Arkadaşlar 2 aday aynı anda?

Arkadaşlar 2 aday var böyle durumlarda ne yapmak gerek? İkisiyle de görüşsem olmaz mı? Ben hep birini seçip diğerini eliyordum. Şu an kafam karışık seçim de yapamıyorum. Ne yaptınız bu durumlarda?
Ay bir an Millet ittifakının adayı belli oldu ve iki aday söylediler sandım😅😅😅😅

Arkadaşlar 2 aday var böyle durumlarda ne yapmak gerek? İkisiyle de görüşsem olmaz mı? Ben hep birini seçip diğerini eliyordum. Şu an kafam karışık seçim de yapamıyorum. Ne yaptınız bu durumlarda?
İkisiyle de görüşün. Hangisi daha erken evlilik lafı ederse onunla şaparsınız

sevgili olmadıktan sonra bişeycik olmaz. ikisi ile birer kahve iç. ama birini seç sonra. iki ile devam edersen olmaz tabi.

Benim de şuan böyle, hiç hesapta yokken iki kişi hayatıma bir anda girdi. Biriyle aynı şehirdeyiz görüşüyoruz çekim kuvvetli çok eğleniyorum çok eğlenceli ama derinlik yok düz bi adam, diğeri uzakta ama keşke yanımda olsa dediğim birisi zaman konuşurken su gibi akıp gidiyor birbirimizde bi çok parçayı bulabiliyoruz konuşurken ve uzun zamandır bu kadar keyif alıyorum sohbetten ama uzak ve uzaklık bi ilişkide istemediğim bişey.

Etik veya değil hayatımın bu noktasında bu şekilde devam ettirmek istiyorum şuanda bi adanmışlık yok bi sadıklık durumu da yok o boyutta değiliz ikisiyle de. Aynı şehirde olan sevgili moduna daha yakın hatta yarın yemeğe gelecek bana neler olur bilemiyorum :KK70:

Bence zamanla anlarsın böyle devam.

X