Arkadaşlar eşim beni cok kırıyor ve bunun farkinda da degil ne yapabilirim?

Biz nisanliyken çok hediye alırdım ona polatlar ayakkabılar saatler ama ondan bir çiçek görememiştim. Evlendik güzel masa hazırlarım bazen mum eşliğinde değişiklik olsun maksat ama ne yazık ki o değişmiyor çok kirici
Ee evlenmeden önce de böyleymiş. Bile bile lades olmuş. Ya eşinizi olduğu gibi kabul edip sıfır beklentiyle evliliğinize devam edeceksiniz ya da boşanacaksınız. Bu adam değişmez

Biz nisanliyken çok hediye alırdım ona polatlar ayakkabılar saatler ama ondan bir çiçek görememiştim. Evlendik güzel masa hazırlarım bazen mum eşliğinde değişiklik olsun maksat ama ne yazık ki o değişmiyor çok kirici
Tipik eski sevgilimde böyleydi ben ona daha öğrenciyken harcliklarimdan hediyeler alirdim onun durumu benden daha iyi olduğu halde gecistirirdi yada sacma sapan uyduruk şeyler alirdi.
Hey gidi okuyunca iyiki kocamla evlenmişim diyorum.
Hos benimkide cok romantik sayilmaz ama yıldönümlerimizde öyle Cicek hediye filan yok kebapcida kebap yeriz eve gelirken tatlı aliriz :KK70: ohoo romantizmi kim kaybetmis biz bulalım

işin zor ama bence adamında işi zor

çok konuşup bunaltıyorsun demek ,

bu özle günler sadece erkeklerin kutlaması gereken bir durum değil sende özel birşeyler düşüneiblirsin

nisanliyken de senin her dediğin her istediğin yapılmış belli ama ben odun adamım falan derdi
Buna rağmen evlendiyseniz ya çoluk çocuk yokken boşanın ya da susup böyle bir hayata devam edin. Nisanlilik süreci bunun için var adam zaten böyleymiş değişmemiş ki

Evlilik yildonumunuzde niye esiniz yemek hazirliyor sadece? Adam bi de calisiyor, eve gelip yemek mi hazirlayacak? Beraber yapmayi teklif etseydiniz bu kadar tepki gostermezdi bence. Adam saygisiz ama siz de cok beklenti icindesiniz sanki.

bence kınuyu tekrar açma , çogu erkek özel günlere önem değer vermiyor , o günlerde ne istersne fazla geliyor gözlerine ,

eğer eşinin huyu buysa boşanmak istemiyorsan huyuna gitmeye çalış
En mantıklı yorum diyebilirim. Sağolasın. Boşanmak tabiki de istemem neticede yalan yok aldatma yok. Huyuna gitmeye Çalışırım 😌😊

Arkadaşlar eşimle yıl dönümüm olacak restoranlar kapalı yemeğe götürecektim ama vs dedi bende güldüm artık kendi ellerinle hazırlarsın bir şeyler dedim hiç yapamam kusura bakma işten gelicem yorgun argın onunla mi uğraşıcam dedi neden bu şekilde söylüyorsun ki dedim ya ben sana ne hazirlicam ya diye bağırdı boktan yere kavga cikartiyosun dedi restoran kapalı olur ama bir şeyler yaparım yani dedi bana akıl verme kendi fikrin sende kalsin 15 i değil de 20si olur 30 u olur gibi sert çıkıştı sen hiç bir şey haketmiyorsun tamam mi kütük gibi evlilik geciricez o kadar. Dedi bende konuyu nerelere kadar getirdin ben hiç bir şey istemiyorum senden dedim. Ağladım çünkü inanın çok kırıldım. Ağlama bana ya menopoza girmissin yine belli gibi konuştu hiç bir şeyi hak etmiyorum öyle mi dedim sen ne dediğini bilmiyorsun özür bekliyorum senden dedim tamam özür diliyorum hadi benim isim gücüm var seni çok seviyorum öptüm deyip kapattı. Ve telefonu kapattık bana mesaj atmış ben fabrikaya girdim aşkım haberin olsun diye (fabrikada tel çekmediği için haber veriyor )nisanliyken de senin her dediğin her istediğin yapılmış belli ama ben odun adamım falan derdi arkadaşlar 3 gunde bir kavga ediyoruz ben napicam
Benim eşimde özel günlerde böyle kaba davranır resmen aradan zaman geçmiş bı bakarm kahvaltı hazırlayıp beni uyandırır dengesizler işte restoran kapalıysa sende bir hediye seç bunu istiyorum de alsın onlar öyle müstahak kendini mutlu etmeyi bil boşver sende masa falan hazrlama

Oo cok yeniymis..Aslinda yazdiklarinizdan esinizin sert cıkısı pek yok dogal davranmis evli erkek modeli on yani :confused:

Ve hani demis ya? Akıl verme fikrin sende kalsin diye..E haklı.Kaparkende aslinda güzel kapamis teli ve yine mesajla da güzel bir dönüs yapmıs fabrikaya girerken..
Erkekler bu konulardan darlanirlar uzamasinida istemezler aslinda cozumu gonul almalari cok basittir ama beyinleri protez gibi davranırlar buna henuz tıpta care yok🤷‍♀️

Sonucta ikinizinde yıl donumu siz hediye aldiniz mi? Sürpriz yapın? O akıl edemedi diyelim düşünemedi zaman icerisinde sizin yonlendirmelerinizle sekillenir.
Sizi anlamasi icin tarzinizi degistirin👍

Çıldıracağım bi yorum pes...

Nişanlıyken zaten söylemiş ben odunun, kerestenin tekiyim diye...Daha ne evlendin ki...
Adam demiş ben işime geldiği gibi yaşarım, sen 2 mutlu olacaksın diye eğilip bükülemem, kendimi zora sokamam, evlilik yıldonumu vs gideriz bi restorana o kadar demiş zaten...İncelikti yok duyguydu uğraşamam demeye getirmiş..
Ayrıca soylemiş senin her dediğin yapılmış, burası babanın evi değil diye de eklemiş...

Bi de yazmışlar yok sürpriz yap vs...Bırak allah askına değmez...Bu kadar kaba adamlarla da ya onların şartlarında yürür ya da yürümez

Nişanlıyken zaten söylemiş ben odunun, kerestenin tekiyim diye...Daha ne evlendin ki...
Adam demiş ben işime geldiği gibi yaşarım, sen 2 mutlu olacaksın diye eğilip bükülemem, kendimi zora sokamam, evlilik yıldonumu vs gideriz bi restorana o kadar demiş zaten...İncelikti yok duyguydu uğraşamam demeye getirmiş..
Ayrıca soylemiş senin her dediğin yapılmış, burası babanın evi değil diye de eklemiş...

Bi de yazmışlar yok sürpriz yap vs...Bırak allah askına değmez...Bu kadar kaba adamlarla da ya onların şartlarında yürür ya da yürümez
Odun adamlar yüzünden toplu bosansin herkes akfjdjt :rolleyes:

Arkadaşlar eşimle yıl dönümüm olacak restoranlar kapalı yemeğe götürecektim ama vs dedi bende güldüm artık kendi ellerinle hazırlarsın bir şeyler dedim hiç yapamam kusura bakma işten gelicem yorgun argın onunla mi uğraşıcam dedi neden bu şekilde söylüyorsun ki dedim ya ben sana ne hazirlicam ya diye bağırdı boktan yere kavga cikartiyosun dedi restoran kapalı olur ama bir şeyler yaparım yani dedi bana akıl verme kendi fikrin sende kalsin 15 i değil de 20si olur 30 u olur gibi sert çıkıştı sen hiç bir şey haketmiyorsun tamam mi kütük gibi evlilik geciricez o kadar. Dedi bende konuyu nerelere kadar getirdin ben hiç bir şey istemiyorum senden dedim. Ağladım çünkü inanın çok kırıldım. Ağlama bana ya menopoza girmissin yine belli gibi konuştu hiç bir şeyi hak etmiyorum öyle mi dedim sen ne dediğini bilmiyorsun özür bekliyorum senden dedim tamam özür diliyorum hadi benim isim gücüm var seni çok seviyorum öptüm deyip kapattı. Ve telefonu kapattık bana mesaj atmış ben fabrikaya girdim aşkım haberin olsun diye (fabrikada tel çekmediği için haber veriyor )nisanliyken de senin her dediğin her istediğin yapılmış belli ama ben odun adamım falan derdi arkadaşlar 3 gunde bir kavga ediyoruz ben napicam
Kaç yıllık evlisiniz, bu nasıl bir yıldönümü diyaloğu hiç kutlamasın daha iyi, adam resmen hanzoo

X