Arkadaşlar dayanamıyorum psikolojim çok bozuldu napicam?

22 yaşında 6 aylık evliyim . Annemin evi otobüsle 15 dk ama ben dayanamıyorum . İçimi size nasıl anlatsam bilmiyorum. Anneme hep öfkem vardı fazlaca . Babamida 15 yaşında kaybetmiştim. Evlendigimden beri anneme ettiğim laflar haklı veya haksız hiç bir önemi yok aklımdan çıkmıyor. O tek başına yaşıyor diğer tüm kardeşler evliyiz abim altli üstlü annemle bir ablamda aynı sokakta. Ben annemi terketmiş gibi hissediyorum. Çok pişmanım çok korkuyorum ya ona birşey olursa diye çok özlüyorum çok pişmanım.Hep ağlıyorum çok duygusal birine dönüştüm :KK43: Annem 60 yaşında sessiz sakin kendi halinde bir kadın ben ona nasıl kıydım onu terkedip gittim kendimden nefret ediyorum kimse onun yerini tutamaz ellerde gerçekten kadir kıymet bilmiyor.
Sizi çok iyi anlıyorumm 😔 eğer eşiniz anlayışı bir insansa yanınıza alın annenizi hem böylece vicdan azabınızı bir nebzede olsada rahatlatmış olursunuz belki:KK43:

Anneni ozlediysen neden otobuse binip gitmiyorsun. Uzakta da degilmis. Esin evden mi cikarmiyor? Anneye gitmek icin izin alman gerekmiyor ki. Haber ver yeter.

22 yaşında 6 aylık evliyim . Annemin evi otobüsle 15 dk ama ben dayanamıyorum . İçimi size nasıl anlatsam bilmiyorum. Anneme hep öfkem vardı fazlaca . Babamida 15 yaşında kaybetmiştim. Evlendigimden beri anneme ettiğim laflar haklı veya haksız hiç bir önemi yok aklımdan çıkmıyor. O tek başına yaşıyor diğer tüm kardeşler evliyiz abim altli üstlü annemle bir ablamda aynı sokakta. Ben annemi terketmiş gibi hissediyorum. Çok pişmanım çok korkuyorum ya ona birşey olursa diye çok özlüyorum çok pişmanım.Hep ağlıyorum çok duygusal birine dönüştüm :KK43: Annem 60 yaşında sessiz sakin kendi halinde bir kadın ben ona nasıl kıydım onu terkedip gittim kendimden nefret ediyorum kimse onun yerini tutamaz ellerde gerçekten kadir kıymet bilmiyor.
Üzülme canım yalnız değilmiş bu saatten sonra sana düşen gönlünü hoş etmek olur.

Yaşın erken evlenmeseydin keşke ama olan olmuş evlendiğin için değil annene gereken değer vermediğin için bu kadar üzgünsün uzaklaştığın için falan değil yani vicdanen annenin kalbini kırışların seni onun yanına gitmeye zorluyor. Yan yana geldiğinizde üzgün olduğunu vicdanen rahat olmadığını cahillik ettiğini söyle annenin de elini öp özür dile kırma kalbini bi dahada Allah gecinden versinde rahmetli olacak elbet bir gün o zaman kendini hç affetmezsin haklıyken hakkını savunduğun için söylediğin o sözler bile ah dedirtie keşke sussaydımda annemi kırmasaydım dersn şimdi en azından hala anacığının kalbini rahatlatmak için şansın var
Beni anladığınız için çok teşekkür ederim . Universitedeye gittigim zamanlar vs hiç böyle değildi. Evlendikten sonra çok özler oldum . Psikolojik sorun haline geldi. Ya onada birşey olursa korkusu sardı. Annem tek başına çok sıkılıyordur onu nasıl bıraktım diye içim içimi yer oldu. Aramız çok iyi ama ben onunla telde konuşurken bile ağlıyorum.

Aramızda bir sorun yok zaten ama telefonda dahi konuşunca ağlayasim geliyor dayanamıyorum çok özlüyorum
ben 15 saatlik mesafedeyim 2 ablam 18 saatlik uzaklıkta annem 70 yaşında 2 oğlu yanı başında bir gün halini hatırını sormazlar tek başına yaşıyor siz şanslısınız üzülecek bir durum yok ortada siz kendi kendinize sorun ediyorsunuz

4 aylık evliyim. Eşimle cinsel konuda çok tartışıyoruz . Hiç beni ciddiye almıyor . İşe gidecek o kadar vakti varken son 10 dkkada yapıp bırakıyor sonra gidiyor geliyor ben uzaninca kıyamet kopuyor . Hicbirsey hissedemiyorum mal gibi hissediyorum sonra niye robot gibi uzanmisim ee gel sarıl o zaman . Karnima kasığıma agri giriyor orgazm olamadigimdan. Kaç kere söyledim tık yok . En son diyoki suratın ne öyle ne gerizekalı degisiksin. Kendini sorgulamiyor. Dedimki diyorsun ya o kırılır bu kırılır sus kimseye ağzını açma laflarını on kere düşün kendine bak bı karşındaki ne düşünür diye bana bagiririp çağırdı . Bende dedim ki doğru ben son ana bıraktığın 10 dakikayim . Beni dovecekti nerdeyse nasıl bağırıp hakaretler etti ben napayım arkadaşlar ben nefret ettim herşeyden herkesten... Bu diğer konunuz Sorunun anneniz olduğundan eminmisiniz ?

Beni anladığınız için çok teşekkür ederim . Universitedeye gittigim zamanlar vs hiç böyle değildi. Evlendikten sonra çok özler oldum . Psikolojik sorun haline geldi. Ya onada birşey olursa korkusu sardı. Annem tek başına çok sıkılıyordur onu nasıl bıraktım diye içim içimi yer oldu. Aramız çok iyi ama ben onunla telde konuşurken bile ağlıyorum.
Evlenince öyle oluyor. Bende öyle oldum ki bu yaşıma kadar anneme asla sesimi yükseltmedim ters bişi demedim yinede elimden geleni yapmadım mı acaba diye düşünür olmuştum. Benm annemde 65 yaşında yalnız yaşıyor aklım sürekli ondaydı

Sizi çok iyi anlıyorumm 😔 eğer eşiniz anlayışı bir insansa yanınıza alın annenizi hem böylece vicdan azabınızı bir nebzede olsada rahatlatmış olursunuz belki:KK43:
Niye annesini yanina alsin ki? O kendi yuvaaini kurmus, doganin kanunu boyle. Evlenirken annesinin yalniz kalacagini da biliyordu ustelik. Ev ev ustune olmaz

Yalnız canim kimseye kapısını açmaz konuşmaz :KK43:
Eee abin varmış aynı binada ablanda yakın aynı sokakta.Sık sık anneni git gör sevdiği birşeyi yap küçük birşey al çok mutlu olur.Ben bazen arada sürpriz giderim kapıyı açıp girince annem çok sevinir.

Ergenlikte herkez hatalar yapar.Bir coğumuzu aillerimizin onaylamadiği seyleri yapmisizdir.artik sizde evlisiniz annenize daha fazla vakit ayirmaya calisin bu zamandan sonra gonlunu hos edin.inanin siz mutlu olursaniz o daha fazla mutlu olur.

Çok kardeşiz ve hiç birimiz aynı şehirde yaşamıyoruz annemle.

Çok üzücü ama her gün arayıp onu güldürmek günümüze dahil etmek ara sıra ziyaret etmek ve iyi olduğumuzu söylemek ona yetiyor. Yetmiyordur elbette içeride bi yerlerde ama kadere de bazen teslim olmak gerek durmadan dövünmek yerine.
Ki kadın yalnız bile değilmiş..
Yalniz sayılır kimseye kapısını acmaZ

X