Aşılama AŞILAMA-1.DENEYİM

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İnşallah canım, dua etmekten başka ne gelir elimizden.. yaşımız genç çok şükür en azından bu işlere erken başladık umarım güzel sonuçlarda bu tedavilerin, iğne vurmaların, psikolik sıkıntı etmelerin sonucunu Rabbim imtihanı kazanan kul olarak bizlere nasip eder.. karşılıklı birbirimize dualar edelim inşALLAH.. güzel sonuçlarını alırız inşallah :KK9::anneadayı:
Amin inşallah canım benim hakkımızda hayırlısı olsun dualarda buluşalım güzel sonuçlar alallım inşallah Allahın izniyle

Kizlar merhaba ne yaptınız ? Ben 11 Haziran Aşılama yapmıştım . 2 gün önce test yaptm negatif çıktı 😔 acaba aşılamanin ilk günü 1. Gün olarak sayılıyor mu ? Siz neler yaptınız ? Test yapan var mı aramızda ?

Kizlar merhaba ne yaptınız ? Ben 11 Haziran Aşılama yapmıştım . 2 gün önce test yaptm negatif çıktı 😔 acaba aşılamanin ilk günü 1. Gün olarak sayılıyor mu ? Siz neler yaptınız ? Test yapan var mı aramızda
merhaba aşılamanın yapıldığı gün bence 1. gün olarak sayılır bende 12 haziran da yaptırdım aşılama ama adet olacakmışım gibi ağrım var:KK43: erken gebelik testi mi yaptınız ?

merhaba aşılamanın yapıldığı gün bence 1. gün olarak sayılır bende 12 haziran da yaptırdım aşılama ama adet olacakmışım gibi ağrım var:KK43: erken gebelik testi mi yaptınız ?
Hayır normal gebelik testi yaptım 5 TL olanlardan . Adet ve gebelik belirtileri aynıymış . Hiç moralini bozma

Kızlar merhaba bende salı günü oldum ilk defa aşılama o kadar zorki beklemek o test gününü o negatifleri görmek sürekli Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Canımm, inşallah güzel haberler alırsın dua edeyim senin için 😊 stres yapma bu saatten sonra olacağına varır
Sen naptın kuzum ben bi hesabı kapattım tedavi sürecinde 1 aydır yokdum devam ettin mi tedavilere

Ben 1 ay klomen kullandım o dönemde konuştuk zaten, sonra yumurtam kistleştiği için doktorum bir ay ara verelim ilaca dedi. Kendi haline dene bu ay dedi. 2 ay geçti gitmedim doktora. Saldım biraz
Anladım kuzum hayırlsı olsun iyi yapmışsın aslında hem vücut hem kafa yoruluyor en iyisi kendini toplayıp başlamak tekrar. bende nisandan sonra 1 ay ara verdim çok umutlanmıştım baya değişik ağrılarım olmuştu çünki tekrar gidemedim o yüzden bu ayda beklemeyelim dedik bide ara vermek iyi olurmuş galiba zaten klomen vermiştiya femara verdi bu sefer o daha güçlüymüş 3 yumurta gelişti onla aşılamadan da hiç korkma nasıl olup bittiğini anlamıyorsun bile 5 dakka sürmedi galiba benimki sonrasında bacak bacak üstüne attırıp 40 dakka felan bekledim 😅

Ben 1 ay klomen kullandım o dönemde konuştuk zaten, sonra yumurtam kistleştiği için doktorum bir ay ara verelim ilaca dedi. Kendi haline dene bu ay dedi. 2 ay geçti gitmedim doktora. Saldım biraz
Canım iğne vermemişti demi klomen den sonra sana o yüzden mi kist olmuş

Evet canım iğne yapmadı. Ama iğne yapılan bir arkadaşın da kisti oluşmuştu iğneye bakmıyor sanırım
Bilmiyorum ki kuzum olabilir tabi bir gebenin günlüğü diye sayfa var orda geçenlerde gördüm yumurtlamanın olduğu gün takip edip biliyorsanız 3 tane havuç yiyin yumurtanız çatlar yazıyordu havuç felan da ye istersen bu ay neyin vesile olacağı belli olmaz 🌺

Kizlar merhaba ne yaptınız ? Ben 11 Haziran Aşılama yapmıştım . 2 gün önce test yaptm negatif çıktı 😔 acaba aşılamanin ilk günü 1. Gün olarak sayılıyor mu ? Siz neler yaptınız ? Test yapan var mı aramızda ?
Merhaba canım aşılama günü sayılıyor mu bilmiyorum. Ben 17 haziran'da aşılama oldum. Bugün aşılama günü dahil 8.günüm henüz sonuçlarından korkuyorum arada bi sağ tarafımda kasık ağrı sancı gibi bişey oluyor. Bide göğüslerim dolgunlaştı ve uç kısımları dokununca sıkınca hassaslaştı. 1 Temmuz'da tam 15 gün oluyor o zaman test yapacağım. Ümitlenmiyorum belirti olsa da, adet belirtiside olabilir. Çok düşünmemeye çalışıyorum olmayabilir aşılama işe yaramayabilir. Bekleyip göreceğim.. adet olmadıysan, biraz daha bekle istersen belki hemen belli olmuyordur idrar testinde.

Ayni gun asilama olmusuz ben yarin kan vericem idrarda dun pozitif cikti ama bilmiyorum

X