arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Bes ay oldu sessiz kalamadim.cok ustune
gittim.abuk subuk seyler yaptim.daha fazla kendini alcaltma ve var oldugumu unut dedi en son.Hasta ve kotu biri oldugumu dusunuyor.Bu yuzden imkansiz dedim.
İşte onların egosunu yükseltmek oluyor bu.
Hatanın en büyüğünü onların üzerine fazla düşerek yapıyoruz.
Ayrılığın acısı ne kadar dayanılmaz olsa da susmak gerekiyor.
Sana tavsiyem; en azından bundan sonrası için susan ve uzaklaşan taraf olman.
Kaçan kovalanır durumu.
Duygularının kontrolünü ele geçirebildiğin sürece bunu başarabilirsin..

Er ya da geç dönsün ve evet mümkünse en acımasız olduğum anda dönsün; ki bana çektirdiklerinin birazını belki çektirebilirim. Evet sanırım erkekler özgürlüğün tadını çıkarıp, sonra aşk akıllarına geliyor... Bizde önce aşk, sonra özgürlük.. Kesinlikle sessizliğimi koruyorum; ne yazıyorum, arıyorum, ne de onla ilgili birşey paylaşıp acımı gösteriyorum. Sessiz ve sakince duruyorum.

Benim ki çok gururluydu, egosu yüksekti; döneceğinden o yüzden endişe ediyorum. Amacım da dönsün barışayım değil, o gururundan ödün verip, benim gururumu okşaması. Gözüm yok yani daha dönünce mutlu olacağımda..
Valla aşkta gurur murur olmuyor. Sessizliği bozacaktır. Sen çizginin dışına çıkma :)

_Ozis_ O egoyu yükseltenler de aslında bizler değil miyiz ? Adamları şımartıyoruz sonra bizim beğendiğimiz yücelttiğimiz insanlar bizi beğenmiyor. Sevdiğinden eminsen döneceğinden de emin ol canım.

merhabalar , benim de yardıma ihtiyacım var. kafam çok karışık eski sevgilimi hala unutamıyorum. dönmesini istiyorum aslında ne yapmam lazım sizce. yaklaşık bir buçuk aydır konuşmadım.şu son zamanlarda ortak arkadaşlar vasıtasıyla konuşuyoruz.ama onun ne düşündüğünü bilmiyorum. bir adım atmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.. gururum bir şeyler yapmayı engelliyor.dönmesini beklemek mantıklı mı sizce ? düşüncelerinizi bekliyorum. teşekkürler

_Ozis_ O egoyu yükseltenler de aslında bizler değil miyiz ? Adamları şımartıyoruz sonra bizim beğendiğimiz yücelttiğimiz insanlar bizi beğenmiyor. Sevdiğinden eminsen döneceğinden de emin ol canım.
Bastan beri sevmiyordu zorlamisti kendini.Ben istemistim iliskiyi de.Bittikten sonrasindakiler cok kotu..

Valla aşkta gurur murur olmuyor. Sessizliği bozacaktır. Sen çizginin dışına çıkma :)

Allahtan hayırlısı... Şimdilik beklemedeyim. Böyle iletişime geçmemem, sessizliğimde anlasın ki " vazgeçilebilir olduğunu ". 1 ay içinde yazarsa "belki (etraflıca konuşursak ve şartlarımı kabul ederse)" dönerim ama 1 ay sonra geri dönse de iletişime geçmeyeceğime ya da uğraşırsa ancak iletişime geçeceğime söz verdim kendime.
12 gün falan oldu ayrılığımız, atak yok. Sosyal medyada bişey yazıyosa da ben bakmıyorum açıkcası (bu da kendime verdiğim başka bi söz)...

Allah'tan hayırlısı... Allah kalbimi de, isteğimi de biliyor.

İşte onların egosunu yükseltmek oluyor bu.
Hatanın en büyüğünü onların üzerine fazla düşerek yapıyoruz.
Ayrılığın acısı ne kadar dayanılmaz olsa da susmak gerekiyor.
Sana tavsiyem; en azından bundan sonrası için susan ve uzaklaşan taraf olman.
Kaçan kovalanır durumu.
Duygularının kontrolünü ele geçirebildiğin sürece bunu başarabilirsin..
Bunu başarabilirim fakat kaçan kovalanır bir durum olsaydı keşke: Üstüne düşmekten ziyade rahatsız ettim yaptıklarımla:eek:layları bilseydin hak verirdin:KK70:aha baştan beri hasta olduğumu düşünüyordu; sonrasında iyice pekişti:En son olaydan sonra onu yanıltmadığını; yaptığımı normal karşıladığını filan da söyledi:Yani hakkımdaki düşünceleri rahatsız ve kötü::Bu durumda kaçan kovalansaydı keşke:beş ay çok uzun bir süre:::KK43:

üç yıl ilişkiden sonra ayrıldığım eski sevgilim 1 yıl sonra annem ameliyat olduğu gün dönmüştü, tabi o zamanlar üzüntüden bilinçli hareket edemedim, belki sevilmeye, başımı omzuna yaslamaya ihtiyacım vardı diye kabul etmiştim. ama bir insan yedisinde ne ise yetmişinde de odur, yine aynı monoton insana dönüşünce tekrar ayrıldım.

Çok acı çekiyorum tam herşey yoluna girdi derken hersey guzel derken eski konustuklarindan biri aradi beraberdik onlayken aradi telefonu acmadi beni kandirdi isyerimden arkadasim diye sonra dokuldu cok eski çalıştım yerden arkadasim diye yalan söyledi beni ara verdimiz 2 ay suresince aldatmis megerse bende ayrildim sildim herseyini 5 yıllık iliskim çöpe gitti Değmeyecek bir kadin yüzunden cok fena aci cekiyorum donsede dönsemde artik guvenemem allah bildigi gibi yapsin aldatti en sonunda beni dilerim ömür boyu mutsuz olsun :KK61::KK61:

Çok acı çekiyorum tam herşey yoluna girdi derken hersey guzel derken eski konustuklarindan biri aradi beraberdik onlayken aradi telefonu acmadi beni kandirdi isyerimden arkadasim diye sonra dokuldu cok eski çalıştım yerden arkadasim diye yalan söyledi beni ara verdimiz 2 ay suresince aldatmis megerse bende ayrildim sildim herseyini 5 yıllık iliskim çöpe gitti Değmeyecek bir kadin yüzunden cok fena aci cekiyorum donsede dönsemde artik guvenemem allah bildigi gibi yapsin aldatti en sonunda beni dilerim ömür boyu mutsuz olsun :KK61::KK61:
şu an acı çekiyorsun ama değmeyecek biriymiş yakında hissetmeyeceksin bence. hayırlısı olmuş . ve herkes yaptığını bir şekilde öder. sen mutlu olmaya bak. hayatını yaşamaya bak

benim eski sevgilim de iki aydan sonra şimdi tekrar ilgili davranmaya başladı.aklından ne geçiyor bilmiyorum.geri dönmesini çok istiyorum aslında. nasıl davranacağımı da bilmiyorum ama..

hiç ummadığım tam da umudumu kaybettiğim, unutmaya meyillendiğim zamanlarda iki kez benimle iletişime geçti ve her şey eskisi gibi oldu neredeyse. sadece benim ona bağlılığım eskisi gibi olmadı , aksine azaldı. yani şu an o ayrılalım dese ben itiraz etmem ama ben ayrılalım desem o dolaylı yoldan itiraz eder.

diyeceğim şu ki, yapan yaptığıyla kalır. bir süre sonra siz eski size bakarsınız ve acırsınız . bunlar için mi kendimi bu kadar üzdüm ve ağladım dersiniz...

Dunyanin en iman en.dedgm dedk en gururlusudur. Bi o kadr da derin sever. Ne yaptysam olmamisti. Cok agir laflar.etmisti ve hoc acik kapi birakmamisti. Smdi geri dondu..
En azindan sevmis.Beni sevmedi hic..Ayrilik sonrasi yaptiklarim..Yanlis davranislarim oldu bana yakismayan..Rezillikler yani..Hakkimdaki dusunceleri berbat..Daha bi suru sey..

En azindan sevmis.Beni sevmedi hic..Ayrilik sonrasi yaptiklarim..Yanlis davranislarim oldu bana yakismayan..Rezillikler yani..Hakkimdaki dusunceleri berbat..Daha bi suru sey..
Duzelir insallah.. nasip deglse duzlmesin zatn bosverin

X