Mutfak Püf Noktaları Arçelik 1423 turbo fırın

semracahobi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
13
0
44
Merhaba Arkadaşlar benim arçelik 1423 model turbo fırınım var. Hamur işlerini çok sert yapıyor önce çıkarsam içi pişmiyor bir türlü kullanamadım. Aranızda kullanan varsa lütfen yardım edin. Hangi programda pişiriyorsunuz

Benim fırında arçelik çok memnunum çok güzel kızartıyor ama seri numarasını bilmiyorum

semracahobi SANA YAZIYORUM O FIRIN İÇİN 444 08 88 İ ARA SANA ORADAN YARDIMCI OLURLAR O FIRINDA Bİ SORUN VAR BENDE ARCELİK SERVİSİNDE CALIŞIYORUM BU FABRİKANIN NUMARASI SANA YARDIM EDERLER BÖLE BURADA SORMAKLA CÖZUME KAVUSAMAZSIN CANIM

Merhaba Arkadaşlar benim arçelik 1423 model turbo fırınım var. Hamur işlerini çok sert yapıyor önce çıkarsam içi pişmiyor bir türlü kullanamadım. Aranızda kullanan varsa lütfen yardım edin. Hangi programda pişiriyorsunuz

canım bir metal kaba su koyup fırın içine yerleştir börek ve kekte öok farkediyor poğaçalarda öle oluyorrr tavsiye ederim bende de arçelik fırın var çokta memnunummm

benim fırınım da arçelik turbolu.çift fırın benmki.alt kısmı turbolu,üst kısmı normal fırın.nedense pasta börekte turbo yu bir türlü güzel kullanamıyorum.sadece ızgara ve fırın yemeğini turbo bölümünde kullanıyorum.hamur işlerin turbo da güzel olmuyor

selam benim fırında arcelik ve daha eski modeli ben turbosunu hic kullanmıyorum oldugundan daha fazla kurutuyor Dprogramını kullanıyorum ayrıca ev tipi fırınlar buharlı olmadıgı icin özellikle mayalı hamurları tas gibi yapıyor ben mayalı hamurları pisirirken üstünü baska bir tepsiyle kapatıyor ve buharlanmasını saglıyorum ince kabuk oluyor tam istedigim gibien az 30 35 dk kapalı pisiriyorum daha sonra acıyorum bazı hamurlar kalınlıgına göre pisme süresi degistigi icin daha cabuk yada daha gec pisiyor bazen üstünü acmadan hepsi pismis oluyor

burdan da çıkardığım sonuca göre kimse turbo fırından memnun değil. ben de mem nun değilim. hiç kullanamıyorum.

biliyorsunuz arçelik ve beko aynı firma hayliyle ürünlerde aynı bendede beko 6309 plus var benim fırında turbolu ama ben çok memnunum çok kullanışlı temizliği biraz zor oluyor ama olsun özellikle hamur işlerinde üstüne yok şaşırdım şimdi:uhm:

X