arkadaşımı kocası öğrencisiyle aldattı

Ev kendisinin,işi gücü var..Basar tekmeyi gönderirim onu aşkının kollarına..Bebeğimi de babasız aslanlar gibi büyütürüm..
Arkadaşın ona tercih edilmiş bir kadının varlığından dolayı bir kompleksin içine girmiş..
(Adamdaki deli cesareti sen pc ye şey pozlarını koy,yapmış bir de foto çekiyor...)
Arkadaşınızın aklı şu anda karışık olduğu için bunu kabullenmek istemiyor..
Ama inanıyorum ki eşini hayatından çıkaracaktır,çıkarması gerekir..
ıyi niyet bu kadar da suistimal edilmez..Eşi arkadaşını hiç haketmiyor..

Bence bu konuyu arkadaşına okut..Objektif fikirleri öğrensin..O zaman belki sağlıklı düşünebilir..

o resimleri gördükten sonra onunla aynı evi paylaşmaya devam mı ediyor.hiç bir acı sonsuza dek sürmez...........keşke çocuk olmasaydı.........şimdi sussada gelecekte susamayacak............çocuk daha çok küçük bakacak kimseside yok..........vallaha çok zor ya burdan ahkam kesmek kolay.çocuğa bakabilecek biri varsa def etsin onu evden............ağzımı bozmamak için zor tutuyorum

bilmiyorum ben nedesem boş bugün nasılsın diye aradım biraz daha iyiyim dedi.yine başladı beni deli edecek şeyler anlatmaya.kocası olacak pislik akşam gelmiş elinde çiçekler yalvarmış yakarmış.bizimki de biraz bunlardan dolayı gevşemiş gibi.zaten gevşekdi de en azından kızgındı.bizimkine ben eğer diğerini snein kadar sevseydim boşandığımız dönem gider onla evlenirdim demiş.yukarıda bahsetmiştim bunlar iki yıllık evliliğin ardından boşanıp 7-8 ay sonra tekrar birleştiler ama 2-3 yıla yakın nikahsız yaşayıp sonra nikah yaptılar.adam nikah yapmadan deneyelim demişti.tabi okuyanlar hatırlar adam dersane açtı ortaklarıyla iflas etti arabası evi her şeyi gitti.arkadaşımın evinnde şuan oturuyorlar ve 2-3 yıl tek kuruş almadı arkadaşım besledi.bizimki eğer onu senin kadar sveseydim gider onla evlenirdim demiş.buna inanmış.ben de güzelim madem sevmiyormuş da 8-9 senedir senle evliyken bile niye bu kızla birlikte.belki hevesti diyor.hevese bakın ki 8-9 yıl sürmüş daha da öğrenmese daha ne kadar sürerdi bilemem.

nasıl ya nasıl??? eğitimli, en azından evi vs. olan bir kadın bunları sineye çekmeye hazırsa, biricik hiç uğraşmayın! Baksanıza o zaten memnun.... bu böyle gider.. adam aldatır, arkadaşınız affeder....

nasıl ya nasıl??? eğitimli, en azından evi vs. olan bir kadın bunları sineye çekmeye hazırsa, biricik hiç uğraşmayın! Baksanıza o zaten memnun.... bu böyle gider.. adam aldatır, arkadaşınız affeder....

Aynen katılıyorum..Böyle donanıma sahip bir hanım eşini affederse..Diğer kadınlar ne yapsın..:umursamaz:

Bu olayda en çok o bebeğe acıdım.Çünkü kusruma bakmayın ama arkadaşınız adamın davranışlarını görmezden gelerek yaşadıklarını kabullenmiş.Ama o bebek böyle onursuz bir insanın yanında büyümeyi hak etmiyor.Ben olsam çocuğumu o adama göstermezdim bile.Baba denmeyi hak etmiyor bile.

kızlar valla ben de sizden farklı düşünmüyorum aman psikolojisi normal deği kimsesi yok bir de ben yalnız bırakmayayım dedikçe her gün daha sinir bozucu haberler alıyorum.o adam gözünün önünde başka kadınla yatağa girse bizimki onu da affeder.ne adammış anlayamadım bu kadar vazgeçilmez.her şeyi var evi mesleği ablaları destek adamın altına kadar araba çektiler.bunlar ailece onursuz.ben artık yokum ne hali varsa görsün.o hayatından memnun.

Bu durumda alan razi veren razi, siz de bosuna uzmeyin kendinizi,
herkes ne yaparsa kendine eder...

offf felaket yaa ne demek ayrılamam bu sacmalımı cekmeyi düşünüyorr inanmıorum yaa
nedir yani bi erkek sana bakıcak mı? cocugunmu var anladım kadarıyla arkadasın calısıo hiç cekmesinn yollasın ait oldu yere adamdaki cinlige bak yaa tiksinccc !

inanmiyorum akannehir
bide ciplak videolari görmüs akannehir
yüksek müsadenizle ohaa diyorum ve susuyorum ohaoldumsmile

bu forum açılalı çook zaman olmuş.sonuç ne peki?bu arada ben derim ki bu arkadaşınızı bir psikiyatra kendi ellerinizle götürün sonra da biraz köşenize çekilin.yormayın kendinizi..bu arkadaş tamamen takıntı yapmış o insan müsveddesini..ne siz ne biz bir akıl versek de boşş.o inanmak istediğine inanmış..bir de bebek yapmış..kendini bile bile ateşe atan bu insan ne zaman akıllanır ki acep?o çıplak görüntüler bile akıllandırmadıysa ne denir ki..

X