arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

3 ay sonra geldi mesaj attı şimdi
İnanın bana nasıl dönsün istiyosanız dönüncede o kadar keşke diyosunuz
Keşke dönmeseydi
Ben napıcam şimdi !
Cevap versen bir türlü vermesen ....

Yani kısaca dönse bile eğer sizden bir halt olmıcağını biliyosanız daha fazla üzlürsünüz benden söylemesi
Hiç öyle içiniz falan da soğumuyo daha beter oluyor :KK14:

3 ay sonra geldi mesaj attı şimdi
İnanın bana nasıl dönsün istiyosanız dönüncede o kadar keşke diyosunuz
Keşke dönmeseydi
Ben napıcam şimdi !
Cevap versen bir türlü vermesen ....

Yani kısaca dönse bile eğer sizden bir halt olmıcağını biliyosanız daha fazla üzlürsünüz benden söylemesi
Hiç öyle içiniz falan da soğumuyo daha beter oluyor :KK14:

Ozaman ben dönmesini hiç istemiyim=)
İçim soğur yeterki dönsün diyodum ama yok en iyisi dönmesin:KK1:

Döner mi dönmez mi bilmiyorum utancımdan dönebilirsem dönerim demisti benleykende baska bırı warmıs kız zaten benleykende beklıyormus onu ...suan hayatnda bırı war abuk subuk seyler paylasıyolar facede askımıza nazar degmesın rüyalarımı süslüyosun dıye...nefret edıyorum ondan dönersede ıcım sogusun yeter bna :)

Ben erkek arkadaşımı bırakmıştım geçen sene. Arama beni, istemiyorum filan demiştim. Sorunsuzca çıktı hayatımdan 1 sene tam olarak geçmedi ben ona mesaj attım gayet arkadaşça. Ama sonra bir şeyler hissetmeye başladım. Önceleri güvenmedi, istemedi tekrar bir ilişkiye başlamak ama şimdi 2 aydır ilişkimiz var. Ailemle tanıştı, annem çeyiz derdine düştü bayağı benimsediler onu yani. Sorun şu ki ben yine ayrılmak istiyorum sıkıldım, evlilik muhabbeti dönmeye başladığından beri soğudum ondan.:s Nasıl söyleyeceğim onu düşünüyorum.:-/

kızlar bende 3 ay önce ayrıldım sevgilimden 3 ay boyunca hiç arayıp sormadım onu geçen hafta facebooktan arkadaslık isteği göndermiş reddettim ama içim çok tuhaf oldu tam unuttum derken yeniden basa döndüm bugünde facebooka yeni resimler koymuş herkese açık yapmış resimlerini normalde asla yapmaz böyle şeyler kızın biride yorum filan yapmış görünce dayanamadım ağladım durdum saatlerce içim çok acıyor ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum...

kızlar bende 3 ay önce ayrıldım sevgilimden 3 ay boyunca hiç arayıp sormadım onu geçen hafta facebooktan arkadaslık isteği göndermiş reddettim ama içim çok tuhaf oldu tam unuttum derken yeniden basa döndüm bugünde facebooka yeni resimler koymuş herkese açık yapmış resimlerini normalde asla yapmaz böyle şeyler kızın biride yorum filan yapmış görünce dayanamadım ağladım durdum saatlerce içim çok acıyor ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum...

Kendine hirs yapmis bence seni istiyor ya ondan ama mantikli ol lütfen eger bi kez bittiyse yine biter hele ki böyle biseY yapiyorsa seviyormusun hala bilmiyorum ama olmayacak diyosan eger umursamamaya calis benim de daha bi hafta oldu 4.5 yillik askim sevgim herseyim bitti kendisi gitti unutmak icin herseyi yapiyor ici aciya aciya gitmeyi secti ben kahroluyorum bitiyorum ama zamanla bende alisacagim ve gelirse kabul etmeyecegim bitmesi gerekiyodu bitti gelse yine bitecek biliyorum

6 ay boyunca bana deliler gibi aşık oldugunu, benimle yuva kurmak istediğini boy boy çocuklar yapmak istedigini ve bu hisleri ilk kez yaşadıgını soyleyen, beni bırakırsan yaşayamam ölürüm diyen adam hiç sebepsiz sırf "trip atıyormuşum" diye terketti.. Uzatmaya gerek yok bitti bu kadar dedi...
Sevgi bu kadar basit bir şey miymiş şaşakaldım.. Rabbim olanları görüyor, kalbimin acısını da yakanı da.. Allah'a havale ediyorum. Çok kez gördük hiç gelmeyecekmişçesine gidip sonradan pişmanlıkla geri dönenleri. Rabbimin yüce adaletine sığınıyorum.

ALLAHIM ÇOK BÜYÜKSÜNNN ...:KK43:

Benimde 7 aylık ilişkim bitti 2 ay olacak nerdeyse iyiyim hoşum ama özlüyorum tabi.O hemen kız arayışına başlamıştı bense kahroluyordum ilk günlerde:KK52: 2 hafta önce iistanbul denilince aklıma ceren geliyo demiş arkadaşıma:KK47: sinir oldum.Madem ben geliyorum kızlarla ne takılıyosun neden terkettin aptal diyesim geliyo suratına:KK37:

arkadaşlar merhaba aranızda oldukça yeniyim yaşadığım derin acıdan sonra sizden gelecek herbir desteğe resmen muhtacım 10 yıllık bir ilişkinin bitişinin 3.haftasındayım deliler gibi sevdiğim ve sevildiğim annem,babam,abim,dostum,herşeyim olan insan son zamanlarda benim biraz zor günler geçirmem nedeniyle olan gerginliklerim ve aşırı tartışmalarımız sebebiyle yoruldum,bunaldım sen benim en kıymetlimsin ama böyle olmuyor evlenince boşanmaktansa şimdi bitsin dedi ve yalvarıp yakarmama rağmen sessizce bitirdi.Bitmesinin ardından tel numarası değişti bütün sosyal hesapları kapatıp yenilerini açtı ilk bir hafta deli gibi bütün arkadaşları arayıp ne olur ona ulaşun,konuşun baskısı yaptım ama nafile adam bitti dedi de başka birşey demedi 2 haftadır da sesi soluğu kestim bende numaramı değiştirdim ona ait kimseyle görüşmüyorum beni gözünden sakınan,deli gibi kıskanan bu adam bir gün pişman olur da dönermi diye dualar ediyor ve hergün yana yana yaşıyorum.Ailesiyle deli gibi irtibatta olmama rağmen ayrılığın ardından 1 Allah kulu bile arayıp napıyorsunuz demedi son konuşmamızda ablamlar da senin hakkında olumsuzlar dedi ama sebebini açıklamadı ve ben bu ablalara resmen performans üstü değer verdim Allah tan sonra sevgilime ve bu aileye taptım desem yanlış olmaz.Şimdi umutla geri gelir mi diye bekliyorum önceden kapalı olan twitter hesabı şimdi açık ilk etapta yeni hayat,yeni umutlar diye tweetler atarak can yakıcı olsa da son günlerde Sevgiliye verilen en güzel hediye sadakattir.Dönen çok ama semah eden az tweetleri ile kafamı iyice kurcalıyor evlilik hayali kurduğum bu adam gelir mi dersiniz 10 yıl içerisinde bir kez bile peşimden koşturmadım onu yormadım ne dediyse ne zaman istediyse elinin altında oldum,haklı haksız ne zaman kavga etsek ilk adımı attım,ama hakkını yiyemem çokta değer gördüm 10 yılda ilk defa bende bu kadar sessiz kalıyorum acaba bu kız ne alemde der de bir gün beni arar mı nolur ama nolur bana yardım ve dua edin bu mübarek ramazanlar hatrına rabbim sevdiğime kavuştursun beni ve cümlemizi,hayırlı ramazanlar hepimize...

dönmeyen erkek görmedim. şöyle ki sende terketsen o da terketse hatta ortak kararla ayrılsan ne bileyim işte her şekilde her erkek dönüyor. bunun sevgi veya gururlada alakası yok kimi 1 haftada kimi 1 yılda ama muhakkak dönüyorlar. ya düzeliyor herşey ya da bu kez dibine kadar herşey bitene kadar yaşanıyor. çok gözlemledim erkek milleti beni hiç şaşırtmadı. bir ay önce nişandan döndüm. o kadar afilli laflar kullandığıma bakmayın hiç bir zaman emin olamazsın sonucundan ama o da dönecek. belkide enerjidir bendeki çekim yasasıdır. ama inanarak çağırıyorum gelecek diyorum. gelmeli yani :)

Benim sevgilim de 7 aydan sonra seni sevemedim deyip terk etti.Ama giderken kulagimdan gunlerce belki de aylarca hic gitmeyecek sozler birakti,sagolsun. Allah belani versin dedi,cik hayatimdan cirkefin tekisin,senden oyle nefret ediyorum ki gozumun onunde trafik kazasi gecirsen kan lazim olecek deseler sana bir gram kanimi vermem dedi.Istersen arkamdan serefsiz de ne dersen de ne dusunursen dusun umrumda degil hakkimdaki dusuncelerin cunku sen benim icin hicbirseysin dedi.Birdaha sakin beni arayip sorma seni savciliga sikayet ederim elimden geleni ardima koymam dedi.ve bunun gibi bir cogu...Yazik ki bana bu laflari soyleyen adam bir zamanlar iyi ki hayatimdasin iyi ki tanimisim diyordu. Ne oldu ne degisti bilmiyorum.Allah sahidimdir ki ona bunlari soylemesini gerektirecek hic birsey yapmadim. Ve inanin lafini etmek icin soylemiyorum ama maddi manevi cok destegim oldu nelerden cektim cikardim onu keske surunseydi de, keske onun icin kilimi kipirdatmasaydim. Simdi yaptiklarimi bir bir denize attim Allah herseyi gorup bilendir. Kendi dilimde aglayamadigim gurbet elde kalbimi paramparca etti.Anama babama sarilamadigim kilometrelerce uzaklikta kalbimin kirikligiyla yalniz basima bas etmek zorunda birakti beni. Su ramazan gecesinde Rabbimden dilerim ki ilah-i adaleti tecelli etsin en kisa zamanda, sana kanimi vermem diyen bu adami bildigi gibi yapsin...Artik gucum yok bas etmeye yorgunum ve tek istegim anama babama kavusmak kendi yatagimda kendi evimde bol bol uyumak. Ben buraya para kazanmaya gelmistim hayatimda birseyleri degistirmek istedim. Ama gucum tukendi yapamiyorum...

Zamaninda bende de olduu. İstemiyom seni vs diyen adam geri donmeye kalkti guzel bi intikam planindan sora yuz ustu braktim onuu :) cok iyi oldu:)) suan nisanliyim. Allahima binlerce kere sukur ki nisanlimi karsima cikarmis.siz siz olun eskiye donmeyinn kizlar

Zamaninda bende de olduu. İstemiyom seni vs diyen adam geri donmeye kalkti guzel bi intikam planindan sora yuz ustu braktim onuu :) cok iyi oldu:)) suan nisanliyim. Allahima binlerce kere sukur ki nisanlimi karsima cikarmis.siz siz olun eskiye donmeyinn kizlar

Ben benimkinin donecegine inanmiyorum cunku cok kesin konustu imkansiz dedi geri donusu olmayan bir yoldayiz dedi o yuzden bir beklentim yok. ama bana cok aci yasatti emeklerime cok yandim.Neyse bogazim dugumlendi yine Allah herseyi gordu zaten tek guvandigim adaleti.

Ben benimkinin donecegine inanmiyorum cunku cok kesin konustu imkansiz dedi geri donusu olmayan bir yoldayiz dedi o yuzden bir beklentim yok. ama bana cok aci yasatti emeklerime cok yandim.Neyse bogazim dugumlendi yine Allah herseyi gordu zaten tek guvandigim adaleti.

Seni cok iyi anliyorumm canim. Allah a havale et ve sus. Zamani gelince ahh ne yapmisim bn bunun icin mi uzulmusum diyceksin o zmn iste beni hatrla:KK66: suan sana uzulme diyemem cnku bilirim neler yasadigini

X