Artık tükendim ben

Sonuna kadar okudum da kadinin huyu bu degistiremezsin. Sende onu sinirlendir. Butun gun otur bisey yapma, sonrada ay basim agriyo cok yoruldum diye soylen dur. Dinsizin hakkindan imansiz gelir demisler

kaynvalde surat yapip geziyo ama öyle böyle değil bir sinir bir afra bir tafra ben karşımdaki insan böleykn nasl ona karsi iyi olablrm ben böyle durumlarda kabuguma ceklyrum brz içine kapangm.. Eşim benm gonlmu aldı fln biz köye geldk.. aşağıda kocaman bi mutfak var genelde zaman orda geçiyor ben oğlumu aldm oraya geçtim bu kadında yerleri siliyo kolay gelsn ddm girdim... inanın normal davranicktm hicbsy belli etmicktm.ama ole olmamak gerekioms bana demedgi kalmadı ama.cildrms gbi ole bi bagriyoki banada gelenler geldi bende bikaç bsy soledm..

Ben koyu yaptigim kismi anlamadim, koye geldiniz, o da yerleri siliyordu, peki neden sen girer girmez cildirmis gibi bagirdi, ne dedi, sebep neydi, ne diyerek bagirdi, neyi bahane etti, cunku heo kavga oldu, bagirdi, cildirdi demissin ama neden bagirdigini anlatmamissin, kavga cikarmak isteyen biri bile olsa biseyi bahane eder, bagirmalari, cagirmalarindaki konular neydi, size ne sebeple bagiriyor, bence burasi cok onemli, belki kusur sizdedir, kadini cileden cikaran davranislariniz vardir, kendinizi kanatsiz melek gibi anlatmissiniz, susarim falan diye ama burada kaynananiza öküz, cahil falan yazmanizdan pek de kendini ezdirecek ve susup oturacak, icine atacak potansiyel goremedim sizde... Ilk birkac cumledeki sorularima cevap verirseniz merakimi gidermis olursunuz

Ben koyu yaptigim kismi anlamadim, koye geldiniz, o da yerleri siliyordu, peki neden sen girer girmez cildirmis gibi bagirdi, ne dedi, sebep neydi, ne diyerek bagirdi, neyi bahane etti, cunku heo kavga oldu, bagirdi, cildirdi demissin ama neden bagirdigini anlatmamissin, kavga cikarmak isteyen biri bile olsa biseyi bahane eder, bagirmalari, cagirmalarindaki konular neydi, size ne sebeple bagiriyor, bence burasi cok onemli, belki kusur sizdedir, kadini cileden cikaran davranislariniz vardir, kendinizi kanatsiz melek gibi anlatmissiniz, susarim falan diye ama burada kaynananiza öküz, cahil falan yazmanizdan pek de kendini ezdirecek ve susup oturacak, icine atacak potansiyel goremedim sizde... Ilk birkac cumledeki sorularima cevap verirseniz merakimi gidermis olursunuz
4yildır ailemle aramda kocaman bi uçurum yarattılar çünkü bunlarda kardeş kardeşe bile düşman lütfen bu şekilde yargılamayın ben saygıdan başka bsy yapmadm kadın otorite sağlamaya çalışıyo herkes kötü onun için kaynpederm bile korkuyo ondan zenginlik altın budalası cahil bir kadın kendmi ezdirmem ama.asla saygszk yapmadm ztn dünde sessiz sedasız çıkart beni bu evden ddm esime çünkü bir oluncak bi kadın degl daha ck şey varda neyse

Bu ne ya ikide bi evi terketmissin. Oyuncak etmissin sen olayi. Zaten ortada bi olay da goremedim ben.
Yollarda inmeler falan..
Kv ile uzun sure kalinca batiyor olabilir ama sen camasir meselesinde bile evi terketmissin be gulum.
Çünkü artk dayanamadm küçük bsy olablr ama ben burda hersyi yazmdm patlama noktası oldu anlatablyomuyum..

X