Aşılama aşılama ile hamile kalanlar bekleyenler buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bel ağrısı vardı fazlaca. Bugün biraz azaldı gibi ama devam ediyor. Göğüslerim acımaya başladı umutlanmasam mı diyorum? Regl belirtileri gibi sanki sende durum ne?
Bende gaz sancısı oluyor hep akşamüstü ve kasiklarimda baskı hissi var onun dışında belirti yok canim

Kızlar bugün çatlatma iğnesinin 14. günü ve aşılamanın 12. günü.dün ve bugün yaptığım kaset testlerde hafif bir artış var gibi.bugün baş ağrım var ve agresifim dünde öyleydim.bel ağrım var ve göğüslerim acıyor ama özellikle uç kısımları.iki gün sonra kan testi yaptırıcam dayanamayacağım çünkü.sanki günler geçmek bilmiyor.Doktor bana testi ayın 8 inde yaptır dedi ama sabırsızım çok işte..Sizlerde durum nasıl? ayaz8282 , MrvEmrhDlny
Canım ben dün aksam patladım mokoko🤭 maalesef olmadı

Kızlar ben asilamanin 10 ve 11 gunu test yatırmıştım ve negatif çıkmıştı ama bu gün 13 gun yanı pembe bi leke geldi adet de olmadım
İnşallah yerleşme kanamasıdır canım.bekle doktor bana 14.gün bile erken bekle dedi.gerçi benim ümidim yok ama rabbim isteyen herkese nasip etsin

benim normalde dün ader olmam lazımdı ama hala me gelen var ne giden.progesteron mu geciktiriyor acaba?doktora kalsa 2gün sonra test yaptırmam lazım ama ben iki gün önce 0.718 i görünce ümitsizliğe kapıldım.böyle olupta hamile olan var mı?

benim normalde dün ader olmam lazımdı ama hala me gelen var ne giden.progesteron mu geciktiriyor acaba?doktora kalsa 2gün sonra test yaptırmam lazım ama ben iki gün önce 0.718 i görünce ümitsizliğe kapıldım.böyle olupta hamile olan var mı?
Aşılamadan sonra adet gecikmesi oluyor🤢🤢🤢0.718 i kaçıncı gün gördünüz birde?

Kizlar iki aşılama iki tüp bebek vs çok uzun bir süreç ve uğraştan sonra hamile kaldim ben... Sonuçlar negatif cikinca insan gerçekten çok üzülüyor... Ki aşılama bunların en basit olanı... Tup bebek aşılamaya göre çok yorucu... Çünkü çok fazla hormon kullanılıyor 😟😟😟😟 sizlere o yollardan geçmiş biri olarak tavsiyem neye başlarsanız başlayın tahlilleri izi vs tam yapın esinizle beraber.... B12 ve d vitaminine kadar baktırın doktorların bakmasını beklemeyin... Ve mutlaka başlamadan önce takviye kullanın karı koca...yumurta ve sperm kalitenizi arttırmaya calisin

bizde inşAllah ekim ayında aksilik cıkmasa planlıyoruz bakalım hayırlısı olur inş. hepimiz için. sizin fiyatlar baya uygun bir kac yere baktık fiyatlar baya değişiyor.

Merhaba bende sizin gibi ekim ayında düşüniyorum.
Hangi hastanelere baktınız acaba aşılama için.?
Bizde de eşimde ileri haraketlilik 0
Benim de amh değerim 1.97
1 yıl içinde hanile kalsan iyi olur dedi doktorum.

Merhaba bende sizin gibi ekim ayında düşüniyorum.
Hangi hastanelere baktınız acaba aşılama için.?
Bizde de eşimde ileri haraketlilik 0
Benim de amh değerim 1.97
1 yıl içinde hanile kalsan iyi olur dedi doktorum.

canım henüz hastane için hangisine gidecegimize karar veremedik forum üzerinde olsun nette olsun araştırıp veya cevremizde yaptıranlarda vardı onlara danışıp iyice karar vermeyi düşünüyoruz. canım inş. hepimiz için hayırlısı olur.

canım henüz hastane için hangisine gidecegimize karar veremedik forum üzerinde olsun nette olsun araştırıp veya cevremizde yaptıranlarda vardı onlara danışıp iyice karar vermeyi düşünüyoruz. canım inş. hepimiz için hayırlısı olur.

Ben medical park pendikteyim
Çağğçıl yetim
Hatta şuan hocayı doğumdan çıkmasını bekliyorum :)
2.400 tl ücreti burada.
Bilgin olsum

teşekkürler canım ... aşılama için gidince neler öneriyor neler yapıyorlar acaba hiç bilgim yok burda veya özelden paylaşırmısın

Canım ben doktırla görüştüm
Şuan aşılama önermedi
Yani dogal yol ile 1 kere hamile kaldım ben
Doğal yolla deneyelim dedi
Olamzsa en kötğ ihtimalle yaparsın dedi
O yüzden ocak ayına kadar bıraktım
Eşim de ilaç kullanıyor şuansa.
En azından biraz tedaviyle düzelir o zamana kadar diye düşüniyorum.
Ocağ kadar beklicem

Canım ben doktırla görüştüm
Şuan aşılama önermedi
Yani dogal yol ile 1 kere hamile kaldım ben
Doğal yolla deneyelim dedi
Olamzsa en kötğ ihtimalle yaparsın dedi
O yüzden ocak ayına kadar bıraktım
Eşim de ilaç kullanıyor şuansa.
En azından biraz tedaviyle düzelir o zamana kadar diye düşüniyorum.
Ocağ kadar beklicem
Anladım teşekürler canım umarım istedğiniz gibi olur.

X