Arkadaşlık siteleri

Merhaba arkadaşlar. 38 yaşındayım ve boşandım çocuğum yok. Mesleğim var ve çalışıyorum. Yeniden birisi ile tanışıp evlenip aile kurmak istiyorum çocuğum olsun istiyorum gerçi yaşımdan dolayı olur mu bilmiyorum. Çevremde tanışabileceğim sosyal ortamlar yok küçük bir yer zaten. Ben de çok sosyal biri değilimdir. İşten eve evden işe. Ailemle yaşıyorum. Görüştüğüm öyle aman aman arkadaşım da yoktur. Bir ikidir. Yeni tanışacağım kişinin çocuğunun olmaması belli bir gelirinin olması gibi
de şartlar arıyorum. Tabiki bunun öncesinde ısınabileceğim, sevebileceğim ve güvenebileceğim birini istiyorum. Ama bu şartlarda böyle birinin beklediğim yerden karşıma imkansız gibi duruyor. Sizlere sormak istediğim bu arkadaşlık siteleri hakkında ne düşünüyorsunuz güvenilir midir. Yoksa yanlış mı yapmış olurum. Ya da diyelim buradan birisi ile tanıştım güzel gitti her şey peki ilerde bunu başıma kakar
mı? Bu konularda fikirlerinizi almak istiyorum.teşekkür ediyorum şimdiden herkese.
Boşverın sitelerı bence .Herkes orada genelde dolandırıcı ,Cinsellık sevıyelerı tavan yapmış olanlar fln

Merhaba arkadaşlar. 38 yaşındayım ve boşandım çocuğum yok. Mesleğim var ve çalışıyorum. Yeniden birisi ile tanışıp evlenip aile kurmak istiyorum çocuğum olsun istiyorum gerçi yaşımdan dolayı olur mu bilmiyorum. Çevremde tanışabileceğim sosyal ortamlar yok küçük bir yer zaten. Ben de çok sosyal biri değilimdir. İşten eve evden işe. Ailemle yaşıyorum. Görüştüğüm öyle aman aman arkadaşım da yoktur. Bir ikidir. Yeni tanışacağım kişinin çocuğunun olmaması belli bir gelirinin olması gibi
de şartlar arıyorum. Tabiki bunun öncesinde ısınabileceğim, sevebileceğim ve güvenebileceğim birini istiyorum. Ama bu şartlarda böyle birinin beklediğim yerden karşıma imkansız gibi duruyor. Sizlere sormak istediğim bu arkadaşlık siteleri hakkında ne düşünüyorsunuz güvenilir midir. Yoksa yanlış mı yapmış olurum. Ya da diyelim buradan birisi ile tanıştım güzel gitti her şey peki ilerde bunu başıma kakar
mı? Bu konularda fikirlerinizi almak istiyorum.teşekkür ediyorum şimdiden herkese.
Benim bir akraba kizi buldu o sitelerden.Islami bir siteymis kiz ogretmendi.Evlendi cocuklari var falan.Mutlu gibi.Ama bikac kisi biliyordu siteden buldugunu kimseye soylemediler.Millet laf eder diye..Bir ulke gercegi olarak " elalem" ..Bir de dr kuzenim buldu netten..Evet adam doktor ama oyle tanismis.Onlar da evli mutlu galiba..Yani olabilir neden olmasin!

Ben oraları güvenli bulmuyorum medeni halleri ne olduğu belli olmayan insanlar dolu örneğin benim boşanma sürecideki eş kişisi hep öyle sitelerde takılırdı mesajlaşırdı amaç ne belli yani önermem şahsen size

ya bu çok şans işi. biz öyle bir yerden tanıştık ve tanıştıktan sonra ortak arkadaşlarımız çıktı falan.
görücü usulü evlenip dayak yiyen de var bu şekilde tanışıp mutlu mesut yaşayan da. bazı şeyler gerçekten kader sanırım.
Elbette ki evlilik şans işi. Ne usülü ile evlendiğinizden ziyade karşınızdaki insanın art niyetli olup olmaması, kendini saklamadaki ustalığı veya dürüstlüğü sizin veya aracıların bilgisi dışında, ancak aynı evde hayatı paylaşınca ortaya çıkacak gerçek yüzü vs şans işi. Ama o tür sitelerde normal, iyi, kaliteli, dürüst ve iyi özelliklerde bir erkeğe rastlama şansı samanlıkta altın iğneyi bulmak kadar. Şans veya ihtimal varsa da çok çok düşük. Kendim de denediğimi açık yüreklilikle söyledim, bir çok erkek ve kadın arkadaşım da denemiş. Kısmetin nereden geleceği belli olmaz dersin o kapıyı da açarsın ama oradan gelme şansı çok düşüktür bunu da bilmek lazım

o tür sitelerdense forum siteleri , sözlük , ilginizi çeken alanların olduğu uygulamalar vs daha mantıklı geliyor bana

Ya da çevrenize evlenmek istediğinizi söyleyin. Onların da düşündüğü Kişiler varsa bir şekilde görüştürelim derler.

Online kurslar , seminerler vs oluyor oralara dahil olabilirsiniz.

Abla hiç bulaşma oralara bak. Gerçekten oralar manyak dolu biri bela olur başına. Sosyal medya hesabın olsun oralardan birileri yazarsa konuşursun ama tanışma sitelerinden hayır gelmez

diger cevaplari okumadim cunku inanilmqz onyargi var bu sitelere karsi. ama ben ve bikac arkadasim bu sitelerden tanistik. birimiz evli bense nisanliyim. Evet bi sitelerdeki adamlarim yuzde 95i farkli niyetlerle orada veya genelde bir problemi var. ama cok saf biri degilseniz, temkinli bir sekilde deneyebilirsiniz:)

Ben eşimle böyle bir uygulama aracılığıyla tanıştım. Hani şu herkesin tek gecelik ilişkiler aradığı :) Bu tamamen karşınızdaki kişinin karakteriyle, beklentileriyle ve aranızdaki çekimle alakalı. Ama genele vurduğunuzda çoğu kişi birkaç sefer takılmak için böyle siteleri kullanıyor. Kendinizi bu noktada korumanız önemli. Türlü türlü insan var. Ama yine de bir deneyin derim. Belli mi olur belki sizin de karşınıza iyi bir insan çıkar. Bu şekilde evlenen insan sayısı da az değil.

Sex partnerliği ile başlayıp evliliğe mi gitti yplsa normal sekilde mi basladı

Bu arkadaşlık siteleri konusunda epey deneyimim var. Sana uzak dur derim. Normal insanın olacağı yerler değil. Genelde cinsellik amaçlı oluyor. Baştan belli etseler neyse. Önce ciddiymiş gibi yapıp, sonradan foyası niyeti ortaya çıkanını mı dereşn, ruh hastaları mı dersin...evli olup gizleyen mi, bir ilişkisini hatta çocuğu olduğunu saklayıp sonradan ortaya çıkan mı. Genelde ilişkide olup macera arayan tiplere çok denk geldim. Birkaç defa başıma geldi, bunların eşleri bana ulaşıp ilişkide olduklarını söylediler. Kadınlar bu olaydan sonra onları bıraktılar hep. Ve iki tanesiyle hatta arkdaş olduk :) Ayrıca narsist erkeğe de çok denk geldim. Aman sakın derim uzak durbu sitelerden. Artık oralardki hesaplarımı sikdim. Son 2 yıl epey aktifdim ve görüştüm de. Hiçbir şey çıkmadı resmen zaman kaybı. Ha bir tane efendiye denk geldim ama maalesef onu da dışgörünüşünden dolayı sevmedim. Kel, benden kısa ve çok cılız erkekleri hiç beğenmiyorum. 95% u kötü çıktı. Ha en son görüştüğüm de neredeyse 40 yaşına gelmiş ama bir baltaya sap olamamıştı. İşsiz erkek istemem.

X