arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

merhaba kızlar. şu anda kendimi çok yalnız hissediyorum. ara verme kararım bir anda ayrılığa dönüştü. yani beni o terk etti bir anda. 1 bucuk yıldır çıkıyorduk. yüzüklerimiz vardı ve tam 10 aydır aynı evde yaşıyorduk. bunalmış benim gibi bir insanla yapamıyormuş falan filan. bir hafta boyunca peşinden koştum barışmak için videolar attım yazılar yazdım, tık yok. 10 ay boyunca ne kadar kavga da etsek biz birbirimiz olmadan uyuyamayan insanlardık. iki üç gün bir nedenden dolayı görüşmesek deli gibi özlerdik birbirimizi. güzel kokulum o benim yani öyle bir sevgi ki içimde öyle temiz ki anlatamam size. bir iki ay içerisinde kötü oldu ve ayrıldı yani benden. bana göre bunlar aşılamayacak şeyler değildi ve onu kaybettiğimde anladım ki aslında ben onu tahminimden çok daha fazla seviyormuşum. her neyse ayrıldık hemen ertesi gün fotoları kaldırdı. eve geldi eşyalarını almış, yüzüğünü bırakmış anahtarını bırakmış ve gitmiş. 17 gün falan geçti bu eşya olaylarının üzerinden. bu arada beni ve bazı arkadaşlarımı instagramdan çıkarmış. ben onun ailesinden kimseyi çıkarmadım ama whatsapp dan engelledim belki kaybettiğini düşünür diye. hiçbir şekilde de aramıyorum ama geri dönse mutluluktan deliririm heralde. döner mi ne yapmalıyım ya bi yardım edin hadi bana ağlamaktan öldüm günlerdir 6 kilo verdim...

merhaba kızlar. şu anda kendimi çok yalnız hissediyorum. ara verme kararım bir anda ayrılığa dönüştü. yani beni o terk etti bir anda. 1 bucuk yıldır çıkıyorduk. yüzüklerimiz vardı ve tam 10 aydır aynı evde yaşıyorduk. bunalmış benim gibi bir insanla yapamıyormuş falan filan. bir hafta boyunca peşinden koştum barışmak için videolar attım yazılar yazdım, tık yok. 10 ay boyunca ne kadar kavga da etsek biz birbirimiz olmadan uyuyamayan insanlardık. iki üç gün bir nedenden dolayı görüşmesek deli gibi özlerdik birbirimizi. güzel kokulum o benim yani öyle bir sevgi ki içimde öyle temiz ki anlatamam size. bir iki ay içerisinde kötü oldu ve ayrıldı yani benden. bana göre bunlar aşılamayacak şeyler değildi ve onu kaybettiğimde anladım ki aslında ben onu tahminimden çok daha fazla seviyormuşum. her neyse ayrıldık hemen ertesi gün fotoları kaldırdı. eve geldi eşyalarını almış, yüzüğünü bırakmış anahtarını bırakmış ve gitmiş. 17 gün falan geçti bu eşya olaylarının üzerinden. bu arada beni ve bazı arkadaşlarımı instagramdan çıkarmış. ben onun ailesinden kimseyi çıkarmadım ama whatsapp dan engelledim belki kaybettiğini düşünür diye. hiçbir şekilde de aramıyorum ama geri dönse mutluluktan deliririm heralde. döner mi ne yapmalıyım ya bi yardım edin hadi bana ağlamaktan öldüm günlerdir 6 kilo verdim...
canım hiç üzme kendini
erkek milleti böyle maalesef
çabuk sıkılıyorlar hevesleri kaçıyor başka av arıyorlar
Bırak nereye giderse gitsin hiç üsteleme hatta cool ol sen sevdiğini gösterdikçe daha da kıymet bilmez oluyorlar üzme kendini sen çok değerlisin döneceği varsa döner zaten yoksa da sal ipini defolsn gitsin

şu anda mesela çok eğleniyormuşum hayat mükemmelmiş gibi paylaşımlar falan yapıyorum sadece kız arkadaşlarımla. spora başladım işlerimi sürdürmeye çalışıyorum falan... var mı bir tavsiye?? döner mi ya bu ben baya nefes alamıyorum

şu anda mesela çok eğleniyormuşum hayat mükemmelmiş gibi paylaşımlar falan yapıyorum sadece kız arkadaşlarımla. spora başladım işlerimi sürdürmeye çalışıyorum falan... var mı bir tavsiye?? döner mi ya bu ben baya nefes alamıyorum
Dönüp dönmeyeceğini bilemem ama şunu biliyorum ki sen ne zaman ondan vazgeçtin onun dönme zamanı gelir çünkü şöyle bir şey varmış ki ben de yaşayarak fark ettim bu durumu
sen onu seviyorsun çok koruyorsun aman ona birşey olmasın diyorsun ya o bunu ruhen biliyor ama sevgide bir dengesizlik var yani 10 üzerinden o 2 seviyorsa sen 8 seviyorsun ve bu sevgi ona çok geliyor kaldıramıyor
kaçıyor
sonra senin sevginden besleniyor ama karşılık vermemek için hayatından çıkıyor
sen ne zaman ki ona gönderdiğin o yüksek voltajlı sevgiyi kestin o zaman kafasına dank eder ve o sevgiyi senden alabilmek için kapını çalar
Seda Diker Aslında giden erkek yoktur kitabını okumanı tavsiye ederim orada bu dediğimi daha detaylı anlatıyor enerjisel bişey yani

peki insanın elinde mi bu durum yani ben daha önce evet böyle şeyler yaşadım ama elimde olmadan umursamayı kestim. bu sefer çok ters çok ağır geliyor bu ayrılık. yüzük çıkarmak foto silmek falan nedir daha 1 ay önce ben onu koklayarak uyuyordum. of.... kafayı yemeye başladım sanırım

peki insanın elinde mi bu durum yani ben daha önce evet böyle şeyler yaşadım ama elimde olmadan umursamayı kestim. bu sefer çok ters çok ağır geliyor bu ayrılık. yüzük çıkarmak foto silmek falan nedir daha 1 ay önce ben onu koklayarak uyuyordum. of.... kafayı yemeye başladım sanırım
Biraz senin elinde
mesela kendimden örnek veriyim
sevdiğim ve beklediğim adam gelmedi
gelse her şekilde kabul eder severdim
şu an duygu olarak eskisi kadar yoğun olmasam da onu beklemesem de boş da değilim
önceleri kimse olamaz derdim sevgime ihanet görürdüm şimdi öyle demiyorum mantık ağır basıyor
yani biri gelse benle görüşmek istese şans veririm hislerim yoğun olmaz belki dolu dizgin aşk yaşamam ama seven birini ben de sevmeye çalışırım

Sana döner mı bılemem ama sanki o hiç yokmuş gibi hayatına devam et. Ordan burdan engelleme,engellemen onu onemsedıgını gosterir. "ben ıyıyım,hayat guzel, gulerım eglenırım ,soyle ıyıyyım,boyle ıyıyım " tarzında Cok fazla paylasım yapma,tadında olsun,arada hıc paylaşma kı meraklansın. Mesela 2-3 gunde yapıyosan bır hafta-on gune cek bu sureyı. Az cok tanımıssan karsındakı kısıyı senı takıp ettıgını anlarsın.Kendımden ornek vereyım.Gezdıgım yerlerden renklı renklı bol gulmelı fotograflar paylastım,onu hıc aramadım,ona hıc mesaj atmadım,profılıne gırdıysem de dıkkatlıce gırdım cıktım. Uzun aradan sonra Instagramdan engelı kaldırdıgım gun hıkaymı ızlemıs.gectıgımız ekımde mesaj attı cevap vermedım ve instagramımı dondurdum. Bu sefer twitlerimi dısarı actım ordan gorebılır ne yaptıgımı sadece.bugunlerde twit atmıyo bı bokluk var ama du bakalım.Bu sure zarfında watsaptakı durum resım son gorulmelerı actı,buyuk ıhtımal tekrardan kaydettı de oldu bunlar.su an sıldı bellı.Bı gece ozelden aradı .Ve bunları 1 bucuk yıllık sevgılısı varken yaptı,su an devam edıyolar.Haa bana doner mı ? donmez ,cunku hayatındakı kadın doktor olacak ,para küpü yanı. Sıktım bılıyorum belkı bıraz kafan dagılır.
kafanı mesgul edecek seyler yap.Eger senın hayrlıısyla doner ınsallah.

Benim hatalarım yüzünden ayrıldık kabul etmedim onu 3ayda başkasıyla evlendi. Sonra beni aradı evlenince nişanlıykenn nedenn dön demedin dedi oysa o nişanlıykenn ağladım önğnde o da kızla bebeğim diye konuştu telefonla . Evliyken Bana Seni seviyorum dedi onunla mutlu değilim dedi. Ama herşey için çok geçti. Bende aşk acısından ölüyorum da geçmiyor ben şuçluyum cezam ağır oldu ağlıyorum hergün

Benim hatalarım yüzünden ayrıldık kabul etmedim onu 3ayda başkasıyla evlendi. Sonra beni aradı evlenince nişanlıykenn nedenn dön demedin dedi oysa o nişanlıykenn ağladım önğnde o da kızla bebeğim diye konuştu telefonla . Evliyken Bana Seni seviyorum dedi onunla mutlu değilim dedi. Ama herşey için çok geçti. Bende aşk acısından ölüyorum da geçmiyor ben şuçluyum cezam ağır oldu ağlıyorum hergün
Burada kendini suçlama adamı zorla nikah masasına oturtmadın, başkasının koynuna zorla sokmadın!
Madem mutsuz madem seni seviyordu ne diye üç ayda evlendi o zaman?
Hiç üzme kendini de suçlama
Bir ilişkide sorun tek taraflı değildir illa ki karşılıklı hatalarınız vardır ama o başkasıyla evlenmeyi seçtiyse sonuçlarına da katlanacaktı seni suçlama hakkı yok

Aradan 5 ay gectikten sonra eski sevgilkm mesaj atti, bi daha basladik ama 4.gununde ilgilenmediği icin ayrildim
Geri döndüğünde tam birmis demistim hersey.
2 ay sonra yine yazdi, ama geri donmek icin değilmiş biz hic konusmucaz mi arkadaş olalim bari dedi. Tabiki bunu kabul etmedim. Arada yine yaziyor, sacma ve yuzsuz bir sekilde. İliskiyi yerin dibine soktu. Arkadaslarim ondan hayir gelmez sana dediler. Ben onu cok saf sevmistim sevgimi tüketti resmen.

Aradan 5 ay gectikten sonra eski sevgilkm mesaj atti, bi daha basladik ama 4.gununde ilgilenmediği icin ayrildim
Geri döndüğünde tam birmis demistim hersey.
2 ay sonra yine yazdi, ama geri donmek icin değilmiş biz hic konusmucaz mi arkadaş olalim bari dedi. Tabiki bunu kabul etmedim. Arada yine yaziyor, sacma ve yuzsuz bir sekilde. İliskiyi yerin dibine soktu. Arkadaslarim ondan hayir gelmez sana dediler. Ben onu cok saf sevmistim sevgimi tüketti resmen.
ay bi benimki yazmadı ya deli oluyorum :KK70: adam 6 ay önce engeli bastı daha da aramadı sormadı hani neden engelledi onu da bilmiyorum ha

benimki yeni sevgili buldu galiba bu ara yazmiyor, wp da surejli çevrimiçi geceleri :KK43:
Ondan tekmeyi yerse yazar belki :KK70:
benimki de muhtmelen sevgili yaptı belki rahatsız ederim diye engellemiştir ama sorun şu ki ben onun durum resimlerine bile bakmazken o benimkilere hep bakardı :KK70: bilerek bakmazdım rahatsız olur diye ama yine de engeli yedim :/
ah şu erkekler bizi ne hale sokuyorlar

benimki de muhtmelen sevgili yaptı belki rahatsız ederim diye engellemiştir ama sorun şu ki ben onun durum resimlerine bile bakmazken o benimkilere hep bakardı :KK70: bilerek bakmazdım rahatsız olur diye ama yine de engeli yedim :/
ah şu erkekler bizi ne hale sokuyorlar
Ayneen yaa ruhsuzlar
Neyse oksayan elin kiymetini bilmeyenler tekmeleyen ayaklari operler :KK70:

Olsun canim olsun :KK70:
bu arada geçenlerde durup dururken ağzımdan şunlar çıktı: onun sevgilisi var! Ve öyle onu düşünürken falan değil sanki biri söyledi duydum gibi ama benim ağzımdan döküldü ay malum mu oldu ne :KK43:

ne haltlar yediğini bilmiyorum sosyal mecralardan beni engelledi

bu arada geçenlerde durup dururken ağzımdan şunlar çıktı: onun sevgilisi var! Ve öyle onu düşünürken falan değil sanki biri söyledi duydum gibi ama benim ağzımdan döküldü ay malum mu oldu ne :KK43:

ne haltlar yediğini bilmiyorum sosyal mecralardan beni engelledi
Pembe yazi da gözümü aldi ya :KK70:

Fake hesap acmayi denemedin mi hic :)
Ben denemedim ama bizimkine biri mesaj atmis bu benden bilmiş :KK70:
Valla ayrildim , sonra ozledim dayanamadim normal numaramdan mesajmesaj, oyle fake hesapla ugrasmadim aonea ayrildik, sonea o mesaj atti, sonra ben ayrildim yine mesaj atti ama en son ger i donmedigini soyledi :KK70: amac ne yani demi niye yaziyosun o zaman :KK66: ben gibisini bulamaz da ondan :KK70:
Senin de sanirim, her yerden engelledi diye içinde kalmış yoksa durumuna bile bakmiyormussun. Birak onu mutlu ol

Pembe yazi da gözümü aldi ya :KK70:

Fake hesap acmayi denemedin mi hic :)
Ben denemedim ama bizimkine biri mesaj atmis bu benden bilmiş :KK70:
Valla ayrildim , sonra ozledim dayanamadim normal numaramdan mesajmesaj, oyle fake hesapla ugrasmadim aonea ayrildik, sonea o mesaj atti, sonra ben ayrildim yine mesaj atti ama en son ger i donmedigini soyledi :KK70: amac ne yani demi niye yaziyosun o zaman :KK66: ben gibisini bulamaz da ondan :KK70:
Senin de sanirim, her yerden engelledi diye içinde kalmış yoksa durumuna bile bakmiyormussun. Birak onu mutlu ol
Yazıyı boyamıcam senin için :)))
Canım durumuna bakmıyordum ama bakmak istemediğimden değil tepki verir diye çekindiğimden aslında bi nevi benden rahatsız olur da engellerse naparım korkusundan ama yine de engelledi :KK43:
Fake hesap işlerini ben beceremem yaa dümdüz insanım hiç faketen yazmadım ama bir arkadaş faketen yazmış benim yerime bilmiyorum ben diye düşündü mü ama ben değildim yani. Belki de ondan rahatsız olup ben sanmış da olabilir bilmiyorum
içimde kalmadı desem yalan olur hani sonu kötü de olsa bilmek isterdim, yaşayarak görmeyi tercih ederdim olmadı
sizinki de resmen inatlaşma gibi olmuş :KK70: ben netim yaa ya hep ya hiç olacak da adam net olamadı ben de o yüzden cesaret edip içimi açamadım tam olarak ama biliyordu anlıyordu halimden :) maalesef gizleyebilen biri değilim söz konusu duygular olunca...

Yazıyı boyamıcam senin için :)))
Canım durumuna bakmıyordum ama bakmak istemediğimden değil tepki verir diye çekindiğimden aslında bi nevi benden rahatsız olur da engellerse naparım korkusundan ama yine de engelledi :KK43:
Fake hesap işlerini ben beceremem yaa dümdüz insanım hiç faketen yazmadım ama bir arkadaş faketen yazmış benim yerime bilmiyorum ben diye düşündü mü ama ben değildim yani. Belki de ondan rahatsız olup ben sanmış da olabilir bilmiyorum
içimde kalmadı desem yalan olur hani sonu kötü de olsa bilmek isterdim, yaşayarak görmeyi tercih ederdim olmadı
sizinki de resmen inatlaşma gibi olmuş :KK70: ben netim yaa ya hep ya hiç olacak da adam net olamadı ben de o yüzden cesaret edip içimi açamadım tam olarak ama biliyordu anlıyordu halimden :) maalesef gizleyebilen biri değilim söz konusu duygular olunca...
Bugün konuştuk :KK70: herseyimi sil numarami da sil bi daha ulasmayalim birbirimize dedim. Silmiyom sen silersen sil hatta enhelle dedi. Amaci ne bugun? Konusmuyoruz, sil gitsin iste dimi? Hayatinda degilim

X