arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Bunu yazmışım o zamanlar hay salak kafam. 2.5 yıl sonra görüştük.
Ben acayip soğudum ve terk ettim kendisini. O ise bana deli divane oldu hahahayy. :KK70::KK51::KK51:
Yaklaşık 4 ay önce bıraktım çocuğu. :KK70:
Mutlaka soğumanın bir nedeni vardır :26:
Benim de ayrılalı 1.5 yıl oldu arada aradı filan ama şimdi ses seda yok:KK50: Döner mi acaba, dönse ben ona döner miyim ki :KK53::KK1:

Nasıl ayrıldığınıza bağlı biraz ? neden bitirme kararı almıştınız canım ?

nası görüştünüz cnm? seninki uzaktaydı dimi ? nası geri döndü merak ettim :KK17:

Ben onunla görüştüm. Onda tık yoktu.
Dedim ki kendi kendime "bak kızım bu adam sana vurulacak ve arkandan ağlayacak."
Bu şekilde yola çıktım ve ısrarla görüşmek istedim. Yüzsüzlüğün dibine vurdum. Ama neden ? Ezik biri olduğum için değil asla.
Çünkü kendi kendime söylediğim o cümlenin gerçek olacağından %100 emindim.
Önce ısrar ettim ama buluşunca yine aynı mesafeli ve nasıl davranması gerektiğini bilen, başı dik Tryamour oldum. :KK51:
Sonra da ben onu sevemedim ve bitirdim. Hem aşık oldu bana, hem de arkamdan ağladı.
Ben üzülmeyi değil üzmeyi tercih ederim her zaman.

Sonuç olarak artık ben, hayatında bir kez bile aşık olamamış bir insan olarak kaldım öyle. :KK31:

Son düzenleme:
Mutlaka soğumanın bir nedeni vardır :26:

Evet çok tipsizdi o yüzden acayip soğudum. Eskiden onu gördüğümdeki gibi değildi artık.
Yani onu hiç sevmemişim bile. Çok yüzeysel bakmışım. Tipinden etkilenip aşık olduğumu sanmışım sadece. Bana karşı çok iyiydi oysa. O konuda hiçbir sıkıntı yoktu.
Saçma salak bir tecrübe oldu benim için.
Ve ne kadar kararlı ve kendimden sandığımdan da çok emin bir insan olduğumu görebildim.:KK31:

Son düzenleme:
Allahım banada yaşatsın geri dönsün pişman olsun ama ben bişey hissetmeyim istemeyim sogumuş olayım tamamen

Erkeğin hiç sebepsiz "sıkıldım, herkesi sildim, ayrılmak istiyorum", sonra da yalvar yakar "çok seviyorum affet beni" dediği yorumları okudukça erkeklerin arada bir sapıtabildiğini daha da iyi görebiliyorum :KK9:

Son düzenleme:
Evet çok tipsizdi o yüzden acayip soğudum. Eskiden onu gördüğümdeki gibi değildi artık.
Yani onu hiç sevmemişim bile. Çok yüzeysel bakmışım. Tipinden etkilenip aşık olduğumu sanmışım sadece. Bana karşı çok iyiydi oysa. O konuda hiçbir sıkıntı yoktu.
Ve ne kadar kararlı ve kendimden sandığımdan da çok emin bir insan olduğumu görebildim.:KK31:

Allah herkese tipinden soğumayı nasip etsin:KK9:

Allah herkese tipinden soğumayı nasip etsin:KK60:

Ben onunla görüştüm. Onda tık yoktu.
Dedim ki kendi kendime "bak kızım bu adam sana vurulacak ve arkandan ağlayacak."
Bu şekilde yola çıktım ve ısrarla görüşmek istedim. Yüzsüzlüğün dibine vurdum. Ama neden ? Ezik biri olduğum için değil asla.
Çünkü kendi kendime söylediğim o cümlenin gerçek olacağından %100 emindim.
Önce ısrar ettim ama buluşunca yine aynı mesafeli ve nasıl davranması gerektiğini bilen, başı dik Tryamour oldum. :KK51:
Sonra da ben onu sevemedim ve bitirdim. Hem aşık oldu bana, hem de arkamdan ağladı.
Ben üzülmeyi değil üzmeyi tercih ederim her zaman.

Sonuç olarak artık ben, hayatında bir kez bile aşık olamamış bir insan olarak kaldım öyle. :KK31:

ilginçmişş baya. bişeye inanınca oluyo heralde bi şekilde :))

tebrik ediorum cnm süper yapmışın valla. çok iyi olmuş ona da ohhh :KK1:

Allah herkese tipinden soğumayı nasip etsin:KK60:

Bu iyi bir şey mi anlayamadım. Hayal kırıklığı oldu benim için. Kimseye aşık olamıyorum zaten. :/ Hayatımda uğraş verdiğim tek erkeğe de adam gibi aşık olmayı beceremeyip hemen uzaklaştım. Gerçi belki severim diye bekledim birkaç hafta ama olmadı bir türlü. :s

ilginçmişş baya. bişeye inanınca oluyo heralde bi şekilde :))

tebrik ediorum cnm süper yapmışın valla. çok iyi olmuş ona da ohhh :KK1:

Sağol canım. :KK70:

Bilmiyorum herkes için aynı durum geçerli mi.Ukalalık yaptığım yok ama terkeden de terkettiğim de tüm eski erkek arkadaşlarım geri dönmek istedi.Bu erkeklerin huyu diye düşünüyorum çünkü içlerinde bir istisna bile olmadı.Bunalımda boşlukta kaldıkça eskilerine dönmeye çalışıyorlar.O yüzden ayrılıklardan korkmam erkek milleti ne olursa olsun bir gün geri dönüş yapıyorlar.Çevremdeki kız arkadaşlarım için de durum öyle hiç dönmez dediğimiz kaç erkek geri döndü.Doğalarında var bence

Bilmiyorum herkes için aynı durum geçerli mi.Ukalalık yaptığım yok ama terkeden de terkettiğim de tüm eski erkek arkadaşlarım geri dönmek istedi.Bu erkeklerin huyu diye düşünüyorum çünkü içlerinde bir istisna bile olmadı.Bunalımda boşlukta kaldıkça eskilerine dönmeye çalışıyorlar.O yüzden ayrılıklardan korkmam erkek milleti ne olursa olsun bir gün geri dönüş yapıyorlar.Çevremdeki kız arkadaşlarım için de durum öyle hiç dönmez dediğimiz kaç erkek geri döndü.Doğalarında var bence

peki dönmesi için özel bi taktik filan yaptın mı cnm?

iletişim halindemiydiniz mesela konuşuomuydun? yoksa görmezlikten mi geliodun :p

Bu iyi bir şey mi anlayamadım. Hayal kırıklığı oldu benim için. Kimseye aşık olamıyorum zaten. :/ Hayatımda uğraş verdiğim tek erkeğe de adam gibi aşık olmayı beceremeyip hemen uzaklaştım. Gerçi belki severim diye bekledim birkaç hafta ama olmadı bir türlü. :s

İyi bir şey bence, ben her türlü soğumak istediğim için bana güzel geldi tabi senin açından kötü olmuş canım.Ben de kimseye aşık olamıyorum ya sorma:KK50:

peki dönmesi için özel bi taktik filan yaptın mı cnm?

iletişim halindemiydiniz mesela konuşuomuydun? yoksa görmezlikten mi geliodun :p

Hiç tanımamış gibi davranıyorum sadece canım huyum bu.Bir şey bittiyse üzerine düşmem her yerden silerim.Karşıma çıkmalarına olanak vermem.Ama yine nasıl başarıyorlarsa çıkıyorlar bir şekilde.Sadece bu sene içinde bile 3 kez hat değiştirmiş insanım oysaki.Belki bunun etkisi vardır.Erkekler ego tatminine bayılır.Neden ayrılığı umursamıyor diye düşünüp bu yüzden geri dönüyor olabilirler.

İyi bir şey bence, ben her türlü soğumak istediğim için bana güzel geldi tabi senin açından kötü olmuş canım.Ben de kimseye aşık olamıyorum ya sorma:KK50:

Ama sen aklında eski sevgilin olduğu için kimseye aşık olamıyorsun anladığım kadarıyla.
Ben toptan aşık olamıyorum. Aşık olduğumu sandığım insana da aşık olmadığımı anlayınca üzüldüm doğal olarak.
Sevememek de kötü bir şey.

Sen yine daha iyi durumdasın. Birine cidden aşık olmuşsun işte. :KK14:

Ama sen aklında eski sevgilin olduğu için kimseye aşık olamıyorsun anladığım kadarıyla.
Ben toptan aşık olamıyorum. Aşık olduğumu sandığım insana da aşık olmadığımı anlayınca üzüldüm doğal olarak.
Sevememek de kötü bir şey.

Sen yine daha iyi durumdasın. Birine cidden aşık olmuşsun işte. :KK14:

Evet canım benimki farklı sanırım ben aslında erkeklere güvenemediğim için aşık da olamıyorum kendimi geri çekiyorum.Seninki bayağı farklı bi durum ama kısmet bu işler elbet birgün aşık olursun:KK16:

Evet canım benimki farklı sanırım ben aslında erkeklere güvenemediğim için aşık da olamıyorum kendimi geri çekiyorum.Seninki bayağı farklı bi durum ama kısmet bu işler elbet birgün aşık olursun:KK16:

Her erkek aynı değildir. Güvensizliğini yenmeye çalış ki yepyeni kapılar açılsın sana. :)
İnşallah canım. Ben de çok ama çok istiyorum aşık olmayı. :KK54:

Her erkek aynı değildir. Güvensizliğini yenmeye çalış ki yepyeni kapılar açılsın sana. :)
İnşallah canım. Ben de çok ama çok istiyorum aşık olmayı.
:KK54:=QUOTE]

inşallah hepimiz çok mutlu oluruz canım.Yaşanan sıkıntılar iyiye işarettir aslında, tabi beklemeyi bilene:KK34:

Son düzenleme:
Resmen başka biriyleymiş. Beni sildiği facebook adresinde resmini gördüm kız arkadaşını öperken ve bana bittiğini söyleme zahmetini bile göstermedi. Hep işlerim yoğun hiç vaktim yok deyip oyaladı. Dün konuştum mesajlar çektim neden dedim hep cevabı saçma sapandı tehdit ettim bunu yanına bırakmam deyince aradı sen birşey yaparsan bende aynen karşılık veririm vs vs diyerek çirkinleşti. Yani hiç sevmemiş olması yaktı canımı. Hiç umursamamış bana değer vermeyen bu adam şimdi bir başkasıyla. Geri döner mi diyorum hani birlikte olmak için değil sadece yaptıklarından pişman olduğunu görmek için. Belki bu isteğim çok klasik ama ancak yaşayan bilir bu durumu. Cidden aklım karışık, içime bir dert gibi oturdu. Bugün dayanamadım gene mesaj çektim, aradım karşılık yok tabi. Sadece neden sorusuna cevap istedim ama belli ki onunda cevabı yok. Hayırlısı diyorum herşeyin. Eden bulur benimde demek ki hatalarım olmuş.

X