arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

canım şöyle örnek veriyim
benim ki bana kızdığı zaman ben ona destan yazardım ama o bana cvp vermezdi
ben çıldırırdım kendimi çok değersiz hissederdim yokmuşsun gibi davranmak hele ki sevdiğine düşünsene
sevdiğin adam sen yokmuşsun gibi davranıyor kötü olmaz mısın
işte bu yüzden sessiz kal umursama diyorum
kötü olurum canım ve kendime asla yapılmasını istemem daha önce yaşadığım bişey çünkü.. hatta bunun şuan görüştüğü eski sevgilisi varya o kız kendini affettirmek için buna yazar dururdu bu derdi ki cevap vermiyorum beni arama desene derdim hiç bişey yazmayınca daha çok sinir olmazmı sence derdi :44:

umursanmamak kadar kötü bişi olamaz sanıyorum..sen küfür bile etsen o kadar kötüü etkilemez karşıdakini..ama kendini öyle değersiz hissediyosun ki cevap yazılmayınca..çook kötü..
işte ben bunu daha yeni yeni idrak ediyorum en fazla 1 hafta sustum ondada her gün psikolojik baskı yaptı :KK37:

benim eski erkek arkadaşım nedense her lafı tersten anlardı. iltifat gibi kurduğum cümleden hakaret çıkarırdı. uzun yazı yazardım ilkokul çocuğuna anlatır gibi yazardım yanlış anlamasın diye. yine de alınacak bişi bulur sessiz kalırdı. anlama güçlüğü vardı sanırım. ondan ses kesilince benden 2 kat daha fazla kesilirdi. şuna mı alındın buna mı kırıldın diye sormazdım. 3-4 gün sonra kendi kendine konuşmaya başlardı. dönerdi. yani onlar sessiz kaldıkça ne halin varsa gör şeklinde davranmak lazım. yoksa nimetten sanıyorlar kendilerini.

gerçi ayrılırken sormuştu seni arayıp sorabilirmiyim diye,

bende çok havalı bişekilde "uygun olmaz" demiştim:KK66:

10küsür yıl geçti ulen insan bikez arardı:)

şimdi düşünüyorum da ya ayrılmasaydık??o öküzün karısımı olacaktım..ıyyy...

ördeğimi hiç tanıyamayacaktım ozaman:)

ayrılıklar iyiki var arkadaş!!:)

telefonumu açtım kim aramış mesajında baktım numarası öğlen saatlerinde aramış 1 kez kapalıydı tabi telefonum neden arıyo bugunlerde bu kadar çok ne istiyo derdi ne.. hep aklında benmi varım her gun beni arıyo msj atıyo yada hayatında ki kişi yetmiyomuda beni arıyo hala daha? üzülüyomudur bana ulaşamayınca merak ediyomudur canı yanıyomudur o kız için aradan 5 sene geçti ona ulaşmamı istemese hattını iptal ederdi demişti kendi niye etmiyo benim ona ulaşmamımı istiyo defalarca hattımı kapattım kırdım attım dediği halde... niye beni aramaya devam ediyo :KK43:
açmayı düşünmüyorum da olurda bir gün açarsam telefonu ne dicem daha önce olduğu gibi beni özlemedinmi gerçekten derse hayırmı dicem???

bana evlenme teklifi edip ortalıktan kaybolan evlenıp 3 yıl sora gerı donen eski sevgilim...hiç ummuyodum bıtmıştı evliydi ımkansızdı derken hıc ummadıgım bıan aradı ve 5ay sora evlendık....nasıll ama :O:KK66:

bana evlenme teklifi edip ortalıktan kaybolan evlenıp 3 yıl sora gerı donen eski sevgilim...hiç ummuyodum bıtmıştı evliydi ımkansızdı derken hıc ummadıgım bıan aradı ve 5ay sora evlendık....nasıll ama :O:KK66:

:KK53::KK53::KK53: Ohaaa... :KK53:

O kadar zaman geçmesine rağmen hala nasıl aynı kişi sevilebilir yahu... Ben olsam çoktan unuturdum.
Mutluysanız sorun yok tabi. Gerçekten enteresan bir olay.

Aaa düzeltiyorum mesajımııı... Açtığın konuyu okudum. Dönmüş dönmesine ama malesef mutsuz olduğunu ifade etmişsin evliliğinde. Neyse... Hayırlısı olsun... :s

Son düzenleme:
:KK53::KK53::KK53: Ohaaa... :KK53:

O kadar zaman geçmesine rağmen hala nasıl aynı kişi sevilebilir yahu... Ben olsam çoktan unuturdum.
Mutluysanız sorun yok tabi. Gerçekten enteresan bir olay.

Aaa düzeltiyorum mesajımııı... Açtığın konuyu okudum. Dönmüş dönmesine ama malesef mutsuz olduğunu ifade etmişsin evliliğinde. Neyse... Hayırlısı olsun... :s
gercekten sevınce oluyor jnm:)))
her evlılıkte sorunlar olur keske duzeltmeseydın yazını:)mutlu evlılık yoktur mutlu yalanlar vardır:)benm evlılıgım kusursuz dıyenın evlılıgınde bıle bı sorun olmuştur mutlaka ama onlar bızım kadr rahat olamazlar yazıya vurmazlar yanı...

pekı nekadar süre beraberdiniz ve neden ayrılmıstınız? cok merak ediyorum

O kadar iyi anlıyorum ki bizim ayrılığımızında belli bir sebebi yoktu.Aynı acıları yaşadım,1 ay geçti üzerinden eskisi kadar acıtmasada hala yaşıyorum...Umarım aynı semtte oturmuyorsunuzdur her dışarı çıktığımd akarşılaşıyoruz genelde yanımızda birileri oluyo,sadece bakışıyoruz,ne konuşma ne bir selam.Dün tam 3 kere karşılaştım bu kadarı da tesadüf olamaz artı kader midir nedir :KK43:
Benim arkadaşlarımda aynı şekilde,sen ondan 10 kat daha iyilerine layıksın diyorlar,fakat gönle söz geçmiyor,çok iyi anlıyorum.Bizimki bayramda arayarak bir adım attı ama gerisini getirmedi.Daha da geri dönmez artık.Aynı şekilde çaresizim,her şeye rağmen onu istiyorum ama elimizden de birşey gelmiyor :KK43:(

bu konuda kimseyle kader ortağı olmak istemezdim. aynı semtte değiliz çok uzak hatta aramız. bir daha da görüşür müyüz sanmam. çünkü gidiyorum derken o kadar ısrar ettim ki gitme diye daha da sinirlendi. ne dediysem dinlemedi. kafasına koymuş ve o kadar kararlıydı ki. her şeyden her yerden de sildi bıraktı. onu terk eden sevgilisiyle bile arada konuşurken benim adımı bile anmak istemiyor. her gün daha fazla acı çekiyorum. ama hala sevdiğime pişman değilim. biri bana şunu yap dönecek dese anında yaparım. aşk gerçekten insanı saflaştırıyor, kör ediyor.

gerçi ayrılırken sormuştu seni arayıp sorabilirmiyim diye,

bende çok havalı bişekilde "uygun olmaz" demiştim:KK66:

10küsür yıl geçti ulen insan bikez arardı:)

şimdi düşünüyorum da ya ayrılmasaydık??o öküzün karısımı olacaktım..ıyyy...

ördeğimi hiç tanıyamayacaktım ozaman:)

ayrılıklar iyiki var arkadaş!!:)

:)) güldürdün beni Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah

bu konuda kimseyle kader ortağı olmak istemezdim. aynı semtte değiliz çok uzak hatta aramız. bir daha da görüşür müyüz sanmam. çünkü gidiyorum derken o kadar ısrar ettim ki gitme diye daha da sinirlendi. ne dediysem dinlemedi. kafasına koymuş ve o kadar kararlıydı ki. her şeyden her yerden de sildi bıraktı. onu terk eden sevgilisiyle bile arada konuşurken benim adımı bile anmak istemiyor. her gün daha fazla acı çekiyorum. ama hala sevdiğime pişman değilim. biri bana şunu yap dönecek dese anında yaparım. aşk gerçekten insanı saflaştırıyor, kör ediyor.
ne kadar süre beraberdiniz? neden ayrılıdınız böyle adınızı bile anmak istemiyo :KK5:

kızlar gerçekten kadere inanmak lazım bazen okadar tuhaf şeyler oluyo ki dünyayı ters döndürseniz o iş olmuyo,bazende öle bi akıp gidio ki hiçbişi anlamıosunuz,gerçekten kader kısmet çok önemli herşeyde bi hayır vardır,biz sadece aşk acısı çektiğimizi sanıoruz ama kendi kendimize dert arıoruz aslında,başka bişi deil,aman hiç işim yok bari böle bi sıkıntım olsunda oturup düşüncek hüzünlencek bi sebebim olsun die yapıyoruz bunu ben çoktaaaaaaaaaan unuttum hemde birzamanlarki nişanlımı......

pekı nekadar süre beraberdiniz ve neden ayrılmıstınız? cok merak ediyorum

aslında beklemek denemez bıtmişti kesınlıkle...cunku o bana bişey demeden gitti başkasıyla evlenmişti...bitme nedenını bılmeden 3 yıl gecırdım neden dıe sordum hep benı sevıodu cunku de3dım hatamda olmadı cocuk gibi didişmezdık nıe bıttı derken 3 yıl gectı...yaşımdan dolayı yasıodum ama aşkın yaşı yoktur...bunu anladım sonunda...öyle yanı cnm:)

akşam 11de msj atmış uyuyodum yeni gördüm bi şaşkınlık var hiç bişe düşünemiyorum:KK14: " uyuyomuusn ben gidiyorum vedalaşayım dedim büyük ihtimal yarın akşam alırsın mesajı içimde büyük bir sıkıntı ile gidiyorum o kadar çok ki içimde uhdeler hangisini sayayım yarın 11:45te biniyorum uçağa vücud olarak çok yorgunum beynimi zaten sorma o iyice gitti bazen diyorum ki öyle bi uyku çöksün ki bana bir hafta bir ay uyanmayayım yarına küçük bi bavul hazirladım sadece geriye dönüp baktımda sunuda alayım aman şu kalmasın diyebileceğim birşey kalmamış ne kadar ufak bi insanmışım seni özleyecekmiyim hayır öyle bi duygu yok hiç olmadı bir ay içerisinde kimseyle zaten duygusal bi bağımda yok sadece gidiyorum kendime sen yazdığım üçüncü kişisin bir varmış birde yok olmuş benim hikayem ama o kadar uzun yazmak istiyorum ki anlatamam bi koltuğa gömüldüm ışıkları kapattım elim sana yazıyo kendim karanlığa konuşuyorum sen yazdığım son kişisin ...... (adını yazmış) gitti bu dünyadan gayrına selam olsun sağlıcakla" sonra yanlış bi msj yazmış "kardeşim bayramda uğrayamadım gidiyorum ben soranlara çok selam" diye... ne bu şimdi napcam ben kendini öldürmicektir demi bu dünyadan gidiyorum dedi.. ablası var almanyada bide o kız ama oraya gitmek bu kadar kısa sürede bu kadar kolaymı ne yapmaya çalışıyo ben ne yapıcam bişe yazsam nolucakki o bana ulaşmak istese gittiği yerdende her türlü ulaşır ben yapamam sadece :KK14:

SON 1 SAAT :KK43:( RADYODA ÇALAN ŞARKI BENDE UZUN BİR YOLA GİTTİN FARZEDERİM KANDIRIRIM KENDİMİ NE YAPAYIM BÜTÜN HATIRALARIMADA SAYGILAR ARZ EDERİM AMA UNUTURMUYUM ASLA NİYE UNUTAYIM
CANIM YANIYO YAAAAAA BAĞIRMAK İSTİYROUM SON DEFA ONUNLA KONUŞMADIĞIM İÇİN PİŞMAN OLURMUYUM YADA KONUŞURSAM NİYE KONUŞTUM KEŞKE KONUŞMASAYDIM DERMİYİM HANGİ TARAFIM AĞIR BASAR OOFFFF
son mesajında veda bile ederken seni sevdim unutamıcam gibi bişi yazmamış aramassam dahamı mutlu olurum arasam herşey değişebilir başa dönülür belki ama bi karar verdim ve bu kararına saygı duyup aramamam dahamı doğru

ne kadar süre beraberdiniz? neden ayrılıdınız böyle adınızı bile anmak istemiyo :KK5:

çok uzun süredir değil aslında bi kaç ay. adımı bile anmak istemiyo deyişim abartı gerçi. sadece artık ikimiz hakkında konuşulabilecek hiçbir şeyden bahsetmek istemiyo. gitmemesi için yaptığım ısrarlar onu kızdırmış. insan tabi kavga bile etmediği birinden daha ilk soğuklukta böyle bir tepki görünce peki sen bilirsin ayrılalım bari diyemiyor. yoksa bugün yine arasam yine gayet arkadaşça konuşabilir. siniri çabuk geçer. ama ben onunla bir arkadaş gibi konuşamam ki. büyük bir kavga ederek de ayrılmadık. sadece yürütemiyeceğimiz kanısına varmış,daha ilk tartışmada. öyle zor ki.

kızlar gerçekten kadere inanmak lazım bazen okadar tuhaf şeyler oluyo ki dünyayı ters döndürseniz o iş olmuyo,bazende öle bi akıp gidio ki hiçbişi anlamıosunuz,gerçekten kader kısmet çok önemli herşeyde bi hayır vardır,biz sadece aşk acısı çektiğimizi sanıoruz ama kendi kendimize dert arıoruz aslında,başka bişi deil,aman hiç işim yok bari böle bi sıkıntım olsunda oturup düşüncek hüzünlencek bi sebebim olsun die yapıyoruz bunu ben çoktaaaaaaaaaan unuttum hemde birzamanlarki nişanlımı......

bu söylediklerin o kadar acımasızca şeyler ki. bence biraz üzüntüsü ve acısı olanlara saygı duyman gerek. hem de daha önce çekmiş, neler yaşadıklarını bilen biri olarak. evet zamanla unutuluyo çünkü insanın elindeki en son ve en küçük umudu da yitip gidince unutmaktan başka çaresi kalmadığı için. ama o zamana kadar yaşadığı şeyler kesinlikle isteyerek yaşadıkları değil emin olabilirsin. birini seviyosun, herkesten her şeyden çok değer veriyosun, bir gece bile onu düşünemeden uyuyamıyosun, başkası söylese anında kızacağın şeyleri o yapınca düşündüğünden yapmıştır diyosun, birisi sana laf etse ne hali varsa görsün derken o diyince dünyayı durdurasın geliyo, aldığını, giydiğini, gördüğünü ilk ona anlatmak onunla paylaşmak istiyosun ve bunları düşündüğün insan bir anda tamamen bir daha geri gelmeyecesine hayatından çıkıp gidiyo. bir daha ona sarılamıcaksın, onu öpemiyeceksin, aşkım sevgilim diyemeyeceksin, omzuna başını yaslayamayacaksın. kolay mı? bütün bunlar akondayken önündeki tek gerçeklerken zamanla unuturum ya diyip geçmek mümkün mü?

hepimizin aşk acısı dışında binbir türlü derdi var merak etme. kendimden söyliyim. okulumla ilgili sorunlarım var. arkadaşlarımla yaşadığım sorunlarım var. ailemin zaman zaman bazı maddi sorunları var. üstüne bir de sağlık sorunlarım var. ama şu an hiçbirini düşünmeyip kalbim sadece ayrılık acısıyla yanıyosa bu boşluktan değil; gerçekten sevmektendir. bence sen otur gerçekten seven neler hissedermiş düşün. ileride bu yaşadıklarına gülüp geçeceğini mi düşünür yoksa hala ölümüne sevdiği insanı bir daha göremeyecek olmasına mı? belki burada üzülen insanları teselli etmek için böyle söylüyosun. sağol çaban için ama gerçekten yöntem yanlış. daha da kırıcı.

ayrıca bir insanın esaslı bir aşk acısı çekmesinin ilişkinin uzunluğuna çok da bağlı olmadığını söylemek isterim.

Peki kızlar bu bir geri dönüp bir kaybolanlara ne yapmalı? Tamamen bitirmek en mantıklısı ama bazen elde olmuyor. Aslında şöyle bir şey soruyorum, her ayrılıktan sonra aradan zaman geçince vaatlerle yalvararak geri dönen bir erkek düşünün. Ama tekrar şans verdiğiniz anda tüm vaatlerini, tüm ağlayıp yalvarmalarını unutuyor. Eski tas eski hamam, aynı ilgisizlik, aynı sorumsuzluk. Artık sinirim bozuldu, böyle bir durumda ayrılmadan nasıl adam edersiniz böyle birini?

Peki kızlar bu bir geri dönüp bir kaybolanlara ne yapmalı? Tamamen bitirmek en mantıklısı ama bazen elde olmuyor. Aslında şöyle bir şey soruyorum, her ayrılıktan sonra aradan zaman geçince vaatlerle yalvararak geri dönen bir erkek düşünün. Ama tekrar şans verdiğiniz anda tüm vaatlerini, tüm ağlayıp yalvarmalarını unutuyor. Eski tas eski hamam, aynı ilgisizlik, aynı sorumsuzluk. Artık sinirim bozuldu, böyle bir durumda ayrılmadan nasıl adam edersiniz böyle birini?

bunları hepsi böyle ya. ilgi göstermeyince ağlayıp sızlıyolar yakanı bırakmıyolar azcık ilgi gösterince hemen havaya giriyolar. sende aynısını yap ilgileniyomuş gibi yap ama ilgilenme. tamamen ona odaklanma. bi git bi gel. afallasın. o aramadıkça mesaj atmadıkça arayıp sorma. onu düşündüğünü belli etme. işe yarıcaktır. :KK34:

X