arım balım peteğime teşekkür ediyorum

sermin_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2007
230
4
petek dinçözün sunduğu arım balım peteğim diye bir program var,bugüne kadar hiçbir sabah programında yapılmayan bir şeyi yaptı,işlenmeyen bir konuyu işledi.dün biliyorsunuz tam 13 tane şehidimiz vardı,bugün de yinelendi şehitlerimiz.onlarla ilgili bir program yapıyorlar ve gerçekten çok güzel bir şey yaptılar.sonsuz tebrik ve teşekkürlerimi gönderiyorum...

Çoğu programcının yapması gerekeni petek dinçöz yapmış..tebrik ederim.

ben haftaiçi sabahtan okulda oluyorum izleyemedim ama bu konuda çalışma yaptığını duymak çok güzel.

dun kaybettıgımız sehıtlerımızı bugun de andıkları ıcın kendılerıne tesekkur edıyorum.
sık sık hatırlatılması gereken haftalarca anılması ereken sehıtlerımızı 2 gun andılar dıye bizi tesekkur edecek hale dusurenlerı de kınıyorum. yapılması gerekenler hıc yapılmadıgı ıcın yapıldıgında lutuf gıbı gelıyor bıze..

evet programı izledim benimde nişanlım askerde ve inanın ağlaya ağlaya izledim daha önce hiç bukadar güzel bir program yapılmamıştı..allahtan tüm şehitlerimize rahmet,ailelerine sabırlar diliyorum..senağlamasenağlamasenağlama

tamamen ticari kaygılarla yapılan reklamlar bunlar ve ben izlemekten nefret ediorum

X