arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

lunabrava

L'amour c'est comme un jour
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2012
887
513
Monnarosa :KK43: çok üzücü gerçekten .. Ne zaman ayrıldınız? Sebebi neydi? Allah sabır versin :KK43:
Biri benimle görüşmeyi çok istiyordu, dün 1 saat görüşüp çay içtik. O kadar pişman oldum ki unuttum diyordum ama sanki en başa döndüm. Onunla oturup çay içmelerimiz geldi aklıma, daha sonra beraber el ele dolaşmalarımız.
Kısacası bugün diplerdeyim... :KK43:

esincee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
461
388
Biri benimle görüşmeyi çok istiyordu, dün 1 saat görüşüp çay içtik. O kadar pişman oldum ki unuttum diyordum ama sanki en başa döndüm. Onunla oturup çay içmelerimiz geldi aklıma, daha sonra beraber el ele dolaşmalarımız.
Kısacası bugün diplerdeyim... :KK43:

Demek ki yeni birine hazır değilmişsin. Kendine zaman ver. Ben de aynı durumdayım. Kafamda bitirdim bu işi, kalbimde de bitirmeye çalışıyorum.

esincee

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
461
388
Aslında benim de kafamda bittti ama kalpte o kadar kolay bitmiyormuş bunu anladım. :/

Kafada bitirmek bizim elimizde ama kalpte bitirmek zamanın :) Ben geri gelmeyeceğini de kabullendim bunun etkisi de çok oldu, boş yere kendimi kandırmanın anlamı yok. Yavaş yavaş kalbimizde de bitecek ve yeni aşklara yelken açacağız :KK200:

lunabrava

L'amour c'est comme un jour
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2012
887
513
Kafada bitirmek bizim elimizde ama kalpte bitirmek zamanın :) Ben geri gelmeyeceğini de kabullendim bunun etkisi de çok oldu, boş yere kendimi kandırmanın anlamı yok. Yavaş yavaş kalbimizde de bitecek ve yeni aşklara yelken açacağız :KK200:
Bende intikam alma isteği bir türlü geçmiyor. :) Onun pişman olmasını görmek, bu sefer ben onu mutsuz etmek istiyorum

esincee

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
461
388
Bende intikam alma isteği bir türlü geçmiyor. :) Onun pişman olmasını görmek, bu sefer ben onu mutsuz etmek istiyorum

İntikam alma isteği bende de var :) Ama bir şeyin farkına vardım. Biz çok özlediğimiz için sanıyoruz ki onlar da özlüyor. Yazdıkları durumları, yazıları, paylaştıkları resimleri kendimize yoruyoruz. Aslında böyle bir şey yok. Özleyen insanı tutan bir şey yok. Özlemedi, özlemiyor, özlemeyecek. Doğrudan bize söylenmedikten, yazılmadıktan sonra biz ancak tahmin yürütebiliriz, iç dünyasını bilemeyiz. Mesela eski sevgilim bir şarkı sözü paylaşmıştı kendi üstüme alındım, günlerce hatta haftalarca bu içimi rahatlattı. Sözle beraber de bir resim paylaşmıştı altında, bizim bir kere oturduğumuz banklardan karşıyı çekmiş, onun resmi. Hemen kendime yordum tabii. Şimdi ne kadar saçma umutlanmışım diyorum. Beni özlese bana söylemesi için engel ne? Bizim orda oturduğumuzu bile hatırlamıyor, öylesine bir resim aslında o. Belki başkası hatta onu yazdığı. Onun hareketlerini kendime yordukça acı çekme sürecimi uzattım.

white29

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2016
61
52
33
Esincee, ister istemez hepimiz aynı şeyi yapıyoruz maalesef :KK43: Erkekler bizim gibi değil bi şey söylerlerken başka bir şey ima etmiyorlar yani kendimiz her şeyden anlam çıkarıyoruz. kesinlikle haklısın böyle yaptıkça acı çekme süreci uzuyor, en iyisi gelecek güzel günlere odaklanıp kendimizi hazırlamak.

dmr1

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
457
93
29
kızlarrrr :KK43: ayrılırken eski sevgilini nasıl unuttuysan beni de unutursun dedi. iyi olmamı istiyorsan git hayatımdan dedi. inşallah benden daha iyisini bulursun ona da bana yaptıklarını yapma dedi ve ayrıldı benden. hakkını helal et dedi başka bir konuşmamızda sorarsın dedim. görüşürüz dedi. umarım dedim ve kapattık. sizce döner mi böyle diyen birisi? 1.5 ay oldu ayrılalı da. :KK43:

dmr1

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
457
93
29
canım senin durumuna çok benziyo benim kide ço sıkıldım senden soğudum sevmiyorum artık seni düş yakamdan dedi bende biten bitmiştir dedi ben 15 gün boyunca sürekli aradım bugün 16 gün artık aramıyorm :):) belki döner belki dönmez dönse köpek olsa iyi olur :)
döndü mü bu çocuk merak ettim

dmr1

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
457
93
29
ya bendede bir mucize oldu.

benden ayrılıp sevgili yapmıştı... ayrılığımızı en son 6.ayına kadar sayabildim sonra dedim tamam bitti bu iş. aradı beni hemde sevgiliside varmış. mutluymuş onla.... eeeee beni niye silemedin aklından o zaman. çok ağlattın vicdanın sızladı dimi?? ben bitirmeden bitmez demiştim.
en umursamazı bile geri dönüyor eğer size haksızlık yapmışsa. onu düşünmeden üzülmeden kendi kendinizi motive etmeniz lazım mutluyum huzurluyum bir sorunum yok
diye gece yatarken tekrarlayın bunları. :nazar:
sevgilisi olup mutlu olan bir insana döndü diyemeyiz sanırım.

esincee

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
461
388
Esincee, ister istemez hepimiz aynı şeyi yapıyoruz maalesef :KK43: Erkekler bizim gibi değil bi şey söylerlerken başka bir şey ima etmiyorlar yani kendimiz her şeyden anlam çıkarıyoruz. kesinlikle haklısın böyle yaptıkça acı çekme süreci uzuyor, en iyisi gelecek güzel günlere odaklanıp kendimizi hazırlamak.

Beni zor günler bekliyor. Haziranda doğum günüm. Şimdiden mesaj yazacak mı yazmayacak mı onu düşünüyorum. Yazar gibi geliyor o da vicdanını rahatlatmak için, bak ben seni terk ettim ama sen benim için değerlisin minvalinden bir teselli babında mesaj atacak gibi hissediyorum. Ortak arkadaşımızla geçen gün tekrar buluştuk eski sevgilimin yazın memleketine dönmeyi düşündüğünü söyledi. Keşke bunu öğrenmeseydim :KK43: O memleketine dönecek, beni tamamen unutacak, ben burada anılarla baş başa kalacağım, sarılıp öpüldükten 3 gün sonra terk edildiğimle, unutulduğumla kalacağım. Allah'ım yardımcım olsun, hepimizin yardımcısı olsun, dayanma gücü versin.

esincee

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
461
388
kızlarrrr :KK43: ayrılırken eski sevgilini nasıl unuttuysan beni de unutursun dedi. iyi olmamı istiyorsan git hayatımdan dedi. inşallah benden daha iyisini bulursun ona da bana yaptıklarını yapma dedi ve ayrıldı benden. hakkını helal et dedi başka bir konuşmamızda sorarsın dedim. görüşürüz dedi. umarım dedim ve kapattık. sizce döner mi böyle diyen birisi? 1.5 ay oldu ayrılalı da. :KK43:

Dmrcim konuna da yorum yapmıştım. Eski sevgilin fazlasıyla takıntılı bir çocuk. Senin eski sevgilini de tartışma konusu yaptığını hatırlıyorum. Ama sizin ayrılık sebebinizin bence bunla alakası yok, ailesinden etkilenen biriyse ailesi ayrılığınızda çok önemli rol oynamış. Seni tamamıyla gözden çıkarmış görünüyor bu yüzden sessiz kalman en doğrusu. Tepkisiz kal. Seni üzmek istemem ama ailesinin fikirlerine önem veren biriyse dönme ihtimali düşük gibi ama hiç belli olmaz. Dönerse de zaman alabilir bu. Bu yüzden sen onu unutmaya odaklan, hiç dönmeyecekmiş gibi.

dmr1

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
457
93
29
Dmrcim konuna da yorum yapmıştım. Eski sevgilin fazlasıyla takıntılı bir çocuk. Senin eski sevgilini de tartışma konusu yaptığını hatırlıyorum. Ama sizin ayrılık sebebinizin bence bunla alakası yok, ailesinden etkilenen biriyse ailesi ayrılığınızda çok önemli rol oynamış. Seni tamamıyla gözden çıkarmış görünüyor bu yüzden sessiz kalman en doğrusu. Tepkisiz kal. Seni üzmek istemem ama ailesinin fikirlerine önem veren biriyse dönme ihtimali düşük gibi ama hiç belli olmaz. Dönerse de zaman alabilir bu. Bu yüzden sen onu unutmaya odaklan, hiç dönmeyecekmiş gibi.

Ailesinin dediği sevgilimde biraz takıntı varmış benim yüzümden ilerlemiş. Erkek arkadaşım da inandı. Benim iyi olmamı istiyorsan git hayatımdan dedi.

esincee

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
461
388
Ailesinin dediği sevgilimde biraz takıntı varmış benim yüzümden ilerlemiş. Erkek arkadaşım da inandı. Benim iyi olmamı istiyorsan git hayatımdan dedi.

Erkek arkadaşın takıntılarından kurtulmadan sağlıklı düşünemeyecek. İkinizin de zamana ihtiyacı var. Bu zamanı o dönmeyecekmiş gibi geçirmeye çalış, o mu bu mu diye düşünmekten kafayı yersin sen de.

dmr1

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
457
93
29
Erkek arkadaşın takıntılarından kurtulmadan sağlıklı düşünemeyecek. İkinizin de zamana ihtiyacı var. Bu zamanı o dönmeyecekmiş gibi geçirmeye çalış, o mu bu mu diye düşünmekten kafayı yersin sen de.

Benim de cidden psikolojim bozuldu düşünmekten zaten canım. Ben mi yaptım? Hayır hayır ben değilim sebep. Evet benim yüzünden oldu falan diye düşünüp duruyorum.

Dün arkadaşına sordum konuştun mu hiç diye. Konuşmuşlar. Mesajla. İyi miymiş dedim . arkadaşı "dmr düşünme boşber zamanla herşey atlatılır" dedi. Yani iyi değil demek istiyor. Hayatında biri var mı dedim bilmiyorum bahsetmedi şu an tek düşündüğü sınavı ve sağlığı dedi