arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Dipnot veriyiim,kendisi askeri personel belki psikolojisi biraz bozuk olabilir görev fln oluyor ya :/
Ben sildim onu whatsapp fln kendiside biliyor zaten bunu .o silmemiş bekleyelim bakalım neler olcak :/

Hmm evet asker olduğu için psikolojisi çok da sağlam olmayabilir. Aynen bekle bakalım. Aslında en iyisi hiçbir şey beklemeyip kendi hayatımıza bakmak ya, boşuna bekliyoruz ediyoruz zaman kaybediyoruz. Hayat kısa. O her an koluna birini takabilir. Umudumuz bitecek önce galiba ondan sonra bitecek bizim için de tamamen.

Haklısın tatlım biz kadınlar öyleyiz .önce umut bitmeli iyice .direk onlar gibi yapamıyoruz hayatımıza devam edemiyoruz :KK14:

Haklısın tatlım biz kadınlar öyleyiz .önce umut bitmeli iyice .direk onlar gibi yapamıyoruz hayatımıza devam edemiyoruz :KK14:

İyi halt ediyoruz :) Bu benim ikinci terk edilişim birincisi 5 yıl önce olmuştu. Unutmuşum nasıl bir his olduğunu bünyemi sarstı baya :) O terk eden sevgilim de döndü sonradan. Bakalım bu ne olacak.

Ben aklıma geldikçe başka şey düşünmeye çalışıyorum,hemen beynimi karıştırıyorum yani,işe yarıyor,tavsiye ederim.

Ben artık beklemiyorum.ilk zamanlar çok zor geçiyor.Benim ilişkim 5 yıllık bir ilişkiydi.2 senede peşimden koştu denemediği yol kalmadı.Son zamanlarda ilgisi azalmıştı.Bende bunu iş yoğunluğuna yoruyordum.Meğerse yeni biriyle tanışmış.Önce yapamıyoruz sen başkalarına layıksın iyi insansın ayaklarına yattı.Bunalımda olduğunu söyledi.Ayrıldık.Ayrıldığımızın 3.günü yeni ilişkisini ilan eden bir fotoğraf paylaştı.Meğerse hazırda zaten birisi varmış.Aldatılarak ayrılmak çok daha kötü.İnsanın egosu yerle bir oluyor.İnsan kendini sorguluyor hata nerde neden böyle oldu diye.Çok bekledim. tekrar barışmak için değil ,çünkü artık sevgim kalmadı.Ama pişman olmasını istiyorum.Çünkü ona kötü hiçbişey söylemedim.İçim o kadar doluki.Sadece tek duam yaşattığını yaşatması.Size tavsiyem beklemeyin hayatınıza devam edin.

benım de ilk sevgilim benı aldatmıştı. sonra da hemen pişman olmuştu ama artık ne onda yüz ne de bende hal kalmıştı.. Aradan 10 yıldan fazla geçti .. hayatında bir daha hiç benım gibisini bulamadı .. evlendi ama annesi hala bana mesaj atıyor. Umarım sen de o gunlerı gorursun ..!

Ben artık beklemiyorum.ilk zamanlar çok zor geçiyor.Benim ilişkim 5 yıllık bir ilişkiydi.2 senede peşimden koştu denemediği yol kalmadı.Son zamanlarda ilgisi azalmıştı.Bende bunu iş yoğunluğuna yoruyordum.Meğerse yeni biriyle tanışmış.Önce yapamıyoruz sen başkalarına layıksın iyi insansın ayaklarına yattı.Bunalımda olduğunu söyledi.Ayrıldık.Ayrıldığımızın 3.günü yeni ilişkisini ilan eden bir fotoğraf paylaştı.Meğerse hazırda zaten birisi varmış.Aldatılarak ayrılmak çok daha kötü.İnsanın egosu yerle bir oluyor.İnsan kendini sorguluyor hata nerde neden böyle oldu diye.Çok bekledim. tekrar barışmak için değil ,çünkü artık sevgim kalmadı.Ama pişman olmasını istiyorum.Çünkü ona kötü hiçbişey söylemedim.İçim o kadar doluki.Sadece tek duam yaşattığını yaşatması.Size tavsiyem beklemeyin hayatınıza devam edin.
İnşallah canım.... Aynı durumdayız dön dese hayatta dönmem onunla olduğumdan bin kat daha iyi şu anım ama hazmedemiyorum ya..

Kızlar bir elin bakalım bacınıza :))
Şimdi bu benim ki olacak şahıs biliyorsunuz beni terk etti hatta benim ayrıldığımızdan haberim yoktu .sanıyordum ki aramız limoni ondan ötürü soğuk yazılmalar .meğer biz ayrılmışız normal arkadaş gibi konuşuyormuştu. Neyse işte lafı uzatmiim fazla ben bunu whatsapp sildin fakat o beni silmemiş. İki gün öncede iki hafta suskun kaldıktan sonra hakkımı helal etmiyorum sana diye yazdım bir şeyler ona bile cvp vermedi ama silmedi de .insan bir tepki vermez mi ?
Neden helal etmiyorsun dersen meğer bu bana hediye diye ilk Zaman'lar başkasının artıklarını vermiş bu konu için etmedim yani :/
Kızlar Bi bakın geçen hafta yazmıştım ya ben hani benim oduna Hakkı'mı helal etmiyorum diye ,heeeeh işte bu odun aradan o kadar Zaman geçti bugün faceden bana hesap sorarcasına "ne zmn baksam burda çevrim içişisin ,hem sen niye Beddua ediosun "diye sordu bende beyefendiye önce beddua ve Hakkı'n ayrı şey olduğunu söyledim.normal bir insan yine helallik isterdi herhalde oysa bu safım benim rütbe atlamış fln onu haber verio bana bende iyi gözün aydın dedim :işsiz::KK12:ne yapmaya çalışıyor ki?

gezip dolaşıp keyiflerine bakıyorlar sonra da aradıklarını bulamayınca geri dönüyorlar tabi beklendiklerini biliyorlar.

Esincee gelmek istiyorsa zaten bir yolunu bulup gelir canım bence. Bu kadar senin her şeyini düşünen biri sınavlarını, iyiliğini bırak iyice ölçsün tartsın ne yapabilirsin ki şuan?

Eski sevgilim geri döndü white :) Pişmanım demedi ama mesaj attı dün buluştuk 3 saat kadar konuştuk. Pişman olduğunu söylemedi bu konuşmada neredeyse her şeyi konuştuk. Pişman oldu mu da döndü yoksa sadece yokladı mı zaman gösterecek. Bu arada ayrıldıktan sonra tepkisiz kalman çok iyi oldu düşünme fırsatı buldum dedi. Senin de eski sevgilinin tepkisizliğine mutlaka bir geri dönüşü olacaktır, yeter ki sessiz kalalım.

inanmıyorummmm :) bugünün en güzel haberi, inanılmaz sevindim .. hemen yumuşamadın demi? Bak doğum gününü bile bekleyemedi :) :) :) süper süper süper .. Benimkinde hala tık yok canım benim en büyük handikapım aynı iş yerinde olmamız sürekli karşılaşıyoruz. Kötü oluyor .. :KK43:

merhaba kızlar :)
benim durumumu belki okumuşsunuzdur.Bu sefer gerçekten bitirdim,artık beklemicem.Hayatında değil ama Kafasını karıştıran biri varmış, yanyana gelmemişler,aynı ortamda bulunmamışlar.Konusurken bunları soyledi.Sonra watsaptan,instagramdan engelledim.Kendi de biliyo soyledim zaten engellıcegımı.Koskoca sevgi cinsellik uğruna bitti gitti.Boşverin giden gelmiyor,gelse de eskisi gibi olmuyo, olan var kızkardesım,yakın arkadaslarım hep mutlular.Eger pişmansa olur değilse olmaz.Eğer kibirli,yüksek ego sahibi biriyse,insanlara yukardan bakıyosa olmuyo,vazgecın,zaman kıymetli,dünyaya bir kere geliyoruz.Biliyorum unutulmuyo,düşünmeden durulmuyo.Yapın bişeyler silin tamamen,gercekten sevmek nedir bilen insanlar vardır.Dua edelim de bizlerin de karsısına onlardan cıkarsın Allah.Hoşcakalın :)

inanmıyorummmm :) bugünün en güzel haberi, inanılmaz sevindim .. hemen yumuşamadın demi? Bak doğum gününü bile bekleyemedi :) :) :) süper süper süper .. Benimkinde hala tık yok canım benim en büyük handikapım aynı iş yerinde olmamız sürekli karşılaşıyoruz. Kötü oluyor .. :KK43:

Whitecım konu da açtım oku istersen. Sana tavsiyem kesinlikle suskunluğunu bozma ve her şey yolundaymış gibi davran emin ol işe yarıyor. Mesela ayrıldıktan sonra face açmama, whatsappta son görülme zamanlarıma kadar dikkat etmiş ki bunda tamamen tepkisiz kalmamın payı büyük. Zaten söyledi de iyi ki tepkisiz kaldın diye. Biliyorsun ben de çok umutsuzdum hatta umudumu kesmek üzereydim. Eğer eski sevgilin gitmek istediğinde bir şey yapmasaydın belki pişman olmuştu bile ama olsun önemli değil, suskunluğun yine işe yarayacaktır. Sen her gün karşılaşıyorsun işin çok zor ama güçlü ol, ben de hep güçlü durmaya çalıştım dışarıya karşı halbuki 3 ayım ağlamakla geçti. Aynı işyerinde olmanızı ona güçlü ve unutmuş görünerek avantaja çevirebilirsin, her zamankinden bakımlı ve mutlu görünerek :)

canım nereye konu açtın acabaaa? link gönderebilir misin? Aynen öyle yapıyorum merak etme adım gibi biliyorum takip ettiğini zaten.. Bu arada sen onu sosyal medya hesaplarından silmiş miydin? ben her yerden sildim daha ilk gün.. Telefon rehberimden de sildim sadece son görülmemi görebiliyor fotoyu göremiyor.. Eğer hala onun telinde kayıtlıysam tabi bakmamak için silmiş olabilir çünkü.. Valla inanılmaz sevindim senin adına allah bundan sonra sevdiğin sürece yanından ayırmaz inşallah .. Belki de ilişkiniz için çok iyi oldu bu süre daha sağlam ilerler bundan sonra :) :) :)

canım nereye konu açtın acabaaa? link gönderebilir misin? Aynen öyle yapıyorum merak etme adım gibi biliyorum takip ettiğini zaten.. Bu arada sen onu sosyal medya hesaplarından silmiş miydin? ben her yerden sildim daha ilk gün.. Telefon rehberimden de sildim sadece son görülmemi görebiliyor fotoyu göremiyor.. Eğer hala onun telinde kayıtlıysam tabi bakmamak için silmiş olabilir çünkü.. Valla inanılmaz sevindim senin adına allah bundan sonra sevdiğin sürece yanından ayırmaz inşallah .. Belki de ilişkiniz için çok iyi oldu bu süre daha sağlam ilerler bundan sonra :) :) :)

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/geri-donen-eski-sevgilim.929556/

Linki bu canım. Bu arada eski sevgilim 4 gündür susuyor demiştim bugün suskunluğunu bozdu resim atmış daha cevap vermedim. Silmiştim canım, sahte bir hesaptan takip ediyordum biliyordu onu daha ayrılık günü takibi bıraktım. Bana kalırsa resmini de aç daha rahat takip etsin en güzel resimlerini koy :) Hatta durumuna falan hiçbir şey yazma ona ordan mesaj vermeye çalışman büyük hata olur. Kayıtlısındır adım gibi eminim. Bakalım canım benimki daha pişmanım demedi yokladı mı daha anlayamadım :)

X