ARTIK VAJİNAL ORGAZM REFLEKS HALİNE GELECEK UENİ YÖNTEMİM GELİN HEP BİRLİKTE GELİŞTİRELİM

BU YÖNTEM SAYESİNDE ARTIK ORGAZM OLMAYI ÖĞRENECEĞİZ VE BİZİM İÇİN BİR REFLEKS OLACAK
Arkadaşlar öncelikle merhaba bir yöntem buldum yani var olan bir yöntemi cinsellikte kullanmak geldi aklıma
Ve kendimizi denek olarak kullanmaya davet ediyorum hep birlikte başarıcaz :)
Tekniğin adı çapalama tekniği youtube ve Google üzerinden araştırma yapabilirsiniz çapalama tekniği kendi bedeninize çapa yaparak bir ana duyguya gitmenizi o andaki aynı moda girmenizi sağlayan bir yöntem bu teknikle kendinizi bir anda mutlu yapabilir sinirinizi geçirebilir beyinsel olan her şeyinizi değiştirebilirsiniz ben çok anlatamadım ama ne olduğuna dediğim gibi internet üzerinden bakmanız nasıl yapıldığını da kendimce yazayım mesela çok mutlu bir anınızda sol elinizin bir bölgesine bastırıyorsunuz bir kaç kez tekrar edebilirsiniz ve böylece mutluluk çapası yapmış oluyorsunuz artık her o bölgeye bastırdığınızda o moda geçeceksiniz
Bunu hernşey için yapabiliyorsun aklınıza ne gelirse
Ben klitoral orgazm olabiliyorum ancak vajinal olamıyorum arada klitoral orgazmım çok zorlaşıyor ve ben de o zamanlarda aklıma orgazm olduğum anları o hissi getiriyorum ve 5 snde orgazm olabiliyorum ama bunu da her zaman yapamayabiliyorum veya yapmak aklıma gelmiyor hele seks esnasında hiç beceremiyorum o anki hissi hatırlamayı bir
Madem çapalama tekniği böyle bir yöntem
Ve orgazm olabilmek için o moda geçebilmek çok önemli hislerimiz arzumuz vs vs
Şimdi bunu yapabilmek için klitoral orgazm olabiliyor olmanız gerekiyor
Şimdi tekniği araştırıp tekrar buraya dönün :)
Bu çapalama işini ne zaman yapacağız? mast yaparken orgazma çok yaklaştığımızda ve klitoral orgazm olduğumuz anda elimizde bir bölgeye baskı uygulayacağız ve bunu alışkanlık haline getirmek için 21 mast boyunca (21 gün olabilir çünkü 21 gün alışkanlıkta bilimsel olarak önemli bir sayı)iyice kafamıza yerleştirmek için tekrar edeceğiz daha sonra bunu kendimize hatırlatmak için seks sırasında elimizde o bölgeye tekrar basınç uygulayacağız ve seks esnasında kendimizi orgzm olduğumuz hissi hatırlatmış olacağız ve bunu artık refleks haline getirmiş olacağız hepinizi bekliyorum kızlar🤗
Klasik koşullanma

X