arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Galiba... Bunu da garipsiyorum aslında çünkü konuşkan hatta benden daha geveze denebilecek biridir, iletişimi sever bunu da diyebilirdi bilmiyorum işte ben hep derim "akıl okuma yeteneğim yok müneccim değilim " diye :) o yüzden varsayım yapmak zor geliyor bana çünkü net verilerle yorum yapabilen bir yapım var
o zaman sana o net verileri kendinin vermesi lazım :KK43:
gerçekten varsayım yapmak umutsuzken mutlu etse de yine de zor oluyor ve yoruyor insanı acaba şöyle mi acaba böyle mi diye
bunlara gerek kalmadan konuşsa herkes hemen hallolur her şey :KK43:

o zaman sana o net verileri kendinin vermesi lazım :KK43:
gerçekten varsayım yapmak umutsuzken mutlu etse de yine de zor oluyor ve yoruyor insanı acaba şöyle mi acaba böyle mi diye
bunlara gerek kalmadan konuşsa herkes hemen hallolur her şey :KK43:
evet yani net olunsa ne güzel olurdu
o net verileri de ona soramam anca iletişime geçer

Selam herkese

Benimki 3 ay ayrılıktan sonra geri döndü. Buraya yazmıştım ayrı oldugumuz zamanlarda. Özellikle bir sey yapmadım dönmesi icin ama artık neredeyse umudu kesmiştim açıkçası.

Umarım hepinizinki geri doner :) mutlu umutlu günler herkese

merhaba arkadaslar ben hıkayemı cok onceden yazmıstım. Benım eskı sevgılının 1 bucuk yıllık bır ılıskısı var ve devam da edıyor. BU sure zarfında benım ınstagram hesabımı stalkladı.Ekim gibi instagram bana sabahın 6 sında nasılsın ,nasıl gıdıyor dıye mesaj attı tabı kı cevap vermedım. Neyse ben hesabımı kapattım 2 aydır , gecen gun soyle bı bakayım dedım napmıs netmış dıye adam da 2 aydır hıc bı resım paylaşmamıs. Ve watsapta en son konustugumuzdan berı (1 bucuk yıl falan oluyo yanı sevgılı yaptıktan ) resmını falan goremıyordum. Dun farkettım resmını de son gorulmesını de gorebılıyorum. Benı engellememıstı onu bılıyorum cunku durumunu gorebılıyordum. Yorumlarınızı beklıyorum kızlar. Ben ona ne mesaj attım ne aradım . Arayacak da değilim .

merhaba arkadaslar ben hıkayemı cok onceden yazmıstım. Benım eskı sevgılının 1 bucuk yıllık bır ılıskısı var ve devam da edıyor. BU sure zarfında benım ınstagram hesabımı stalkladı.Ekim gibi instagram bana sabahın 6 sında nasılsın ,nasıl gıdıyor dıye mesaj attı tabı kı cevap vermedım. Neyse ben hesabımı kapattım 2 aydır , gecen gun soyle bı bakayım dedım napmıs netmış dıye adam da 2 aydır hıc bı resım paylaşmamıs. Ve watsapta en son konustugumuzdan berı (1 bucuk yıl falan oluyo yanı sevgılı yaptıktan ) resmını falan goremıyordum. Dun farkettım resmını de son gorulmesını de gorebılıyorum. Benı engellememıstı onu bılıyorum cunku durumunu gorebılıyordum. Yorumlarınızı beklıyorum kızlar. Ben ona ne mesaj attım ne aradım . Arayacak da değilim .
Hoşlanıyor, hala aklının bir köşesindesin yani belki sana çok güveniyor ve seni özlüyor aşık değilse bile seviyor bence
belki de ona yaşattığın güzel anları yad ediyor unutamasa da nasılsa artık beni alloy kabul etmez deyip hayatına devam etmeye çalışıyor ama beceremiyor :) Geri döner mi bilemem 1.5 yıldan bahsediyoruz ben de aynı durumdayım erkekler boş durmuyor maalesef
Dönme ihtimali de şöyle olabilir (bu benim için bile geçerli ) etrafındaki diğer kızların onu senin kadar mutlu edemeyeceğini anlayıp kapını çalabilir, bir şans daha isteyebilir eğer sen de istersen neden birlikte olmayasanız ki?

Hoşlanıyor, hala aklının bir köşesindesin yani belki sana çok güveniyor ve seni özlüyor aşık değilse bile seviyor bence
belki de ona yaşattığın güzel anları yad ediyor unutamasa da nasılsa artık beni alloy kabul etmez deyip hayatına devam etmeye çalışıyor ama beceremiyor :) Geri döner mi bilemem 1.5 yıldan bahsediyoruz ben de aynı durumdayım erkekler boş durmuyor maalesef
Dönme ihtimali de şöyle olabilir (bu benim için bile geçerli ) etrafındaki diğer kızların onu senin kadar mutlu edemeyeceğini anlayıp kapını çalabilir, bir şans daha isteyebilir eğer sen de istersen neden birlikte olmayasanız ki?

Cevabın ıcın tesekkur ederım.doğru dıyosun da aradan uzun zaman gecmıs sogumussun,gormemıssın hıc nasıl bırlıktelık dusuneyım kı ? yenıden guvenmek de zorlanır insan. bır de gecen gun ozelden bırı benı gece yarısı uc defa arka arkaya aradı. Reddettım anında tekrar aradı. Kımse benı boyle aramamıstı,benıa rayanalr bellıdır anam babam. Bu kısının o eskı sevgılı olma ıhtımalı var mı kı ? Ya da bu sekılde eskı sevgılısı tarafından aranan var mı ? Ne yaptınız ,nasıl davrandınız?

Cevabın ıcın tesekkur ederım.doğru dıyosun da aradan uzun zaman gecmıs sogumussun,gormemıssın hıc nasıl bırlıktelık dusuneyım kı ? yenıden guvenmek de zorlanır insan. bır de gecen gun ozelden bırı benı gece yarısı uc defa arka arkaya aradı. Reddettım anında tekrar aradı. Kımse benı boyle aramamıstı,benıa rayanalr bellıdır anam babam. Bu kısının o eskı sevgılı olma ıhtımalı var mı kı ? Ya da bu sekılde eskı sevgılısı tarafından aranan var mı ? Ne yaptınız ,nasıl davrandınız?
aranabilir tabi ki, hatta o kişi olma ihtimali yüksek,
tekrar ararsa aç derim ben, bi sesini duysun belli ki özlemiş, sesinin duyması sana mesaj atmasını hızlandırabilir
tekrar eskisi gibi olur mu olmaz mı bilmem ama o senin içindeki hislere bağlı ilk gördüğünde hissedersen bi şeyler denersin yine. ama hissetmezsen kestirip atarsın bu kadar kolay. yani sana bağlı. olmazsa zorlamazsın.
ben soğudum sanıyordum mesela eski sevgilimden. ama bağlantımız kopmadı özellikle son 1 aydır.
dün aradı bayılacak gibi oldum eskisi gibi olmaz derken sesini duymuş olmam bile yetti. görünce nasıl hissederim bilemiyorum gelecek yakın bir zamanda :)

aranabilir tabi ki, hatta o kişi olma ihtimali yüksek,
tekrar ararsa aç derim ben, bi sesini duysun belli ki özlemiş, sesinin duyması sana mesaj atmasını hızlandırabilir
tekrar eskisi gibi olur mu olmaz mı bilmem ama o senin içindeki hislere bağlı ilk gördüğünde hissedersen bi şeyler denersin yine. ama hissetmezsen kestirip atarsın bu kadar kolay. yani sana bağlı. olmazsa zorlamazsın.
ben soğudum sanıyordum mesela eski sevgilimden. ama bağlantımız kopmadı özellikle son 1 aydır.
dün aradı bayılacak gibi oldum eskisi gibi olmaz derken sesini duymuş olmam bile yetti. görünce nasıl hissederim bilemiyorum gelecek yakın bir zamanda :)
hadı gozunaydın hayırlısı olsun sızın için :) :)

Merak ettigim, seni instagramdan stalkladigini nerden biliyorsun? Böyle bir imkan varmi? Varsa nasil oldugunu bilmek isterim :halay:

Merak ettigim, seni instagramdan stalkladigini nerden biliyorsun? Böyle bir imkan varmi? Varsa nasil oldugunu bilmek isterim :halay:
evet o kısmı ben de merak ettim şimdi
ben de birini stalklıyorum da ondan şimdi aklıma düştü adam beni görüyorsa yandık :)

Aynen ya. Bu konuda bilgisi olan bir yazsa süper olur
bildiğim kadarıyla faceteki "tanıyor olabileceğin kişiler" tarzı şeklinde sık sık o takip edilen kişinin karşısına çıkıyor olabilir. Instagramda mesela o kişi facete ekliyse zaten davet et butonu çıkıyor, ortak arkadaş varsa daha önde çıkabiliyor. Başka türlü adam nereden görecek ki? :)

evet o kısmı ben de merak ettim şimdi
ben de birini stalklıyorum da ondan şimdi aklıma düştü adam beni görüyorsa yandık :)
merak etme seni göremez henüz oyle bir uygulama yok,ben de stalklıyorum.Ben şöyle yakaldım gecen yıl kendisini engellemiştim ,3 4 ay sonra da tekrar engeli kaldırdım,Kaldırdıgım gün attıgım storyde görenlere baktıgımda o da vardı. eylül ayında mesaj attı,attıgım storylerde yıne vardı kendisi. iki aydır instagramım kapalı, bunu da biliyo ve grmüş kendisi hiç bi şey paylaşmadı.Twitterda attıgım twitlere benzer paylaşımlar falan. Hepsi tesadüf olamaz heralde. Özetle benim sayfayı stalklıyor. Su da var karsıdakı insanı bırazcık tanıyosanız sizi merak ettıgını tahmın edersiniz.
Ve bir arkadasımın basına gelmiş yazın ,sevgiliisnden ayrılmıştı.Aayrıldıkları 6 7 aylık süre zarfında cocuk onun sayfasını stalklamıs, her paylasımını,ayrıntısını falan biliyomuş.Cocugun kendisi soyledi ve basrıştılar.

merak etme seni göremez henüz oyle bir uygulama yok,ben de stalklıyorum.Ben şöyle yakaldım gecen yıl kendisini engellemiştim ,3 4 ay sonra da tekrar engeli kaldırdım,Kaldırdıgım gün attıgım storyde görenlere baktıgımda o da vardı. eylül ayında mesaj attı,attıgım storylerde yıne vardı kendisi. iki aydır instagramım kapalı, bunu da biliyo ve grmüş kendisi hiç bi şey paylaşmadı.Twitterda attıgım twitlere benzer paylaşımlar falan. Hepsi tesadüf olamaz heralde. Özetle benim sayfayı stalklıyor. Su da var karsıdakı insanı bırazcık tanıyosanız sizi merak ettıgını tahmın edersiniz.
Ve bir arkadasımın basına gelmiş yazın ,sevgiliisnden ayrılmıştı.Aayrıldıkları 6 7 aylık süre zarfında cocuk onun sayfasını stalklamıs, her paylasımını,ayrıntısını falan biliyomuş.Cocugun kendisi soyledi ve basrıştılar.
ha öyleyse tamam :)))
Valla benimkinde tık yok ama şu var bir ara stalklarken profilini gizledi instagramda ve bir ay falan bakmamıştım sonra yine bakayım dedim kaldırmış :) en son uzun aradan sonra aklıma geldi dün baktım bir şey eklemiş ama açıp bakmadım böyle kendi kendime umutlanmak istemediğim için uzaklaşmaya karar verdim önüme bakıyorum bir erkek istese şimdiye gelirdi ya da adım atardı

25 gün oldu henü aramadı.18. Gün instagramdan fotoğraflarımızı sildi yani bir hafta önce sanırım emin değilim.whatsaplta hala benim fotoğrafım var.ayrı ülkelerdeyiz.5 aydır birlikteyiz.sürekli sorun çıkarmam, aşırı kıskançlıklarım,bir saat mesajıma bir saat cevap vermediğinde olay çıkarmalarım, onu kontrol etmeye çalışmamdan dolayı ayrılmak istedi.fakant öncesinde 2-3 aydır sürekli yapma etme dayanamıyorum nefes alamıyorum lütfen stres istemiyorum problem istemiyorum diyen bir adam.her gün hatamı anlayıp kızgın mısın hayır ama lütfen biraz sakin ol sabırlı ol diyip affeden güzel konuşan bir adam en son bıktım dedi.istemiyorum dedi.bir şans istedim kaçınsı şans daha önce de defalarca bu son söz dedin ama aynı dedi.vermiyor musun yani şans dedim.böylesi daha iyi olur dedi peki dedim gidiyorum dedim.daha yazmadım aramadım..23 Günü.....ayrılma talebinden 14 gün sonra bi fotoyu ondan 5 gün sonra da en sonuncuyu kaldırdı.yani bir hafta önce...yavaş yavaş sildi.bişi yapmadım..yazıyla falan olmaz zaten eğer adım atmaya karar verirsem gider yüz yüze konuşurum yalvarmak değil..yüz yüze göz göze konuşmak.sonucu her ne olursa olsun....bazılarınız ayağına gitme diyecektir.ezeirme kendini koşma peşine vs ayrılık sonrası yalvar ağla ısrar vs olsaydı hakşı olurdunuz.ama ben sessiz kaldım tamamen..bilmiyorum karma karışığım...mantıklı düşünemediğime eminim.her sayfayı okudum burada..bana gelsin sürünsün intikam alayım şeklinde bir düşüncem yok.bana gelirse ya da barışırsak mutlu olalım.ben bu intikamcıları anlamıyorım insan nasıl sevdiğini üzmek ister ? O sevgi değil ego..egolarınıza yenik düşüyorsunuz.sevgi bambaşka.sevgi onun mutluluğunu kendi mutluluğundan çok istediğin an hissettiğindir....sevgi emekmis emek ise ; vazgeçmeyecek kadar ama özgür bırakacak kadar sevmemiş

kızlar fincan yollasam sallar mısınız bi şeyler? Ben de sizlerinkne bi şeyler söylerim.Biraz eğlence olsun :KK5:

Eklentiler

• DSC_0002.JPG
    DSC_0002.JPG
    24,6 KB · Görüntüleme: 37
  • DSC_0003.JPG
    DSC_0003.JPG
    26,5 KB · Görüntüleme: 29
  • DSC_0004.JPG
    DSC_0004.JPG
    21,1 KB · Görüntüleme: 54
kızlar fincan yollasam sallar mısınız bi şeyler? Ben de sizlerinkne bi şeyler söylerim.Biraz eğlence olsun :KK5:
kız kahve falından anlıyor musun ben anlamıyorum inşallah buna bakabilen biri çıkar sen biliyorsan gönderirim sana :)

kız kahve falından anlıyor musun ben anlamıyorum inşallah buna bakabilen biri çıkar sen biliyorsan gönderirim sana :)
sallamaca bizimkisi ,eğlencesine.Uygulamalarda cümle secip secip yolluyorlar. İki muhabbet yanı. Sallarım ama

X