Aşılama AŞILAMA-1.DENEYİM

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
5.gün çok erken. Ben mesajı Haziran'da yazmışım o ay negatif oldu. Şuan da cuma günü 3.aşılamamı oldum
Ya bende Çarşamba yaptım çok heyecanlıyım. 3 yaşında kızım var normal bir şekilde öldü kendiliğinden 1 yıldan fazladır istiyorduk olmadı. Bakalım inşallah güzel haberler alırız

Ya bende Çarşamba yaptım çok heyecanlıyım. 3 yaşında kızım var normal bir şekilde öldü kendiliğinden 1 yıldan fazladır istiyorduk olmadı. Bakalım inşallah güzel haberler alırız
Allah bağışlasın ne güzel bir evladınız var benim hiç gebelik oluşmadı bu zamana kadar inşallah bu sefer olur

Allah bağışlasın ne güzel bir evladınız var benim hiç gebelik oluşmadı bu zamana kadar inşallah bu sefer olur
Evet çok şükür kızımdan sonra polikistik over başladı iki yıldır deniyoruz olmayınca kadından beri tedavi baktım hala olmuyor aşılamaya geçtik yaşım 31 eşimin 34 olunca korktum açıkçası. Evet rabbim sizlerede nasip etsin inşallah

Arkadaşlar yumurtam sagdaydi benim catlatio aşılama oldum bugün 6. Günüm ama sol kasığımda çok ağri var sebebi nedir sizce çok endişeli diyorum lütfen bilen cevap yazabilir mi

İnşallah hepiniz için olumlu olur kızlar bende hiç belirti yoktu hatta burda herkes kramp giriyor falan deyince kendimi garip hissediyordum ve doktor aşılama işlemini yaptıktan sonra beş dk yattım muayene koltuğunda ve 11 gün sonra test yapmıştım aşırı silik çıkmıştı . Bende 20 ay sonra yakaladım olumlu sonucu Rabbim dileyen herkese nasip etsin 🤲🏻

Ben bugün 10. Günüm ve dayanamayıp kan testi yaptım 1.61 çıktı yani negatif ama doktor bekle haftaya tekarar yap dedi yükselir mi bilemedim 😔😔😔

Herkese merhaba bayanlar..
Ben 25 yaşında, 2,5 yıllık evliyim.. 1.5 senedir de eşimle bebek için niyetimizi aldık. Mart 2020'den beri korunmuyoruz, fakat hiçbir gebelik olmadı. Özel hastaneye gittik 07.12.2020 tarihinde, benim ve eşimin değerlerine bakıldı. Eşimin değerleri sperm sayısı, hareketi vs. herşeyi gayet normal. Fakat benim polistik over sendromu değilmişim ama normal rahim gibide değilmiş orta seviyedeymiş rahim şeklim. 60 kiloydum doktor kilo verirsem adetinde düzene girer demişti. Şuan 57,5 kiloyum. Benim değerlerimde (prolaktin,tsh,ferritin,pogesteron vs.) gayet yerinde fakat doktor gebelik için yinede tiroit ilacı(50 mg) ve demir ilacı(folik asit destekli) verdi kullanmaya başladım. O zaman rahim filmi çekelim tüpleri kontrol edelim dedi doktor(30.12.2020)'de o aşamayı da atlattık. 6 ay bekleyelim doğal gebelik olmazsa aşılmaya geçeriz demişti. Adet oldum 2.günü tarihi 02.06.2021'de aşılama için ilk görüşmeye gittik muayene etti ve Gonal-F 450 iğne verdi. Hemen ertesi gün başla dedi 03.06.2021'de her akşam 18.00'da 50 ölçüde iğnemi yapmaya başladım. 7,10,12 Haziran günü muayene edip yumurtalarıma baktı gelişimi için. 10 Haziran'da sağ yumurtam 12.5 mm boyutundaydı. 12 Haziran günü yumurtama gelişimi ilerlememiş diyip 75 ölçüye geç dedi. Tekrar kontrolüm var pazartesi.. bakalım neler olucak? bende burada yaşadıklarımı paylaşmak istedim. O kadar çok kişi var ki aşılamaya başlayan, okudukça hayret ettim. Bende yaşadığım süreci eklemeye devam ederim.. bekleyelim bakalım. Doktorum bu işler "sabır gerektiriyor" dedi. Her kontrole çağırdığında daha iyi anlıyorum. Sabrın mükafatını alırız inşAllah...
Suan ne durumdasınız acaba. Hazirandan beri neler yaşadınız merak ettim. Bende ilk defa aşılama yaptirdim 2 gün oldu daha. Ama ne bileyim bu tuhafım hüzünlüyüm. Tutsun istiyorum hemen

X