arkadaşlar 1 sn bakarmısınıııııızzz bu tarafa bakın lütfen!!!

nagehanceylin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
30
0
38
teşekkürederim baktığınız için.ben yeni üye oldum ama kimseyle iletişim kuramıyorum ilk girdiğimde sohbet vardı o yüzden üye olmuştum ama hiç sohbet etmeden oda kalkmış.arkadaşlar 26 haftalık hamileyim ve şekerim biraz yüksek çıktı.bu durum beni çok korkutuyor oysa ben pek tatlı yemem niye yükselmiştir bir bilginiz varmı?önerileriniz varsa yazarmısınız beklıyorum teşekkürederim.kafamçokkarıştı

ay canım valla şeker hakkında pek bişe bilemicemm.
bilgisi olan arkadaşlar yazar mutlaka..
geçmiş olsuuunn.

canım sekerı yuksek cıkan hamıller var bu senın tatlı yemenle alakalı degıl hamılelıkte seker yukselebılyor

doktorlar dıyet verıyor ona uyarsan sorun olmuyorr

Geçmiş olsun canım öncelikle..Getasyonel diyabete yönelik tarama testini yaptırmalısın mutlaka sanırım 28.haftada yapılıyordu.
Birde testini tokken yada açkkenmi yaptırdın..o durumdada o an için yüksek çıkıyor
Kilon ve yaşında çok önemli tabi...Dikkat et doktorunun tavsiyesine uy canım

Hamurişide şekeri yükseltiyo canım dr unla görüşürsen seni bi diyetisyene yönlendirir karbonhidrat kontrol altına alıyolar o zaman normale döner endişe etme ama un ve şekerden uzak dur geçmiş olsun.

testi tokken yaptırdım kahvaltını yapta gel dediler o şekilde gittim.129 çıktı hastanedeki hemşire yuksek dedi dün kendi doktoruma gösterdim oda normal dedi aklım çok karştı artık dikkat etmeye çalışıyorum ama olmuyor.

Caanim cok gecmis olsun öncelikle ins birsey olmaz pek bilgim yok u konuda ama sana tavsiyem sen doktorunu dinle hemsireyi degil

Canım doktorun normal dediyse endişelenmene gerek yok bence...Sohbet bölümüyse sitedeki çalışmalardan dolayı kapalı sanırım,açılır yakında.Sana gecmiş olsun.

X