Saç Rengi ve Saç Boyama arkadaslarımın gazıyla röfle yaptım yapmaz olaydım yardım!!!

seseda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
149
12
yardımlarınız için tşk arkadaslar siliyorum konuyu (:-)

Son düzenleme:
resim koyamıyormusun
ben kendim sarışınım ve sürekli röfle yaptırmama rağmen ilk yaptırdığım bir hafta aynanın önünden geçerken bu kim beee diye irkiliyorum
yıkadıkça oturuyo saçının rengi 2 hafta falan kullan bence
bide görsek nasıl olmuş

yarın koyabılrıım sanırım telefonumun kamerası bozuldu kardesımınkınden cekerım.

ben yıllarca röfle yaptırmıs biri olarak önce beyaz sabunla yıkardım bayagı fark ediyor
iyice rahat etmek istersen sık yıka zaten yıkadıkca oturacaktır

zamanla gözün alışır canım merak etme
Şuan sana değişik geliyordur

cnm bende çok açık bulup ertesi gün gittim 3 ton koyulaştırdım okdr çok koyulttumki kuaförrr boşa yapmışıs dediii...valla 3 yıkamaya tekrar açıldı istedigim renk oldu...şuanda açık kahveye boyadım halaa kapanmadılarrrrr...bence koyult begenmediysennn...geri açılıyo zaten..açılana kdr gözün alışır..

Canım bende platin balyaj attırdığım halde kendimi bi tuhaf hissediyordum aynaya bakınca
Zamanla gözün alışacaktır.Saçının rengide yıkandıkça otururyerimseniben

resımlerımı ekledım kızlar bi akıl verin evden dısarı çıkamıyorum evdende kımse beğnmedi

canım güzel olmuş bence,şimdi yeni boyattığın için gözüne çiğ geliodur ama bi kaç yıka gözün alışır bence biraz bekle..

ben çok beğendim bütün samimiyetimle sölüyorum benim hoşuma gitti eğer çiğlik varsa bikaç yıkamaya oturuyor zaten rahat ol bende doğumdan sonra röfle yaptırıcam ve istediğim tonlar bunlar senin zemin ne renkti merak ettim bu arada eğer çokda açılırsa endişelenme araya kahve gölgeler attırırsın sarısıda istediğin tona gelmiş olur güle güle kullan cnm...

ben çok beğendim bütün samimiyetimle sölüyorum benim hoşuma gitti eğer çiğlik varsa bikaç yıkamaya oturuyor zaten rahat ol bende doğumdan sonra röfle yaptırıcam ve istediğim tonlar bunlar senin zemin ne renkti merak ettim bu arada eğer çokda açılırsa endişelenme araya kahve gölgeler attırırsın sarısıda istediğin tona gelmiş olur güle güle kullan cnm...

tşk ederim keske bnde beğenebılsem:S
doğal saç rengim açık kumral.ama üzerine 7,1 küllü kumral vurmustum röfleye gtmeden önce.

alışırsın rahat ol:)benim saçımda kahve dipler kendi saçım uçlar biraz daha açık ben boyatamıyorumda ben napıyım:)

Saçların koyduğun ilk resimdekinden daha doğal ve hoş görünüyor. Senin gibi diğer insanların da ilk anda yadırgaması normal. Hem rengin oturması hem de senin ve çevrendekilerin alışması için biraz zaman tanımalısın bence. Bir iki hafta sonra baktın olmadı içine sinmedi bir çare düşünürsün.

Ama tekrar söyliyim, önceki halini bilmeyen biri olarak saç rengini çok hoş ve doğal buldum. Bence tadını çıkar :KK66:

bendeılk halını bılmıyorum ama bu rengı cok begendım tenıne gıtmış gıbı duruyor ve bence senın ıstıyorum deyıpte koydugun resımdekındende guzel bence saçının keyfini çıkar hoş olmuşsengözlerimebaksanab

sakin koyuya boyama tekrar derim, bence güzel olmus zamanla oturacaktir rengi. Sonralari vazgecemezssin sarisinliktan :)
Lila renkte sampuanlar var mesela john frida, guhl yada schwarzkopf gibi markalarin var, gümüs sampuan diyorlar sactaki o cigligi ve kizilligi öldürüyor.kuaförlerde satiliyor sanirim. kullandikca platine götürüyor.
papatya cayida aklima geliyor aslinda ama ben hic yapmadim.

Arkadaşım bencede çok güzell ve doğal duruyor...
Biraz kullan bari..

eet yaa çok gzl olmş. ben de ablama röfle yapmayı düşünüorm ama ilk defa denicem becerememekten korkuorm bi püf noktası var mı röfle yaparken? bi de bi markanın röfle için saç bandı fln var onla mı yapılıo?

X