Arkadaşlar eşim beni cok kırıyor ve bunun farkinda da degil ne yapabilirim?

Arkadaşlar eşimle yıl dönümüm olacak restoranlar kapalı yemeğe götürecektim ama vs dedi bende güldüm artık kendi ellerinle hazırlarsın bir şeyler dedim hiç yapamam kusura bakma işten gelicem yorgun argın onunla mi uğraşıcam dedi neden bu şekilde söylüyorsun ki dedim ya ben sana ne hazirlicam ya diye bağırdı boktan yere kavga cikartiyosun dedi restoran kapalı olur ama bir şeyler yaparım yani dedi bana akıl verme kendi fikrin sende kalsin 15 i değil de 20si olur 30 u olur gibi sert çıkıştı sen hiç bir şey haketmiyorsun tamam mi kütük gibi evlilik geciricez o kadar. Dedi bende konuyu nerelere kadar getirdin ben hiç bir şey istemiyorum senden dedim. Ağladım çünkü inanın çok kırıldım. Ağlama bana ya menopoza girmissin yine belli gibi konuştu hiç bir şeyi hak etmiyorum öyle mi dedim sen ne dediğini bilmiyorsun özür bekliyorum senden dedim tamam özür diliyorum hadi benim isim gücüm var seni çok seviyorum öptüm deyip kapattı. Ve telefonu kapattık bana mesaj atmış ben fabrikaya girdim aşkım haberin olsun diye (fabrikada tel çekmediği için haber veriyor )nisanliyken de senin her dediğin her istediğin yapılmış belli ama ben odun adamım falan derdi arkadaşlar 3 gunde bir kavga ediyoruz ben napicam
Yıldönümleri kutlanmasa hayatınızdan ne gidecek ? Tamam kaba konuşması saçma ve saygısızca ama bugün olmaz hafta sonu olur beklemede kalsaydınız belki birşeyler yapardı

Yıldönümleri kutlanmasa hayatınızdan ne gidecek ? Tamam kaba konuşması saçma ve saygısızca ama bugün olmaz hafta sonu olur beklemede kalsaydınız belki birşeyler yapardı

Ay niye beklemede kalsın ayol...Demir tavında dövülür ...Kadıncagız oylesine bi kibar laf işitmek içün demiş sen hazırlarsın belki diye...Hazırlatmak istediğinden değildir...Tabiki hayatım beraber hazırlayalım ama benim yapacagım yemeği pek yiyeceğini sanmıorum :)) falan gibi bi laf edilemez miydi...
Aman bırak kereste

En mantıklı yorum diyebilirim. Sağolasın. Boşanmak tabiki de istemem neticede yalan yok aldatma yok. Huyuna gitmeye Çalışırım 😌😊
Geçmiş konularınıza da baktım. Neden sürekli eşinizin huyuna gitme hatası yapıyorsunuz?
Siz onun eşi, hayat arkadaşısınız. Size bağıramaz, sesini yükseltemez.
Eğer bir daha bana bağırırsan seninle asla konuşmam demek yerine neden ödül gibi bir kutlama masası hazırlıyorsunuz?
İnsanlar sadece sözlerle değil davranışlarıyla da karşı tarafa mesaj verir.
Siz şimdi o kadar kabalığına karşı hiçbir şey olmamış gibi davranır ve masa hazırlarsanız "bana istediğin kadar kaba davran, ben sana boyun eğmeye devam edeceğim" demektir.

Şimdi taze evlisiniz anlamayabilirsiniz ama ilerde yüz verdim, tepeme çıktı diye şikayet edersiniz.

Eşinize bu dünyada en kibar davranması gereken insan olduğunuzu söyleyin, anne babası ölecek kardeşlerinin kendi evi var yarın çocuk olsa da onlar da terkedip gidecek yine benimle aynı evde kalacaksın felç de geçrsen yanındaki ben olacağım, sokaktaki insanlardan daha hoş tutman lazımken bu şekilde davranmandan rahatsızın, yemek yapamam ama eve yemek söyleriz diyemeyecek kadar insan yerine koymuyorsan beni git ananın yanında uyu deyin. Bu ne hayvanlık ya, çok sinir bozucu

Biz nisanliyken çok hediye alırdım ona polatlar ayakkabılar saatler ama ondan bir çiçek görememiştim. Evlendik güzel masa hazırlarım bazen mum eşliğinde değişiklik olsun maksat ama ne yazık ki o değişmiyor çok kirici
Niye yaptınız ki ? Ben bir defa yapıp karşılığını görmezsem direk bırakırım mesela.

Beni çok kırdı ama o kendini haklı görüyor şuan da hiç bir şey olmamış gibi konuşuyor ve benim ses tonum bozuk olsa bile kziiyor hep böyle yapıyorsun biktim senin kavgalarından saçma sapan takıntılarından diyor.
Ben şeyi merak ettim zamanında hep bişeyleri sorun edip kavga çıkardığınız oluyor muydu yani sorun değildir demiyorum da hani sizin canını. Sıkan herşeyi söylediğiniz ve istediğiniz olsun isteyen beklentinizin yüksek olduğu bir insan mısınız sizde kendimi gördüm de o yüzden soruyorum

En mantıklı yorum diyebilirim. Sağolasın. Boşanmak tabiki de istemem neticede yalan yok aldatma yok. Huyuna gitmeye Çalışırım 😌😊

Sana göre en mantıklı yorum, huyuna suyuna git diyen yorum ise bence diğerleri sussun.
Sen boyle huyuna suyuna gidilir erkeğin modunda olmaya devam edersen, şu an ondan gördüğün şımarıkça ve egolu tavırların cok daha fazlasını gorup daha da ezileceğinden emin ol

Ben şeyi merak ettim zamanında hep bişeyleri sorun edip kavga çıkardığınız oluyor muydu yani sorun değildir demiyorum da hani sizin canını. Sıkan herşeyi söylediğiniz ve istediğiniz olsun isteyen beklentinizin yüksek olduğu bir insan mısınız sizde kendimi gördüm de o yüzden soruyorum
Evet canım sürekli kavga halindeyiz alışkanlık haline geldi özele gelsene

Okuyunca dedim 10 yıllık evliler ki adam bu tribe girmiş ama daha 1 yıl olmuş. Eşiniz kendi ağzıyla odunum demiş ben de eminim artık gerçekten ODUN.

Yıldönümü sadece size yıldönümü degil. Ondan beklemek yersiz. Keyif verirse birlikte yapin, vermezse yapmayin. Konuda siz hakli degilsiniz ancak onun tavri, uslubu onu yerin dibine sokacak nitelikte.
Siz bilirsiniz. Kutuk gibi evlilik demis, yaparim derseniz devam, olmaz derseniz yolunuz belli...

Teşekkür ederim yorum için bir ara jandarma komutluguna gidicem asker olucam ne düşünüyorsun dedi biz sensiz nasil yapıcaz dedim yani allah gsotermesin sana bir sey olsa bana ve çocuğumuza kim bakacak biraz da bizi düşünerek hareket et canım biliyorum bu vatan bayrak bizim ama dedim. Insan biraz da kendi kaderini kendi çizermiş dedim. Ben sizi düşünmüyor muyum falan dedi bağırdı çağırdı çok tuhaf bir karakteri var çözemedim.
Suçlayıcı konuşmaktan oluyor biraz da bizi düşünerek hareket et dediğiniz için bende de var bu model suçlayıcı konuşunca direk o kısmı kapıyor

Malaaak mı ya?! Gerçekten sadece gülüp "artık kendi ellerinle hazırlarsın bir şeyler" mi dediniz ve bunun üzürüne bir kamyon laf mı saydı?

Ne yaşamış bu geçmişinde? Hiç normal değil.

Okuyunca dedim 10 yıllık evliler ki adam bu tribe girmiş ama daha 1 yıl olmuş. Eşiniz kendi ağzıyla odunum demiş ben de eminim artık gerçekten ODUN.
Bu yıl 12. Evlilik senemiz. Kendimize göre çok şiddetli kavgalarımız da oldu ama bir gün olsun birbirimize bu şekilde hitap etmedik. Her özel günde hediye alınacak, planlar yapılacak diye bir şart yok. Önemli olan karşılıklı saygıyı yitirmemek.
Ben burda korkunç bir evlilik görüyorum. Adamı darlamışsınla falan açıklanacak bir durum yok.

Squid Squid ten alıntı yaptım ama neden böyle göründü bilmiyorum. Üstteki üç satır benim yorumum değil:)

Arkadaşlar eşimle yıl dönümüm olacak restoranlar kapalı yemeğe götürecektim ama vs dedi bende güldüm artık kendi ellerinle hazırlarsın bir şeyler dedim hiç yapamam kusura bakma işten gelicem yorgun argın onunla mi uğraşıcam dedi neden bu şekilde söylüyorsun ki dedim ya ben sana ne hazirlicam ya diye bağırdı boktan yere kavga cikartiyosun dedi restoran kapalı olur ama bir şeyler yaparım yani dedi bana akıl verme kendi fikrin sende kalsin 15 i değil de 20si olur 30 u olur gibi sert çıkıştı sen hiç bir şey haketmiyorsun tamam mi kütük gibi evlilik geciricez o kadar. Dedi bende konuyu nerelere kadar getirdin ben hiç bir şey istemiyorum senden dedim. Ağladım çünkü inanın çok kırıldım. Ağlama bana ya menopoza girmissin yine belli gibi konuştu hiç bir şeyi hak etmiyorum öyle mi dedim sen ne dediğini bilmiyorsun özür bekliyorum senden dedim tamam özür diliyorum hadi benim isim gücüm var seni çok seviyorum öptüm deyip kapattı. Ve telefonu kapattık bana mesaj atmış ben fabrikaya girdim aşkım haberin olsun diye (fabrikada tel çekmediği için haber veriyor )nisanliyken de senin her dediğin her istediğin yapılmış belli ama ben odun adamım falan derdi arkadaşlar 3 gunde bir kavga ediyoruz ben napicam
ah benimde ilk yılım böyle kafama dan diye vuruldu boğazımda koca bir yumrukla o günün geçmesini bekledim ilk evlilik yıl dönümüm de hani pandemi de yok parası sıkıntılıydı yemeğe ben çıkartıyım dedim yeterki güzel vakit geçsin diye neyse ogün fotoğraflar paylaşıyorum destan destan yazıyorum kocam şöyle kocam böyle iyiki eşim olmuşsun falan falan hevesli hevesli ilk evlilik yıl dönümüm ya heycandan duramıyorum tabiki ex kocamdan tık yok hani okadar destana bi sende iyiki varsın canım eşim iyiki karım olmuşsun dersin değilmi yok demedi akşam oldu yerinde bir duramıyorsun durmadan birşeyler paylaşıyorsun anladık evlilik yıl dönümü gözüme sokma ne bu ya dedi büssürü laflar söyledi yemeğede gitmedik kırıcı laflarıyla birlikte ogünün bitmesini bekledim ağladım.... ozaman başladı bu evliliğin bitmesi gerektiği

Elimizi vicdanımıza koyup düşünürsek adam size önceden vaadetmediği hiçbir şeyi yaşatmamış valla

Ay niye beklemede kalsın ayol...Demir tavında dövülür ...Kadıncagız oylesine bi kibar laf işitmek içün demiş sen hazırlarsın belki diye...Hazırlatmak istediğinden değildir...Tabiki hayatım beraber hazırlayalım ama benim yapacagım yemeği pek yiyeceğini sanmıorum :)) falan gibi bi laf edilemez miydi...
Aman bırak kereste
Valla ben yıldönümü kutlamıyorum o yüzden sorun yok 😊 adamın kereste olduğu doğru tartışılmaz ama az bir zaman verilebilir bence sürpriz felan yapma ihtimaline karşı 🤭😅 hoş sonraki anlatımlarında anladık ki adam kereste de değil odun !

X