Arkadaslar uzun ama lutfen okuyup fikir verin

Sizin hayatınızı mahveden öncelikle eşiniz,annesi değil.
Annesi gelmese her şey hallolacakmış gibi yazmışsınız.
4 aylık evlilikte adamın haline bakın lütfen. Asıl eve gelmemesi gereken eşiniz..
Annesine varana kadar.

İnşallah baba evine döner ve hiç uzatmadan boşanırsınız. Böyle bir aile bir daha kimsenin başını yakamaz inşallah

4 ayda çok yüz göz olmuşsunuz. Sekiz yılda ailesini hiç görmediniz mi.O zaman tavırları nasıldı..Evliliğinizi bitirmek istemiyorsanız fazla samimiyet kurmadan ailesi ile mesafelide olsa görüşeceğinizi bilerek davranın..Sonuçta o adamı o aile yetiştirdi..Ömür boyu onları hiç görmem diyé beklemeyin.İnatlaşmak üstün çıkmaya çalışmak , yok saymak yerine onları idare etmeye çalışın..Eşiniz ailesini silemez ama sizi gerektiğinde savunabilir..Siz saygılı davrandığınız halde onlar kötü davranıyorsa eşin bunu görecektir..Karşılıklı restleştiğinizde eşin taraf tutmak zorunda kalacak..inan erkekte olsa kadında olsa aile ile eş arasında kalmak çok zor .Daha evliliğe alışmamışken git gel lafları havada uçuşuyor...Düşün önce bu evliliğe bu şartlarda devam edebilirmiyim edemezmiyim..Edeceksen bunları göze alacaksın..Şimdiden aranıza soğukluk inatlaşma girerse sonra ailesiyle iyi olsanda eşinle ilk günki gibi olamazsın..Çünkü insan farkında olmadan içinde kin biriktiriyor.Artık herşey iyi olsa bile en ufak tartışmada bütün biriktirilenler ortaya dökülüyor....Sadece iyi düşün gerçrkten ayrılmak istiyorsan blöf yapma ayrıl..Devam etmek istiyorsan da değiştiririm diye değil ben onu gerçekten srviyorum ve zamanla herşey yoluna girer idare edebilirim diye düşünerek karar verin....Ne demişler "Ya bu deveyi güdersin, ya da bu diyardan gidersin".

burda ne hakarer kufr dayak yiyen benim akillanmasi gereken yine benmiyim

evet akıllanması gereken sensin tatlım.
git ailenin evine aç boşanma davanı kurtul bak ne güzel ailen de arkandaymış
sen eziyet çektirmeye ne meraklısın kendine böyle aaaa

giggles giggles neden beğenmediniz acaba merak ettim..
Öncelikle şu konuyu bir aşalım artık site halkı olarak
Nasıl ki beğenme butonu herkes içinse beğenmeme butonu da aynı şekilde
Her beğenmediğim yorum sahibinin etiketlemesinden sıkıldım ben artık ciddi anlamda

Niye beğenmediğime gelince de adam dövüyor, annesine tükürttürüyor, saygı yok ortada hala daha ne evliliği kurtarmasından bahsediyorsunuz onu beğenmedim.

Öncelikle şu konuyu bir aşalım artık site halkı olarak
Nasıl ki beğenme butonu herkes içinse beğenmeme butonu da aynı şekilde
Her beğenmediğim yorum sahibinin etiketlemesinden sıkıldım ben artık ciddi anlamda

Niye beğenmediğime gelince de adam dövüyor, annesine tükürttürüyor, saygı yok ortada hala daha ne evliliği kurtarmasından bahsediyorsunuz onu beğenmedim.
Yok merak ettim sadece yanlış birşey mi yazdım diye...Ben evliliğe devam etmek istiyosa yapması gerekenleri anlatmaya çalıştım.Kimseye ayrıl diyerek vebal almak istemem.Hem olayları tam bilmiyoruz..Yapıcı yaklaşmaya çalıştım..Ayrılmak istiyorsan da blöf yapıp değişecek diye umutlanmasın diye.Çünkü daha önce ayrılıp yeniden dönmüş..Yine ayrılıp geri dönerse iyice laçkalaşır diye..Konu sahibi ayrılmayı düşünüyor diye gelmedi bana ...

Yok merak ettim sadece yanlış birşey mi yazdım diye...Ben evliliğe devam etmek istiyosa yapması gerekenleri anlatmaya çalıştım.Kimseye ayrıl diyerek vebal almak istemem.Hem olayları tam bilmiyoruz..Yapıcı yaklaşmaya çalıştım..Ayrılmak istiyorsan da blöf yapıp değişecek diye umutlanmasın diye.Çünkü daha önce ayrılıp yeniden dönmüş..Yine ayrılıp geri dönerse iyice laçkalaşır diye..Konu sahibi ayrılmayı düşünüyor diye gelmedi bana ...
Ayrılmayı düşünmüyorsa bu rezaletin artarak devam edeceğini bilsin o zaman.
Mümkünse daha da şikayetçi olmasın.
Dediğiniz gibi devam ederse bu saatten sonra ancak laçkalaşır.
İnsanın ailesi de arkasındayken niye böyle bir muameleyi tercih eder anlamak güç gerçekten

Ben sizi çözemedim. Ailesi gelince hizmet etmeyip odada ağlayıp ailene mesaj atıyorsun. Ailen böyle olacaksa gelsin diyor kocan tamam diyor. Bu sefer de gitmiyorsun boşanmıyorsun. Bu hareketleri yaparken sonunun bu olacağı belli değil mi ? Birincisi bu kadar kısa evlilikte bu derece yüz göz olunmuş hayır gelir mi ? İkincisi gitmeyeceksen ya da geri geleceksen sürekli aileni araya katma. Sen unutursun o insanlar unutmaz yazık değil mi arayıp arayıp adamlar gel diyor gitmiyorsun blöf yapacağım ya da ailem arkamda demek için onları da mağdur ediyorsun.
Ailemle.ayni yerde oturmuyorum beni biri hoturmek zorunda kimseue blof falan yaptigim yok

Anasının eteğinden ayrılamayan iki çocuğu evlendirmişler, sonuç ortada.
Eşin kadar sen de suçlusun, çok saçma bir ilişki var ortada. 4 ayda 15 gün anne evinde kalınmış, anan gelemez baban gelemez ama benim sülalem burda olabilir. Yok öyle dünya. Kaynana gelin dövüyor, gelin büyük ihtimallE henüz ergen.
Sizi niye evlendirdiler ki?
Anasi babasi insan olmassa gelemez gelirsede boyle olur ben ezilcsgmi bildigim icin gelmelerini istemedim olanda ortda iste

Burada jonuşukacak bir şey kalmamış ki sen eşin seni dövüyor.daha ne olsun üstünede tuz biber maaa aile hakaret ilginç ne yapabilirsin acaba?

Bence iki tarafta gayet seviyesiz. O küfür ediyor siz insan içinde kavga çıkartıyorsunuz.. Değişik. Bence boşanın çok yüz göz olmuşsunuz

4 ayda çok yüz göz olmuşsunuz. Sekiz yılda ailesini hiç görmediniz mi.O zaman tavırları nasıldı..Evliliğinizi bitirmek istemiyorsanız fazla samimiyet kurmadan ailesi ile mesafelide olsa görüşeceğinizi bilerek davranın..Sonuçta o adamı o aile yetiştirdi..Ömür boyu onları hiç görmem diyé beklemeyin.İnatlaşmak üstün çıkmaya çalışmak , yok saymak yerine onları idare etmeye çalışın..Eşiniz ailesini silemez ama sizi gerektiğinde savunabilir..Siz saygılı davrandığınız halde onlar kötü davranıyorsa eşin bunu görecektir..Karşılıklı restleştiğinizde eşin taraf tutmak zorunda kalacak..inan erkekte olsa kadında olsa aile ile eş arasında kalmak çok zor .Daha evliliğe alışmamışken git gel lafları havada uçuşuyor...Düşün önce bu evliliğe bu şartlarda devam edebilirmiyim edemezmiyim..Edeceksen bunları göze alacaksın..Şimdiden aranıza soğukluk inatlaşma girerse sonra ailesiyle iyi olsanda eşinle ilk günki gibi olamazsın..Çünkü insan farkında olmadan içinde kin biriktiriyor.Artık herşey iyi olsa bile en ufak tartışmada bütün biriktirilenler ortaya dökülüyor....Sadece iyi düşün gerçrkten ayrılmak istiyorsan blöf yapma ayrıl..Devam etmek istiyorsan da değiştiririm diye değil ben onu gerçekten srviyorum ve zamanla herşey yoluna girer idare edebilirim diye düşünerek karar verin....Ne demişler "Ya bu deveyi güdersin, ya da bu diyardan gidersin".
Yazdıklarınıza kısmen katılıyorum. Ama tüm kırmızı çizgiler asılmış. Artık saygı kazanma vb. bir şansı yok. K.v. tükürmus hakaret etmiş. Eş dövmüş üstelik herjesin içinde. (Gerçi tek de olsa aynı) Siz konu sahibi boşanmayacaksa mantıklı yazmışsınız ama boşanmak zorunda. Yoksa coook dayak yer maalesef.

Kufur dayak ne ararsan var. Ustune bir de tukuruk yemissin Covid zamani polise gitsen iceri alirlar. Yok sen hala ne hatam var filan . Hatalarin en buyugu sen de bir dakika durmaman gereken bir yerde gitmemek icin direniyorsun.

Nasıl 4 aylık evlilik bu anlamadım
Baştan hiç mi görüşüp konusmadiniz
Benim de çocuklarım var Allah korusun boylesinden
Arkana bakmadan kaç ortada yuvamı var sanki neyi düşünüyorsun hala

Bütün sorunlar bir yana, dayak yediğin yerde ne işin var kaç kaç. Arkana bile bakma kaç git.

Merka etme tüm erkekler böyle değil, normal olan bu değil.

İkiniz de sorunlusunuz.
bu nasıl bir ilişki ne kadar yüzgöz olmuşsunuz. aileler de dahil.
Akla ziyan bir durum.

X