arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

offff offf herkezmi aynı dertten muzdarip olur insan bazen bu acıyı sadece kendisi çekiyor sanıyor başkalarınında olsuğunu görünce bi nebzede rahatlayıp yalnız değilmişim diyor:)

bayram mesajına karşılık verdim kısa ve mesafeli bi mesaj attım. bakalım zaman ne gösterecek. ooff aman ya ne zor birşey bu ayrılık! elalem gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiriyor bişicikler olmuyo biz bi tanenin derdiyle uğraşıyoz :KK19: galiba o hala 'bi tanem' :KK59:

Kızlar benim ki beni bugün aradı ama telefonu elime aldığımda şok geçirdiğimden açamadan kapandı..bekledim biraz sonra mesaj attım "aramışsın beni duymadım.şimdi müsaitim" diye..şu saat oldu hala aramadı..hata mı ettim açmamakla ki:KK43:(ya ben napayım sizce..o kadar gün aramadı şimdi aradı bende açmadım şansa bak ya:KK43:((arar mı ki bi daha??:KK43:(

keşke şimdi müsaitim kısmını eklemeseydin
cesaret edip bir kere aramış
demek ki söylemek istedikleri var
için rahat olsun
bence arar :)

ya umarım arar saatlerdir bekliyorum tık yok..gerçi bugün aramasını da beklemiyordum ama..tutamayıp kendimi ben aramasam bari..öyle tuhaf hissettim ki kendimi..ya çıkıyosan adam gibi çık hayatımdan ya da kal orda değil mi??bekliyorum bakalım bana sabah kadar uyku yok yine:KK43:(lütfennn arasınnn:KK43:(

ya umarım arar saatlerdir bekliyorum tık yok..gerçi bugün aramasını da beklemiyordum ama..tutamayıp kendimi ben aramasam bari..öyle tuhaf hissettim ki kendimi..ya çıkıyosan adam gibi çık hayatımdan ya da kal orda değil mi??bekliyorum bakalım bana sabah kadar uyku yok yine:KK43:(lütfennn arasınnn:KK43:(

hayırlıysa arasın diye düşün canım:87:..sakın sen arama,aramak isterse tekrar arar zaten..hem mesaj da atmışsın.daha fazla bir şey yapma ki o yapsın elinden geleni..umarım hayırlısı olur canım:KK31:

hayırlıysa arasın diye düşün canım:87:..sakın sen arama,aramak isterse tekrar arar zaten..hem mesaj da atmışsın.daha fazla bir şey yapma ki o yapsın elinden geleni..umarım hayırlısı olur canım:KK31:

umarım canım hayırlısı tabi herşeyin ama insan öyle bekliyo ki telefon başında:KK43:(bazen gaipten telefonumun sesini bile duyuyorum:))işte tek kızdığım nokta kendime keşke açsaydım:KK43:(

umarım canım hayırlısı tabi herşeyin ama insan öyle bekliyo ki telefon başında:KK43:(bazen gaipten telefonumun sesini bile duyuyorum:))işte tek kızdığım nokta kendime keşke açsaydım:KK43:(

anlıyorum canım ;ama keşkeni telafi ettin mesaj atarak:87: O ,mesajına bir şekilde yanıt vermesi gerekirdi canım :KK31: çünkü telefonu açmama nedeni de söylediğine göre..neyi bekliyor ki :KK17:

anlıyorum canım ;ama keşkeni telafi ettin mesaj atarak:87: O ,mesajına bir şekilde yanıt vermesi gerekirdi canım :KK31: çünkü telefonu açmama nedeni de söylediğine göre..neyi bekliyor ki :KK17:

valla canım artık neyi bekliyor bilmiyorum ama bi kere arama cesareti gösterdiğine göre devamı gelecektir bunun diye düşünüyorum:))inşallah tabi:))

valla canım artık neyi bekliyor bilmiyorum ama bi kere arama cesareti gösterdiğine göre devamı gelecektir bunun diye düşünüyorum:))inşallah tabi:))

=)) umursamamaya çalış canım, bak o zaman kesin arar (taktik=umursamamak:KK1:) sakın bu kezde açmamazlık yapma ,bi de her ihtimale karşı sarjın dolu olsun:KK69::KK9:

şuan 2 siyle birlikte uğraşıyorum

pişmanlık mesajları, şarkı sözleri, şiirler :KK64:

hoşuma da gidiyor böyle bir hal almaları devam etsinler :78:

acaba o piti piti mi yapsam :kk77:

şaka bi yana da onlar ne kadar geri dönmek istese de iyi olsalardı ben bırakmazdım heralde

yanlış bildiğim bir yola 2. kez girmem :KK55:

taksin sepeti koluna herkes kendi yoluna :KK36:

Bizde yine gelişme var kızlar.Dün aradı,nasılsın iyi misin iyi bayramlar falan.Gayet soğuk konuştum.Ortak bir arkadaşımız var,onun numarasını istedi.Kapatırken de görüşürüz dedi.Ama bu numara kesinlikle var onda eminim ve istediği her yerden bulabilir.Kesinlikle bahaneydi yani.

Birkaç saat öncede yolda karşılaştık.Yanımda annem vardı,onun yanında da arkadaşı.Annemden çekindi herhalde hiç bakmadı bizim tarafa ama arkadaşını dürttü arkadaşı da dikkatlice bana baktı.Birkaç gün öncede facede iletişim kurmaya çalışmıştı.Ne yapmaya çalışıyo yaptıklarından sonra bilmiyorum.

Bence bu kadar kafana takacağına şimdi sen son bir kez ara. Eğer bir daha hiç aramazsa bu fırsatı kaçırmış olursun ve çok pişman olursun, son kez sen arasan kafan daha rahat olur.

Bence bu kadar kafana takacağına şimdi sen son bir kez ara. Eğer bir daha hiç aramazsa bu fırsatı kaçırmış olursun ve çok pişman olursun, son kez sen arasan kafan daha rahat olur.

canım haklısın belki ama ben onu çok aradım ve çok açmadı şimdi ben aramayı kendime yediremiyorum.hem ne diyeceğim beni üzdün o kadar ben de seni aradım mı? zaten ben mesaj atmışım ona duymadım diye aklı sıra tavır yapıyo ama bi kere aradı ya devamı gelecektir inanıyorum..

Unutmak giden için en büyük intikamdır ama cidden unutmaktan bahsediyorum ve tam da cidden unuttuğun sırada döner bu zibidiler :KK43:(((

=)) umursamamaya çalış canım, bak o zaman kesin arar (taktik=umursamamak:KK1:) sakın bu kezde açmamazlık yapma ,bi de her ihtimale karşı sarjın dolu olsun:KK69::KK9:

şarjım full zaten canım:)) çok merak ediyorum ki niye aradı ki güya aramaya yüzü yoktu erkek işte:)) tabi şu saate kadar hala aramadığı için pek umudum da kalmadı ama keni kendine taktik mi yapıyodur nedir anlamadım:KK43:(

şarjım full zaten canım:)) çok merak ediyorum ki niye aradı ki güya aramaya yüzü yoktu erkek işte:)) tabi şu saate kadar hala aramadığı için pek umudum da kalmadı ama keni kendine taktik mi yapıyodur nedir anlamadım:KK43:(

ay canım belki de şu an senin böyle olacağını biliyordur,hani kesin aramamı bekliyordur;ama aramayacağım o ararsın gibisinden şeyler düşünebilir..bir erkek uzun süreden sonra aradıysa demek ki senin gibisini bulamadı, ya da seni unutamadı,yeniden başlamak umuduyla ara(belki direk amaçlarını söylemezler ama bu niyetle ararlar diye düşünüyorum:87:

ay canım belki de şu an senin böyle olacağını biliyordur,hani kesin aramamı bekliyordur;ama aramayacağım o ararsın gibisinden şeyler düşünebilir..bir erkek uzun süreden sonra aradıysa demek ki senin gibisini bulamadı, ya da seni unutamadı,yeniden başlamak umuduyla ara(belki direk amaçlarını söylemezler ama bu niyetle ararlar diye düşünüyorum:87:

bana da aklını toplayamadı gibi geliyo..ya napsam ben mi arasam aklım karıştı şimdi ama ne diyeceğim ki dün aradın duymadım,mesaj attım cevap vermedin bende aradım??* valla canım kesin biliyo bekleyeceğimi ama benim aramam da saçmalık olur gibi... ya ne zor işmiş ya keşke açsaymışım şu telefonu:KK43:(

bana da aklını toplayamadı gibi geliyo..ya napsam ben mi arasam aklım karıştı şimdi ama ne diyeceğim ki dün aradın duymadım,mesaj attım cevap vermedin bende aradım??* valla canım kesin biliyo bekleyeceğimi ama benim aramam da saçmalık olur gibi... ya ne zor işmiş ya keşke açsaymışım şu telefonu:KK43:(

ay canım böyle de hep aklın onda kalacak gibi :KK31: aramak istiyorsan ,ara canım aynen o yazdığını söylersin..merak ettim neden aradığını diye,o da umursamaz şekilde konuşursa sen de soğuk bir şekilde cevabını verip,onu zor da olsa unutmaya çalışırsın cnm( ama tam tersi de olabilir,iyi şeylerde olabilir canım :KK16: ) bunu öğrenmek için galiba araman lazım:KK17:

ay canım böyle de hep aklın onda kalacak gibi :KK31: aramak istiyorsan ,ara canım aynen o yazdığını söylersin..merak ettim neden aradığını diye,o da umursamaz şekilde konuşursa sen de soğuk bir şekilde cevabını verip,onu zor da olsa unutmaya çalışırsın cnm( ama tam tersi de olabilir,iyi şeylerde olabilir canım :KK16: ) bunu öğrenmek için galiba araman lazım:KK17:

canım aramak sıkıntı değil ama zamanında ben çok aradım o açmadı şimdi kendime yediremiyorum aramayı evet aklım kalacak ama mantıklı olmak zorundayım diye düşünüyorum..belki tekrar cesaretini toplayıp arayamadı bilmiyorum o ne düşnüyor ama ben gerekeni yaptım mesajımı da attım napaym aramazsa..ah bi de bunları yürek söylese çok iyi olcak ama bazı şeylere katlanmak zorundayız sanırım:KK43:( ben cidden dün armasını bile beklemiyordum demek o cesareti kendinde buldu umarım tekar aynı cesaret gelir..1 ayı geçti sesini duymayalı çok zormuş gerçekten:KK43:((

X