arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Genelde değil bu böyledir. Bende de öyle oldu, ilişkideyken o kadar umursamıyordum nasıl olsa birlikteyiz diyordum ama gerçekten bu hale geleceğimi tahmin etmediğim için umursamıyordum. Sonra kurtarmak için çok uğraştım tek taraflı hiçbir işe yaramadı. Onun pişman olmasını beklemiyorum. Ben ilişki için çabaladım yani kaybettikten sonra değer anlama diye bir şey yok. Bir insan sizi kıskandıktan ya da tamamen kaybettikten sonra değerinizi anlıyorsa hiç anlamasın daha iyi bence. Esincee sen de canım eğer bu aralar dönerse bir ara vermişsiniz gibi düşünür devam edersin ama çok zaman geçerse 2 kere düşün derim.

Aslında bu ara bana iyi geldi biliyor musun whitecım. Bu ayrılık bana iyi geldi. Onu o kadar hayatımın merkezine oturtmuşum bütün günümü ona kafa yorarak geçirmişim ki son zamanlarda düşünsel anlamda bir rahatlama olduğunu hissediyorum. Zaten sağlıklı sevmiyormuşum onu. Şu an yok ama ittire kaktıra bir şeyleri ona yaptırmaya çalışmıyorum. Yine başlarsak benim için her şey daha farklı olacak onsuz da yaşayabildiğimi biliyorum artık. Sağlıklı sevmek diye bir şey gerçekten var severken kendimizi verdiğimizde çok çabaladığımızda gerçekten aslında yanlışı biz yapıyoruz. Çok zaman geçerse zaten ben geleceğini zannetmiyorum. Sürekli benim bir şeyler yaptığım bir 10 ay daha geçirmek istemiyorum zaten onunla. Olacaksa eskisinden çok farklı olacak.

Genelde değil bu böyledir. Bende de öyle oldu, ilişkideyken o kadar umursamıyordum nasıl olsa birlikteyiz diyordum ama gerçekten bu hale geleceğimi tahmin etmediğim için umursamıyordum. Sonra kurtarmak için çok uğraştım tek taraflı hiçbir işe yaramadı. Onun pişman olmasını beklemiyorum. Ben ilişki için çabaladım yani kaybettikten sonra değer anlama diye bir şey yok. Bir insan sizi kıskandıktan ya da tamamen kaybettikten sonra değerinizi anlıyorsa hiç anlamasın daha iyi bence. Esincee sen de canım eğer bu aralar dönerse bir ara vermişsiniz gibi düşünür devam edersin ama çok zaman geçerse 2 kere düşün derim.
Bizde ilgi ve sevgi karşılıklıydı... ya da ben öyle sandım bilmiyorum ama tanıyorum onu rol yapacak biri değildi :KK43: bir gecede ne oldu ne değişti bilmiyorum. Ya da ne değişebilir de birden ayrılık kararı alır bilmiyorum. Belirsizlikler unutmami engelliyor. Önceki mesajlarda da yazdım bana en azından bir ay önce hissettirseydi konuşması ve davranışlarıyla şu an belki unutmuş olurdum onu. Beklemedigim bir anda olmasi çok sarstı beni...

Aslında bu ara bana iyi geldi biliyor musun whitecım. Bu ayrılık bana iyi geldi. Onu o kadar hayatımın merkezine oturtmuşum bütün günümü ona kafa yorarak geçirmişim ki son zamanlarda düşünsel anlamda bir rahatlama olduğunu hissediyorum. Zaten sağlıklı sevmiyormuşum onu. Şu an yok ama ittire kaktıra bir şeyleri ona yaptırmaya çalışmıyorum. Yine başlarsak benim için her şey daha farklı olacak onsuz da yaşayabildiğimi biliyorum artık. Sağlıklı sevmek diye bir şey gerçekten var severken kendimizi verdiğimizde çok çabaladığımızda gerçekten aslında yanlışı biz yapıyoruz. Çok zaman geçerse zaten ben geleceğini zannetmiyorum. Sürekli benim bir şeyler yaptığım bir 10 ay daha geçirmek istemiyorum zaten onunla. Olacaksa eskisinden çok farklı olacak.
Ben de onu hayatımın merkezine koymuşum... o hayatımdan çıktığında kocaman bir boşluk hissettim. Fakat Akillandim bir daha biriyle sevgili olursam aynı hataları yapmayacağım. Kimseyi hayatımın merkezine koymayacagim.

Bizde ilgi ve sevgi karşılıklıydı... ya da ben öyle sandım bilmiyorum ama tanıyorum onu rol yapacak biri değildi :KK43: bir gecede ne oldu ne değişti bilmiyorum. Ya da ne değişebilir de birden ayrılık kararı alır bilmiyorum. Belirsizlikler unutmami engelliyor. Önceki mesajlarda da yazdım bana en azından bir ay önce hissettirseydi konuşması ve davranışlarıyla şu an belki unutmuş olurdum onu. Beklemedigim bir anda olmasi çok sarstı beni...

Aynen luna çok benzer şeyler yaşamışız. Biz de özledim diye beni yanına çağırdıktan 3 gün sonra ayrıldık. Son 3 günde karar vermiş 1 aydır düşünüyormuş şaka gibi resmen. Beklediğim bir ayrılık olsa belki de ben de unutmuş olacaktım ama travma yarattı resmen bu yaptığı.

Aynen luna çok benzer şeyler yaşamışız. Biz de özledim diye beni yanına çağırdıktan 3 gün sonra ayrıldık. Son 3 günde karar vermiş 1 aydır düşünüyormuş şaka gibi resmen. Beklediğim bir ayrılık olsa belki de ben de unutmuş olacaktım ama travma yarattı resmen bu yaptığı.
Bana da öyle dedi. Bir süredir düşünüyormuş zaten...

Ya bende öyle olmadı o düşünmüyordu ben aklına soktum resmen :) :) sonra da pişman oldum ama iş işten geçmişti. Hayatının merkezi konusuna gelince benimde öyleydi ama bunu o sağladı bir dk'mı bile boş bırakmayarak her yerden çıktı her zaman yanıma geldi vs vs.. sonra hoop güm. Yani her şey her zaman sizin elinizde olmuyor kızlar maalesef erkekler bir yolunu buluyor kendine alıştırmanın.. Aslında tek yapılması gereken hep içten umarsızca davranmak ama onu umursuyormuşsun gibi yapmak erkeklere rol yapınca kazanıyorsun ben bunu bilir bunu söylerim.

Benim erkek arkadaşım 1 bçk yıllık bi ilişkinin ardından benden ayrılmak istemediğinii ama artık böyle devam edemicrğini çok yıprandığını vs söyledi ağlaya ağlaya ayrıldık bikaç gün çok yalvardım ben yalvardıça ters tepki arama sorma istemiyorum demeye başladı son 2 ay sonra aramalar mesajlar ben sensiz yapamıyrm çok pişmanım eşşeklik ettim 1 yalvardı tamam dedim çünküü herşeyden çok seviyordum ki hala oyleyim ve 3. Yılımıza 3 gün kala tekrar aynı şey oldu yine ben kararsızım bilmiyorum fibi şeyler dedii ben de pekii ayrılmak istiyosun belliki sen bilirsin ikinci kez buna cesaret edebiliyosan beni gözden çıkarmışsın zaten hoşçakal dedim şimdi bi buçuk ay olduu hiç konuşmadıkk hiç bi şekilde zaten ayrı şehirlerdeyiz şuan tekrar aynı şekilde dönermi pişman olur mu çok merak ediyorum ayrıldığımzdan berii her gün dualar ediyorumm ama boşa mı çabalıyorum bilmiyorum

Hayatına devam ettiğini görsün, onun izin vermediği şeyleri yapmaya başla bunu ona göster. Bin pişman döner .. Senin işin daha kolay :)

Az önce yorum yapan arkadaştan da anlaşılıyor, ayrılmak isteyen bir erkeğe dur gitme demek kesinlikle işe yaramıyor. Sanki ayrılık kararını perçinliyor. Geçen gün eski erkek arkadaşımla ortak bir arkadaşımızla buluştum. Ayrılıkta başka bir kız olmadığını söyledi bu konuda çok sıkıştırmış eski sevgilimi, için rahat olsun dedi. Ayrıldığımızda tepkisiz kaldığımı söyledim iyi ki bir şey yapmamışsın dedi. Geri dönse kabul eder misin diye de sordu :) Yazın memleketine dönmeyi düşünüyormuş ama net değilmiş. Çok da fazla bir şey soramadım moralimi bozacak bir şey duymamak için. Sadece beni darmaduman edecek bir şey var mı bilip de bana söylemediğin ne olduğunu sormayacağım dedim, yok dedi :) Ayrılıkta sessiz kalmak doğrusu ama geri getirmeye yeter mi hiç bilmiyorum her geçen gün inancım kırılıyor. Memleketine dönene kadar bir şey yapmazsa bu hiç geri gelmeyecek demektir. Aksi gibi yaza da finallerim denk geliyor az kaldı sayılır, kafamı karıştırmamak mezuniyetime engel olmamak için de sesini çıkarmayabilir :KK43:

Son düzenleme:
Esincee gelmek istiyorsa zaten bir yolunu bulup gelir canım bence. Bu kadar senin her şeyini düşünen biri sınavlarını, iyiliğini bırak iyice ölçsün tartsın ne yapabilirsin ki şuan?

Esincee gelmek istiyorsa zaten bir yolunu bulup gelir canım bence. Bu kadar senin her şeyini düşünen biri sınavlarını, iyiliğini bırak iyice ölçsün tartsın ne yapabilirsin ki şuan?

Şu an bir şey yapamam zaten whitecım aynı sessizlik devam. Gelmek istese bir yolunu bulur doğru söylüyorsun buna mesafe de engel olmaz.

Nişan arefesi terk etti bizimki de..elimde çeyizlerle kala kaldım. En kötüsü de insanlara ayrıldığını söylemek,mesaj attı mı aradı mi sorusuna hayır diyebilmek..ve o çeyizleri onunla olduğun evde kullanmayi hayal ederken , şimdi başkası ile kullanma fikrinin bile korkutucu gelmesi.. Rüyamda yemek yiyorduk barismisiz..uyaninca gercekle yuzlesiyorsun "aa ruyaymis"..her gün içimde bir boşluk ve bir kaç damla gözyaşı ile uyanıyorum..yazdıklarınızı okudum,hepimiz deli gibi ozlesek de elimizden hiç bir şey gelmiyor.. Allah hepimize huzur versin hayirlisini versin..

Nişan arefesi terk etti bizimki de..elimde çeyizlerle kala kaldım. En kötüsü de insanlara ayrıldığını söylemek,mesaj attı mı aradı mi sorusuna hayır diyebilmek..ve o çeyizleri onunla olduğun evde kullanmayi hayal ederken , şimdi başkası ile kullanma fikrinin bile korkutucu gelmesi.. Rüyamda yemek yiyorduk barismisiz..uyaninca gercekle yuzlesiyorsun "aa ruyaymis"..her gün içimde bir boşluk ve bir kaç damla gözyaşı ile uyanıyorum..yazdıklarınızı okudum,hepimiz deli gibi ozlesek de elimizden hiç bir şey gelmiyor.. Allah hepimize huzur versin hayirlisini versin..
yazdiklarinin kelimesi kelimesine bendede var :KK43: :KK43: :KK43:

Monnarosa :KK43: çok üzücü gerçekten .. Ne zaman ayrıldınız? Sebebi neydi? Allah sabır versin :KK43:
Biri benimle görüşmeyi çok istiyordu, dün 1 saat görüşüp çay içtik. O kadar pişman oldum ki unuttum diyordum ama sanki en başa döndüm. Onunla oturup çay içmelerimiz geldi aklıma, daha sonra beraber el ele dolaşmalarımız.
Kısacası bugün diplerdeyim... :KK43:

Biri benimle görüşmeyi çok istiyordu, dün 1 saat görüşüp çay içtik. O kadar pişman oldum ki unuttum diyordum ama sanki en başa döndüm. Onunla oturup çay içmelerimiz geldi aklıma, daha sonra beraber el ele dolaşmalarımız.
Kısacası bugün diplerdeyim... :KK43:

Demek ki yeni birine hazır değilmişsin. Kendine zaman ver. Ben de aynı durumdayım. Kafamda bitirdim bu işi, kalbimde de bitirmeye çalışıyorum.

Aslında benim de kafamda bittti ama kalpte o kadar kolay bitmiyormuş bunu anladım. :/

Kafada bitirmek bizim elimizde ama kalpte bitirmek zamanın :) Ben geri gelmeyeceğini de kabullendim bunun etkisi de çok oldu, boş yere kendimi kandırmanın anlamı yok. Yavaş yavaş kalbimizde de bitecek ve yeni aşklara yelken açacağız :KK200:

Kafada bitirmek bizim elimizde ama kalpte bitirmek zamanın :) Ben geri gelmeyeceğini de kabullendim bunun etkisi de çok oldu, boş yere kendimi kandırmanın anlamı yok. Yavaş yavaş kalbimizde de bitecek ve yeni aşklara yelken açacağız :KK200:
Bende intikam alma isteği bir türlü geçmiyor. :) Onun pişman olmasını görmek, bu sefer ben onu mutsuz etmek istiyorum

X