yapmam gerekiyorsa ondan uzaklaşmayı tercih ederim
Evet ama 1 sene öncesinin konusuydu son konunun bununla alakası yok ki.
Ki benim sinirim parladığı kadar hızlı söner.
Dediklerinizde sonuna kadar haklısınız ama ben de son dönemde onu bu noktaya nasıl getirmiş olabileceğimi çözemiyorum zaten
Aralık ayında sevdiğim birini kaybettim, ondan önce bunalım yaşadım bunların etkisi olamaz mı. Gitmek bu kadar kolay mı diyorum
Belki de gerçekten ona hayatı zindan ettim

Okudum
Yas itibariyle dostluga onem vermeniz cok normal
O yaslarda bende oyleydim
Ama zaman , hayat tecrubesi aslinda gerceklerin oyle olmadigini gosterecek size
Su anda hissettiklerinizde haklisiniz ama 5 sene sonra bambaska hissedip dusuneceksinkz
O yuzden cok yipratmamaya bakin kendinizi
Tekrardan geldim :)
Teşekkür ederim bu kadar empati dolu bir yorum yaptığınız için özellikle.
Şimdi önümde mezuniyet korkusu ve ortak hayallerimizin gerçekleşmeme durumunun yıkımı var işte
5 yıl sonra kim bilir nerede nasıl oluruz zaten..
Deneyeceğim :/

X