arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

canım facede yeni birşey çıktı herkesn duvarı açık fakat gönderiler görünmüyor...yanı sevgilin bilerek açmadı o duvarı canım...duvarı tıklıyorsun fakat gönderi yok ...dun bir çok kişinin öyleydii...facede duzenleme var heralde yine

kim ne der bilmiyorum ama 1.5 yıllık bir ayrılığın sonrasında eski erkek arkadaşımla barıştık. barışmamızdan 5 ay sonra nişanlandık, 1 sene önce evlendik ve sanırım şimdi bebişimiz olacak... eskiden iş olmaz diyenler için şunu söyleyebilirim sadece.. herkes bir değil. bir kişi hayırsız çıktı diye herkesi yargılamamak lazım... yazmayı unutmusum 1 senelik evlilikle beraber 7 senelik bir beraberliğimiz var :)
ayy ne güzel jnm yaa demek 1,5 yıllık ayrılıktan sonra birliktesiniz mutluluklar,özendim valla... :nazar:

canım facede yeni birşey çıktı herkesn duvarı açık fakat gönderiler görünmüyor...yanı sevgilin bilerek açmadı o duvarı canım...duvarı tıklıyorsun fakat gönderi yok ...dun bir çok kişinin öyleydii...facede duzenleme var heralde yine

haklısın canım bencede oyle..bende baskalarına baktım genelde oyle..bosuna heveslenmısım :=)

bir iki gün önce çok sevdiğim sevgilimden ayrıldım. daha doğrusu terk edildim. sebep mi? sebebi onun da beni çok sevdiği istediği halde paylaşcak bir şeyimiz olduğunu düşünmemesi. yani konuşamazmışız. geri geleceğini de hiç sanmıyorum. birbirimizi seviyoruz. benim onu deli gibi sevdiğimi biliyor. ne dediysem ne yaptıysam kabul etmedi. gitti... çok özlüyorum, ağlamaktan gözlerin kıpkırmızı kesildi. arkadaşlarım etrafımdaki herkes onun bunlara değmeyeceğini söylüyor ama ben her şeye rağmen onu istiyorum. mutsuzluğun doruklarındayım. nasıl geri döner hiç bilmiyorum. keşke bir yolu olsa...

bir iki gün önce çok sevdiğim sevgilimden ayrıldım. daha doğrusu terk edildim. sebep mi? sebebi onun da beni çok sevdiği istediği halde paylaşcak bir şeyimiz olduğunu düşünmemesi. yani konuşamazmışız. geri geleceğini de hiç sanmıyorum. birbirimizi seviyoruz. benim onu deli gibi sevdiğimi biliyor. ne dediysem ne yaptıysam kabul etmedi. gitti... çok özlüyorum, ağlamaktan gözlerin kıpkırmızı kesildi. arkadaşlarım etrafımdaki herkes onun bunlara değmeyeceğini söylüyor ama ben her şeye rağmen onu istiyorum. mutsuzluğun doruklarındayım. nasıl geri döner hiç bilmiyorum. keşke bir yolu olsa...
O kadar iyi anlıyorum ki bizim ayrılığımızında belli bir sebebi yoktu.Aynı acıları yaşadım,1 ay geçti üzerinden eskisi kadar acıtmasada hala yaşıyorum...Umarım aynı semtte oturmuyorsunuzdur her dışarı çıktığımd akarşılaşıyoruz genelde yanımızda birileri oluyo,sadece bakışıyoruz,ne konuşma ne bir selam.Dün tam 3 kere karşılaştım bu kadarı da tesadüf olamaz artı kader midir nedir :KK43:
Benim arkadaşlarımda aynı şekilde,sen ondan 10 kat daha iyilerine layıksın diyorlar,fakat gönle söz geçmiyor,çok iyi anlıyorum.Bizimki bayramda arayarak bir adım attı ama gerisini getirmedi.Daha da geri dönmez artık.Aynı şekilde çaresizim,her şeye rağmen onu istiyorum ama elimizden de birşey gelmiyor :KK43:(

Dogum gununu kutladım. 1 .5 aydır konusmuyorduk. ıletısım kurmuyodum onunla.. gece 5 te msj attım telefonuna . gunduz 12 de uyanmış olmalıkı oda cvp attı.. Mesajım soyleydı : Benım ııcın ne kadar ozel oldugunu hıç bır kelıme tarıf edemez..Senın gıbı mukemmel bır ınsanın bu dunyaya gelmesını saglayan once Allahıma sonrada anne ve babana mınnet borçluyum.Dogum gunun kutlu olsun. Benımle yada yalnız nıce yaslara.. Senı hep sevecek olan Elena.en sona da parantez ıcınde ( sabaha karsı 5 te dogdugun ıcın tam saatınde kutlamak ıstedım yazdım. Tekrar mutlu yıllar )yazdım mesajımı yolladım. Gelen cevap = " Teşekkürler Elenacım :) Umarım hep mutlu oluruz.. " :KK43:

Dogum gununu kutladım. 1 .5 aydır konusmuyorduk. ıletısım kurmuyodum onunla.. gece 5 te msj attım telefonuna . gunduz 12 de uyanmış olmalıkı oda cvp attı.. Mesajım soyleydı : Benım ııcın ne kadar ozel oldugunu hıç bır kelıme tarıf edemez..Senın gıbı mukemmel bır ınsanın bu dunyaya gelmesını saglayan once Allahıma sonrada anne ve babana mınnet borçluyum.Dogum gunun kutlu olsun. Benımle yada yalnız nıce yaslara.. Senı hep sevecek olan Elena.en sona da parantez ıcınde ( sabaha karsı 5 te dogdugun ıcın tam saatınde kutlamak ıstedım yazdım. Tekrar mutlu yıllar )yazdım mesajımı yolladım. Gelen cevap = " Teşekkürler Elenacım :) Umarım hep mutlu oluruz.. " :KK43:

iyi de canım sen öyle bir doğum günü mesajı atmışsın ki resmen sevdiğinin egosunu tavan yapmışsın.
kısa ve özde yazabilirdin.ben olsam böyle bir mesaj atmazdım bende kutladım
doğum günün kutlu olsun umarım herşey gönlünce olur diye
o kadar o da sağol dedi.
ama sen mahşallah baya abarmışsın..
erkekler bu kadar incelikten anlamazlar..

iyi de canım sen öyle bir doğum günü mesajı atmışsın ki resmen sevdiğinin egosunu tavan yapmışsın.
o kadar o da sağol dedi.

3 gunluk dunya sonuçta.. ne bılıyım gonlumden geçenı yazayım dedım.. ve kendısı dogum gunlerıne çok onem verıyodu.. donmez mı sızceee :KK43:((

canım bunu dedinmi gerçekten bu adam seni terketmedimi böyle bi msj onu dahada uzaklaştırır neden totosu tavan yapcak çünkü hala daha birlikte olsanız böyle bi msja kurban olsun ama kısa ve öz doğum gunun kutlu olsun deseydin keşke böyle bi msj atacağına :44:

o kadar o da sağol dedi.
evt canım katılıyorum anlamazlar hele ayrıldıktan sonra hiç onun kafasına dank etsin ne kaybettiği :KK3:

akşam işten geldim kullanmadığım hattımı bi açayım dedim baktım msj var aynen şöyle " ne yapıyorsun hacı" 2 gün öncesine kadar aşkım bebeğim bitanem diyen adam bugun böyle hitap ediyo asker arkadaşıyım ya ben onun :63:

3 gunluk dunya sonuçta.. ne bılıyım gonlumden geçenı yazayım dedım.. ve kendısı dogum gunlerıne çok onem verıyodu.. donmez mı sızceee :KK43:((

canım döner mi dönmez mi bilemicem ama bu dönme işi kişiye ve neden ayrıldığınıza bağlı değişir

bu yüzden bırak sessiz kal bir şey yapma seni anlıyorum
özlüyorsun onun düşünüyorsun ama başka şeyler yap
zamana bırak her şey olucağına verir.
bir erkek için üzme kendini

canım sen ne yaptın..ufff...
valla pek de iyi olmamış bu akdar uzun mesaj..neysde hayırlısı olsun

akşam işten geldim kullanmadığım hattımı bi açayım dedim baktım msj var aynen şöyle " ne yapıyorsun hacı" 2 gün öncesine kadar aşkım bebeğim bitanem diyen adam bugun böyle hitap ediyo asker arkadaşıyım ya ben onun :63:

bir söz vardır bir kişi tanımak istiyorsan en iyi ayrılağa yakın ve ayrıldığınız da tanırsınız diye.
o yüzden canım hiç takma çoğu erkek odunun teki istisnalar kaideyi bozma:)
boşver saçmalamış işte cevap verme suskun emin ol birinin canını acıtmak istiyorsaun artı sinir etmek onu umarsama
tecrübeyle sabit:)

canım sen ne yaptın..ufff...
valla pek de iyi olmamış bu akdar uzun mesaj..neysde hayırlısı olsun

olmuşla ölmüşe çağre bulunmaz demişler.
biz bayanlar birbirimizin duygularını hislerini anlıyoruz ama erkekler o duyguları taşımadığı için anlayamazlar.
arkadaş içinden geleni yapmış..
yapmasaydı içinde kalabilirdi..
yapmasa daha iyi olurmuş ama olmuş bir kere....

olmuşla ölmüşe çağre bulunmaz demişler.
biz bayanlar birbirimizin duygularını hislerini anlıyoruz ama erkekler o duyguları taşımadığı için anlayamazlar.
arkadaş içinden geleni yapmış..
yapmasaydı içinde kalabilirdi..
yapmasa daha iyi olurmuş ama olmuş bir kere....

öyle de..biz uzun süredir burda yazışıyoruz onunla.biliyorum sorununu ve o kadar da söyledik mesafeli davran hatta mesaj çekme gibi..ondan dolayı şaşırdım..
tabi bazen insan içinden geldiği gibi hareket etmek istiyo..sonunu düşünmeden..zaten çok mantıklı davranabilsek belki bu sonuçları almayacağız ama..

öyle de..biz uzun süredir burda yazışıyoruz onunla.biliyorum sorununu ve o kadar da söyledik mesafeli davran hatta mesaj çekme gibi..ondan dolayı şaşırdım..
tabi bazen insan içinden geldiği gibi hareket etmek istiyo..sonunu düşünmeden..zaten çok mantıklı davranabilsek belki bu sonuçları almayacağız ama..

sen ya da bir başkası bu ben de olabiliriz fark yapmaz
hepimiz bu yollardan geçiyoruz
bu siteye gelipte içimizi döküyoruz bir nebze de olsa rahatlamaya çalışıyoruz
ama hepimizin bildiği bir şey var ki
ne söylersek söyleyelim kalbe söz geçmiyor.
belki yaptığımızın yanlış olduğunun farkındayız ama yine de bir umur diyerek adım atıyoruz..
ama sonra bakıyoruz ki pişman oluyoruz.
o yüzden bazı şeyleri yaşayarak ve kendisi görerek öğreniyor
umarım hepimiz için hayırlısı ne ise o olur da
aşk denen o güzel şeyi yaşamak varken
ayrıldıktan sonra o acı dönemi en kolay şekil de atlatabiliriz.

bir söz vardır bir kişi tanımak istiyorsan en iyi ayrılağa yakın ve ayrıldığınız da tanırsınız diye.
o yüzden canım hiç takma çoğu erkek odunun teki istisnalar kaideyi bozma:)
boşver saçmalamış işte cevap verme suskun emin ol birinin canını acıtmak istiyorsaun artı sinir etmek onu umarsama
tecrübeyle sabit:)
canım eskiden çok zorlanıyodum cevap vermeme konusunda ama burada alıştım çok şükür :KK71: bunun can yakıcağını sinir ediceğini hiç düşünmezdim :44:

canım şöyle örnek veriyim
benim ki bana kızdığı zaman ben ona destan yazardım ama o bana cvp vermezdi
ben çıldırırdım kendimi çok değersiz hissederdim yokmuşsun gibi davranmak hele ki sevdiğine düşünsene
sevdiğin adam sen yokmuşsun gibi davranıyor kötü olmaz mısın
işte bu yüzden sessiz kal umursama diyorum

canım eskiden çok zorlanıyodum cevap vermeme konusunda ama burada alıştım çok şükür :KK71: bunun can yakıcağını sinir ediceğini hiç düşünmezdim :44:

umursanmamak kadar kötü bişi olamaz sanıyorum..sen küfür bile etsen o kadar kötüü etkilemez karşıdakini..ama kendini öyle değersiz hissediyosun ki cevap yazılmayınca..çook kötü..

X