Arkadaşım ne yapmaya çalışıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben olsam onun bu saçma kıskanç tavırlarını takmam bile.Orası iş yeri oyun oynama yeri değil
Evet. Bir de biz melekle tüm gün yoğun çalışıyoruz. İşimiz bir. Yani beraber hareket ediyoruz. Ama eda öyle değil. Müdür is verirse yapar. Ya da biz çok yoğunsak yardım eder. İster istemez melekle daha çok paylaşım halinde oluyoruz. Ben ona o bana soru soruyor. Bunu bile kıskanmasını anlayamadım. Üstelik gecen senelerde çok yoğunum deyip bu pozisyonda olmayı o istedi

Üzülürse üzülsün. Bir komşu vardı kadın 35 yaşlarındaydı benim onun yakın gördüğü komşuyla konuşmamı istemezdi beni dışlamak isterdi ben de inadına samimi olurdum öteki komşumla iyi ki de olmuşum. Onunla hala gorusuruz. Böyle çocuk kafasında kalanları orada bırakmak lazım. Siz nasıl mutlu olacaksanız öyle davranın. Melek olgun ve iyi biri onunla aranızı açmayın
Hem de çok iyi Melek. Kız arada kaldı resmen. Ben onu da üzmek istemiyorum. Eda’nın tavırları yüzünden kendimi geri cektim. Neyin var deyip duruyor

Belki özel günündedir diye düşündük ama yok onu ikna etmek yA da mutlu etmek için gerçekten benim ortamdan uzaklaşmam lazım herhalde
İş arkadaşlarımla asla arkadaş olamadım ben. Nasıl bu kadar sıkı fiki olabiliyorsunuz ben de bunu anlamıyorum. İş arkadaşlığım ofisine iş için gidince zaman varsa kahve içmekten öteye geçemedi hiç.
Bence iş hayatınız dışında arkadaş edinmeye bakın bundan sonrası için konuşuyorum. Küsme durumları olursa canınız iyice sıkılır çünkü.

İş arkadaşlarımla asla arkadaş olamadım ben. Nasıl bu kadar sıkı fiki olabiliyorsunuz ben de bunu anlamıyorum. İş arkadaşlığım ofisine iş için gidince zaman varsa kahve içmekten öteye geçemedi hiç.
Bence iş hayatınız dışında arkadaş edinmeye bakın bundan sonrası için konuşuyorum. Küsme durumları olursa canınız iyice sıkılır çünkü.
Bizim de bir yemek bir kahvedir inanın ama ben kardeşim gibi severim ikisini. İkisi evli zaten. Çoluk çocuk es ile ilgili konuşan onlar. Ben hep mesafeliyimdir her zaman. Melek bu yönünü çok seviyorum sonradan kırılmamak adına böyleyim derdim hep.

Evet. Bir de biz melekle tüm gün yoğun çalışıyoruz. İşimiz bir. Yani beraber hareket ediyoruz. Ama eda öyle değil. Müdür is verirse yapar. Ya da biz çok yoğunsak yardım eder. İster istemez melekle daha çok paylaşım halinde oluyoruz. Ben ona o bana soru soruyor. Bunu bile kıskanmasını anlayamadım. Üstelik gecen senelerde çok yoğunum deyip bu pozisyonda olmayı o istedi
O zaman canını sıkmaya devam ederse
son cümlede dediğim gibi oyun oynama yeri olmadığını ilk okul çocukları gibi arkadaş yarışı yapmadığınızı söyleyin.

Bizim de bir yemek bir kahvedir inanın ama ben kardeşim gibi severim ikisini. İkisi evli zaten. Çoluk çocuk es ile ilgili konuşan onlar. Ben hep mesafeliyimdir her zaman. Melek bu yönünü çok seviyorum sonradan kırılmamak adına böyleyim derdim hep.
He işte ben kardeşim gibi sevemiyorum iş arkadaşlarımı. 😀 Onlar sadece iş yerindeki arkadaşlarım. O mesafe önemli.

Gerçekten öyleymis. Kardeş gibiydik. Böyle şeylerin çıkmaması icin dua ediyordum gerçekten. Ya lazere gidiyordum Melek de gitmiş vücüdu biraz kızarmış senin de oldu mu diye. Gecen gün konu açıldı ben de lazere gittim bana da sorabilirdin diyor o derece. Saka yaptım diyor ama yüz ifadesi hic öyle değil. Saka gibi cidden
sızınde bu kadar kafaya takmanız şaka gıbı o kısıden cok farklı gorunmuyor yanı
bellıkı komplekslı bırı ... ıstıyor kı herkes ona bayılsın herkes ona danıssın akıl sorsun ıstıyor kı 3 kısılık grubunuzun lıderı o olsun eda ıle melek daha onde olsun sızde arkalarını toplayın ıstıyor

sızde burada arkadasım ne yapmak ıstıyor soyle boyle davranıyor dıye asırı derecede takılmıs gıdıyorsunuz

mecbur musunuz bu kıza yoooo
yenı bır arkadaslık 10 yıllık bır dostluk degıl kı
ıs yerınde her zaman bır mesafe olmalı tamam ıs arkadasınız bırlıkte calısıyorsunuz ama lazere gıtmenızı bıle bılıyor bana cok absurt geldı benım kıl kökümden nıye haberı olsun ıs arkadasımın

bırlıkte calısmanın vermıs oldugu takım ruhuna sahıp olmak baska
bu denlı hayatınızın ıcınıze almanız cok baska bakın ıste sıkıntı oluyor yanı
o yuzden daha fazla kafaya takmayın
oturup arkadasınızla acaba bu kız muayyen gunundemı nıye trıp atıyor dıye hakkında da konusmayın sızınle onun hakkında konusan onunla da sızın hakkınızda konusur
hepınız bırbırınıze bıraz mesafe koyun herkes işine baksın yanı :KK70:

sızınde bu kadar kafaya takmanız şaka gıbı o kısıden cok farklı gorunmuyor yanı
bellıkı komplekslı bırı ... ıstıyor kı herkes ona bayılsın herkes ona danıssın akıl sorsun ıstıyor kı 3 kısılık grubunuzun lıderı o olsun eda ıle melek daha onde olsun sızde arkalarını toplayın ıstıyor

sızde burada arkadasım ne yapmak ıstıyor soyle boyle davranıyor dıye asırı derecede takılmıs gıdıyorsunuz

mecbur musunuz bu kıza yoooo
yenı bır arkadaslık 10 yıllık bır dostluk degıl kı
ıs yerınde her zaman bır mesafe olmalı tamam ıs arkadasınız bırlıkte calısıyorsunuz ama lazere gıtmenızı bıle bılıyor bana cok absurt geldı benım kıl kökümden nıye haberı olsun ıs arkadasımın

bırlıkte calısmanın vermıs oldugu takım ruhuna sahıp olmak baska
bu denlı hayatınızın ıcınıze almanız cok baska bakın ıste sıkıntı oluyor yanı
o yuzden daha fazla kafaya takmayın
oturup arkadasınızla acaba bu kız muayyen gunundemı nıye trıp atıyor dıye hakkında da konusmayın sızınle onun hakkında konusan onunla da sızın hakkınızda konusur
hepınız bırbırınıze bıraz mesafe koyun herkes işine baksın yanı :KK70:
Çok haklısınız. Çalıştığımdan beri Hep bu düsüncedeydim. Onlar çok yakın oldular bana. Yani bir basım ağrısa hemen doktora gidelim götürelim falan. Özlerinde çok iyiler. Ama böyle sorunlar çıkacağı icin hep mesafeli olurdum. Tekrar özüme döneyim ben 😂😂 teşekkürler yorumunuz icin ❤️

Eda sizi kıskanıyor bu net.

Size tavsiyem iş arkadaşlarınızla çok yakın olmayın. Ben bu derdi çektim çekiyorum. İş arkadaşını sürekli aramak birlikte dışarı çıkmak aman aman.

Eda isimli arkadaşınıza dikkat edin belliki o sizi sizin onu sevdiğiniz kadar sevmiyor. Ben olsam açık açık söylerdim yaptıklarını. Yoksa böyle üzülmeye devam edersiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X